Union FONDCLUB Gistel

  • 51
Café en feestzaal De Sportvriend
Dorpsstraat 67
8460 ETTELGEM-OUDENBURG
BELGIE
tel: 0479/538 375
0474/540663
website

Samenstelling van het bestuur 2017-2018 VOORZITTER Van der Linden Patrick, Brugse steenweg 80 8460 Roksem tel: 0496/ 51 82 77 patvdl.patrick@gmail.com lidnummer: 300273-58 ADJUNCT VOORZITTER Gevaert Johan, Zandstraat 457, 8200 Brugge tel: 0478/ 22 71 55 johan.gevaert2@telenet.be  lidnummer: 155253-53 tel: 050/ 31 02 90 SCHATBEWAARDER Brouckaert Luc, ’t Nachtegaaltje 12, 8600 Leke-Diksmuide tel: 0497/ 50 36 89 p.leke@hotmail.be lidnummer: 217496-22 ADJUNCT SCHATBEWAARDER Allemeersch Raf, Dorpsstraat, 8480 Bekegem tel: 0494/51 42 64 raf.allemeersch@hotmail.be lidnummer: 260921-88 tel: 050/81 41 61 SECRETARIS Samaey Rik, Gerststraat 11, 8460 Roksem tel: 0474/54 06 63 rik.samaey@telenet.be lidnummer: 210882-04 tel: 059/29 05 73 ADJUNCT SECRETARIS Gevaert Luc, Ten Boomgaarde 8  8210 Zedelgem  tel: 0495/58 45 43  luc.gevaert@telenet.be  lidnummer: 306422-96 BESTUURSLEDEN Neyens Wilfried, Molenstraat 13, 8470 Moere tel: 059//27 96 28 wilfried.neyens@telenet.be lidnummer: 134882-52  Couwet Nico Dorpstraat 60, 8460 Ettelgem-Oudenburg tel: 059/265900 fa381614@skynet.be lidnummer: 179542-92 Vanhoutte Gerard Gistelsesteenweg 161, 8460 Oudenburg tel: 0498/28 07 01  gerard.vanhoutte@telenet.be  lidnummer: 207023-76 RANGSCHIKKERS Gevaert Luc, Ten Boomgaarde 8, 8210 Zedelgem tel: 050/36 48 37 Samaey Rik, Gerststraat 11, 8460 Roksem tel: 0474/54 06 63

Tytuł Typ Data
Mededeling KBDB 11-03-2021 Newsy klubowe 12-03-2021
Bericht KBDB Newsy klubowe 19-02-2021
Bedanking Bonverkoop Newsy klubowe 25-01-2021
Rouwbericht Newsy klubowe 17-01-2021
BONVERKOOP 2021 Newsy klubowe 16-01-2021
BONVERKOOP 2021 Newsy klubowe 11-01-2021
BONVERKOOP 2021 Newsy klubowe 01-01-2021
Wensen 2021 Newsy klubowe 01-01-2021
Verdeling ringen 2021 Newsy klubowe 21-12-2020
Rouwbericht Newsy klubowe 30-11-2020