Zoeken

België, Nationaal - Oude
09/07/2018 19:51
België, Nationaal - Jaarlingen
09/07/2018 19:52
België, Zone A1 - Oude
09/07/2018 19:52
België, Zone A1 - Jaarlingen
09/07/2018 19:52
België, Zone A2 - Oude
09/07/2018 19:53
België, Zone A2 - Jaarlingen
09/07/2018 19:53
België, Zone B1 - Oude
09/07/2018 19:53
Download
download  Officieel resultaat België, Zone B1 - Oude (Châteauroux II 2018)

Winnaar
Winner  Dierickx-Visschers Jules
België, Zone B1 - Jaarlingen
09/07/2018 19:53
België, Zone B2 - Oude
09/07/2018 19:54
België, Zone B2 - Jaarlingen
09/07/2018 19:54
België, Zone C - Oude
09/07/2018 19:54
België, Zone C - Jaarlingen
09/07/2018 19:54
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE AntwerpenOudeVan Den Branden Miel
PE AntwerpenJaarlingenVan der Auwera Guy & Zn
PE LimburgOudeBrugmans Sabrina
PE LimburgJaarlingenVerheyden Guido
PE Oost-VlaanderenOudeVandenheede Jacques & Freddy
PE Oost-VlaanderenJaarlingenCrucke Koen
PE Vlaams-BrabantOudeDe Mesmaeker Clement
PE Vlaams-BrabantJaarlingenDe Bisschop Gustaaf
PE West-VlaanderenOudeVelle Roger
PE West-VlaanderenJaarlingenClicque Gino Gino Clicque (Wevelgem, BE) wint 1ste nationaal Châteauroux II
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeDonnez-Beukenne
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenNottebaert Christophe Christophe Nottebaert (Templeuve, BE) rate la montre en or à 2 reprises cette saison!
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeBrisbois - Faniel
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenDefrene Thierry & Guy

Clubresultaten
ProvinceClub
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Gent)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
Vlaams-BrabantLokaal Cureghem Centre - 22408 (Anderlecht)
Limburgkempische duif bree (Bree)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
West-VlaanderenDe Arend (Rekkem)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
LimburgEendracht Genk (Genk)
Vlaams-BrabantDe Ware Vrienden (Oplinter)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
West-VlaanderenNieuwe Kortrijkse Vereniging (Kortrijk)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)