Zoeken

België, Nationaal - Oude
28/05/2018 20:11
België, Nationaal - Jaarlingen
28/05/2018 20:53
België, Zone A1 - Oude
28/05/2018 20:53
België, Zone A1 - Jaarlingen
28/05/2018 20:54
België, Zone A2 - Oude
28/05/2018 20:54
België, Zone A2 - Jaarlingen
28/05/2018 20:54
België, Zone B1 - Oude
28/05/2018 20:54
België, Zone B1 - Jaarlingen
28/05/2018 20:55
België, Zone B2 - Oude
28/05/2018 20:55
België, Zone B2 - Jaarlingen
28/05/2018 20:55
België, Zone C - Oude
28/05/2018 20:55
België, Zone C - Jaarlingen
28/05/2018 20:56
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE AntwerpenOudeDonckers Johan
PE AntwerpenJaarlingenVervoort Dirk
LuikOudeHogge Philippe
LuikJaarlingenLeroy Frères
PE LimburgOudeSerre Rudi
PE LimburgJaarlingenVeulemans-Persoons
PE Oost-VlaanderenOudeBauters Jo Topprestatie Jo Bauters (Gavere, BE) op eerste nationale vlucht Bourges
PE Oost-VlaanderenJaarlingenDe Paepe Germain
PE Vlaams-BrabantOudeVan Der Weerden Jos
PE Vlaams-BrabantJaarlingenDe Bisschop Gustaaf
PE West-VlaanderenOudePlatteeuw Kurt & Raf Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke, BE) tonen hun suprematie in het seizoenbegin
PE West-VlaanderenJaarlingenClicque Gino
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeFamille 3D Victoire nationale pour la Famille 3D (Ghlin, BE) sur Bourges I avec la plus grande vitesse des 39.411 pigeons !
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenSaudoyez Kevin Et de 3 pour Kevin Saudoyez (Tertre, BE): 1er national Bourges de 19.129 yearlings!
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeRegnier Guy & Michael
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenThibaut-Boons
InterprovinciaalJaarlingenSaudoyez Kevin Et de 3 pour Kevin Saudoyez (Tertre, BE): 1er national Bourges de 19.129 yearlings!
InterprovinciaalOudeFamille 3D Victoire nationale pour la Famille 3D (Ghlin, BE) sur Bourges I avec la plus grande vitesse des 39.411 pigeons !

Clubresultaten
ProvinceClub
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
Oost-VlaanderenLocal Unique - Outre Passerelle (Ronse)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)
West-VlaanderenDe Arend (Rekkem)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
Vlaams-BrabantLokaal Cureghem Centre - 22408 (Anderlecht)
Limburgkempische duif bree (Bree)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
LimburgEendracht Genk (Genk)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
LimburgLimburg Zuid-Oost (Limburg)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
West-VlaanderenNieuwe Kortrijkse Vereniging (Kortrijk)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)