Szukaj

ZLU-ereprijzen 2011 zijn bekend

De ZLU heeft de ereprijzen per internationale vlucht op haar website geplaatst. Voor Bordeaux zijn er prijzen per categorie (oude & jaarse).

EREPRIJZEN PAU  

  1. C. VAN DER VELDEN ZUID BEIJERLAND  
  2. W.L. VAN NEDERPELT KLAASWAAL  
  3. J. DU PUY BIERVLIET  
  4. F.H. JANSSENS KAPELLE  
  5. H.M. CALON HOOFDPLAAT  
  6. H. HAGE      PERNIS    
  7. S V.D VELDE & ZN. BRESKENS    
  8. KO VAN DOMMELEN ST. PHILIPSLAND  
  9. S V.D VELDE & ZN. BRESKENS  
10. COMB F.S. KRAMER & ZN WORMER  
11. JAAP VERMEER    PERNIS  
12. B. LIPLIJN    SPUI   
13. R. ROS        LEKKERKERK  
14. S V.D VELDE & ZN.  BRESKENS    
15. AD FORTUIN       STRIJEN  
16. GEBR BRAS  DORDRECHT   
17. COMBINATIE WALPOT  DE HEEN  
18. J. DU PUY     BIERVLIET  
19. J.J.M. STEKETEE  BRUINISSE   
20. P. DE NOOIJER  ARNEMUIDEN  
21.  J. PEPPING   EGMOND A/D  HOEF  
22. S. DE VOS   ’S-HEERENHOEK  
23.  S V.D VELDE & ZN.  BRESKENS  
24. K. BERKELAAR   TINTE  
25. CAS V.D. GRAAFF EN ZN ARNEMUIDEN  

DUIVINNEN
  1. H.M. CALON    HOOFDPLAAT   
  2. R. ROS      LEKKERKERK   
  3. AD FORTUIN     STRIJEN   
 
SNELSTE TWEE EERST GETEKENDE
  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  S. v.d. Velde en zn Breskens

2240,5

  SNELSTE DRIE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  B. Liplijn Spui 3370,2

  GROOTSTE AFSTAND

  NAAM WOONPLAATS PRIJS AFSTAND:
         
  Auke Smid Zwaagwesteinnde 177 119969

  MEESTE PRIJZEN

  NAAM WOONPLAATS AANTAL PRIJZEN
       
  Comb. Walpot De heen

6

 

EREPRIJZEN BORDEAUX - ouden

  1.
P. OELE OUDELANDE  
  2. GEBR VERHOEVEN HEESCH  
  3. COMB H. WIJNANDS EN ZN MAASTRICHT  
  4. H.M. CALON HOOFDPLAAT  
  5. B. LIPLIJN SPUI  
  6. COMB JANSSENS-HAUSOUL EPEN  
  7. P. ARETS KERKRADE  
  8. H. FAASSEN ILLIKHOVEN  
  9. GEBR VAN BEVEREN NIEUW-NAMEN  
10. GEBR DINGEMANSE ARNEMUIDEN  
11. COMB CAUBERGH MAASTRICHT  
12. A. SAARLOOS & ZN KLAASWAAL  
13. B. BOEKHOUT UTRECHT  
14. KOOTKAR P. EN ZN ROTTERDAM  
15. COMB ALDUS –POULISSE KERKDRIEL  
16. L. SCHMID GOES  
17. P.D. PLADDET HOEK  
18. W. KOOREMAN KLOOSTERZAND  
19. TH. PETERS ELSLOO  
20. MEVR. VAN DE WEERDT MEERSSEN  
21. GEORGE VAESSEN GRONSVELD  
22. TH. WOLFS  MARIA HOOP  
23. TH. PETERS       ELSLOO  
24. R. ROS LEKKERKERK  
25. KO VAN DOMMELEN ST. PHILIPSLAND  

SNELSTE TWEE EERST GETEKENDE
  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  H. Wijnands en Zn Maastricht

2016.6

 SNELSTE DRIE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  Janssens-Hausoul Epen 2864.9

 GROOTSTE AFSTAND

  NAAM WOONPLAATS PRIJS AFSTAND:
         
  Auke Smid Zwaagwesteinnde   514 108388

  MEESTE PRIJZEN

  NAAM WOONPLAATS AANTAL PRIJZEN
       
  Batenburg –v.d. Merwe Klaaswaal

33

 

