Zoeken

België, Nationaal - Oude
26/06/2018 08:21
België, Nationaal - Jaarlingen
26/06/2018 08:22
België, Zone A1 - Oude
26/06/2018 08:22
België, Zone A1 - Jaarlingen
26/06/2018 08:23
België, Zone A2 - Oude
26/06/2018 08:23
België, Zone A2 - Jaarlingen
26/06/2018 08:24
België, Zone B1 - Oude
26/06/2018 08:24
België, Zone B1 - Jaarlingen
26/06/2018 08:24
België, Zone B2 - Oude
26/06/2018 08:24
Download
download  Officieel resultaat België, Zone B2 - Oude (Argenton I 2018)

Winnaar
Winner  Van Roy-Philipsen
België, Zone B2 - Jaarlingen
26/06/2018 08:24
Download
download  Officieel resultaat België, Zone B2 - Jaarlingen (Argenton I 2018)

Winnaar
Winner  Hooybergs Jos & Emiel
België, Zone C - Oude
26/06/2018 08:25
België, Zone C - Jaarlingen
26/06/2018 08:25
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE AntwerpenOudeGeens Paul
PE AntwerpenJaarlingenGeerinckx L B&J Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem, BE) winnen 1ste en 2de provinciaal Argenton
PE LimburgOudeAerts Stefan
PE LimburgJaarlingenBeckers Jean
PE Oost-VlaanderenOudeVandenheede Jacques & Freddy
PE Oost-VlaanderenJaarlingenSchoors-De Waele Tridem Schoors-De Waele (Adegem, BE) winnen 1e Nat Argenton Jaarlingen
PE Vlaams-BrabantOudeDe Mesmaeker Clement
PE Vlaams-BrabantJaarlingenVan den Eynde Louis
PE West-VlaanderenOudeSierens Norbert
PE West-VlaanderenJaarlingenDemely Liliane
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeMurez-Marichal
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenCasaert-Senechal De combinatie Casaert-Sénéchal (Russeignies, BE) is nog steeds een van de grote namen in België in 2018
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeAndot Victor
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenThibaut-Boons

Clubresultaten
ProvinceClub
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
AntwerpenSamenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen (Heist o/d Berg Goor)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
Vlaams-BrabantLokaal Cureghem Centre - 22408 (Anderlecht)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)
West-VlaanderenDe Arend (Rekkem)
West-VlaanderenUnion FONDCLUB Gistel (ETTELGEM-OUDENBURG)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
LimburgLimburg Zuid-Oost (Limburg)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)