Zoeken

Sortering
Filteren op categorie
Filteren op land
ChronologischNaamLocatieAfstand (km)Tijd aankomstSnelh. (m/m)sorteerpictogramExtra Info
1Jamaigne AlbertLes Bulles (BE)752.02219:22:001027.35[O]
2BronckartGrace-holongne (BE)854.45621:09:351017.71[O] pigeons de 8 ans
3Aderhold GérardForrbach (FR)736.56019:19:001010.37[O] 3em marqué
4Guislain NicolasVred (FR)739.66719:23:001009.10[O]
5Pronckaert G.& J.Schepdaal (BE)859.49921:23:401006.83[O] 1ste meld. Anderlecht
6Nibus JulienMortier (BE)863.84821:29:061005.53[O]
7Grünholz+DietrichKleinsteinhausen (DE)756.43819:45:581000.62[YL]
8Lecuyer MichelLe Quesnoy (FR)790.23820:20:001000.30[O]
9Nihoul Roland & FilsSenzeilles (BE)790.01020:19:541000.14[YL]
10Burniat BorisSainte Marie sur Semois (BE)751.75919:42:00999.68[YL]
11Roman ChristianMarquette En Ostrevant (FR)794.68220:26:03998.28[O]
12Deneufbourg , YvonEstinnes au Val (BE)811.98620:44:21997.10[O]
13Genot PatrickAuvelais (BE)818.61620:52:59994.69[O] erreur distance de la 1 anno...
14Gebr. MaassenUbachsberg (NL)886.01122:02:36992.62[O] First Dutch notification
15Culot DominiqueWarmifontaine (BE)765.89820:03:00990.81[O] 2 eme libramont
16Deneufbourg , YvonEstinnes au Val (BE)811.98620:51:47988.08[O]
17Weishaar BernardDurrenbach (FR)738.29319:40:33983.67[YL] 1ère annonce Alsace
18SG ZollerZweibrücken (DE)758.27920:04:05979.58[YL] Weibchen
19S & A DeckersMeers (NL)893.74922:23:14978.66[O] Second Dutch notification!
20Kipp und SöhneAlthornbach (DE)752.88820:00:36977.01[O]
21Jos NevelsThorn (NL)918.29005:46:31974.30[O] Provided by ifcinfo.nl
22Bongers-SpäthBexbach (DE)763.80320:14:03974.18[YL]
23Mehadji MohamedHombourg Haut (FR)727.59819:38:00972.73[O]
24Lambert PhilippeCuirieux (FR)729.44419:40:00972.59[O] 2e signalé Laon
25Weishaar BernardDurrenbach (FR)738.29319:49:34971.99[YL] 2°annonce Alsace 3°marqué
26Cherain PatrickBleid ( Virton ) (BE)741.78319:56:00968.38[YL]
27Casail DominiqueBesny et Loizy (FR)719.20619:33:00967.98[O]
28Decoster NoeObaix (BE)828.37121:26:31967.14[O] 1er vieux pont a celles
29Sorriaux StephaneSolesmes (FR)785.15220:42:01966.92[O] 4 inscrit
30Burniat BorisSainte Marie sur Semois (BE)751.75920:10:00963.79[YL]
31Ronsijn JoAppelterre (BE)857.24822:00:26962.73[YL] Provided by Briconweb
32TinelleVaux andigny (FR)764.92620:25:21961.75[O] deuxiéme inscrit
33Ledoux Gérard et filsRollot (FR)717.54419:36:36961.08[YL] 3 inscrit
34Deneufbourg YvonEstinnes au Val (BE)811.98621:18:09957.36[O]
35Roman ChristianMarquette En Ostrevant (FR)794.68221:00:21957.04[YL]
36Fedrigucci AverardoRansart (BE)821.46921:29:24955.86[O] 2ème vieux pont a celles
37Sauce DenisNeufchateau (BE)762.00020:27:19955.71[O]
38Jeuniaux LecocqGivry (BE)808.36021:17:30953.82[O] 3 e à Estinnes 1/1
39Dermience ClaudeRochefort (BE)796.51521:05:08953.76[O] 1 er marque femelle
40De Cock MarcTemse (BE)895.37505:44:54951.62[O] Provided by Briconweb
41Avoine Jean ClaudeVendegies Au Bois (FR)782.68720:54:00949.86[O]
42Paris FabriceSains En Gohelle (FR)811.45121:25:33948.46[O] 8 inscrit vieux et 1er inscr...
