Szukaj

BREST-FRANCJA 1455km-2000kmLE PLUS LONG DES PIGEONS EN EUROPE (P.K.L.G.D.-WG ZACHÓD KROSNO ODRZ.)

Flight information:
Data lotu: 12/07/2018 Warunki pogodowe: UPALNIE
# participants: 32 Odległość: 1668.240 km
# pigeons: 172 # views: 443
Załączniki:
Wyniki: Download results to file Download results to file
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BREST FRANCJA z dnia 13.07.18                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 48:23:07.5 N 04:26:07.3 W.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............: 1668.240 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   32                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   172                           
      5.Ilość konkursów.......................:   57                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   532.48                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:    90.43                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:20,29,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,45,00                         
     10.Czas trwania konkursu.................:255 godz. 13 min. 27 sek.        
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNA                                            
        w miejscu przylotu:SŁONECZNA                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe 200.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [1]                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | PKLGD WG ZACHÓD 1 STREF |   10   |   43   |   18  |41.86|      
          | 2  | PKLGD WG-ZACHÓD 2 STREF |   19   |  107   |   34  |31.78|      
          | 3  | PKLGD WG ZACHÓD 3 STREF |    3   |   22   |    5  |22.73|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   32   |  172   |   57  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                    P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2018.                                                                                 
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.                                                                                           
                                       z lotu BREST FRANCJA, w dniu 13.07.18                                                                                    
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-464-14-7814    G  20,29,29 25:12:35   5.81   6-  5-  3 1455.920 200.000                                             
     2 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-15-3704    G   7,40,48 12:23:53  11.63   2  <   5> 1455.920 199.290                                             
     3 BZDAWKA PIOTR                   2 PL-323-14-434     G  12,38,42 10:53:32  17.44   5-  4-  3 1747.120 198.570                                             
     4 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-12-16429   G   8,55,30  7:11:33  23.26  25- 14-  3 1746.200 197.860                                             
     5 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-14-10287   G  11,30,23 16:13:29  29.07   3  <  19> 1455.920 197.140                                             
     6 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-14-10411   G  18,55,26 17:11:29  34.88   2  <   7> 1746.200 196.430                                             
     7 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-14-10405   G   7,52,34  6:08:37  40.70   3  <   8> 1746.200 195.710                                             
     8 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-14-10432   G   8,20,25  6:36:28  46.51   4  <  11> 1746.200   0.000                                             
     9 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-273-14-6634    G   9,04,51  7:32:08  52.33   5-  3-  3 1737.780 194.290                                             
    10 ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ          2 PL-273-15-2470    G   9,40,19  8:00:01  58.14   5-  3-  3 1743.470 193.570                                             
    11 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-15-7316    G  10,03,54  8:19:57  63.95   5  <  12> 1746.200   0.000                                             
    12 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-13-4343    G  10,05,07  8:21:10  69.77   6  <  13> 1746.200   0.000                                             
    13 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-15-7361    G  13,46,11 12:02:14  75.58   7  <  14> 1746.200   0.000                                             
    14 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-14-10406   G  14,48,30 13:04:33  81.40   8  <  21> 1746.200   0.000                                             
    15 MYSZKA GRZEGORZ                 3 PL-414-14-5433    G   9,32,07  3:20:46  87.21   5-  1-  1 1946.750 190.000                                             
    16 SOBIERAJ TOMASZZ                2 PL-51-14-7875     G   8,39,00  6:49:44  93.02   2-  2-  2 1750.190 189.290                                             
    17 ROGALA SŁAWOMIR                 3 PL-09-15-10596    G  14,43,06  7:58:43  98.84  12-  3-  3 1971.530 188.570                                             
