Szukaj

AMIENS FRANCJA 11.07.19 (P.K.L.G.D.-WG ZACHÓD KROSNO ODRZ.)

Flight information:
Data lotu: 11/07/2019 Warunki pogodowe: zmienne
# participants: 20 Odległość: 1062.270 km
# pigeons: 124 # views: 47
Wyniki: Download results to file Download results to file
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.               
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  AMIENS FRANCJA z dnia 11.07.19                          
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 49:55:42.  N 02:15:51.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............: 1062.270 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   124                           
      5.Ilość konkursów.......................:   41                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1252.51                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   170.42                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:21,12,23                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,54,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:91 godz. 29 min. 22 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNA WIATR PÓŁNOCNY                             
        w miejscu przylotu:SŁONECZNA                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe 100.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Punktacja Główna [1]                                             
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | PKLGD WG ZACHÓD 1 STREF |   12   |   84   |   37  |41.11|      
          | 2  | PKLGD WG-ZACHÓD 2 STREF |    8   |   40   |    4  |11.76|      
          | 3  | PKLGD WG ZACHÓD 3 STREF |    0   |    0   |    0  | 0.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  124   |   41  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                              <\C>                                                                                              
                                    P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.                                                                                 
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.                                                                                           
                                          z lotu AMIENS, w dniu 11.07.19                                                                                        
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-17         G  21,12,23  1252.51   8.06  20- 15-  3  929.840 100.000 PUCHAR                                            
     2 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-13         G   8,31,24   876.05  16.13   2  <   3>  929.840  99.500 PUCHAR                                            
     3 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-12         G   8,31,39   875.84  24.19   3  <  12>  929.840  99.000 PUCHAR                                            
     4 LIS MARCIN                      1 PL-357-11         G   9,21,47   814.21  32.26  10-  4-  3  905.220  98.500 DYPLOM                                            
     5 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-16         G   9,45,48   800.83  40.32   6-  2-  2  909.580  98.000 DYPLOM                                            
     6 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-14         G  10,11,52   777.41  48.39   7-  7-  3  903.250  97.500 DYPLOM                                            
     7 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-293-15         G  17,15,00   764.44  56.45  12-  1-  1 1211.630  97.000 DYPLOM                                            
     8 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-14         G  10,32,35   763.79  64.52   2  <   9>  903.250  96.500 DYPLOM                                            
     9 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-14         G  10,41,40   757.97  72.58   3  <  10>  903.250  96.000 DYPLOM                                            
    10 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-16         G  11,32,03   730.38  80.65   4  <  15>  903.250   0.000 DYPLOM                                            
    11 FRONT TADEUSZ                   1 PL-360-16         G  13,11,24   700.45  88.71   4-  2-  2  931.170  95.000                                             
    12 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-17         G  13,42,02   685.80  96.77   4  <  14>  929.840   0.000                                             
    13 LIS MARCIN                      1 PL-357-15         G  14,07,50   660.78 104.84   2  <  22>  905.220  94.000                                             
    14 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-83-13          G  14,47,05   658.15 112.90   5  <  16>  929.840   0.000                                             
    15 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-15         G  14,19,10   655.09 120.97   5  <  18>  903.250   0.000                                             
    16 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-13         G  15,46,19   634.85 129.03   6  <  21>  929.840   0.000                                             
    17 ŁAGODZIŃSKITOMASZ RADOSŁAW      1 PL-321-14         G  21,45,49   628.33 137.10   6-  2-  2 1186.460  92.000                                             
    18 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-15         G  15,42,10   623.19 145.16   6  <  20>  903.250   0.000                                             
    19 SZULC ANDRZEJ                   1 PL-360-14         G  16,25,22   617.51 153.23   6-  2-  2  923.910  91.000                                             
    20 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-357-14         G  16,21,25   609.16 161.29   7          903.250   0.000                                             
    21 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18         G  17,06,42   605.74 169.35   7  <  25>  929.840   0.000                                             
    22 LIS MARCIN                      1 PL-357-14         G  17,09,57   593.53 177.42   3  <  38>  905.220  89.500                                             
    23 ANDRASZ RAFAŁ                   1 PL-254-18         G  18,21,09   572.61 185.48  10-  3-  3  909.600  89.000                                             
    24 SZULC ANDRZEJ                   1 PL-360-14         G  11,19,55   425.77 193.55   2          923.910  88.500                                         
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    25 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-16         G  14,09,44   399.81 201.61   8  <  26>  929.840   0.000                                                                             
    26 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-16         G  14,43,03   394.86 209.68   9  <  27>  929.840   0.000                                             
    27 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-16         G  14,45,02   394.57 217.74  10  <  28>  929.840   0.000                                             
    28 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-14         G  16,36,26   378.89 225.81  11  <  30>  929.840   0.000                                             
    29 ŁAGODZIŃSKITOMASZ RADOSŁAW      1 PL-321-12         G   7,00,42   262.55 233.87   2         1186.460  86.000                                             
    30 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-15         G   6,35,39   243.46 241.94  12  <  33>  929.840   0.000                                             
    31 WIŚNIEWSKI MARCIN               2 PL-MŹG-14         G  15,56,55   240.09 250.00   2-  1-  1 1304.880  85.000                                             
    32 FRONT TADEUSZ                   1 PL-360-15         G   9,46,34   233.34 258.06   2          931.170  84.500                                             
    33 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18         G  18,39,15   208.82 266.13  13  <  35>  929.840   0.000                                             
    34 WIELOGuRSKI PAWEŁ               2 PL-06-12          G  16,17,00   191.89 274.19   3-  1-  1 1296.660  83.500                                             
    35 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18         G   9,10,02   189.76 282.26  14  <  37>  929.840   0.000                                             
    36 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-14         G   9,45,48   187.66 290.32   2          909.580  82.500                                             
    37 KOZINA J.M.A.Ł                  1 BE-15             G  10,31,23   187.04 298.39  15          929.840   0.000                                             
    38 LIS MARCIN                      1 PL-357-17         G  14,50,44   177.89 306.45   4          905.220   0.000                                             
    39 ANDRASZ RAFAŁ                   1 PL-370-16         G  17,24,27   173.59 314.52   2  <  40>  909.600  81.000                                             
    40 ANDRASZ RAFAŁ                   1 PL-370-16         G  18,39,25   171.49 322.58   3          909.600  80.500                                             
    41 SUKOWSKI MAREK                  2 PL-06-12          G   9,54,26   170.42 330.65   7-  1-  1 1296.790  80.000                                             
   -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3                                
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                        
    42 LEWICKI ADAM                    2 PL-226-13         G  16,25,25   160.37   0.00   3-  0-  0 1297.030   0.000                                             
    43 ANDRASZ RAFAŁ                   1 PL-370-16         G  12,23,46   153.98   0.00   4          909.600   0.000                                             
    44 WITECKI GRZEGORZ                2 PL-46-15          G  12,09,12   124.69   0.00   5-  0-  0 1303.480   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 