43Mehadji MohamedHombourg-haut (FR)727.59819:58:00947.39[O]
44Pierson BavayArlon (BE)757.68720:30:00947.11[O] 1mq
45Grün RudolfWincheringen (DE)765.04020:38:46945.93[O]
46Etuin GéryWavrechain sous Faulx (FR)793.03721:10:00944.09[O] 2e inscrit "Narbonne 1"
47Strumane-willequetKluisbergen (BE)850.96422:13:17942.08[O] Provided by omarsystem.be
48Depoortere GilbertWandignies (FR)806.55921:27:00941.14[O] 3éme annonce au CIFR
49Regnier Guy Et MickaelPesche (BE)775.13120:55:29939.00[O] 1*et 2° annonce COUVIN
50Ballmann DieterAmel (BE)835.48422:00:46937.94[O]
51Regnier Guy Et MickaelPesche (BE)775.13120:58:28935.62[O]
52Rohen FrankBivange (LU)751.10020:34:22933.78[O]
53Dhont SergeRosult (FR)812.34621:40:00933.73[O]
54Schaschkow CyrilleWiesviller (FR)734.00020:18:44930.61[O]
55Laboureix AlainVaulx Lez Chimay (BE)776.04221:05:30928.84[O] 1° Froidchapelle
56Baesel HayatVolmunster (FR)745.69920:32:55928.74[O]
57Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58805:11:11927.28[YL] Provided by omarsystem.be
58Regnier AndrePresgaux (BE)773.16521:04:51926.11[O] 3° couvin
59Kurvers-De WeerdHulsberg (NL)888.59406:03:39925.96[O] Provided by ifcinfo.nl
60Delfolie GuyCambrai (FR)781.26921:14:00925.67[O]
61PachlaHarbonnieres (FR)745.69520:36:00925.18[YL] 3ème Inscrite Fille du 1er N...
62Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69920:38:10922.70[YL]
63Baesel DerbyVolmnster (DE)745.69920:38:10922.70[YL]
64Calonne JeanPeruwelz (BE)819.64421:58:39922.35[YL] 1er annoncé Leuze
65Philippe,davidVirton (BE)738.32420:31:00921.75[O] 1ere annonce vx Virton(femel...
66Rohen FrankBivange (LU)751.10020:45:30921.03[O]
67Hajewski DamienPouru St rémy (FR)743.13620:38:45918.87[O] 2è dépôt Ardennes
68Grün RudolfWincheringen (DE)765.04021:03:07918.29[O]
69Lallouette AlbertVirton (BE)737.89020:33:40918.15[O]
70Van Sande CamielBambrugge (BE)867.30605:49:30917.30[O] 1 ste melding denderbond nin...
71Regnier Jean-CharlesPesche (BE)775.69121:16:00916.89[O] 2 annonce froidchapelle
72Lauer & SöhneAlthornbach (DE)753.27120:52:28915.87[O]
73Descamps YvesBeuvry la Forêt (FR)812.18321:58:00914.62[O]
74Heinen ReinerButgenbach (BE)846.94522:37:15913.64[O]
75Kipp und SöhneAlthornbach (DE)752.88820:54:54912.70[O]
76Dhont SergeRosult (FR)812.34622:01:00911.72[YL]
77Lienard HerveAuboncourt Vauzelles (FR)721.61120:22:55910.07[O] 2 eme inscrite
78Philippe,davidVirton (BE)738.32420:43:00908.15[O] 2eme annonce vx Virton(femel...
