Szukaj

TOURNI-BELGIA (P.K.L.G.D.-WG ZACHÓD KROSNO ODRZ.)

Flight information:
Data lotu: 23/06/2018 Warunki pogodowe: POCHMURNO-PRZELOTNY DESZCZ
# participants: 22 Odległość: 916,930km
# pigeons: 167 # views: 384
Wyniki: Download results to file Download results to file
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2018.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TOURNI-BELGIA z dnia 23.06.18                    
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:36:02.  N 03:25:32.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  916.930 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   167                           
      5.Ilość konkursów.......................:   56                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1393.24                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   692.16                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,54,23                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,59,04                         
     10.Czas trwania konkursu.................:14 godz.  4 min. 41 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE 10 STOPNI                                 
        w miejscu przylotu:POCHMURNI-DESZCZOWO                                  
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe 110.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [1]                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | PKLGD WG ZACHÓD 1 STREF |   15   |  109   |   28  |25.69|      
          | 2  | PKLGD WG-ZACHÓD 2 STREF |    7   |   58   |   28  |48.28|      
          | 3  | PKLGD WG ZACHÓD 3 STREF |    0   |    0   |    0  | 0.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   |  167   |   56  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 

                                                                                                                                                                
                                    P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2018.                                                                                 
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
                                       z lotu TOURNI-BELGIA, w dniu 23.06.18                                                                                    
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-16-7720    G  16,54,23  1393.24   5.99  29- 15-  3  828.120 110.000                                             
     2 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-12-1470    G  20,17,08  1379.69  11.98  15- 11-  3 1099.800 109.600                                             
     3 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-13-10593   G  20,19,54  1374.92  17.96   2  <  16> 1099.800 109.200                                             
     4 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-82-13-10015    G  17,03,43  1335.86  23.95   4-  3-  3  806.480 108.800                                             
     5 KOZINA J.M.A.Ł                  1 BE-15-1198043     G  17,32,53  1308.49  29.94   2  <   6>  828.120 108.400                                             
     6 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-82-13-11863    G  17,37,19  1299.39  35.93   3  <   8>  828.120 108.000                                             
     7 FRONT TADEUSZ                   1 PL-357-13-8004    G  17,54,06  1268.12  41.92   7-  5-  3  829.480 107.600                                             
     8 KOZINA J.M.A.Ł                  1 BE-16-1182013     G  17,54,27  1265.37  47.90   4  <   9>  828.120   0.000                                             
     9 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-15-3704    G  17,54,28  1265.34  53.89   5  <  10>  828.120   0.000                                             
    10 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-16-7683    G  17,54,51  1264.60  59.88   6  <  11>  828.120   0.000                                             
    11 KOZINA J.M.A.Ł                  1 BE-16-1032034     G  17,55,57  1262.47  65.87   7  <  12>  828.120   0.000                                             
    12 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-15-3744    G  18,01,25  1252.04  71.86   8  <  13>  828.120   0.000                                             
    13 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-464-14-7818    G  18,36,44  1188.58  77.84   9  <  14>  828.120   0.000                                             
    14 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-17-11963   G  18,43,17  1177.51  83.83  10  <  15>  828.120   0.000                                             
    15 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-15-3722    G  18,43,40  1176.86  89.82  11  <  23>  828.120   0.000                                             
    16 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-15-3923    G   4,36,09  1174.81  95.81   3  <  17> 1099.800 104.000                                             
    17 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-15-3907    GT  4,36,12  1174.75 101.80   4  <  20> 1099.800   0.000                                             
