Zoeken

België, Nationaal - Oude
11/06/2018 15:08
België, Nationaal - Jaarlingen
11/06/2018 15:09
België, Zone A1 - Oude
11/06/2018 15:10
België, Zone A1 - Jaarlingen
11/06/2018 15:10
België, Zone A2 - Oude
11/06/2018 15:10
België, Zone A2 - Jaarlingen
11/06/2018 15:10
België, Zone B1 - Oude
11/06/2018 15:11
België, Zone B1 - Jaarlingen
11/06/2018 15:11
België, Zone B2 - Oude
11/06/2018 15:11
België, Zone B2 - Jaarlingen
11/06/2018 15:12
België, Zone C - Oude
11/06/2018 15:12
België, Zone C - Jaarlingen
11/06/2018 15:13
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
LuikOudeGregoire-Julemont
LuikJaarlingenCaro Jean-Marc & Alain
PE AntwerpenOudePeeters-Van Crombruggen
PE AntwerpenJaarlingenMertens-Hild
PE LimburgOudeVisschers & Zoon
PE LimburgJaarlingenHamers Dennis
PE Oost-VlaanderenOudeVandenheede Jacques & Freddy Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, BE) winnen 1e Prov en 1e Zone A2 Chateauroux bij de oude
PE Oost-VlaanderenJaarlingenDe Ruyck Walter
PE Vlaams-BrabantOudeHok Smits Steve
PE Vlaams-BrabantJaarlingenVerheyen Louis Racing Team ADK (Tielt-Winge, BE) is nu ook dominant op Chateauroux nationaal
PE West-VlaanderenOudeSioen Luc & Hilde
PE West-VlaanderenJaarlingenVervaeke Roger & Jurgen Roger & Jurgen Vervaeke (Deerlijk, BE) pakken 1e Nat. Châteauroux en voorlopig 1e Nat. Asduif
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeSauvage-Duran
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenDupuis-Amant
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeCaro Jean-Marc
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenCaro Jean-Marc

Clubresultaten
ProvinceClub
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
Vlaams-BrabantDe Vereniging (Liedekerke)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Gent)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
Vlaams-BrabantLokaal Cureghem Centre - 22408 (Anderlecht)
West-VlaanderenDe Munckduif (Beerst)
Limburgkempische duif bree (Bree)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
LimburgEendracht Genk (Genk)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
Vlaams-BrabantDe Ware Vrienden (Oplinter)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
LimburgLimburg Zuid-Oost (Limburg)
West-VlaanderenNieuwe Kortrijkse Vereniging (Kortrijk)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)