Zoeken

België, Nationaal - Oude
03/07/2018 21:43
België, Nationaal - Jaarlingen
03/07/2018 21:43
België, Zone A1 - Oude
03/07/2018 21:43
België, Zone A1 - Jaarlingen
03/07/2018 21:44
België, Zone A2 - Oude
03/07/2018 21:44
België, Zone A2 - Jaarlingen
03/07/2018 21:44
België, Zone B1 - Oude
03/07/2018 21:44
België, Zone B1 - Jaarlingen
03/07/2018 21:45
België, Zone B2 - Oude
03/07/2018 21:46
Download
download  Officieel resultaat België, Zone B2 - Oude (Guéret 2018)

Winnaar
Winner  De Keyser Georges
België, Zone B2 - Jaarlingen
03/07/2018 21:46
België, Zone C - Oude
03/07/2018 21:46
België, Zone C - Jaarlingen
03/07/2018 21:46
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE AntwerpenOudeRoodhooft Andre
PE AntwerpenJaarlingenVan Hekken Willy
PE LimburgOudeBollen Marc
PE LimburgJaarlingenBosmans-Leekens
PE Oost-VlaanderenOudeVermaele Roland
PE Oost-VlaanderenJaarlingenVandenheede Jacques & Freddy Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, BE) gaan op hun elan verder: 1-3-7 Prov. Guéret YL (8d in top 50) en 2 x 2e Prov. op Montélimar
PE Vlaams-BrabantOudeJacobs Willy-Jan & Zn
PE Vlaams-BrabantJaarlingenDe Bisschop Gustaaf
PE West-VlaanderenOudeInjon-Vanrie Peter & Isabel
PE West-VlaanderenJaarlingenDebacker Chris Chris Debacker (Beveren-Leie, BE) wint 1e Nationaal Gueret 8.493 jaarse
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeNottebaert Christophe Christophe Nottebaert (Templeuve, BE) rate la montre en or à 2 reprises cette saison!
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenFamille 3D
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeSchur-Staryk
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenCaro Jean-Marc & Alain

Clubresultaten
ProvinceClub
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
AntwerpenSamenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen (Heist o/d Berg Goor)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
West-VlaanderenDe Arend (Rekkem)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
LimburgEendracht Genk (Genk)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenNieuwe Kortrijkse Vereniging (Kortrijk)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
LimburgLimburg Zuid-Oost (Limburg)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)