Zoeken

Voorlopige uitslagen The Best Of The Best 2013 zijn uit

Op Compuclub staan de voorlopige uitslagen van The Best Of The Best 2013. Voorlopig keizer van TBOTB is Danny de Voogd uit Yerseke (Zeeland). De reclamatietijd loopt nog.

Stand Vitesse/Midfond

 1 17670311 W.B. de Kruijf       Woerden              12-1611519V  5.6325
 2 07639141 Comb. Verbree        Putten               10-1326543M  5.8269
 3 12430438 A.I.J.M. Snoek       Volendam             12-1455049M  7.9703
 4 02700789 H van der Tuin       Oldeberkoop          10-1091325V  9.2858
 5 06139100 Th. Keemers  & Zn.   Albergen             10-1189682V  9.8615
 6 04090622 Henk Frank Strijkert IJsselmuiden         12-1110600V 10.5267
 7 12430438 A.I.J.M. Snoek       Volendam             10-1512046V 11.3641
 8 23089052 Hendrix en Zn.       Broekhuizenvorst     10-1920526V 11.3996
 9 02509056 K. de Jong en Zoon   Ee                   10-4222115V 11.8282
10 13320361 Jelger Klinkenberg   Schermerhorn         11-1616396V 11.9330
11 18501060 D.A. de Voogd        Yerseke              11-3056774V 12.3155
12 16040098 A. van de Burg       Bergschenhoek        12-1561248V 12.3597
13 22580227 Johan van Boxmeer    St. Oedenrode        12-6140413V 12.8180
14 11289059 Comb Heesen          Laren                11-1547810V 12.9749
15 06069148 Comb A. Derksen & Zo Almelo               12-1146784V 13.4212
16 23619048 Comb Potten & Laenen Ysselsteyn           11-2002158M 14.1929
17 13320361 Jelger Klinkenberg   Schermerhorn         11-1616399V 14.5629
18 01629089 Comb. P&A  Wiersema  Godlinze             12-1976473M 14.9182
19 17680757 R.v.Ommeren          Moerkapelle          12-1560778V 14.9194
20 02689037 Beute & Zn           Wilhelminaoord       10-4223036M 14.9670

Stand Dagfond

 1 04329031 Gebr. Ras            Urk                  11-4229186M  0.2166
 2 03560145 Jan Keen             Ter Apel             12-5211061M  0.2365
 3 13320140 Graham Sakey         Abbekerk             10-1557876V  0.3632
 4 16040098 A. van de Burg       Bergschenhoek        11-1684918M  0.6428
 5 19649042 Comb Oomen           Sprundel             10-3024101M  0.6532
 6 21309061 Comb.v.Wanrooy       Geffen               09-3941282M  0.6562
 7 02640246 D. Soepboer          Bergum               11-1162778M  0.6639
 8 04310270 Harm Schra           Staphorst            07-1266492M  0.7668
 9 25380966 Dennis Veugelers     Nieuwstadt           11-1046611M  0.7843
10 06870528 B. van Dijk          Westerhaar           12-1210015V  0.8255
11 08440448 Peter Janssen        Kleve-Lobith         10-0147092M  0.9025
12 06170717 O. Boers             Borne                09-1759614M  0.9428
13 16749070 den Boer/Olree       Hoogvliet            10-1422439M  1.0288
14 12109164 Gebr Fanger          Badhoevedorp         12-5205337V  1.0862
15 02190251 Y. van Kammen        Zwaagwesteinde       11-1127962V  1.0982
16 16269066 J. v.d. Made & Zn.   Achthuizen           10-1357107M  1.1522
17 22520799 J. Koch              Eindhoven            12-0020971M  1.1892
18 17680757 R.v.Ommeren          Moerkapelle          12-1661623V  1.2049
19 12430118 Martin Vinkenborg    Volendam             12-1455260M  1.2140
20 12430438 A.I.J.M. Snoek       Volendam             10-1512046V  1.2539

