Szukaj

Belgium, National - Old birds
06/07/2015 20:41
Belgium, National - Yearlings
06/07/2015 20:30
Belgium, Zone A1 - Old birds
13/07/2015 12:03
Belgium, Zone A1 - Yearlings
13/07/2015 12:40
Belgium, Zone A2 - Old birds
13/07/2015 12:49
Belgium, Zone A2 - Yearlings
13/07/2015 12:13
Belgium, Zone B1 - Old birds
13/07/2015 13:28
Belgium, Zone B1 - Yearlings
13/07/2015 13:52
Belgium, Zone B2 - Old birds
13/07/2015 13:13
Belgium, Zone B2 - Yearlings
13/07/2015 13:27
Belgium, Zone C1 - Old birds
13/07/2015 13:58
Belgium, Zone C1 - Yearlings
13/07/2015 13:12
Belgium, Zone C2 - Old birds
13/07/2015 13:38
Belgium, Zone C2 - Yearlings
13/07/2015 13:50
Wyniki w prowincjach
ProvinceKategoriaWinnerReportaż
LuikYearlingsSchur-Staryk
PE Vlaams-BrabantOld birdsDe Blick & Zoon
PE Vlaams-BrabantYearlingsMonette Romain
LuikOld birdsThielens-Romain JM
PE Oost-VlaanderenOld birdsDe Bruycker-De Craene De Bruycker-De Craene (Eeklo, BE) wins 1st National La Souterraine olds
PE West-VlaanderenOld birdsSioen Luc & Hilde
SPE Henegouwen-Waals BrabantOld birdsMurez-Marichal
PE LimburgOld birdsCleeren Jules
PE Oost-VlaanderenYearlingsVandenheede Jacques & Freddy Freddy & Jacques Vandenheede (Zingem, BE) have the fastest of 10,245 pigeons from La Souterraine
PE LimburgYearlingsDas Jos
SPE Luik-Namen-LuxemburgOld birdsDewee Frères
PE AntwerpenOld birdsVan De Velde H.
SPE Luik-Namen-LuxemburgYearlingsSchur-Staryk
PE West-VlaanderenYearlingsChristiaens Luc
SPE Henegouwen-Waals BrabantYearlingsCasaert-Senechal
PE AntwerpenYearlingsRoziers Walter
InterprovinciaalYearlingsCasaert-Senechal
InterprovinciaalOld birdsMurez-Marichal

Club results
ProvinceClub
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
LimburgDe Reisduif Lommel (Lommel)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
Waals-BrabantLocal Unique - Wavre (Wavre)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
LimburgDe Veldkets (Wellen)