Zoeken

België, Nationaal - Oude
20/06/2015 17:26
België, Nationaal - Jaarlingen
20/06/2015 17:49
België, Zone A1 - Oude
22/06/2015 12:51
België, Zone A1 - Jaarlingen
22/06/2015 12:27
België, Zone A2 - Oude
22/06/2015 12:33
België, Zone A2 - Jaarlingen
22/06/2015 12:05
België, Zone B1 - Oude
22/06/2015 12:48
Download
download  Officieel resultaat België, Zone B1 - Oude (Montluçon 2015)

Winnaar
Winner  Van Oystaeyen-Pickeur
België, Zone B1 - Jaarlingen
22/06/2015 12:24
België, Zone B2 - Oude
22/06/2015 12:56
België, Zone B2 - Jaarlingen
22/06/2015 12:20
België, Zone C1 - Oude
22/06/2015 12:13
België, Zone C1 - Jaarlingen
22/06/2015 12:41
België, Zone C2 - Oude
22/06/2015 12:22
België, Zone C2 - Jaarlingen
22/06/2015 12:50
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE Oost-VlaanderenOudeDe Smet Kurt
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenBeukenne Frédéric & Maxence
PE AntwerpenOudeVan Oystaeyen-Pickeur
PE Vlaams-BrabantOudeVanwinkel Jef Lucky Blue (BE05-2202296) bezorgt Jef Vanwinkel (Tielt-Winge, BE) 4e nationale overwinning uit zijn carrière
PE LimburgOudeVanoppen-Luyten
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeBaleau Jean-Jacques
PE Vlaams-BrabantJaarlingenVos Jean & Jennes
PE West-VlaanderenOudeClicque Gino Gino Clicque (Wevelgem, BE) wint 1e Nationaal Limoges Jaarlingen
PE LimburgJaarlingenAlaerts Jonah & Noah
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenGovaerts Joseph Wed
LuikOudeHensen-Mentior
PE Oost-VlaanderenJaarlingenSteveninck Benny Benny Steveninck (Hamme, BE) pakt na vliegende seizoensstart de provinciale gouden plak op Montluçon jaarlingen
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeBeukenne Frédéric & Maxence
PE West-VlaanderenJaarlingenMaenhout Johnny
PE AntwerpenJaarlingenOp de Beeck-Baetens Op De Beeck-Baetens (Putte, BE) behaalt nationale zege bij de jaarlingen op Montluçon
LuikJaarlingenCaro Marcel Wed
InterprovinciaalOudeVanwinkel Jef
InterprovinciaalJaarlingenPEC Racing Team ADK

Clubresultaten
ProvinceClub
LimburgDe Veldkets (Wellen)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
West-VlaanderenUnion FONDCLUB Gistel (ETTELGEM-OUDENBURG)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
LimburgJesseren, Vliermaal,Overrepen (Sektor Kolmont)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
LimburgDe Reisduif Lommel (Lommel)
Waals-BrabantLocal Unique - Wavre (Wavre)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Vlaams-BrabantDe Vereniging (Liedekerke)
Waals-BrabantUnion Mont Saint Guibert (Mont Saint Guibert)
West-VlaanderenDe Munckduif (Beerst)
LimburgEendracht Genk (Genk)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
Vlaams-BrabantDe Jonge Liefhebbers (Testelt)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
LimburgDe Grensduif (Hamont-Achel)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)