Zoeken

België, Nationaal - Oude
21/06/2015 10:11
België, Nationaal - Jaarlingen
21/06/2015 10:07
België, Zone A - Oude
27/06/2015 18:42
België, Zone A - Jaarlingen
27/06/2015 18:48
België, Zone B - Oude
27/06/2015 18:33
België, Zone B - Jaarlingen
27/06/2015 18:03
België, Zone C - Oude
27/06/2015 18:46
België, Zone C - Jaarlingen
27/06/2015 18:24
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenFamille 3D
PE Vlaams-BrabantOudeDe Mesmaeker Clement
PE AntwerpenJaarlingenFaes-Wils Combinatie Combinatie Faes–Wils (Mol-Rauw, BE) is de nieuwe fondsensatie in Antwerpen
PE LimburgJaarlingenQuintens Rudi & Jos
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeMagnee Eric
PE Vlaams-BrabantJaarlingenPEC Racing Team ADK
PE Oost-VlaanderenOudeLeutenez Eddy & Maarten Eddy en Maarten Leutenez (Kruishoutem, BE) winnen 1e Prov en 2e Nat Limoges II bij de 8.303 oude.
PE West-VlaanderenJaarlingenClicque Gino
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenDelbushaye Cedric
LuikOudeMagnee Eric
PE Oost-VlaanderenJaarlingenTeam Dhondt Team Dhondt (Deinze, BE) wint 1e Prov. en 2e Nat. Limoges jaarlingen
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeFamille 3D
PE AntwerpenOudeEngels Jos & Jules
PE West-VlaanderenOudeDe Saer Antoine & Rudi Rudi De Saer (Ruiselede, BE) doet er nog eentje bij, en wint nu 1e Nat. Limoges II bij de oude!
LuikJaarlingenDelbushaye Cedric
PE LimburgOudeSteenbergen Stefan
InterprovinciaalOudeFamille 3D
InterprovinciaalJaarlingenFamille 3D

Clubresultaten
ProvinceClub
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
LimburgJesseren, Vliermaal,Overrepen (Sektor Kolmont)
Oost-VlaanderenLocal Unique - Outre Passerelle (Ronse)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenUnion FONDCLUB Gistel (ETTELGEM-OUDENBURG)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
Waals-BrabantUnion Mont Saint Guibert (Mont Saint Guibert)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)