Brugse kampioenschappen - Feest op zaterdag 13 maart 2010 in Wingene

De laureaten uit 2009 zijn: Gevaert-Lannoo , N & F Norman , Romain Legiest , Raf Luyckx , De Jaeger-De Vylder , Et. Meirlaen , Hok Daisy Slots , Chris Hebberecht en Hok Smits-Mellaert.

FEEST VAN DE BRUGSE KAMPIOENSCHAPPEN BEIDE VLAANDEREN & NATIONAAL MET HULDIGING DER LAUREATEN VAN 2009.

“Feestzaal Wildenburg” , Beernemsteenweg 107 te 8750 Wingene.
ZATERDAGMIDDAG 13 MAART 2010
OPGELET !!!  “NIEUWE FORMULE” ………”.ALL IN”  voor 50 EURO.
In  deze “All In” formule is begrepen: aperitief met hapjes, een fijn banket met water en wijnen aan tafel, alsook  dranken tot 20 uur .

Aanvang om 12 uur met aperitief tot 13 uur .
Op het menu staat :
·    Groenlandse tarbot met kreeftenaroma  en preipuree
·    Filet van parelhoen crème sherry, appel en veenbessen, gebakken witloof en kroketjes
·    Sabayon met vers fruit en vanilleijs
·    Mokka en versnaperingen
·    Water en wijnen

Er is een gratis tombola van enkele juwelen voorzien voor de aanwezige dames.
Verkoop van enkele bons geschonken door een aantal kampioenen die hun medewerking verleenden.
Grootse tombola.

Inschrijven kan tot uiterlijk  6 maart hetzij:
-    telefonisch naar Dirk Schreel : 050/ 209227 of 0475/511866
-    via overschrijving van de nodige fondsen op rek: 380-0176104-23 met vermelding van aantal personen bij Baele Maurice – Meersenstraat te Assebroek.

Gelieve bij inschrijving te vermelden bij welke personen men eventueel aan tafel wenst te zitten!
Wij  hopen er ten stelligste op om U op 13 maart te mogen verwelkomen en maken er samen een denderend feest van zoals dit in het verleden steeds het geval was met de nodige muziek en dans.
Bij deze wensen wij jullie een voorspoedig 2010 toe met daarbovenop veel succes met de duifjes.

Sportieve groeten vanwege het bestuur : Dirk Schreel , Paul De Buck, Maurice Baele, Dominique Dubrul en Jacques Mestdagh.

Ligging feestzaal op plusminus 1 à 2  km van afrit autoweg Brussel – Oostende te Beernem (richting Wingene)