79H.M.M. de JongheMerkelbeek (NL)897.46606:33:03907.40[O] Provided by ifcinfo.nl
80Kipp und SöhneAlthornbach (DE)752.88821:00:20906.73[O]
81Regnier Guy Et MickaelPesche (BE)775.13121:24:53906.71[O] 4° couvin
82De Jonghe HmmMerkelbeek (NL)896.44806:33:03906.37[O] 6 de Nationaal
83Edart ChristopheLa Groise (FR)773.93521:25:00905.19[YL] premiere annonce maubeuge
84Schaschkow CyrilleWiesviller (FR)734.00020:41:21904.66[O]
85Baesel HayatVolmunster (FR)745.69920:54:21904.59[O]
86Rohen FrankBivange (LU)751.10021:02:41902.02[YL]
87Keller JeanSaint Hubert (BE)780.00021:35:15901.47[O] 1° Annoncé à Vielsalm
88Lambert PhilippeCuirieux (FR)729.44420:40:00900.55[O] 2e signalé
89Limbourg ErikBrussegem (BE)872.65106:13:35900.03[O] 1° Meld NW Brabant
90Baesel HayatVolmunster (FR)745.69920:58:51899.68[O]
91Pierson BavayArlon (BE)757.68721:13:00898.80[O]
92Ginfray CarlSurville (FR)717.08220:31:00895.23[O]
93P. StammenHorn (NL)924.61307:18:56893.40[O] Provided by ifcinfo.nl
94Rohen FrankBivange (LU)751.10021:12:32891.48[YL]
95Caré.EMontbrehain (FR)759.30821:22:00891.21[O] 1ère inscrit femelle
96DehenVendegies Au Bois (FR)783.21521:49:00891.03[YL]
97Cherain PatrickBleid ( Virton ) (BE)741.78321:03:00890.50[YL]
98Abinet MarcVielsalm (BE)818.00022:30:00889.13[O] 3° annoncé à Vielsalm
99Decroix GuyHallines (FR)843.05905:53:00888.37[O] 1ere annonce st omer
100Hajewski DamienPouru St rémy (FR)743.13621:06:34888.32[O] 4è ann.Ardennes
101W. KooremanKloosterzande (NL)917.68307:17:30887.94[O] Provided by ifcinfo.nl
102P. SchurgersHeer (NL)881.53306:38:21886.54[O] Provided by ifcinfo.nl
103Gasser Jacky- SylvieReichshoffen (FR)738.44821:03:01886.47[O]
104Philippe,davidVirton (BE)738.32421:03:00886.34[O] 3eme annonce vx virton
105Aderhold GerardForbach (FR)736.56021:02:00885.29[O] 3 ème pigeon de L'IFEM
106Cherain PatrickBleid ( Virton ) (BE)741.78321:08:00885.18[YL]
107Nijs De Geyter De BelderItegem (BE)894.61006:55:10884.73[O] Provided by omarsystem.be
108Weis JanQuierschied (DE)754.70921:23:25884.34[O]
109Cherain PatrickBleid ( Virton ) (BE)741.78321:10:00883.08[O]
110Durieux Pere Et FilsVillers Outreaux (FR)766.11121:38:24882.21[O] 1er inscrit 6eme signaler a...
111Marques JoaquimMonceau le waast (FR)722.10020:49:00881.68[O] femelle
112Lauer & SöhneAlthornbach (DE)753.27121:24:25881.62[O]
113Palm MarcAcremont (BE)769.74521:44:00880.72[O]
114Herbots LucZepperen (BE)872.09206:37:00878.24[YL] Provided by Briconweb
115Cherain PatrickBleid ( Virton ) (BE)741.78321:15:00877.85[YL]
116Herbots LucSint-truiden (BE)872.09206:37:46877.56[YL]
117Defoort dannyDeerlijk (BE)857.20806:23:00875.60[O] 1ste Rekkem duivin
118Schaschkow CyrilleWiesviller (FR)734.00021:08:29875.39[YL]
119Van De Walle Marc En F...Zwalm (BE)863.49206:31:00874.87[YL] Provided by omarsystem.be
120Philippe,davidVirton (BE)738.32421:15:00873.76[O] 45 int fem 2013
121D'Hoker AlfonsHaaltert (BE)866.33206:36:00873.32[O] Provided by Briconweb
122Stevens JeanRuisbroek (BE)889.08807:03:00872.51[O] Provided by Briconweb
123Pierson ThononAnsart (BE)747.25621:27:18871.64[O] 2prov Bordeau et 4 prov Limo...
124Gasser Jacky- SylvieReichshoffen (FR)738.44821:17:49871.00[YL]
125Bonnin Jean-claudeLa Neuve Grange (FR)700.31020:35:26869.48[O]
126Grislain JbBray Les Mareuil (FR)773.18522:00:00868.75[O] 2e ins/3
127Vv CaroLambermont (BE)856.28606:30:12868.27[O]
128De Ketelaere FreddyEke (BE)870.10906:48:24866.30[O] 1e Melding Gent
129Meirlaen EtienneSt Martens Latem (BE)873.92306:53:48865.44[YL] 1e Melding Eeklo jaarlingen
130Vagenende DannySchellebelle (BE)876.95306:58:41864.26[O] 2 de prijs wint ook 2 de pr ...
