Szukaj

TOURNAI-1 Belgia (P.K.L.G.D.-WG ZACHÓD KROSNO ODRZ.)

Flight information:
Data lotu: 22/06/2019 Warunki pogodowe: słoneczne
# participants: 15 Odległość: 818.820km
# pigeons: 148 # views: 105
Wyniki: Download results to file Download results to file
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TOURNAI-1 z dnia 22.06.19                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:36:02.  N 03:25:32.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  818.820 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   148                           
      5.Ilość konkursów.......................:   49                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   938.03                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   361.67                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:20,23,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 7,25,29                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 godz. 17 min. 58 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE WIATR PŁNOCNY                             
        w miejscu przylotu:UPALNIE POD WIATR                                    
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  90.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [1]                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | PKLGD WG ZACHÓD 1 STREF |   15   |  148   |   49  |33.11|      
          | 2  | PKLGD WG-ZACHÓD 2 STREF |    0   |    0   |    0  | 0.00|      
          | 3  | PKLGD WG ZACHÓD 3 STREF |    0   |    0   |    0  | 0.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  148   |   49  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                    P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.                                                                                 
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
                                         z lotu TOURNAI-1, w dniu 22.06.19                                                                                      
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-14         G  20,23,58   938.03   6.76  10-  6-  3  810.430  90.000 PUCHAR+WIELOFUNKCYJNY ROBOT KUCHENNY                                            
     2 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-15         G   5,05,11   784.86  13.51   6-  4-  3  804.620  89.620 PUCHAR 
     3 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 DV-657-14         G   5,50,41   753.24  20.27  17-  8-  3  806.480  89.250 PUCHAR                                            
     4 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-16         G   5,55,15  6:14:11  27.03   2  <  11>  804.620  88.870                                             
     5 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-16         G   6,28,58  6:16:34  33.78  30- 11-  3  828.120  88.500                                             
     6 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-166-17         G   6,17,45  6:34:12  40.54   2  <  12>  806.480  88.120                                             
     7 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-16         G   6,34,00  6:45:11  47.30   2  <   9>  810.430  87.750                                             
     8 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18         G   7,02,38  6:50:14  54.05   2  <  10>  828.120  87.370                                             
     9 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-16         G   6,53,26  7:04:37  60.81   3  <  13>  810.430  87.000                                             
    10 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18         G   7,23,45  7:11:21  67.57   3  <  15>  828.120  86.620                                             
    11 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-357-14         G   7,00,47  7:19:43  74.32   3  <  29>  804.620  86.250                                             
    12 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-46-14          G   7,13,52  7:30:19  81.08   3  <  26>  806.480  85.870                                             
    13 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-14         G   7,24,17  7:35:28  87.84   4  <  18>  810.430   0.000                                             
    14 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1 PL-364-18         G   8,15,14  8:01:50  94.59  10-  3-  3  828.870  85.120                                             
    15 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-13         G   8,28,30  8:16:06 101.35   4  <  19>  828.120   0.000                                             
    16 TURZIAK ZBIGNIEW                1 PL-144-16         G   8,05,16  8:21:37 108.11   6-  2-  2  806.560  84.370                                             
    17 ANDRASZ RAFAŁ                   1 PL-370-15         G   8,12,49  8:23:59 114.86   9-  2-  2  810.450  84.000                                             
    18 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-16         G   8,24,02  8:35:13 121.62   5  <  31>  810.430   0.000                                             
    19 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-16         G  10,05,26  9:53:02 128.38   5  <  23>  828.120   0.000                                             
    20 DUDA EUGENIUSZ                  1 PL-99-17          G   9,40,28  9:56:36 135.14   4-  2-  2  806.720  82.870                                             
    21 TURZIAK ZBIGNIEW                1 PL-308-18         G   9,41,35  9:57:56 141.89   2          806.560  82.500                                             
    22 LIS MARCIN                      1 PL-357-15         G   9,37,31  9:58:46 148.65  10-  5-  3  802.890  82.120                                             
    23 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-15         G  10,13,53 10:01:29 155.41   6  <  25>  828.120   0.000                                             
    24 SZULC ANDRZEJ                   1 PL-360-14         G  10,09,31 10:04:32 162.16   6-  4-  3  822.550  81.370                                             