Stand Overnachtfond

 1 06540115 Jelle Jellema        Nijverdal            10-1221795V  0.2984
 2 17500873 A.Th. Kop            Houten               09-2028191M  0.3614
 3 18191159 W. Kooreman          Kloosterzande        08-1602750V  0.8115
 4 21560681 Karin van der Aa     Nieuwkuijk           09-4150090M  1.2425
 5 17630694 Arco van Vliet       Ammerstol            10-1727927M  2.3148
 6 18140210 Jac. van Maldegem    Heinkenszand         09-1245536M  4.0082
 7 15039274 Koster-Sommeling     Delft                09-1081807M  4.9416
 8 04100563 Gerard Kok           IJsselmuiden         10-1147594V  5.3194
 9 15420261 C.A. van der Poel    Noordwijk            10-1609219M  5.5939
10 04100563 Gerard Kok           IJsselmuiden         11-1219628V  5.7491
11 07779232 A.A.Aalpoel/Rozemijn Zutphen              10-1339408M  5.8763
12 12119141 Comb vd Burg         Amsterdam            11-1564515V  5.9740
13 02670409 D. Weidenaar         Birdaard             11-1127759V  5.9818
14 07160184 G.H. Bloemen         Brummen              11-1340189M  6.0750
15 03059093 H. Hullegie & znn.   Dedemsvaart          07-1194230V  6.1671
16 10311891 W.D. van Tuil        Tiel                 08-1285335M  6.2474
17 15410114 W. de Bruin          Noordwijk            11-1666961M  6.6088
18 06299053 Comb Kwekkeboom      Enschede             09-1771610M  6.8079
19 16240078 J.C. Wagner          Stad a/h Haringvli   09-1148085V  7.1658
20 17520129 Gerard Griffioen     Zevenhoven           11-1771142V  7.2829

Stand Jonge Duiven

 1 23080143 J. van de Pasch      Grubbenvorst         13-1446367J  1.0871
 2 23080143 J. van de Pasch      Grubbenvorst         13-1446397J  2.2945
 3 16041352 Ben de Keyzer        Berkel en Rodenrij   13-1183531V  2.5931
 4 21050597 J. van der Putten    Handel               13-1387264M  2.7083
 5 01559035 Hilbrands/Groenbroek Finsterwolde         13-4724149M  2.8242
 6 23080143 J. van de Pasch      Grubbenvorst         13-1446472J  3.0324
 7 23080351 Leanne van de Pasch  Grubbenvorst         13-1446409J  3.3392
 8 23080143 J. van de Pasch      Grubbenvorst         13-1446357J  3.3676
 9 22209320 Will & Dirk Geudens  Knegsel              13-3341704V  3.4300
10 23080143 J. van de Pasch      Grubbenvorst         13-1446398J  3.4945
11 17630104 J. Stout             Streefkerk           13-1665060J  3.8559
12 17589065 Reedijk-Jongekrijg   Puttershoek          13-1272066M  4.0309
13 03311456 J. Harder            Klazienaveen         13-1657611J  4.4265
14 12680165 Bert Braspenning     Wijdewormer          13-1098763V  4.5187
15 21050597 J. van der Putten    Handel               13-1387268M  4.5243
16 24220420 A. Vloedmans         Brunssum             13-1495212J  5.1295
17 23080143 J. van de Pasch      Grubbenvorst         13-1446487J  5.3735
18 07639221 Comb.Boeve & Drost   Putten               13-1853238V  5.5289
19 23080351 Leanne van de Pasch  Grubbenvorst         13-1446338J  5.8414
20 19501113 H. Kemmeren          Raamsdonk            13-1337817V  6.1992