    18 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-273-08-6514    G  11,24,44  9:52:01 104.65   2  <  42> 1737.780 187.860                                             
    19 KOZINA J.M.A.Ł                  1 BE-15-1198043     G   9,42,18 14:25:23 110.47   4  <  44> 1455.920   0.000                                             
    20 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-15-3940    G  17,27,50 16:15:09 116.28  10-  2-  2 1722.750 186.430                                             
    21 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-13-4339    G  18,18,46 16:34:49 122.09   9  <  24> 1746.200   0.000                                             
    22 ROGALA SŁAWOMIR                 3 PL-09-14-5719     G   9,14,19  2:29:56 127.91   2  <  39> 1971.530 185.000                                             
    23 KUCHARSKI WIESŁAW               1 PL-307-15-6834    G  16,58,55 21:29:04 133.72   5-  3-  3 1465.630 184.290                                             
    24 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-16-10375   G  18,27,53 16:43:56 139.53  10  <  25> 1746.200   0.000                                             
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    25 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-13-4318    G  20,34,31 18:50:34 145.35  11  <  29> 1746.200   0.000                                             
    26 JURECZKA KRZYSZTOF              1 PL-424-12-16400   G  18,01,52 22:05:43 151.16   5-  2-  2 1485.350 182.140                                             
    27 ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ          2 PL-273-14-5284    G   9,25,35  7:45:17 156.98   2  <  54> 1743.470 181.430                                             
    28 BZDAWKA PIOTR                   2 PL-323-15-870     G  14,28,03 12:42:53 162.79   2  <  45> 1747.120 180.710                                             
    29 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-14-10407   G  19,13,19 17:29:22 168.60  12  <  47> 1746.200   0.000                                             
    30 SZYMAŃSKI ANDRZEJ               1 PL-307-12-4618    G  15,22,14 19:52:04 174.42   2-  1-  1 1465.860 179.290                                             
    31 RYTEL KRZYSZTOF                 3 PL-114-12-9099    G   9,15,31  3:01:25 180.23   5-  1-  1 1948.810 178.570                                             
    32 ARDELLI STANISŁAW               1 PL-143-12-1211    G  16,06,36 21:13:13 186.05   5-  3-  3 1438.280 177.860                                             
    33 SUSKI BARBARA KAZIMIERZ         1 PL-369-16-9734    G  17,01,08 22:03:38 191.86   5-  2-  2 1441.360 177.140                                             
    34 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-357-14-8351    G  19,09,16 24:27:05 197.67   2-  1-  1 1429.880 176.430                                             
    35 STRZELEC ZBIGNIEW               2 PL-227-12-11398   G   9,39,21  8:20:23 203.49   3-  2-  2 1727.470 175.710                                                                           
    36 KUCHARSKI WIESŁAW               1 PL-307-14-6639    G  20,51,28 25:21:37 209.30   2  <  50> 1465.630 175.000                                             
    37 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-13-10593   G  12,59,02 11:46:21 215.12   2         1722.750 174.290                                             
    38 SOBIERAJ TOMASZZ                2 PL-275-12-7549    G  14,28,18 12:39:02 220.93   2         1750.190 173.570                                             
    39 ROGALA SŁAWOMIR                 3 PL-09-12-8256     G  20,13,39 13:29:16 226.74   3         1971.530 172.860                                             
    40 LOTCZYK MARIUSZ                 2 PL-277-11-3207    G  15,09,27 13:48:03 232.56   2-  1-  1 1729.290 172.140                                             
    41 ARDELLI STANISŁAW               1 PL-369-16-10073   G  14,47,08 19:53:45 238.37   2  <  52> 1438.280 171.430                                             
    42 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-273-14-6588    G   6,39,56  5:07:13 244.19   3         1737.780 170.710                                             
    43 STĘPIEŃ MARIUSZ                 2 PL-275-12-17764   G   7,45,05  5:59:04 250.00   3-  1-  1 1747.760 170.000                                             
    44 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-13-2523    G  11,53,24 16:36:29 255.81   5         1455.920   0.000                                             
    45 BZDAWKA PIOTR                   2 PL-324-14-443     G  19,14,12 17:29:02 261.63   3  <  56> 1747.120 168.570                                             
    46 LIZAK ANDRZEJ                   2 PL-273-15-310     G   9,49,57  8:20:47 267.44   5-  1-  1 1735.110 167.860                                             
    47 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-13-4331    G  13,53,17 12:09:20 273.26  13  <  51> 1746.200   0.000                                             
    48 JURECZKA KRZYSZTOF              1 PL-87-16-2284     G   8,55,31 12:59:22 279.07   2         1485.350 166.430                                             