    18 TURZIAK ZBIGNIEW                1 PL-370-12-5404    G  18,35,42  1159.35 107.78   3-  1-  1  806.560 103.200                                             
    19 FRONT TADEUSZ                   1 PL-360-16-8391    G  18,56,26  1157.79 113.77   2  <  21>  829.480 102.800                                             
    20 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-12-1453    G   4,53,17  1153.70 119.76   5  <  32> 1099.800   0.000                                             
    21 FRONT TADEUSZ                   1 PL-360-16-8362    G  19,00,11  1151.76 125.75   3  <  28>  829.480 102.000                                             
    22 MKS JĘDREK                      1 PL-364-14-5006    G  19,55,58  1149.32 131.74   6-  4-  3  891.830 101.600                                             
    23 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-16-7707    G  19,13,55  1128.36 137.72  12  <  24>  828.120   0.000                                             
    24 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-13-2575    G  19,19,48  1119.38 143.71  13  <  52>  828.120   0.000                                             
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    25 ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ          2 PL-275-11-3985    GT  5,56,50  1103.14 149.70   5-  3-  3 1121.710 100.400                                             
    26 RASAŁA ANDRZEJ                  2 PL-273-11-1716    GT  6,01,14  1095.65   0.00  12-  5-  3 1118.910   0.000                                             
    27 MKS JĘDREK                      1 PL-364-11-6786    G  20,37,05  1091.48 161.68   2  <  34>  891.830  99.600                                             
    28 FRONT TADEUSZ                   1 PL-357-13-8425    G  19,41,28  1089.32 167.66   4  <  29>  829.480   0.000                                             
    29 FRONT TADEUSZ                   1 PL-360-16-8390    G  19,52,12  1074.18 173.65   5          829.480   0.000                                             
    30 STRZELEC ZBIGNIEW               2 PL-227-12-11398   G   6,07,00  1073.82 179.64   3-  2-  2 1102.810  98.400                                             
    31 STRZELEC ZBIGNIEW               2 PL-277-11-5787    G   6,16,29  1063.99 185.63   2         1102.810  98.000                                             
    32 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-14-3679    G   6,18,06  1059.44 191.62   6  <  35> 1099.800   0.000                                             
    33 RASAŁA ANDRZEJ                  2 PL-273-15-6642    GT  6,38,53  1056.69   0.00   2  <  36> 1118.910  97.200                                             
    34 MKS JĘDREK                      1 PL-364-12-5893    G  21,07,22  1052.47 203.59   3  <  47>  891.830  96.800                                             
   -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                
    35 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-14-6793    G   6,32,26  1045.01 209.58   7  <  44> 1099.800   0.000                                             
    36 RASAŁA ANDRZEJ                  2 PL-273-11-947     G   6,53,47  1042.03 215.57   3  <  37> 1118.910  96.000                                             
    37 RASAŁA ANDRZEJ                  2 PL-273-16-1685    GT  7,53,57   986.74   0.00   4  <  40> 1118.910   0.000                                             
    38 LOTCZYK MARIUSZ                 2 PL-277-11-3207    G   7,46,06   981.68 227.54   3-  2-  2 1105.470  95.200                                             
    39 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-46-14-11549    G  20,47,33   974.54 233.53   2  <  55>  806.480  94.800                                             
    40 RASAŁA ANDRZEJ                  2 PL-273-12-2655    G   9,01,01   931.64   0.00   5         1118.910   0.000                                             
    41 LOTCZYK MARIUSZ                 2 PL-277-11-3235    G   8,53,00   926.63 245.51   2         1105.470  94.000                                             
    42 ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ          2 PL-273-15-2470    GT  9,28,33   913.04 251.50   2  <  45> 1121.710  93.600                                             
    43 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-273-08-6514    G   9,40,45   899.08 257.49  10-  5-  3 1115.530  93.200                                             
    44 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-15-3904    G   9,24,15   898.35 263.47   8  <  50> 1099.800   0.000                                             
    45 ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ          2 PL-47-15-11009    GT 10,23,29   873.96 269.46   3         1121.710  92.400                                             
    46 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-273-15-634     GT 10,23,46   868.95 275.45   2  <  48> 1115.530  92.000                                             
    47 MKS JĘDREK                      1 PL-364-13-4823    G   7,39,31   796.62 281.44   4          891.830   0.000                                             
    48 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-273-14-6588    GT 12,52,59   778.47 287.43   3  <  49> 1115.530  91.200                                             