131Leux RenéRuca (FR)729.70121:14:41863.88[O] 1er marqué, 1er annoncé dans...
132Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58806:39:14863.71[O] Provided by omarsystem.be
133De Cuyper SolangeGijzenzele (BE)872.36906:55:00862.88[O] 1ste Melding Zottegem
134Mehadji MohamedHombourg Haut (FR)727.59821:18:15857.76[O]
135Tisserant LudovicMarcy Sous Marle (FR)735.39521:27:23857.72[O] 1er inscrit
136Keijbets Fr.Landgraaf (NL)893.79507:26:17857.54[O]
137Schmitz JosephBaelen (BE)863.32206:52:00856.47[O]
138Regnier Guy Et MickaelPesche (BE)775.13122:18:13853.47[O]
139Vandewalle VincentHelkijn (BE)845.63506:35:00853.32[O]
140Pronckaert G.&j.Schepdaal (BE)859.49906:52:18852.42[YL] Provided by omarsystem.be
141Perpete franckyAiglemont (FR)749.59021:51:00850.84[O]
142Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57407:31:18847.49[YL]
143LEDOUX Gérard et filsRollot (FR)717.54421:17:21846.81[YL] Femelle Tardif
144Mehadji MohamedHombourg Haut (FR)727.59821:30:01846.03[O]
145Weishaar BernardDurrenbach (FR)738.29321:43:00845.70[YL]
146Philippens VictorZussen (BE)874.40807:19:51844.14[O] Provided by Briconweb
147Tisserant LudovicMarcy Sous Marle (FR)735.39521:41:29843.84[O] 2/5
148Defoort dannyDeerlijk (BE)857.20807:00:00843.71[O] 2de Rekkem duivin
149Van Landeghem Gebr.Kruibeke (BE)898.10307:49:33842.85[O]
150Jonet StéphaneAwirs (BE)848.99306:52:36841.75[O] 1er Jeneffe
151Van Kerckvoorde JPLovendegem (BE)887.11807:40:11839.93[O] 1° melding eeklo
152Van Olmen JosBroechem (BE)902.66007:59:47839.07[O] 1' en 2' melding Sint Job
153Dubois ReynaldMontville (FR)726.32921:37:58836.82[O] 2éme inscrit
154Polder, JanMiddelharnis (NL)961.51909:13:09836.72[O] 3e get.
155Saeytijdt Sven & PaulNederbrakel (BE)854.79207:05:38836.69[O] Provided by Briconweb
156Van Acker FreddyEvergem (BE)887.55507:44:49836.67[O] 1° Lokeren
157De Ruy Johan-galazka A...Zwalm (BE)864.66407:19:00835.42[O] Provided by omarsystem.be
158V.Looy-V.NieuwenhuyseWetteren (BE)878.73607:37:50833.85[YL] Provided by Briconweb
159Van Looy-Van Nieuwenhu...Wetteren (BE)878.73607:37:50833.85[YL] 1ste Lokeren
160Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60821:39:18833.55[YL] 2è inscrite
161Jaspers NicoNerem (BE)868.30107:25:51833.42[YL] 2e melding Limburg
162Ludo VerstraetenEcht (NL)909.88308:17:28832.11[YL]
163Karel de BruinZwaagwesteine (NL)1148.12313:04:34831.63[O] 1e melding ZLU Drachten
164Dubois ReynaldMontville (FR)726.32921:44:24830.66[O] 4ème inscrit 1ere inscrit fe...