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    25 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-83-13          G  10,23,39 10:11:15 168.92   7  <  28>  828.120   0.000                                             
    26 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-278-14         G  10,03,25 10:19:52 175.68   4  <  32>  806.480   0.000                                             
    27 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1 PL-367-17         G  10,48,48 10:35:24 182.43   2  <  39>  828.870  80.250                                             
    28 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-16         G  11,05,03 10:52:39 189.19   8  <  38>  828.120   0.000                                             
    29 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-15         G  10,40,32 10:59:28 195.95   4          804.620   0.000                                             
    30 ANDRASZ RAFAŁ                   1 PL-254-18         G  10,57,39 11:08:49 202.70   2          810.450  79.120                                                                             
    31 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-16         G  11,08,40 11:19:51 209.46   6          810.430   0.000                                             
    32 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-267-10         G  11,12,20 11:28:47 216.22   5  <  36>  806.480   0.000                                             
    33 LIS MARCIN                      1 PL-357-14         G  11,20,01 11:41:16 222.97   2  <  45>  802.890  78.000                                             
    34 BATOR JÓZEF                     1 PL-309-14         G  11,55,30 11:54:35 229.73   2-  1-  1  819.510  77.620                                             
    35 SZULC ANDRZEJ                   1 PL-360-14         G  11,59,39 11:54:41 236.49   2  <  43>  822.550  77.250                                             
    36 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-370-16         G  11,48,36 12:05:03 243.24   6  <  37>  806.480   0.000                                             
    37 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-166-17         G  12,18,37 12:35:04 250.00   7  <  49>  806.480   0.000                                             
    38 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-14         G  13,11,56 12:59:32 256.76   9  <  40>  828.120   0.000                                             
    39 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1 PL-367-17         G  13,37,47 13:24:23 263.51   3          828.870  75.750                                             
    40 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-17         G  13,49,39 13:37:15 270.27  10  <  40>  828.120   0.000                                             
    40 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18         G  13,49,39 13:37:15 270.27  11          828.120   0.000                                             
    42 DUDA EUGENIUSZ                  1 PL-124-12         G  14,18,30 14:34:38 283.78   2          806.720  74.620                                             
    43 SZULC ANDRZEJ                   1 PL-360-14         G  16,38,54 16:33:56 290.54   3  <  48>  822.550  74.250                                             
    44 SZYMAŃSKI ANDRZEJ               1 PL-083-17         G  17,16,10 16:50:31 297.30  15-  1-  1  838.060  73.870                                             
    45 LIS MARCIN                      1 PL-357-14         G  19,30,57 19:52:11 304.05   3  <  46>  802.890  73.500                                             
    46 LIS MARCIN                      1 PL-357-11         G  19,31,36 19:52:50 310.81   4  <  47>  802.890   0.000                                             
    47 LIS MARCIN                      1 PL-357-15         G   5,26,02  5:47:16 317.57   5          802.890   0.000                                             
    48 SZULC ANDRZEJ                   1 PL-360-14         G   6,58,06  6:53:08 324.32   4          822.550   0.000                                             
    49 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-369-16         G   7,25,29  7:41:56 331.08   8          806.480   0.000                                             
   -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3                                
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                        
    50 LIS MARCIN                      1 PL-357-16         G  10,20,12 10:41:26   0.00   6          802.890   0.000                                             
    51 TURZIAK ZBIGNIEW                1 PL-309-18         G  16,47,29 17:03:50   0.00   3          806.560   0.000                                             
    52 TURZIAK ZBIGNIEW                1 PL-307-12         G  16,47,25 17:03:46   0.00   4          806.560   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
                 P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [1]                                                          
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
   1 ŻUKIEWICZ       M.M             1  3    3    264.75                         
   2 TERECHOWICZ     ANDRZEJ         1  3    3    264.74                        
   3 BIZOŃ           ANDRZEJ         1  3    3    263.24                        
   4 KOZINA          J.M.A.Ł         1  3    3    262.49                        
   5 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1  3    3    241.12                        
   6 LIS             MARCIN          1  3    3    233.62                        
   7 SZULC           ANDRZEJ         1  3    3    232.87                        
   8 TURZIAK         ZBIGNIEW        1  2    2    166.87                        
   9 ANDRASZ         RAFAŁ           1  2    2    163.12                        
  10 DUDA            EUGENIUSZ       1  2    2    157.49                        
  11 BATOR           JÓZEF           1  1    1     77.62                        
  12 SZYMAŃSKI       ANDRZEJ         1  1    1     73.87                        
  13 OLEJNICZAK      SYLWESTER       1  0    0      0.00                        
  14 FRONT           TADEUSZ         1  0    0      0.00                        
  15 KOWAL           JAN             1  0    0      0.00