    49 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-273-14-6634    GT 12,59,04   775.18 293.41   4  <  53> 1115.530   0.000                                             
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    50 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-15-3940    GT 12,44,22   772.13 299.40   9  <  51> 1099.800   0.000                                             
    51 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-221-14-3695    G  12,52,51   767.56 305.39  10  <  54> 1099.800   0.000                                             
    52 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-13-2579    G   7,18,08   754.12 311.38  14  <  56>  828.120   0.000                                             
    53 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-273-11-5376    G  13,49,39  9:24:51 317.37   5         1115.530   0.000                                             
    54 TURKO GRZEGORZ                  2 PL-36-15-1488     GT 14,06,13 10:02:23 323.35  11         1099.800   0.000                                             
    55 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-278-14-1500    G   7,59,42 10:26:58 329.34   3          806.480  88.400                                             
    56 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-14-7141    G   9,05,07 11:03:32 335.33  15          828.120   0.000                                             
   -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3                                
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                        
    57 MKS JĘDREK                      1 PL-219-15-10921   G  10,46,45 11:20:13   0.00   5          891.830   0.000                                             
    58 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-464-14-7814    G   9,24,12 11:22:37   0.00  16          828.120   0.000                                             
    59 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-16-7686    G  10,02,00 12:00:25   0.00  17          828.120   0.000                                             
    60 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-167-16-26243   G  10,03,30 12:01:55   0.00  18          828.120   0.000                                             
    61 SZYMAŃSKI ANDRZEJ               1 PL-83-16-9245     G  10,25,00 12:10:10   0.00   8-  0-  0  838.060   0.000                                             
    62 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-16-7704    G  10,13,28 12:11:53   0.00  19          828.120   0.000                                             
    63 DUDA EUGENIUSZ                  1 PL-04-13-14938    G   9,47,16 12:14:13   0.00   3-  0-  0  806.720   0.000                                             
    64 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1 PL-367-17-11959   G  12,27,12 14:24:37   0.00   1-  0-  0  828.870   0.000                                             
    65 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-446-15-6076    G  14,24,25 16:22:50   0.00  20          828.120   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
                 P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2018.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Główna [1]                                                          
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Odd|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
   1 KOZINA          J.M.A.Ł         1  3    3    326.40                        
   2 TURKO           GRZEGORZ        2  3    3    322.80                        
   3 FRONT           TADEUSZ         1  3    3    312.40                        
   4 MKS             JĘDREK          1  3    3    298.00                        
   5 RASAŁA          ANDRZEJ         2  3    3    293.20                        
   6 BIZOŃ           ANDRZEJ         1  3    3    292.00                        
   7 ŚMIESZKOWICZ    ARKADIUSZ       2  3    3    286.40                        
   8 ŚWIĘCIAK        GRZEGORZ        2  3    3    276.40                        
   9 STRZELEC        ZBIGNIEW        2  2    2    196.40                        
  10 LOTCZYK         MARIUSZ         2  2    2    189.20                        
  11 TURZIAK         ZBIGNIEW        1  1    1    103.20                        
  12 KUNA            ANDRZEJ         1  0    0      0.00                        
  13 DOBOSZ          WALDEMAR        1  0    0      0.00                        
  14 MATYS           JAN             1  0    0      0.00                        
  15 GRZEŚNIAK KINGA MARCIN          2  0    0      0.00                        
  16 IGIELSKI        ADRIAN          1  0    0      0.00                        
  17 SZYMAŃSKI       ANDRZEJ         1  0    0      0.00                        
  18 KOWALEWSKI      TOMASZ          1  0    0      0.00                        
  19 DRZEWIECKI      JAN             1  0    0      0.00                        
  20 MROCZYK         JAROSŁAW        1  0    0      0.00                        
  21 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1  0    0      0.00                        
  22 DUDA            EUGENIUSZ       1  0    0      0.00