Barcelona 2009 (03/07/2009) - Result Poland (All)

  • Barcelona 2009
  • Dolata Jerzy
  • All
  • 18/05/2010

Barcelona 2009 (03/07/2009) - Result Poland (All)

LISTA KONKURSOWA NARODOWEGO LOTU BARCELONA 
( N=41:21:31 E=02:08:59) 
 
DATA LOTU : 03-07-2009r. GODZINA STARTU: 9:45 
 
Hodowców – 191      Gołębi – 523 szt. 
Ogólnonarodowa lista konkursowa Narodowego lotu Barcelona 2009 
 
Pl  Nazwisko i Imie  JO  Nr gołebia  Pł.  Oddział  Okręg  Data 
przylotu 
Czas 
zegara 
Odległość 
1 
 
Dolata Jerzy  ZG  PL-0360-02-1557  1 
Krośnieńsko-
Gubiński 
Zielona 
Góra 
08.07.09  08.06.00  1542,98 
2 
 
Głowacki 
Mieczysław 
GO  PL-084-03-337  1 
Kostrzyn 
n/Odrą 
Gorzów 
Wlkp. 
09.07.09  11.30.35  1564,42 
3 
Siemion 
Eugeniusz 
ZG  PL-0361-03-1474  1  Lubsko 
Zielona 
Góra 
10.07.09  18.19.21  1515,22 
4 
 
Matuszak 
Ryszard 
ZG  PL-0369-02-7637  0  Żagań 
Zielona 
Góra 
11.07.09  13.32.49  1496,81 
5 
 
Maciaszczyk 
Dariusz 
SZ  PL-0407-04-9447  1  Płoty  Szczecin  13.07.09  21.32.19  1693,76 
6 
Erdman 
Krzysztof 
ZG  PL-0369-05-15007  0  Żagań 
Zielona 
Góra 
14.07.09  17.28.07  1524,27 
7 
 
Patryk 
Oleksy 
JG  PL-087-07-7390  1  Bolesławiec 
Jelenia 
Góra 
15.07.09  6.15.35  1514,56 
8 
 
Pertek Jacek  PI  PL-0270-04-16075  1 
Czarnkowsko-
Wieleński 
Piła  15.07.09  19.48.40  1675,06 
9 
 
Ratuszny 
Kaziemierz 
ZG  PL-0369-06-6865  1  Żagań  
Zielona 
Góra 
15.07.09  19.13.24  1545,21 
10 
 
Kurzawscy P. 
I Ł. 
LS  PL-0283-04-3269  0  Kościan  Leszno  16.07.09  5.39.47  1611,82 
11 
Zemła 
Ireneusz 
ZG  PL-0370-05-8019  0  Żary 
Zielona 
Góra 
16.07.09  10.30.31  1483,66 
12 
 
Kuliński 
Roman 
SZ  PL-0407-04-6379  1  Płoty  Szczecin  16.07.09  18.24.23  1693,55 
13 
 
Sobczak 
Andrzej 
ZG  PL-0206-05-11200  0  Żagań 
Zielona 
Góra 
17.07.09  12.59.10  1545,32 
14 
Henkel 
Robert 
ZG  PL-0363-05-1137  1  Nowa Sól 
Zielona 
Góra 
17.07.09  21.07.21  1548,75 
15 
Bilski 
Ryszard 
PI  PL-0401-01-6398  0 
Czarnkowsko-
wieleński 
Piła  19.07.09  11.17.23  1654,39 Pl  Nazwisko i Imie  JO  Nr gołebia  Pł.  Oddział  Okręg  Data 
przylotu 
Czas 
zegara 
Odległość 
16 
 
