Bourges II

  • Organizator: KBDB - RFCB
  • Kategorie: Old birds, Yearlings, Youngsters
  • Data koszowania: 28/07/2022
  • Data wypuszczenia: 30/07/2022
  • Współrzędne:
    47°05'10" / 02°11'46"
Oblicz swoją odległość i czas przybycia

Wyniki Belgium

Wynik Zwyciężca Lokalizacja Kategoria
Result Belgium (Old birds) Team Platteeuw Belgium Old birds
Result Belgium (Yearlings) Claeys Patrick Belgium Yearlings
Result Belgium (Youngsters) Redzovic Emin Belgium Youngsters
Result Zone A1 (Old birds) Bruneel John Zone A1 Old birds
Result Zone A1 (Yearlings) Roose-Pyra Zone A1 Yearlings
Result Zone A1 (Youngsters) Billiau Benny Zone A1 Youngsters
Result Zone A2 (Old birds) Team Platteeuw Zone A2 Old birds
Result Zone A2 (Yearlings) Claeys Patrick Zone A2 Yearlings
Result Zone A2 (Youngsters) Gino Clicque Zone A2 Youngsters
Result Zone A3 (Old birds) De Decker Ronald Zone A3 Old birds
Result Zone A3 (Yearlings) Ingels Rogier Zone A3 Yearlings
Result Zone A3 (Youngsters) Vermassen David Zone A3 Youngsters
Result Zone B1 (Old birds) Heyndrickx Erick Zone B1 Old birds
Result Zone B1 (Yearlings) Crucke Koen Zone B1 Yearlings
Result Zone B1 (Youngsters) Schokkaert Danny Zone B1 Youngsters
Result Zone B2 (Old birds) Appelmans Gebroeders Zone B2 Old birds
Result Zone B2 (Yearlings) Appelmans Gebroeders Zone B2 Yearlings
Result Zone B2 (Youngsters) Redzovic Emin Zone B2 Youngsters
Result Zone B3 (Old birds) Nicole De Weerd-Berckmoes Zone B3 Old birds
Result Zone B3 (Yearlings) Nicole De Weerd-Berckmoes Zone B3 Yearlings
Result Zone B3 (Youngsters) Maris Frans & Dirk Zone B3 Youngsters
Result Zone B4 (Old birds) Aelgoet Jean Michel Zone B4 Old birds
Result Zone B4 (Yearlings) Hermans-Bonné Zone B4 Yearlings
Result Zone B4 (Youngsters) Rykx Kristin Zone B4 Youngsters
Result Zone C (Old birds) Brouwers Henri Zone C Old birds
Result Zone C (Yearlings) Burniat Boris Zone C Yearlings
Result Zone C (Youngsters) Delhez Didier Zone C Youngsters
Result PE Vlaams-Brabant (Old birds) Verbruggen Gommaire PE Vlaams-Brabant Old birds
Result PE Vlaams-Brabant (Yearlings) Appelmans Gebroeders PE Vlaams-Brabant Yearlings
Result PE Vlaams-Brabant (Youngsters) Tobback Francois PE Vlaams-Brabant Youngsters
Result PE West-Vlaanderen (Old birds) Team Platteeuw PE West-Vlaanderen Old birds
Result PE West-Vlaanderen (Yearlings) Roose-Pyra PE West-Vlaanderen Yearlings
Result PE West-Vlaanderen (Youngsters) Gino Clicque PE West-Vlaanderen Youngsters
Result PE Oost-Vlaanderen (Old birds) Heyndrickx Erick PE Oost-Vlaanderen Old birds
Result PE Oost-Vlaanderen (Yearlings) Claeys Patrick PE Oost-Vlaanderen Yearlings
Result PE Oost-Vlaanderen (Youngsters) Vermassen David PE Oost-Vlaanderen Youngsters
Result PE Limburg (Old birds) Das Jos PE Limburg Old birds
Result PE Limburg (Yearlings) Hermans-Bonné PE Limburg Yearlings
Result PE Limburg (Youngsters) Rykx Kristin PE Limburg Youngsters
Result PE Antwerpen (Old birds) Vereyken-Gommers PE Antwerpen Old birds
Result PE Antwerpen (Yearlings) Nicole De Weerd-Berckmoes PE Antwerpen Yearlings
Result PE Antwerpen (Youngsters) Redzovic Emin PE Antwerpen Youngsters
Result Wallonie Zone 1 (Old birds) Nottebaert Christophe Wallonie Zone 1 Old birds
Result Wallonie Zone 1 (Yearlings) Casaert-Senechal Wallonie Zone 1 Yearlings
Result Wallonie Zone 1 (Youngsters) Murez-Marichal Wallonie Zone 1 Youngsters
Result Wallonie Zone 2 (Old birds) Esmanne Eddy - Defert Thierry Wallonie Zone 2 Old birds
Result Wallonie Zone 2 (Yearlings) Jean-Pierre Palm & Yvette Krücker Wallonie Zone 2 Yearlings
Result Wallonie Zone 2 (Youngsters) Verspreet-Muntoni Wallonie Zone 2 Youngsters
Result Wallonie Zone 3 (Old birds) Brouwers Henri Wallonie Zone 3 Old birds
Result Wallonie Zone 3 (Yearlings) Burniat Boris Wallonie Zone 3 Yearlings
Result Wallonie Zone 3 (Youngsters) Delhez Didier Wallonie Zone 3 Youngsters

Wyniki klubowe

Klub Lokalizacja Wynik
Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Antwerpen Bourges
Oost-Antwerps Fondspel Antwerpen Bourges 2
De Grensduif Limburg Bourges
De Toekomst Halen Limburg Bourges
De Veldkets Limburg Bourges
De Vrede Tongeren Limburg Bourges Lokaal
De Vrede Tongeren Limburg Bourges Zuid-Oost
Koninklijke Duivenbond Zonhoven Limburg Bourges 30/07/2022
"De Arend" Wortegem Oost-Vlaanderen Bourges (g.o + k.o)
De Reisduif - Dendermonde Oost-Vlaanderen Bourges
Eerlijk Duurt Langst Oost-Vlaanderen Bourges
Elk Zijn Deel Oost-Vlaanderen Bourges lokaal
Fondclub Der Denderstreek Oost-Vlaanderen Bourges
Fondclub Eeklo Oost-Vlaanderen Bourges
FOND RECHT VOOR ALLEN Oost-Vlaanderen Bourges
Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Oost-Vlaanderen Bourges
Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Oost-Vlaanderen Bourges
Union et Liberté Oost-Vlaanderen BOURGES 30/7 (kleine omtrek)
Union et Liberté Oost-Vlaanderen BOURGES 30/7 (grote omtrek)
De Hoop Vlaams-Brabant Bourges
De Ware Vrienden Vlaams-Brabant Bourges
Lokaal Cureghem Centre - 22408 Vlaams-Brabant Bourges
Noord Brabant - Kapelle op den Bos Vlaams-Brabant Bourges
De Arend West-Vlaanderen Bourges
De Munckduif Beerst West-Vlaanderen Bourges II 30 juli 2022
De Vliegersclub Kortemark West-Vlaanderen Bourges 30-07-22
De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge West-Vlaanderen Bourges Oude
De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge West-Vlaanderen Bourges Jrl
De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge West-Vlaanderen Bourges Jongen
Fondclub Vlamertinge West-Vlaanderen Bourges
Ruiselede-Wingene West-Vlaanderen Bourges ii
Union FONDCLUB Gistel West-Vlaanderen Bourges