Argenton 2019

  • Organizator: KBDB
  • Kategorie: Old birds, Yearlings
  • Data koszowania: 20/06/2019
  • Data wypuszczenia: 22/06/2019

Wyniki Belgium

Wynik Zwyciężca Lokalizacja Kategoria
Result Belgium (Old birds) Sioen Luc & Hilde Belgium Old birds
Result Belgium (Yearlings) D'hondt Michel & Filip Belgium Yearlings
Result Zone A1 (Old birds) Sioen Luc & Hilde Zone A1 Old birds
Result Zone A1 (Yearlings) Sioen Luc & Hilde Zone A1 Yearlings
Result Zone A2 (Old birds) Allemeersch André Zone A2 Old birds
Result Zone A2 (Yearlings) D'hondt Michel & Filip Zone A2 Yearlings
Result Zone B1 (Old birds) Famille 3D Zone B1 Old birds
Result Zone B1 (Yearlings) Van Hove - Uytterhoeven Zone B1 Yearlings
Result Zone B2 (Old birds) Van Roy-Philipsen Zone B2 Old birds
Result Zone B2 (Yearlings) Van Saet Mario Zone B2 Yearlings
Result Zone C (Old birds) Jos Thoné Zone C Old birds
Result Zone C (Yearlings) Beckers Jean Zone C Yearlings
Result SPE Henegouwen-Waals Brabant (Old birds) Henri Michael SPE Henegouwen-Waals Brabant Old birds
Result SPE Henegouwen-Waals Brabant (Yearlings) Harchies Cyril SPE Henegouwen-Waals Brabant Yearlings
Result SPE Luik-Namen-Luxemburg (Old birds) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Old birds
Result SPE Luik-Namen-Luxemburg (Yearlings) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Yearlings
Result PE Antwerpen (Old birds) Van Roy-Philipsen PE Antwerpen Old birds
Result PE Antwerpen (Yearlings) Van Hove - Uytterhoeven PE Antwerpen Yearlings
Result PE Limburg (Old birds) Brugmans Sabrina PE Limburg Old birds
Result PE Limburg (Yearlings) Verreckt-Rutten-Deplae PE Limburg Yearlings
Result PE Oost-Vlaanderen (Old birds) Benny Steveninck PE Oost-Vlaanderen Old birds
Result PE Oost-Vlaanderen (Yearlings) D'hondt Michel & Filip PE Oost-Vlaanderen Yearlings
Result PE Vlaams-Brabant (Old birds) Beeckmans Geert PE Vlaams-Brabant Old birds
Result PE Vlaams-Brabant (Yearlings) Van den Eynde Louis PE Vlaams-Brabant Yearlings
Result PE West-Vlaanderen (Old birds) Sioen Luc & Hilde PE West-Vlaanderen Old birds
Result PE West-Vlaanderen (Yearlings) Liliane Demely PE West-Vlaanderen Yearlings

Wyniki klubowe

Lokalizacja Klub Wynik
Antwerpen Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Argenton
Antwerpen Molse Fondclub ARGENTON 22/06/2019
Antwerpen Oost-Antwerps Fondspel Argenton
Antwerpen Samenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen Argenton
Limburg De Eendracht Sint Lambrechts Herk Argenton
Limburg De Grensduif Argenton
Limburg De Toekomst Halen Argenton
Limburg De Veldkets Argenton
Limburg Koninklijke Duivenbond Zonhoven Argenton
Limburg Paal Beverlo Koersel Beringen Argenton Plaatselijk Onze duif Paal
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem ARGENTON - OUDE
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem ARGENTON - JAARLINGEN
Oost-Vlaanderen De Reisduif - Dendermonde Argenton
Oost-Vlaanderen De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) argenton 2
Oost-Vlaanderen Fondclub Der Denderstreek Argenton
Oost-Vlaanderen Fondclub Eeklo Argenton
Oost-Vlaanderen Kon.Denderbond Ninove ARGENTON + MELUN + PAU + MONTAUBAN + NOYON
Oost-Vlaanderen Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Argenton
Oost-Vlaanderen Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Argenton
Oost-Vlaanderen Vlaamse Ardennen Club Argenton
Vlaams-Brabant De Hoop Argenton
Vlaams-Brabant Lokaal Cureghem Centre - 22408 Argenton 22-06-2019
Vlaams-Brabant Noord Brabant - Kapelle op den Bos ARGENTON
Vlaams-Brabant Woluwe Center Argenton 22-6-19+West Brabant
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif ARGENTON OUDE
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif ARGENTON JAARLINGEN
West-Vlaanderen De Werkman Argenton oude
West-Vlaanderen De Werkman Argenton jaarse
West-Vlaanderen Nieuwe Kortrijkse Vereniging Argenton Oude/Jaarse
West-Vlaanderen Ruiselede-Wingene ARGENTON OUDE EN JAARSE 22-06-19
West-Vlaanderen Union FONDCLUB Gistel Argenton