Zoeken

België, Nationaal - Oude
23/08/2014 18:47
België, Nationaal - Jonge
23/08/2014 18:40
België, Zone A1 - Oude
25/08/2014 10:56
België, Zone A1 - Jonge
25/08/2014 10:22
België, Zone A2 - Oude
25/08/2014 10:53
België, Zone A2 - Jonge
25/08/2014 10:30
België, Zone B1 - Oude
25/08/2014 10:32
België, Zone B1 - Jonge
25/08/2014 10:02
België, Zone B2 - Oude
25/08/2014 10:49
België, Zone B2 - Jonge
25/08/2014 10:25
België, Zone C1 - Oude
25/08/2014 10:04
België, Zone C1 - Jonge
25/08/2014 10:30
België, Zone C2 - Oude
25/08/2014 10:54
België, Zone C2 - Jonge
25/08/2014 10:22
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE AntwerpenJongeVermeerbergen-Wilms Vermeerbergen-Wilms (Mol, BE) pakken in Antwerpen provinciale zegepalm op Tours
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeNibus Julien
LuikJongeJacquemain-Humblet
PE AntwerpenOudeLemmens Ulrich
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeCalomme Pol
PE West-VlaanderenJongeAmeye Pierre Pierre Ameye (Deerlijk, BE) is West-Vlaams provinciaal winnaar op Tours bij de jongen
PE LimburgOudeDas Jos
PE West-VlaanderenOudeBDS/De Clerck
LuikOudeNibus Julien
SPE Henegouwen-Waals BrabantJongeVerspreet Ph & L
PE Oost-VlaanderenJongeSteveninck Benny Benny Steveninck (Hamme, BE) wint met Fantasia de nationale Tours jonge duiven in echte kampioenenstijl
PE Vlaams-BrabantOudeTournelle Davy
PE LimburgJongeCaenen Hubert
SPE Luik-Namen-LuxemburgJongeJacquemain Jean-Marc
PE Oost-VlaanderenOudeDe Vos Yves
PE Vlaams-BrabantJongeVanwinkel Jef
InterprovinciaalJongeVanwinkel Jef
InterprovinciaalOudeLoockx Guido

Clubresultaten
ProvinceClub
LimburgDe Reisduif Lommel (Lommel)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
West-VlaanderenNieuwe Kortrijkse Vereniging (Kortrijk)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
Waals-BrabantLocal Unique - Wavre (Wavre)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
West-VlaanderenDe Ware Vrienden Wingene (Wingene)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)
Vlaams-BrabantDe Vereniging (Liedekerke)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
LimburgDe Grensduif (Hamont-Achel)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
Waals-BrabantUnion Mont Saint Guibert (Mont Saint Guibert)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
Waals-BrabantRamillies : Union Wallonne (Ramillies)
Waals-BrabantGroupement, Ramillies, Sud Est ... etc ... (Ramillies)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
Waals-BrabantRamillies : Union Wallonne (Ramillies)
West-VlaanderenDe Munckduif (Beerst)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)