EREPRIJZEN BORDEAUX - jaarlingen

  1. GEERT SCHMITZ SIMPELVELD  
  2. P.A. DE VOGEL OUDE TONGE  
  3. SMEETS & PENRIS URMOND  
  4. COMB JANSSENS-HAUSOUL EPEN  
  5. R. DUURLAND HOENSBROEK  
  6. M. & R HERMANS VOERENDAAL  
  7. GEBR VAN BEVEREN NIEUW-NAMEN  
  8. JAAP VAN DE GRAAFF ARNEMUIDEN  
  9. H. LINDENBERG YERSEKE  
10. JAC VAN DE BOSCH HENGSTDIJK  
11. COMB VAN HERK & CRUC VLISSINGEN  
12. H.M. CALON HOOFDPLAAT  
13. J. MARTENS STEIN  
14. J. GEURTS KLIMMEN  
15. COMB MELIS-VD WEIJER WESTKAPELLE  
16. H. VAN SCHILT AXEL  
17. WIL BOONEN BUGGENUM  
18. J. MARTENS STEIN  
19. J. MARTENS STEIN  
20. GEERT SCHMITZ SIMPELVELD  
21. M. COX STEIN  
22. R. WITTE SPUI  
23. COMB H. WIJNANDS EN ZN      MAASTRICHT  
24. JOHAN BOONEN BUGGENUM  
25. C.J. DE HEIJDE MADE  

    SNELSTE TWEE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  Paulssen en zn Roosteren

1926,8

 

SNELSTE DRIE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  J. Martens Stein 2570,0

  GROOTSTE AFSTAND

  NAAM WOONPLAATS PRIJS AFSTAND:
         
  G. Baarda Pingjum 1014 1054500

  MEESTE PRIJZEN

  NAAM WOONPLAATS AANTAL PRIJZEN
       
  Jac van d Bosch Hengstdijk

60

 

EREPRIJZEN BARCELONA

  1. COMB BOOGAARD/V. BUUREN AMSTERDAM  
  2. A. KUYT  KATWIJK AAN  
  3. A.W.M. VAN DIJK HONSELERSDIJK  
  4. COMB ZWAAN RIJNSBURG  
  5. REEDIJK & JONGEKRIJG PUTTERSHOEK  
  6. GEBR BRUGEMANN ASSENDELFT  
  7. A. DE JONG BLARICUM  
  8. KLESSENS-DE LEPPER VALKENSWAARD  
  9. BATENBURG V.D. MERWE KLAASWAAL  
10. J. CORSTJENS THORN  
11. GEBR.V.DOORN SOMEREN  
12. A. SCHULTS BRUINISSE  
13. P.T. VAN ESSEN WOUDRICHEM  
14. COMB THEEUWEN & JACO WANSSUM  
15. J.M.G. VAN HOUTEN IJSSELSTEIN  
16. J.M. BUURMA MIDLAREN  
17. W. MUDDE SLIEDRECHT  
18. JO MANDERS DEURNE  
19. S. VAN GROOTEL HELMOND  
20. J. HEINEN KIRCHOVEN-HEINSBERG  
21. L. VAN DER WAART BOXMEER  
22. HUBERT JONGEN KERKRADE WEST   
23. S. VAN GROOTEL  HELMOND  
24. COMB MUDDE & HERPST KRIMPEN A/D IJSSEL  
25. D. OPDIEN RIJEN  

  DUIVINNEN

  1. COMB BOOGAARD/V. BUUREN AMSTERDAM  
  2. COMB ZWAAN RIJNSBURG  
  3. GEBR BRUGEMANN ASSENDELFT  

  SNELSTE TWEE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  J. Corstjens Thorn

2539,1

 

SNELSTE DRIE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  Comb. Beckers-Willems Sittard

3671.6

  GROOTSTE AFSTAND

  NAAM WOONPLAATS PRIJS AFSTAND:
         
  Evert Antonides Sappemeer 415 1352582

  MEESTE PRIJZEN

  NAAM WOONPLAATS AANTAL PRIJZEN
       
  A. Bongers Odiliapeel

56

    ZONEPRIJZEN BARCELONA  

ZONE NAAM AFSTAND PRIJS
     
Zone 1  1075-1110 H. Jongen 1092167 22
Zone 2  1110-1135 Klessens-De Lepper 113408 8
Zone 3  1135-1160 Gebr. Van Doorn 1138871 11
Zone 4  1160-1185 Reedijk-Jongekrijg 1169481 5
Zone 5  1185-1210 A.W.M. van Dijk 1190028 3
Zone 6  1210-1235 A. Kuyt 1211820 2
Zone 7  1235-1260 Boogaard / van Buren 1237632 1
Zone 8  1260- meer J.M. Buurma 1343945

