Zoeken

België, Nationaal - Oude (Update 1)
08/06/2015 12:20
België, Nationaal - Jaarlingen (Update 2)
08/06/2015 12:27
België, Zone A1 - Oude
09/06/2015 11:18
België, Zone A1 - Jaarlingen
09/06/2015 11:22
België, Zone A2 - Oude
09/06/2015 11:10
België, Zone A2 - Jaarlingen (Update 2)
09/06/2015 11:06
België, Zone B1 - Oude
09/06/2015 11:44
België, Zone B1 - Jaarlingen
09/06/2015 11:01
België, Zone B2 - Oude (Update 1)
09/06/2015 11:51
België, Zone B2 - Jaarlingen (Update 1)
09/06/2015 11:23
België, Zone C1 - Oude
09/06/2015 11:26
België, Zone C1 - Jaarlingen
09/06/2015 11:07
België, Zone C2 - Oude
09/06/2015 11:16
België, Zone C2 - Jaarlingen
09/06/2015 11:45
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenThibaut-Boons
PE AntwerpenJaarlingenHermans Rik Rik Hermans (Pulle, BE) wint 1e Nat Chateauroux bij de 25.710 jaarse
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeRoch Robert
PE LimburgOudeBuvens Roger
PE AntwerpenOudeDaniels Willy Willy Daniels (Kessel, BE) wint 1e Nationaal Chateauroux bij de 18.604 oude
PE West-VlaanderenOudeMaes Anthony Anthony Maes (Waregem, BE) stopt de loopbaan van Pappillon, 1e in de PIPA-ranking beste oude op de nationale vluchten met 3 prijzen
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenCasaert-Senechal
PE West-VlaanderenJaarlingenVandemaele Wilfried
PE Oost-VlaanderenOudeSchoors-De Waele
LuikOudeLeroy Frères
PE Vlaams-BrabantJaarlingenPEC Racing Team ADK PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge, BE) kent goede start!
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeLeroy Frères
PE Vlaams-BrabantOudeVan Der Weerden Jan
PE Oost-VlaanderenJaarlingenVlaeminck Hugo
LuikJaarlingenZecchinon Lucien
PE LimburgJaarlingenDas Jos
InterprovinciaalOudePEC Racing Team ADK
InterprovinciaalJaarlingenPEC Racing Team ADK

Clubresultaten
ProvinceClub
Afdeling 09: Oost-NederlandStedelijk spel (Haaksbergen - Hengevelde)
Afdeling 09: Oost-NederlandPV Onze Sport (Haaksbergen)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
LimburgJesseren, Vliermaal,Overrepen (Sektor Kolmont)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
LimburgDe Reisduif Lommel (Lommel)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
Waals-BrabantLocal Unique - Wavre (Wavre)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
Waals-BrabantUnion Mont Saint Guibert (Mont Saint Guibert)
Vlaams-BrabantWoluwe Center (Zaventem)
LimburgEendracht Genk (Genk)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
LimburgDe Grensduif (Hamont-Achel)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenUnion FONDCLUB Gistel (ETTELGEM-OUDENBURG)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)
West-VlaanderenDe Munckduif (Beerst)