Argenton II 2020

  • Organiser
    KBDB
  • Kategorie: Old birds, Youngsters
  • Data koszowania: 03/09/2020
  • Data wypuszczenia: 06/09/2020

Wyniki Belgium

Wynik Zwyciężca Lokalizacja Kategoria
Result Belgium (Old birds) Albert Derwa Belgium Old birds
Result Belgium (Youngsters) De Troy Wim Belgium Youngsters
Result Zone A1 (Old birds) Familie Schreel Zone A1 Old birds
Result Zone A1 (Youngsters) Troubat Pierre Zone A1 Youngsters
Result Zone A2 (Old birds) Vermassen David Zone A2 Old birds
Result Zone A2 (Youngsters) Freddy & Jacques Vandenheede Zone A2 Youngsters
Result Zone B1 (Old birds) Van Hove - Uytterhoeven Zone B1 Old birds
Result Zone B1 (Youngsters) De Troy Wim Zone B1 Youngsters
Result Zone B2 (Old birds) Albert Derwa Zone B2 Old birds
Result Zone B2 (Youngsters) Veulemans-Perilleux Zone B2 Youngsters
Result Zone C (Old birds) Jos Thoné Zone C Old birds
Result Zone C (Youngsters) Weytjens Theo Zone C Youngsters
Result SPE Henegouwen-Waals Brabant (Old birds) Canion-Sobkowiak SPE Henegouwen-Waals Brabant Old birds
Result SPE Henegouwen-Waals Brabant (Youngsters) Olivier Poussart SPE Henegouwen-Waals Brabant Youngsters
Result SPE Luik-Namen-Luxemburg (Old birds) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Old birds
Result SPE Luik-Namen-Luxemburg (Youngsters) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Youngsters
Result PE Vlaams-Brabant (Old birds) Albert Derwa PE Vlaams-Brabant Old birds
Result PE Vlaams-Brabant (Youngsters) Veulemans-Perilleux PE Vlaams-Brabant Youngsters
Result PE West-Vlaanderen (Old birds) Debacker Filip PE West-Vlaanderen Old birds
Result PE West-Vlaanderen (Youngsters) Gino Clicque PE West-Vlaanderen Youngsters
Result PE Oost-Vlaanderen (Old birds) Van den Abbeel-Van Paesschen PE Oost-Vlaanderen Old birds
Result PE Oost-Vlaanderen (Youngsters) De Maeseneer Philip PE Oost-Vlaanderen Youngsters
Result PE Limburg (Old birds) Loockx-Verbruggen PE Limburg Old birds
Result PE Limburg (Youngsters) Weytjens Theo PE Limburg Youngsters
Result PE Antwerpen (Old birds) Team Hooymans.be PE Antwerpen Old birds
Result PE Antwerpen (Youngsters) De Troy Wim PE Antwerpen Youngsters

Wyniki klubowe

Klub Lokalizacja Wynik
Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Antwerpen Argenton
Molse Fondclub Antwerpen Argenton
Oost-Antwerps Fondspel Antwerpen Argenton
Samenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen Antwerpen Argenton
De Grensduif Limburg Argenton
De Toekomst Halen Limburg Argenton
De Vrede Tongeren Limburg Argenton zuid-oost & LaTo
De Vrede Tongeren Limburg Argenton Ambi + lokaal
Koninklijke Duivenbond Zonhoven Limburg Argenton
Paal Beverlo Koersel Beringen Limburg Argenton Onze duif Paal
"De Arend" Wortegem Oost-Vlaanderen Argenton (g.o)
"De Arend" Wortegem Oost-Vlaanderen Argenton (k.o)
De Reisduif - Dendermonde Oost-Vlaanderen Argenton
De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) Oost-Vlaanderen Argenton
Fondclub Der Denderstreek Oost-Vlaanderen Argenton
Fondclub Eeklo Oost-Vlaanderen Argenton
FOND RECHT VOOR ALLEN Oost-Vlaanderen Argenton
Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Oost-Vlaanderen Argenton
Local Unique - Outre Passerelle Oost-Vlaanderen Argenton
Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Oost-Vlaanderen Argenton
De Hoop Vlaams-Brabant Argenton
Lokaal Cureghem Centre - 22408 Vlaams-Brabant Argenton 06-09-2020
Noord Brabant - Kapelle op den Bos Vlaams-Brabant Argenton
Woluwe Center Vlaams-Brabant Argenton 5-9-2020-Lokaal
Union Mont Saint Guibert Waals-Brabant Argenton_mstg_06-09-20
De Arend West-Vlaanderen Argenton 06-09-2020
De Getrouwe Duif West-Vlaanderen Argenton jongen
De Getrouwe Duif West-Vlaanderen Argenton oude
De Munckduif Beerst West-Vlaanderen Argenton 06/09/2020
De Vliegersclub Kortemark West-Vlaanderen Argenton 06-09-20
De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge West-Vlaanderen Argenton Jongen
De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge West-Vlaanderen Argenton Oude
Fondclub Vlamertinge West-Vlaanderen Argenton
Ruiselede-Wingene West-Vlaanderen Argenton ii
Union FONDCLUB Gistel West-Vlaanderen Argenton