    49 SUSKI BARBARA KAZIMIERZ         1 PL-369-13-6592    G   9,57,53 15:00:23 284.88   2         1441.360 165.710                                             
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    50 KUCHARSKI WIESŁAW               1 PL-307-12-4545    G  13,03,18 17:33:27 290.70   3         1465.630 165.000                                             
    51 MERC JAN ŁUKASZ                 2 PL-275-09-5206    G   9,22,02  7:38:05 296.51  14         1746.200   0.000                                             
    52 ARDELLI STANISŁAW               1 PL-369-16-10051   G  18,34,24 23:41:01 302.33   3         1438.280 163.570                                             
    53 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-14-2369    G  14,12,46 19:22:09 308.14   4-  1-  1 1436.200 162.860                                             
    54 ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ          2 PL-275-11-3985    G  12,10,08 10:29:50 313.95   3         1743.470 162.140                                             
    55 RUCIŃSKI JANUSZ                 2 PL-176-15-13908   G  13,45,32 11:51:05 319.77   4-  1-  1 1754.080 161.430                                             
    56 BZDAWKA PIOTR                   2 PL-323-14-421     G  20,20,00 18:34:50 325.58   4         1747.120   0.000                                             
    57 STRZELEC ZBIGNIEW               2 PL-277-11-5787    G   9,45,00  8:26:02 331.40   2         1727.470 160.000                                             
   -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3                                
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                        
    58 RYTEL KRZYSZTOF                 3 PL-468-13-1191    G  15,47,00  9:32:55   0.00   2         1948.810   0.000                                             
    59 ROGALA SŁAWOMIR                 3 PL-09-14-7715     G   6,50,00   : 5:37   0.00   4         1971.530   0.000                                             
    60 SUSKI BARBARA KAZIMIERZ         1 PL-369-16-9619    G  20,20,00 25:22:31   0.00   3         1441.360   0.000                                             
    61 ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ          2 PL-47-15-11009    G  17,56,00 16:15:41   0.00   4         1743.470   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
                                                                    
                  P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2018.                   
Tabela współzawodnictwa DRUŻYN z Lotu nr 3, 
z dnia 13.07.18 BREST FRANCJA 
Punktacja Główna [1] 
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOZINA          J.M.A.Ł         1     6    3     5   596.43     
              2 MERC JAN        ŁUKASZ          2    25    3    14   590.00     
              3 ŚWIĘCIAK        GRZEGORZ        2     5    3     3   552.86     
              4 BZDAWKA         PIOTR           2     5    3     4   547.85     
              5 ROGALA          SŁAWOMIR        3    12    3     3   546.43     
              6 ŚMIESZKOWICZ    ARKADIUSZ       2     5    3     3   537.14     
              7 KUCHARSKI       WIESŁAW         1     5    3     3   524.29     
              8 ARDELLI         STANISŁAW       1     5    3     3   512.86     
              9 SOBIERAJ        TOMASZZ         2     2    2     2   362.86     
             10 TURKO           GRZEGORZ        2    10    2     2   360.72     
             11 JURECZKA        KRZYSZTOF       1     5    2     2   348.57     
             12 SUSKI BARBARA   KAZIMIERZ       1     5    2     2   342.85     
             13 STRZELEC        ZBIGNIEW        2     3    2     2   335.71     
             14 MYSZKA          GRZEGORZ        3     5    1     1   190.00     
             15 SZYMAŃSKI       ANDRZEJ         1     2    1     1   179.29     
             16 RYTEL           KRZYSZTOF       3     5    1     1   178.57     
             17 TERECHOWICZ     ANDRZEJ         1     2    1     1   176.43     
             18 LOTCZYK         MARIUSZ         2     2    1     1   172.14     
             19 STĘPIEŃ         MARIUSZ         2     3    1     1   170.00     
             20 LIZAK           ANDRZEJ         2     5    1     1   167.86     
             21 ŻUKIEWICZ       M.M             1     4    1     1   162.86     
             22 RUCIŃSKI        JANUSZ          2     4    1     1   161.43     
             23 ANDRZEJEWSKI    ZYGMUNT         2     7    0     0     0.00     
             24 GRZEŚNIAK KINGA MARCIN          2     3    0     0     0.00     
             25 DRZEWIECKI      JAN             1     6    0     0     0.00     
             26 OWCZAREK        MIROSŁAW        2    10    0     0     0.00     
             27 JANUSZ          RUCIŃSKI        2     4    0     0     0.00     
             28 JUSZCZYK        RAFAŁ           2     5    0     0     0.00     
             29 KOWALCZYK       RADOSŁAW        2     2    0     0     0.00     
             30 KOMOROWSKI      PAWEŁ           2     5    0     0     0.00     
             31 STAROSTECKI     MIROSŁAW        2     2    0     0     0.00     
             32 BOGACZ          LESZYK          1     3    0     0     0.00