*************************************************************************************************************


De officiële lijst van de winnaars in de diverse kampioenschappen van de bekende “Brugse Kampioenschappen Beide Vlaanderen & nationaal” is vrijgegeven……In meerdere competities ging het soms om een bikkelharde strijd tot op de eindstreep, lees t.e.m. de laatste vlucht……Enkele algemene vaststellingen:
- in de asduifcompetitie liggen in alle kategorieën de coëfficiënten zeer dicht bij elkaar met als hoogste score voor de laatste prijs bij de oude: 16,19%, bij de jaarlingen zelfde conclusie met amper 12,76% voor de laatst geklasseerde en bij de jonge duiven is dat 19,08%. In deze competitie eist de sterkspelende tandem Gevaert-Lannoo uit Meigem bij Deinze de hoofdrol op. Zij winnen bij de oude,bij de jongen en zijn 1e algemeen kampioen. Bij de jaarduiven gaat de titel van 1e asduif naar N & F Norman uit Knokke.
- In de Super Cup Midfond oude & jaarlingen halen alle winnaars het maximum aan prijzen, niettegenstaande de lat wat hoger werd gelegd en er moest gestreden worden met 1e -2e en 3e ingetekende duif over 7 vluchten tegenstelling met de jaren daarvoor waar het ging met 1e én 2e ingetekende.  Halve fond-specialist Romain Legiest uit Oostakker klopt met miniem verschil heel wat West-en Oostvlaamse tophokken . In de Super Cup Midfond jongen behalen 6 liefhebbers het maximum ( 6 vluchten met 1e – 2e en 3e inget.) ,vervolgens zijn er 5 met 17 prijzen .De laatste behaalt een 15 op het maximale 18. Winnaars bij de jongen zijn andermaal Gevaert-Lannoo en zij winnen ook het Algemeen Kampioenschap.
- In de Belgian National Fond Trophy bij de oude duiven werd gestreden met 1e & 2e afgegevene over Brive – Limoges oude - Limoges Jaarlingen – Souillac oude – Tulle oude & jaarse en dit voor liefhebbers over het ganse land en met nationale uitslag. De laureaat in deze kategorie behaalt met bravoure de vereiste 12 op 12 en dit is de tandem De Jaeger-De Vylder uit Knesselare die in 2009 reeds op heel wat vieringen op het podium stond. Dan volgen 5 liefhebbers met 10 prijzen terwijl de laatst geklasseerden 8 prijzen scoren.
- In de Belgian National Fond Trophy jonge duiven moest gestreden worden op de 4 nationale vluchten . Met 7 op 8 is Raf Luyckx uit Belsele de grote winnaar, terwijl hij met 16 prijzen op de mogelijke 20 (oude / jaarl + jongen) wordt afgevlagd als 1e algemeen Kampioen Belgian National Fond Trophy.
- In de Jan Breydel Marathon met een unieke Trophy aan de winnaar zijn er 2 liefhebbers die 14 prijzen behalen van de mogelijke 18 . Hier zijn er 8 vluchten met 1e + 2e inget. die in aanmerking komen over volgende 9 nationale klassiekers: Cahors – Montauban – Barcelona – Soustons jaarlingen – Tarbes – Marseille – Narbonne oude – Libourne jaarlingen – Perpignan oude. Het waren Et. Meirlaen en N & F Norman die zij aan zij streden voor deze felbeheerde Trophy. Uiteindelijk won E. Meirlaen met een neuslengte…….verder volgden 2 liefhebbers met 13 prijzen ,dan 7 met 12 pr. Enz….De laatste behaalde 10 prijzen .
- Bij de asduiven in de Belgian Nat. Fond Trophy en de Jan Breydel Marathon behalen     alle laureaten het vereiste maximum aan prijzen. Het bewijs dat het stuk voor stuk bijzonder goeie duiven zijn.
Ziehier de top-10 in elke kategorie.           

Asduifcompetitie oude duiven:
1.Gevaert-Lannoo uit Meigem
2.Rik Cools uit Ruiselede
3.Philippe Dobbelaere uit Olsene
4.en 5. André en Jenny Dierick uit Rumbeke
6.R&D&D Schreel uit Zedelgem
7.Romain Legiest uit Oostakker
8.Maurits Mattheeuws uit Brugge
9.Rik Cools uit Ruiselede
10.Eric Brootcorens uit Itegem

Asduifcompetitie jaarlingen:
1.Norman N & F uit Knokke
2.Rik Cools uit Ruiselede
3.Marc Pollin uit Snellegem
4.Philippe Dobbelaere uit Olsene
5.Gevaert-Lannoo uit Meigem
6.M & L Delaere uit Anzegem
7.Philippe Dobbelaere
8.Vanwildemeersch-Vyncke uit Westkapelle
9.Gevaert-Van Schoorisse uit Ronse
10.Willy Vanhoutte uit Wevelgem

Asduifcompetitie jongen:
1.Gevaert-Lannoo uit Meigem
2.Philippe Dobbelaere uit Olsene
3.Steyaert-Vande Meerschaut uit Deinze
4.Lannoo-Ballegeer uit Moerkerke
5.Vanhee-Decoster uit Jabbeke
6.Rik Cools uit Ruiselede
7.Marc Buyck uit Lendelede
8.Maurits Mattheeuws uit Brugge
9.Gevaert-Lannoo
10.Maurits Mattheeuws