165Henry LeonNandrin (BE)839.09506:54:13830.61[O] 269/12 Pigeon à Christophe
166Dudouit P Et GCriquebeuf Sur Seine (FR)700.49521:14:00829.97[YL] Première marquée femelle
167Delamare Roger27340 Criquebeuf Sur Sein (FR)700.50321:17:51826.21[O] premier marqué
168Colpaert DanielKruishoutem (BE)866.35507:33:00825.89[O]
169Leclercq BiondoEstinnes (BE)810.86406:26:00825.73[O]
170Comb Leijs GeeringsOssendrecht (NL)924.08108:45:09824.23[O]
171Debusschere LionelHulste (BE)861.03007:29:00823.95[O] 2 melding Kortrijk
172Busnel DanielAmfreville (FR)722.38421:47:00823.70[O] 2ème inscrit
173Martha van GeelNieuw Vossemeer (NL)943.47509:10:53822.64[O] 2e Nic Steenbergen
174Coris Mére Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.46921:22:36821.57[YL] premier marqué
175Vve MonardVerviers (BE)855.69607:26:52820.52[O]
176De Vuyst GyssensLokeren (BE)888.74308:07:21820.37[YL] 2de melding
177Adam GerardSprimont (BE)843.06607:12:15819.90[O]
178Pronckaert G.&j.Schepdaal (BE)859.49907:32:57819.39[YL] Provided by omarsystem.be
179Mehadji MohamedHombourg Haut (FR)727.59821:58:04819.31[YL]
180Verbruggen WillyLonderzeel (BE)881.32008:00:37818.60[O] Provided by omarsystem.be
181Polder, JanMiddelharnis (NL)961.51909:39:16818.13[O] 2nd. pigeon
182Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60307:43:00817.38[O]
183Santens M&gOudenaarde (BE)858.35807:34:30817.10[O] 3de melding Ronse
184Rouxel Père Et FilsTrélivan (FR)709.19921:38:00817.05[O]
185Loobuyck JosBellem (BE)884.53808:07:07816.66[O] 2e Eeklo / 124 oude
186Comb Leijs GeeringsOssendrecht (NL)924.08108:55:37816.60[O]
187Rouxel Père Et FilsTrélivan (FR)709.19921:39:00816.11[O]
188Van Der Maelen-PenneNederhasselt (BE)860.65407:39:04815.73[YL] 1ste melding Denderbond Ninove
189Busnel CatherineAmfreville (FR)722.35521:56:18815.02[O] 2ème inscrit
190Buyl RufinNieuwenhove (BE)853.03407:30:53814.83[O] Provided by Briconweb
191Grammet Ol DevosWommersom (BE)866.40107:47:25814.73[O]
192Henry LeonNandrin (BE)839.09507:17:01812.28[O]
193Van Sande HermanVosselaar (BE)917.60908:54:50811.45[O] 1 ste meld.turnhout
194Wiels LucRoosdaal (BE)858.55407:43:00810.72[O] Provided by omarsystem.be
195Denys RebeccaZulte (BE)865.27907:52:32809.78[YL] 1ste melding Ruiselede - Win...
196van Peperstraten FransOude Tonge (NL)955.13709:43:31809.77[O]
197Henry LeonNandrin (BE)839.09507:20:14809.75[YL]
198Van Olmen JosBroechem (BE)902.66008:39:37809.11[O]
199Van Ouwerkerk DekkersBrasschaat (BE)913.72808:53:44808.80[O]
200DJ MartinWaspik (NL)961.25209:52:43808.65[O] 1e Get. 1e NIC Tilburg
201De Veseleer R +jHerne (BE)846.59707:31:10808.46[O] 4de melding Moerbeke
202De Smet-de BruijnBelsele (BE)895.22408:31:21808.44[O]
203Liplijn.BSpui (NL)910.15708:50:08808.21[O]
204Van Ouwerkerk DekkersBrasschaat (BE)913.72808:54:34808.20[O]
205De Veseleer R +jHerne (BE)846.59707:33:20806.79[O] 5de melding Moerbeke
206Dr Alain DelhoveSart Dames Avelines (BE)831.59907:17:00805.03[O] 4èm e vieux pont a celles
207Lippens KatiIzegem (BE)867.51008:02:44804.19[O] 1afgegevene, 1 melding roese...
208Sorriaux StephaneSolesmes (FR)783.58506:19:20803.40[O] 1 inscrit ( 9 centre de ca...
209Wiels LucRoosdaal (BE)858.55407:53:00803.14[O] Provided by omarsystem.be
210Vandenborre DanielRebecq (BE)842.38307:33:00803.03[O] 1 er annonce a vieux a soign...
211Beké GentilLierde (BE)854.54307:49:02802.36[O]
212Vandenborre DanielRebecq (BE)842.38307:34:00802.27[O] 2eme annonce a soignies
213Thullier MagalieVilleneuve D'ascq (FR)833.43107:22:56802.20[O] fem 4° ins
214Fedrigucci AverardoRansart (BE)821.46907:08:34801.77[O] 3ème vieux pont a celles
215Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60822:14:21801.25[YL] 6è Inscrite
216van Peperstraten FransOude Tonge (NL)955.13709:56:12801.15[O]
217Ginfray CarlSurville (FR)717.00022:06:00800.22[O] 5ème Inscrit, 3ème Annonce A...