                                                                    
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019. 
Tabela współzawodnictwa 
Lot nr 2, z dnia 11.07.19 AMIENS 
            Punktacja Główna                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOZINA          J.M.A.Ł         1    20    3    15   298.50 
              2 TERECHOWICZ     ANDRZEJ         1     7    3     7   290.00     
              3 LIS             MARCIN          1    10    3     4   282.00   
              4 ANDRASZ         RAFAŁ           1    10    3     3   250.50     
              5 ŻUKIEWICZ       M.M             1     6    2     2   180.50     
              6 SZULC           ANDRZEJ         1     6    2     2   179.50     
              7 FRONT           TADEUSZ         1     4    2     2   179.50     
              8 ŁAGODZIŃSKITOMA RADOSŁAW        1     6    2     2   178.00     
              9 ŚWIĘCIAK        GRZEGORZ        2    12    1     1    97.00     
             10 WIŚNIEWSKI      MARCIN          2     2    1     1    85.00     
             11 WIELOGuRSKI     PAWEŁ           2     3    1     1    83.50     
             12 SUKOWSKI        MAREK           2     7    1     1    80.00     
             13 BIZOŃ           ANDRZEJ         1    10    0     0     0.00     
             14 DUDA            EUGENIUSZ       1     5    0     0     0.00     
             15 KUNA            ANDRZEJ         1     2    0     0     0.00     
             16 DOBOSZ          WALDEMAR        1     2    0     0     0.00     
             17 DRZEWIECKI      JAN             1     2    0     0     0.00     
             18 WITECKI         GRZEGORZ        2     5    0     0     0.00     
             19 JURKOWSKI       JAREK           2     2    0     0     0.00     
             20 LEWICKI         ADAM            2     3    0     0     0.00