Algemeen Kampioenschap asduiven 2009
1.Gevaert-Lannoo uit Meigem
2.Rik Cools uit Ruiselede
3.N & F Norman uit Knokke
4.Philippe Dobbelaere uit Olsene
5.Maurits Mattheeuws uit Brugge

Super Cup Midfond oude + jaarduiven:
1.Romain Legiest uit Oostakker
2.N & F Norman uit Knokke
3.Rik Cools uit Ruiselede
4.Maurits Mattheeuws uit Brugge
5.André & Jenny Dierick uit Rumbeke
6.Erik Brootcorens uit Itegem
7.Marc Pollin uit Snellegem
8.Gevaert-Lannoo uit Meigem
9.André Deboeuf uit Woumen
10.Philippe Dobbelaere uit Olsene

Super Cup Midfond jongen:
1.Gevaert-Lannoo uit Meigem
2.Sonia Van Der Maelen uit Aspelaere
3.Roland Kyndt uit Snellegem
4.Lannoo-Ballegeer uit Moerkerke
5.Maurits Mattheeuws uit Brugge
6.André Deboeuf uit Woumen
7.Marc Vanhautte uit Smetlede
8.Danny Van de Kerkhove uit Lembeke
9.Linda Desutter uit Pittem
10.Romain Legiest uit Oostakker

Algemeen Kampioen Super Cup Midfond 2009.

1.Gevaert-Lannoo uit Meigem
2.Van Der Maelen Sonia uit Aspelaere
3.Roland Kyndt uit Snellegem


Belgian National Fond Trophy oude en jaarlingen
1.De Jaeger – De Vylder uit Knesselare
2.Reybroeck & Zonen uit Melsen
3.Filip De Prol uit Oedelem
4.N & F Norman uit Knokke
5.Delbar-Raevens uit Kluisbergen
6.Marc De Cock uit Temse
7.Chris Hebberecht uit Evergem
8.Lionel Debusschere uit Hulste
9.Raf Luyckx uit Belsele
10.Luc Van Hoecke uit Oedelem

Belgian National Fond Trophy jongen

1.Raf Luyckx uit Belsele
2.Blansaer-Calberson uit Oostakker
3.Hok Smits-Mellaerts uit Wezemael
4.Jacques Hellebuyck uit Aarsele
5.Lucien Delchambre uit Ingelmunster
6.Gevaert-Van Schoorisse uit Ronse
7.Rik Cools uit Ruiselede
8.Philippe Dobbelaere uit Olsene
9.Vanhee-Decoster uit Jabbeke
10.Erik Brootcorens uit Itegem

Algemeen Kampioen Belgian National Fond Trophy
1.Raf Luyckx uit Belsele
2.Chris Hebberecht uit Evergem
3.Lionel Debusschere uit Hulste

Jan Breydel Marathon Trophy
1.Etienne Meirlaen uit Deurle
2.N & F Norman uit Knokke
3.R&D&D Schreel uit Zedelgem
4.Fernand Malfait uit Zerkegem
5.Marc de Cock uit Temse
6.Schoors-De Waele uit Adegem
7.Luc Van Coppenolle uit Ouwegem
8.Jozef Vandenberghe uit Landegem
9.Reybroeck & Zonen uit Melsen
10.Galazaka De Ruy uit Zwalm

Asduif Belgian National Fond Trophy oude en jaarlingen
1.Chris Hebberecht uit Evergem
2. & 3. Filip De Prol uit Oedelem

Asduif Belgian National Fond Trophy jongen
1.Hok Smits-Mellaert uit Wezemael
2.Marc Vlaminck uit Ramsel
3.Gevaert-Lannoo uit Deinze

Asduif Jan Breydel Marathon Trophy
1.Hok Daisy Slots uit Lede
2.Geert Desimpel uit Ingelmunster
3.De Jaeger-De Vylder uit Knesselare

Loading ...

Loading ...


Loading...