218Souffriau-minnerNinove (BE)859.64307:59:33799.26[YL] 2 melding ninove denderbond
219Vagenende DannySchellebelle (BE)876.95308:23:04797.91[O] 7 e meld 81 d 2 v 3
220Santens M&GOudenaarde (BE)858.35808:00:24797.43[O] 4de melding Ronse
221Debieve FelixSebourg (FR)801.94006:50:00797.16[O] 3e Inscrit
222OdentPhilippe (FR)867.63308:12:40796.97[O] 3eme Inscrit
223Lauer & SöhneAlthornbach (DE)753.27105:50:44795.65[O]
224De Vuyst GyssensLokeren (BE)888.74308:41:21795.40[YL] 4de meldihg
225OliviersKumtich (BE)867.30708:14:30795.33[O]
226Deveseleer albericTollembeek (BE)847.49107:50:05794.96[O] 10 de in het 3jarig klasseme...
227Cordier ClaudeAnderlues (BE)806.21906:58:13794.92[O]
228Van Der Maelen-PenneNederhasselt (BE)860.65408:06:45794.88[YL] 3de melding denderbond Ninove
229Mylle RogerBellegem (BE)849.74307:55:05793.35[YL]
230Van Der Eecken NoelSerskamp (BE)875.16808:27:10793.32[O] Provided by Briconweb
231Mylle RogerBellegem (BE)849.74307:55:11793.27[YL] 1 ste melding rekkem
232Desbuquois GebroedersKapelle Op Den Bos (BE)879.77708:33:41792.82[O] 8e NWB
233Coussens PaulEksaarde (BE)892.46408:49:51792.70[O] 2e meld lokeren 1e afg
234Oliviers DevosKumtich (BE)867.30708:18:44792.25[O]
235Sagniez FernandBourghelles (FR)822.00007:22:00791.91[O] 2ème annonce à Tournai
236Van Acker FreddyEvergem (BE)887.55508:44:49791.88[O] Provided by Briconweb
237De Cock MarcTemse (BE)895.37508:55:19791.45[O] Clocked by Bricon X-treme
238Stefaan AnthoonsKortenaken (BE)877.50108:33:11791.12[O]
239Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60822:26:10790.91[O] 2è inscrite
240Milovic M & DEssen (BE)931.97909:43:48789.95[O]
241Denys EmielTielt (BE)875.64608:32:38789.84[O] 1 st fondcl Steenbrugge
242Colpaert DanielKruishoutem (BE)866.35508:21:00789.75[O]
243Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)881.06708:40:02789.46[O] Clocked by Bricon X-treme
244Mahieux ChristianHazebrouck (FR)842.28407:51:00789.39[O] 1ère annonce(v) à hazebrouck
245Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77008:48:42789.34[O] Clocked by Bricon X-treme
246Dépelchin P&FEsplechin (BE)826.09807:30:38789.29[O] 4eme à Tournai
247Oosterhof KlaasMesselbroek (BE)884.92408:45:35789.00[O] Provided by omarsystem.be
248Van Briel YvesMeeswijk (BE)897.81109:03:08788.15[YL]
249Jaspers NicoNerem (BE)868.30108:25:51788.04[YL] Provided by Briconweb
250Kempeneers Valere en D...Westerlo (BE)899.03809:05:15787.77[O]
251Vercamst PierreAnzegem (BE)858.33008:14:08787.36[O] 3e melding Kortrijk 1e ingeg...
252Weis JanQuierschied (DE)754.70906:03:35786.50[YL]
253Capelier père et filleBousies (FR)781.13506:39:00785.06[O] 1er inscrit 3x3 inter 2014
254Bongers GeurtsKlimmen (NL)889.94608:57:50784.90[YL]
255De veseleer albericTollembeek (BE)847.49108:04:00784.71[O] 11de aanmelding ùmoerbeke
256VvemornardVerviers (BE)855.69608:14:41784.55[O]
257Desimpel GeertIngelmunster (BE)865.53608:27:49784.13[YL] 1e afg. 1e melding beveren
258Rochart RogerQuevaucamps (BE)821.46107:33:55782.41[O] Provided by omarsystem.be
259Vanhee Johan En DochtersEernegem (BE)887.05608:58:02782.21[YL] 1ste jaarling Kortemark
260Milovic M & DEssen (BE)931.97909:55:55781.92[O]
261Dudouit P Et GCriquebeuf Sur Seine (FR)700.49522:07:00780.93[YL] 3ème marquée femelle
262Vanoverschelde-ColaertZarren (BE)874.39108:44:00780.71[O] 1ste melding kortemark
263Derycke pere et filsBondues (FR)839.54008:00:08780.14[YL] 18e inscrit
264Pollin MarcSnellegem (BE)892.66609:08:45779.79[O] 2de en 3de melding te Kortem...
