Zoeken

België, Nationaal - Oude
26/07/2018 16:14
België, Nationaal - Jaarlingen
26/07/2018 16:26
België, Zone A1 - Oude
26/07/2018 16:38
België, Zone A1 - Jaarlingen
26/07/2018 16:58
België, Zone A2 - Oude
26/07/2018 16:14
België, Zone A2 - Jaarlingen
26/07/2018 16:28
België, Zone B1 - Oude
26/07/2018 16:53
België, Zone B1 - Jaarlingen
26/07/2018 16:03
België, Zone B2 - Oude
26/07/2018 16:15
België, Zone B2 - Jaarlingen
26/07/2018 16:25
België, Zone C - Oude
26/07/2018 16:37
België, Zone C - Jaarlingen
26/07/2018 16:48
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE AntwerpenOudeIwens Jan & Tom
PE AntwerpenJaarlingenGoovaerts Victor & Jens
PE LimburgOudeVanmeert Roger & Koen
PE LimburgJaarlingenBrugmans Sabrina
PE Oost-VlaanderenOudeDierickx-Visschers Jules, Andy & Marie-Anne
PE Oost-VlaanderenJaarlingenCrucke Koen
PE Vlaams-BrabantOudeMenten Ronny
PE Vlaams-BrabantJaarlingenTournelle Davy 3e en 4e generatie nazaten Tiësto en Torres van Davy Tournelle (Rummen, BE) zetten Argenton II naar hun hand
PE West-VlaanderenOudeMessiaen-Vanhauwaert Lien-Marc
PE West-VlaanderenJaarlingenDeclerck Filip
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudePalm-Krücker
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenArnould Sébastien
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeAndot Victor Victor Andot (Visé, BE) remporte le national d'Argenton chez les vieux avec un super pigeon classé 3eme au Pipa Ranking grand demi-fond
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenCaro Jean-Marc

Clubresultaten
ProvinceClub
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
LimburgDe Grensduif (Hamont-Achel)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
Vlaams-BrabantDe Ware Vrienden (Oplinter)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
Vlaams-BrabantLokaal Cureghem Centre - 22408 (Anderlecht)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
LimburgEendracht Genk (Genk)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)