16

 

EREPRIJZEN TARBES

  1. P. PIETERS & ZN PHILIPPINE  
  2. J. HAGEMAN VOGELWAARDE  
  3. COMB NIX BOCHOLTZ  
  4. A. GILLISSEN HEERLEN  
  5. A. SAARLOOS & ZN KLAASWAAL  
  6. F. ROZENDAAL PIERSHIL  
  7. E. ADRIAANSEN KLOOSTERZANDE  
  8. H. DE JONG PAPENDRECHT  
  9. J. SEVERIJNEN LEPELSTRAAT  
10. COMB NIX BOCHOLTZ  
11. JANSSENS-HAUSOUL EPEN  
12. P. DE JONG GZN DE HEEN  
13. HEUTS J. & ZN HEERLEN  
14. MEVR L V/D WEGEN STEENBERGEN  
15. J. JONGEN RIMBURG  
16. J.V.PEENEN VLISSINGEN  
17. HANS BODELIER  ECHT  
18. H.M. CALON HOOFDPLAAT  
19. T. DAALMANS ELSLOO  
20. A. & P. FRANSSEN SIMPELVELD  
21. L. MARTENS ELSOO  
22. G. KOUTERS & ZN NOORDHOEK  
23. C. VAN AERT      ACHTMAAL  
24. HUBERT JONGEN KERKRADE WEST  
25. T. DAALMANS ELSLOO  

  DUIVINNEN

  1. COMB NIX BOCHOLTZ  
  2. COMB NIX  BOCHOLTZ  
  3. COMB MUDDE & HERPST KRIMPEN A/D  IJSSEL  

  SNELSTE TWEE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  Rini Vermaas St. Philipsland

2411,8

 

SNELSTE DRIE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  B. Liplijn Spui 3469,1

  GROOTSTE AFSTAND

  NAAM WOONPLAATS PRIJS AFSTAND:
         
  J.S. Outhuyse Harlingen 254 117596

  MEESTE PRIJZEN

  NAAM WOONPLAATS AANTAL PRIJZEN
       
  H. de Jong Papendrecht

10

 

EREPRIJZEN MARSEILLE

  1. E.J.M. HOEDEMAKERS GELEEN  
  2. QUIX-WIDDERSHOVEN DOENRAD  
  3. J. CORSTJENS THORN  
  4. HEUTS J. & ZN HEERLEN  
  5. TH. WOLFS ECHT  
  6. H.J. EVERS BEEK  
  7. GEBR. VAN DE WEERDT MEERSSEN  
  8. HUBERT JONGEN KERKRADE WEST  
  9. COMB BECKERS-WILLEMS SITTARD  
10. P. GEERLINGS LANDGRAAF  
11. PAULSSEN & ZN ROOSTEREN  
12. COMB P. STAMMEN EN ZN HORN  
13. F. SAVELBERG KERKRADE  
14. COMB H. WIJNANDS  EN ZN MAASTRICHT  
15. N. HAESEN MAASTRICHT  
16. A. HEUTS HEERLEN  
17. COMB HILLEN & ZN NUTH  
18. PAULSSEN & ZN ROOSTEREN  
19. J. MARTENS STEIN  
20. COMB MERKENS & REESINK HEERLEN  
21. W. LEMMENS & ZOON KLIMMEN  
22. L. MARTENS ELSOO  
23. COMB STRAAT-GULPEN       VAALS  
24. COMB JANSSENS-HAUSOUL EPEN  
25. TH. VAN SLOUN BORN  

  DUIVINNEN

  1. COMB JANSSENS-HAUSOUL EPEN  
  2. COMB JANSSENS-HAUSOUL EPEN  
  3. S. VAN GROOTEL HELMOND  

  SNELSTE TWEE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  Quix-Widdershoven Doenrade

1917,9

 

SNELSTE DRIE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  J. Jellema Nijverdal 2700,1

  GROOTSTE AFSTAND

  NAAM WOONPLAATS PRIJS AFSTAND:
         
  Auke Smid Zwaagwesteinnde 315 1128902

  MEESTE PRIJZEN

  NAAM WOONPLAATS AANTAL PRIJZEN
       
  Comb. Merkens-Reesink Heerlen

13

 