265De Rijck Guido & TomLier (BE)895.15609:12:30779.41[O] 1ste melding Fondclub Bevel
266Delstanche BernardBertry (FR)772.21206:34:59779.24[YL] 1er insc 10ème annonce caud...
267Pollin MarcSnellegem (BE)892.66609:10:15778.77[O]
268Turcq SamuelMerris (FR)840.00008:03:00778.50[O] 1 er marqué
269Aerts Julien en TomMol (BE)907.93809:31:14777.86[O] 1ste prijs MFC
270Deck Eiserne Team66482 Zweibrücken (DE)755.40206:15:18777.72[YL] "le vagabunde" sohn nightfit...
271Binnemans vd WeyerGeel (BE)905.07009:27:51777.65[O] 1°meld Molse Fondclub
272Baesel HayatVolmunster (FR)745.69906:04:01776.76[O]
273De Scheemaeker FredericEzemaal (BE)862.42908:34:36776.54[O] duivin v Barcelona
274Van Ouwerkerk DekkersBrasschaat (BE)913.72809:42:34775.29[YL]
275Team De Jaeger FreddyKnesselare (BE)887.05409:08:10775.28[O] 4de melding Eeklo - 1° afg.
276Leclercq BiondoEstinnes (BE)810.86407:30:00775.21[O]
277Buddle L & KDover (UK)896.99509:21:30774.94[O] UK Time
278Matthys EricSmetlede (BE)872.85008:51:29774.16[O]
279Meere MarcOudenaarde (BE)860.13808:36:48772.95[O] 5de melding Ronse
280Verduyn AndreKoekelare (BE)885.07809:10:00772.32[O] 4e melding in Kortemark
281Vandriessche-booneZingem (BE)864.56308:43:37772.20[YL] 3de ronse
282Roublic ArnaudSaint Pol Sur Mer (FR)878.27809:01:40772.00[O]
283Moens JeanGrimbergen (BE)871.99208:54:24771.40[O] Provided by omarsystem.be
284Grammet Ol-DevosWommersom (BE)866.40108:47:25771.22[O] Provided by Briconweb
285De Cock MarcTemse (BE)895.37509:25:12771.08[O] Clocked by Bricon X-treme
286Nouwen-paesenPeer (BE)911.39309:46:38770.65[O] 12+13+15 Prov Limburg 662p.
287MeurantrobertClermont (BE)796.89507:19:00769.95[O] 1er marbaix la tour
288Combinatie van der Zan...Scherpenisse (NL)937.99710:22:37769.72[O] 7 de melding Steenbergen
289Van Elsacker JozefZoersel (BE)911.25809:48:00769.64[YL] 1ste aangifte jaarse kemp.fo...
290Defoort dannyDeerlijk (BE)857.20808:38:00769.49[O] 7 ste Rekkem duivin
291Neuville DominiqueWallon-Cappel (FR)843.65408:21:00769.06[YL] Yearling
292Branly NoelAmettes (FR)821.97807:53:00768.92[YL] 6ème inscrit; 3 ème signalé ...
293Milovic M & DEssen (BE)931.97910:16:46768.47[O]
294Govaert PaulSchoonaarde (BE)876.16009:04:34768.18[O] land van aalst
295Van Ouwerkerk DekkersBrasschaat (BE)913.72809:53:34768.12[YL]
296Bongers BelleterNispen (NL)932.27410:17:48768.06[O] 5e Steenbergen
297Ballmann DieterAmel (BE)835.48408:12:00767.91[O] 08:31:00
298Derycke pere et filsBondues (FR)839.54008:17:25767.81[O] 1 inscrite femelle
299Desbuquois F. Gebr.Kap. Od Bos (BE)879.77709:11:09766.92[O] Provided by omarsystem.be
300De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)853.49108:37:00766.84[YL] 1° Aanm. Ronse
301De Schepper Willy&geertGooik (BE)854.19008:38:00766.78[YL] Provided by omarsystem.be
302Van Ouwerkerk DekkersBrasschaat (BE)913.72809:55:48766.68[YL]
303Nouwen-paesenPeer (BE)911.39309:53:01766.51[O]
304Hebberecht ChrisEvergem (BE)887.52209:22:47765.91[O] 3 melding lokeren
305Carvers MarioKalmthout (BE)924.23210:11:00765.73[YL] 2de aangifte jaarse kemp.fon...
