Szukaj

WVOU: info kampioenenviering - update

Op zondag 24 maart 2013 gaat het kampioenenfeest van de West-Vlaamse Overkoepelende Uitslag weer door in cultureel centrum HET SWOK, Ooststraat 4a te Staden. Iedereen is welkom.

Het programma ziet er als volgt uit:

  • 12u30: menu à volonté ( ambachtelijke gebraiseerde warme ham, verse handgesneden frietjes in puntzak, bijhorende groenten en sausen) gevolgd door koffie en gebak
  • 14u: verloting van 4 ballontrips tussen de deelnemende maatschappijen en attentie voor de verenigingen
  • 14u15: uitreiking medailles en diploma’s FCI-races Berlijn en Londen
  • 14u30: huldiging van de kampioenen, asduifwinnaars en 1ste prijswinnaars en uitreiking van de naturaprijzen
  • einde omstreeks 16 uur.

Meer dan 10.000 euro prijzen en dit allemaal gratis! Vorig jaar waren meer dan 300 personen aanwezig!

Deelname voor slechts 20 € per persoon. Liefst vooraf storten op rekening 143-0738054-82. Aanwezigheid tegen 18 maart   bevestigen bij één van de bestuursleden: Frank Verkinderen (0496 306422), Kurt De Keyser (0496 021800) of Chris De Schacht (0476 590930). Of een mail sturen naar uknr.nbrdv eknreiavfeeo.w@.

Kamioenen 2012

Vluchten boven Parijs

1. DESCHACHT-DENDUYVER Westkerke
2. Patrick STAELENS Sijsele
3. Laurens HEGGERMONT Ingelmunster

Clermont-vluchten

       1.Cyriel VANDEKERKHOVE Tielt
       2.Daniel DEPOORTER Koekelare
       3.Marc en Luc LESAGE Rumbeke

Oude

       1.Willy CLAEYS Handzame
       2.Mark AMPE Ooigem
       3.Antoon VERHAEST Roeselare

Jaarlingen

      1.Willy CLAEYS Handzame
      2.Laurens HEGGERMONT Ingelmunster
      3. Willy en Kristof DURIEU Meulebeke

Jongen

     1.DELBAERE-SAMPERS Menen
     2.Willy VANHOUTTE Wevelgem
     3.Marc en Luc LESAGE Rumbeke

Asduiven 2012

Oude: Mark AMPE Ooigem
Jaarse: Walter COUSSENS Oostrozebeke
Jongen: DELBAERE-SAMPERS Menen

Winnaars van een 1ste prijs in provinciaal verband ( foto van de winnende duif en naturaprijs)

Omer VERBEKE Kuurne, AMEEL-VANLAKE Dadizele, Joel VERSCHOOT Ingelmunster, Daniel VANROBAEYS Izegem, Johnny HOORNAERT Esen, Laurens HEGGERMONT Ingelmunster, Paul VOLCKAERT Ooigem, Leon en Jan NOBUS Knokke-Heist, Ronny CALUS Heist, Ginette POTTILLIUS Menen, Valere en Eddy VANDEPOELE Werken, Richard SCHAECK Meulebeke, BATAILLE-DEVOLDERE-DEPREZ Vichte, Paul en Renaat VAN DEN HEEDE Anzegem, Martin DECLERCQ Oostrozebeke, Gerard CLAERHOUT Ingooigem, Wilfried MALFAIT Zeebrugge, Philippe BLONDEEL Waregem, Arthur MERLIER Anzegem, Jackie BREEMEERSCH Wevelgem, Gino CLICQUE Wevelgem, Willy CLAEYS Handzame, André TRUYAERT Bellegem.

Winnaars van de naturaprijzen (minimum 30euro) als 1ste van hun arrondissement

Daniel ALLEMEERSCH, Etienne AMPE, Didier BLANCKAERT,  Mark AMPE, Freddy BAERT, Daniel CAPPELLE, Gery CANEPEEL, Johnny en Kristof CARRETTE (3), Albert CABY, André COENE, Roger COENE, Roger CASIER, Bernard CASIER, Willy CLAEYS (5), Gino CLICQUE, Willy CLARYSSE, Henri COUDEVILLE (2), Johnny CORBANIE, Walter COUSSENS, Willy COKELAERE, André DECLEIR, Jean DECONINCK, Raf en Filip DECRU, DELBAERE-SAMPERS, Germain DECLERCQ (2), Etienne en K. DEJONGHE, Paul DEFORCHE (2), Marcel DEKINDT (2), Frans en Tony DEKEYZER, Roland DEGRYSE (2), Pascal DEGRYSE, Dirk en Bart DELODDER (2), Valere DE LODDER, Etienne DEMUYNCK, Jacques en Lorenzo DELARUE, Liliane DEMELY (2), Odo DEPECKER, Maurice DEMOL, Guido DEMONIE, Wilfried DESENDER, Axel DENEIR, Ronny en Bram DERYCKER, Gebrs DEPLA, Vital DHEEDENE (2), Daniel DEPOORTER, Frans DE VOLDER, DESCHACHT-DENDUYVER (2), DURIEU-DELBAERE (2), W. en K. DURIEU, Jean en Jules GOETHALS, Marc GOETHALS, Claude DUYCK, Wilfried HALLAERT, Yannick HAESAERT, Johnny HOORNAERT, Laurens HEGGERMONT (2), Roger HUYST (2), HIELE-DELEFORTERIE, Maurits HOLLEBEKE, Frans HOUTHOOFD, Daniel INGELBRECHT (3), Albert KYNDT, Gebrs LACHAT, Dominique LAGROU, Rudy LAGAST, Marc LERNOUT, Klaas LERNOUT (4), Adrien MAENHOUT, Maurice MATTHEEUWS, Yvan MOUTON, Gino en Rino MORENT (2), Roger MULIER, Wed. en Hugo MARTELEZ, Abel MINNEKEER (3), Oscar MOMMERENCY, Frank PARIDAEN, Daniel en Didier PLATTEEUW, Frank POPPE (2), Lucien REMMERY, Mariette ROSSEEL, Patrick STAELENS, Marcel STANDAERT, Marc en Mauro SANNEN (2), Etienne TAILLIEU (2), Eddy TITECA, Gaby VANDENABEELE, Wed. VAN CAUWENBERGHE, Gilbert VANDEPUTTE, Michel VANDEMAELE, Patriek VANDEKINDEREN, Freddy VANSTEELANT, Roger VAN HAECKE, Hubert VANDERRIEST, Wilfried VANDEMAELE, Norbert VANDEVERRE, VANWILDEMEERSCH-VYNCKE, Willy VANDEGINSTE, Eric VANHAELEWYN, Eddy en Valere VANDEPOELE (5), Gilbert VANSLAMBROUCK, Willy VANSLAMBROUCK, Mathias VANHAVERBEKE, G. en J. VAN PAMEL, Adhemar VERSCHEURE, Frans en Geert VANWONTERGHEM, Noel VERCRUYSSE, Frans VERCRUYSSE, Pascal en Dirk VERHAEGHE, Joel VERSCHOOT, Roger VELLE, Luc VERLA, Georges en Daniel VERHELST, Gilbert VERNIEST, Marc VERGOTE, Etienne VERKINDEREN, Raphael VERSTRAETE (2), Carine VER EECKE, VERGHOTE-JACQUES, Paul VOLCKAERT (2), Willy WALRAVE en Ronny WINDELS.