EREPRIJZEN NARBONNE

  1. KO VAN DOMMELEN ST. PHILIPSLAND  
  2. FR. BELLETER NISPEN  
  3. A.J. MALJAARS ZOUTELANDE  
  4. A.W.M. VAN DIJK HONSELERSDIJK  
  5. C. SUIJKERBUIJK  LEPELSTRAAT  
  6. D. VAN HOFWEGEN NIEUW-LEKKERLAND  
  7. R. TIMMERMANS SCHELLINGWOUDE  
  8. P.A. DE VOGEL OUDE TONGE  
  9. D. VAN HOFWEGEN NIEUW-LEKKER  
10. P. DE JONG GZN DE HEEN  
11. A. VAN HET HOOFD PERNIS  
12. J.C. PAAUWE YERSEKE  
13. CHR. MUSTERS HOOGERHEIDE  
14. GEBR DE ZWART DELFT  
15. J. VAN BUIJTEN ROOSENDAAL  
16. J.S. DE KOEYER YERSEKE  
17. H. LINDENBERG YERSEKE  
18. C. VAN DER VELDEN ZUID BEIJERLAND   
19. W. MUDDE SLIEDRECHT  
20. H.C. GROOTENBOER 'S-GRAVENZAN  
21. CHR. MUSTERS HOOGERHEIDE  
22. J.S. DE KOEYER YERSEKE  
23. COMB VAN DER ZANDEN      SCHERPENISSE  
24. COMB V.D. STEEN/ VAN LEIDEN  
25. B. LIPLIJN SPUI  

  DUIVINNEN

  1. A.W.M. VAN DIJK HONSELERSDIJK   
  2. GEBR. MAAS & ZN ZUNDERT  
  3. S. V.D. VELDE & ZN BRESKENS  

  SNELSTE TWEE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  Ko van Dommelen St. Philipsland

1742,9

 

SNELSTE DRIE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  Batenburg –v.d. Merwe Klaaswaal 2505,4

  GROOTSTE AFSTAND

  NAAM WOONPLAATS PRIJS AFSTAND:
         
  J.S. Outhuyse Harlingen 599 112901

  MEESTE PRIJZEN

  NAAM WOONPLAATS AANTAL PRIJZEN
       
  Batenburg –v.d. Merwe Klaaswaal

19

 

EREPRIJZEN PERPIGNAN

  1. J. LASES NOORDEN  
  2. GEBR JACOBS NES A/D AMSTEL  
  3. D. VAN HOFWEGEN NIEUW-LEKKERLAND  
  4. H.B. WEGH LOCHEM  
  5. BATENBURG V.D. MERWE KLAASWAAL  
  6. A.J. VAN AMERONGEN BUNNIK  
  7. COMB W. DE BRUIN & ZN BARENDRECHT  
  8. A.J.M. BONGERS ODILIAPEEL  
  9. C. VAN DER VELDEN ZUID BEIJERLAND  
10. W. VAN OOIJEN ROSMALEN  
11. J. STRAETEMANS THORN  
12. S. VAN GROOTEL HELMOND  
13. GEBR. HAGENS ACHTHUIZEN  
14. W. WEIJZEN SUSTEREN  
15. L. VAN DE WINKEL STRAMPROY  
16. J. JONGEN RIMBURG  
17. C. VAN DER VELDEN ZUID BEIJERLAND  
18. COMB MERKENS & REESINK HEERLEN  
19. HEUTS J. & ZN HEERLEN  
20. REEDIJK & JONGEKRIJG PUTTERSHOEK  
21. L.A. PRONK BREEZAND  
22. P. OVERKLEEFT -’S-GRAVENZANDE  
23. N. HELDEROP      PAPENDRECHT  
24. TRIO MONTULET SIMPELVELD  
25. TH. DEGENS HEERLEN  

  DUIVINNEN

  1. J. LASES NOORDEN  
  2. H.B. WEGH  LOCHEM  
  3. BATENBURG V.D. MERWE KLAASWAAL  

  SNELSTE TWEE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  L. van de Winkel Stramproy

2128,3

 

SNELSTE DRIE EERST GETEKENDE

  NAAM WOONPLAATS SNELHEID;
       
  W. van Ooijen Rosmalen 3060,6

  GROOTSTE AFSTAND

  NAAM WOONPLAATS PRIJS AFSTAND:
         
  G. Baarda Pingjum 941 1162145

  MEESTE PRIJZEN

  NAAM WOONPLAATS AANTAL PRIJZEN
       
  A. Bongers Odiliapeel

40

Bron: ZLU