Stand Jaarlingen

 1 17670311 W.B. de Kruijf       Woerden              12-1611519V  5.6325
 2 12430438 A.I.J.M. Snoek       Volendam             12-1455049M  7.9703
 3 12029040 Beekman - Tilmans    Aalsmeer             12-1442869V  8.1783
 4 17589065 Reedijk-Jongekrijg   Puttershoek          12-1653444V  8.6865
 5 04090622 Henk Frank Strijkert IJsselmuiden         12-1110600V 10.5267
 6 16040098 A. van de Burg       Bergschenhoek        12-1561248V 12.3597
 7 22580227 Johan van Boxmeer    St. Oedenrode        12-6140413V 12.8180
 8 17589065 Reedijk-Jongekrijg   Puttershoek          12-1653437V 14.1350
 9 01629089 Comb. P&A  Wiersema  Godlinze             12-1976473M 14.9182
10 17680757 R.v.Ommeren          Moerkapelle          12-1560778V 14.9194
11 12639204 Comb.Molenaar & Zoon Koog aan de Zaan     12-5206215M 15.7787
12 02059169 Tj. & J.Elzinga      Harkema              12-1005204V 16.3954
13 18501060 D.A. de Voogd        Yerseke              12-3256595M 16.4806
14 17640647 Yong Lin             Ter Aar              12-5208188V 16.9124
15 11289059 Comb Heesen          Laren                12-1432051V 17.4461
16 07350314 H. Steenbergen       Elburg               12-1248736M 18.1977
17 17149084 G. & S. Verkerk      Reeuwijk             12-1619133V 18.3824
18 21050732 E. Diepeveen         Keldonk              12-4410829M 18.8898
19 06139100 Th. Keemers  & Zn.   Albergen             12-1152664V 21.1174
20 17100901 J. Rimmelzwaan       Alphen a/d Rijn      12-1613280V 21.1752

Stand Allround

 1 12430438 A.I.J.M. Snoek       Volendam             10-1512046V  9.8074
 2 17140263 W.A. de Bruijn       Reeuwijk             11-1742183M 19.2007
 3 16269066 J. v.d. Made & Zn.   Achthuizen           10-1357107M 19.7494
 4 12029040 Beekman - Tilmans    Aalsmeer             12-1442869V 20.0539
 5 17640647 Yong Lin             Ter Aar              11-1782084M 23.4093
 6 18501060 D.A. de Voogd        Yerseke              11-3056747M 25.4340
 7 17149084 G. & S. Verkerk      Reeuwijk             11-1740972V 25.5186
 8 23089052 Hendrix en Zn.       Broekhuizenvorst     10-1920526V 27.3076
 9 02059169 Tj. & J.Elzinga      Harkema              12-1005204V 27.3215
10 18501060 D.A. de Voogd        Yerseke              12-3256595M 27.8381
11 18501060 D.A. de Voogd        Yerseke              11-3056774V 28.3858
12 12430118 Martin Vinkenborg    Volendam             11-1574263M 28.5920
13 17149084 G. & S. Verkerk      Reeuwijk             11-1740857M 29.0811
14 17640647 Yong Lin             Ter Aar              11-1782157M 29.4548
15 17640647 Yong Lin             Ter Aar              11-1782226V 29.6344
16 22059135 v.d.Wiel&Schreuder   Luijksgestel         10-3045576M 29.6501
17 17149084 G. & S. Verkerk      Reeuwijk             12-1619133V 29.6955
18 18629085 Gebr. Scheele        Terneuzen            11-3056852V 30.2759
19 17140263 W.A. de Bruijn       Reeuwijk             11-1742182V 32.4150
20 17149084 G. & S. Verkerk      Reeuwijk             11-1740948V 32.6064

Stand Keizer van TBOTB

  1 18501060 D.A. de Voogd        Yerseke             4     117
  2 16040098 A. van de Burg       Bergschenhoek       4      98
  3 17589065 Reedijk-Jongekrijg   Puttershoek         4      86
  4 17149084 G. & S. Verkerk      Reeuwijk            3      77
  5 17640647 Yong Lin             Ter Aar             3      72
  6 17140263 W.A. de Bruijn       Reeuwijk            3      70
  7 17380534 A.M. van de Rhee     Alblasserdam        3      50

De volledige voorlopige uitslagen kunnen nagelezen worden op de website van Compuclub.

Klik hier voor een reportage over Danny de Voogd na zijn 1e, 2e én 3e NPO op Ruffec van 15 juni 2013.


Danny de Voogd