Kluka Piotr  WR  PL-0262-03-7406  0  Brzeg Dolny  Wrocław  19.07.09  15.04.05  1574,77 
17 
Smoliński 
Andrzej 
WR  PL-0346-07-8057  1  Brzeg Dolny  Wrocław  19.07.09  16.48.50  1567,49 
18 
Zwierz 
Zbigniew 
BY  PL-0100-06-1199  1  Mogilno 
Bydgoszc
z 
20.07.09  8.00.46  1728,75 
19 
Hoga 
Wojciech 
TO  PL-0241-01-7747  0  Brodnica   Toruń  20.07.09  14.26.01  1848,79 
20 
Ścieszka 
Jacek 
GO  PL-085-04-2573  0  Sulęcine 
Gorzów 
Wlkp. 
20.07.09  8.59.51  1574,41 
21 
Gudyka 
Mieczysław 
GD  PL-069-04-1509  1  Pszczółki  Gdańsk  21.07.09  9.29.54  1876,63 
22 
Szczęsny 
Grzegorz 
BY  PL-038-01-2537  0  Moglino 
Bydgoszc
z 
21.07.09  11.02.05  1730,86 
23 
Kostek 
Henryk 
GD  PL-069-06-2066  1  Pszczółki  Gdańsk  21.07.09  17.54.50  1875,87 
24 
Bzdawka 
Piotr 
TO  PL-0323-02-2626  0  Grudziąc  Toruń  21.07.09  18.57.02  1850,53 
25  Kluka Piotr  WR  PL-0346-02-7213  1  Brzeg Dolny  Wrocław  21.07.09  16.02.34  1574,77 
26 
Rogala 
Sławomir 
BI  PL-09-06-1340  0 
Radzyń 
Podlaski 
Biała 
Podlaska 
22.07.09  8.42.47  1935,27 
27 
Matuszak 
Ryszard 
ZG  PL-0369-03-6780  1  Żagań 
Zielona 
Góra 
20.07.09  13.37.14  1496,81 
28 
Górecki 
Marek 
ZG  PL-0370-04-5627  0  Żary 
Zielona 
Góra 
23.07.09  7.22.51  1489,9 
29 
Karpiński 
Waldemar 
ZG  PL-0368-04-1128  1  Lubsko 
Zielona 
Góra 
23.07.09  16.35.11  1515,07 
30 
Gołda 
Sałapata 
WR  France-05-326998  0  Brzeg Dolny  Wrocław  24.07.09  07.11.17  1566,97 
31  Mazurek Jan  ZG  PL-0357-06-911  0  Cybinka  
Zielona 
Góra 
24.07.09  15.08.54  1539,45 
32 
Bzdawka 
Piotr 
TO  PL-0323-04-6734  0  Grudziąc  Toruń  25.07.09  19.10.27  1850,53 
33  Mazurek Jan  ZG  PL-0357-04-1981  0  Cybinka 
Zielona 
Góra 
25.07.09  17.38.19  1539,45 
34 
Wilczewski 
Kazimierz 
TO  PL-02-03-70  0  Grudziąc  Toruń  26.07.09  17.34.35  1851,05 
35 
Jarosz 
Bogdan 
GD  PL-057-06-6356  1  Pszczółki  Gdańsk  27.07.09  16.26.49  1917,75 Pl  Nazwisko i Imie  JO  Nr gołebia  Pł.  Oddział  Okręg  Data 
przylotu 
Czas 
zegara 
Odległość 
36 
Rogala 
Sławomir 
BI  PL-09-03-2294  0 
Radzyn 
Podlaski 
Biała 
Podlaska 
27.07.09  19.06.11  1935,27 
37 
Zbójniewicz 
Piotr 
ZG  PL-0369-04-4161  0  Żagań 
Zielona 
Góra 
27.07.09  12.05.50  1526,08 
38 
Kołodziej 
Andrzej 
ZG  PL-0361-05-6344  0  Lubsko 
Zielona 
Góra 
27.07.09  15.13.36  1514,95 
39 
Rutecki 
Jarosław 
ZG  PL-0360-05-425  0 
Krosnieńsko-
Gubiński 
Zielona 
Góra 
27.07.09  21.08.50  1541,98 
40  Foss Dariusz  BY  PL-037-02-4131  1  Koronowo 
Bydgoszc
z 
29.07.09  21.19.42  1781,8 
41 
Rogala 
Sławomir 
BI  PL-0903-2238  1 
Radzyń 
Podlaski 
Biała 
Podlaska 
01.08.09  16.36.57  1935,27 
42 
Kurzawscy P. 
I Ł. 
LS  PL-0217-04-3931  0  Kościan  Leszno  01.08.09  19.53.03  1611,82 
43 
Tomasik 
Roman 
GO  PL-084-04-6202  0 
Kostrzyn 
n/Odrą 
Gorzów 
Wlkp. 
02.08.09  18.33.07  1583,41 
44 
Zbójniewicz 
Piotr 
ZG  PL-0289-04-2870  0  Żagan 
Zielona 
Góra 
12.08.09  16.22.04  1526,08 
45 
Buganik 
Grzegorz 
ZG  PL-0369-05-12324  0  Żagań 
Zielona 
Gora 
15.08.09  8.51.29  1519,57 
46 
Patryk 
Oleksy 
JG  PL-087-07-7568  0  Bolesławiec 
Jelenia 
Góra 
15.08.09  10.24.35  1514,56 
47 
Deltlaff 
Zbigniew 
GD  PL-076-04-9724  0  Wejherowo  Gdańsk  16.08.09  7.47.51  1902,43