306Pollin MarcSnellegem (BE)892.66609:29:50765.69[O]
307Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30008:06:00765.53[O] 5ème vieux pont a celles
308Santens M&GOudenaarde (BE)858.35808:46:07764.95[YL] 2de melding Ronse
309Hasevoets Flor & zonenKozen (BE)876.87409:10:41764.71[O]
310Van Ouwerkerk DekkersBrasschaat (BE)913.72810:00:12763.86[YL]
311VvemornardVerviers (BE)855.69608:44:15763.84[O]
312Polder TheoVlaardingen (NL)981.00911:29:00763.43[O] 8e gemelden reisduif
313Wiels LucRoosdaal (BE)858.55408:49:00763.16[O] Provided by omarsystem.be
314de Taeye-HuybersMaldegem (BE)901.09109:45:20762.77[YL] 1ste melding Fcl Steenbrugge
315De veseleer albericTollembeek (BE)847.49108:36:00762.13[O] 12de aanmelding in moerbeke
316Paris FabriceSains En Gohelle (FR)811.45107:48:54762.00[O] 3ème inscrit vieux
317Nouwen-paesenPeer (BE)911.39310:00:14761.89[O]
318Van Haverbeke GerardMaldegem (BE)891.81609:35:08761.50[O] 1 ste afg 2 de pr agen
319Hanzen-fontaine ClaudineArlon (BE)759.77806:42:41760.78[O]
320Dekens WilsonZingem (BE)864.92709:01:05760.65[O] 1 afg 2 meld GENT
321Desbuquois F. Gebr.Kap. Od Bos (BE)879.77709:21:13760.25[O] Provided by omarsystem.be
322Bourgeois EmmanelGits (BE)874.79309:15:00760.03[YL]
323Moreira PascalFameck (FR)726.42506:00:00759.86[YL] 1er inscrit
324Hendrickx BoudewijnRijkevorsel (BE)922.41710:19:00759.19[O] 1ste aangifte oude kemp.fond...
325Moens JeanGrimbergen (BE)871.99209:12:39759.14[O] Provided by omarsystem.be
326Pronckaert G.&j.Schepdaal (BE)859.49908:56:31758.93[YL] Provided by omarsystem.be
327Martens DirkDeinze (BE)873.41109:15:00758.83[YL] 2de melding jaarlingen Gent
328Fontaine GuyHavinnes (BE)831.24708:20:00758.44[O] 1er vieux a Leuze
329Desimpel GeertIngelmunster (BE)865.53609:05:15758.41[O] 1e afg. 4e melding beveren
330Noel WouterErondegem (BE)869.80509:11:00758.33[YL] Provided by omarsystem.be
331Hajewski DamienPouru St rémy (FR)743.13606:24:00758.30[O] 6è Annon.Ardennes
332Vandam-MirabelleQuaregnon (BE)805.00007:46:00758.00[O] 10e estinnes
333Navez -VermeulenAnderlues (BE)812.90907:57:07757.52[YL] 1ère annonce estinnes (femel...
334Rans Stijn & JeroenWijgmaal (BE)875.74309:20:09757.47[YL] Provided by omarsystem.be
335Verelst-de BeleyrMelsele (BE)902.87509:56:15757.29[YL] 1 melding sint-gilles waas
336Binnemans vd WeyerGeel (BE)905.07009:59:59756.76[O] 3° & 4° meld Molse Fondclub
337Delbar MauriceOeudeghien (BE)840.97508:35:19756.74[YL] Provided by omarsystem.be
338Roger DickhausWuppertal (DE)958.29611:10:22756.73[O]
339Debusschere LionelHulste (BE)861.03009:02:00756.62[O] 5 melding kortrijk
340Leclercq BiondoEstinnes (BE)810.86407:56:00756.40[O]
341Hoes Adri-JanMaaseik (BE)910.20410:07:25756.35[O] Clocked by Bricon X-treme
342Pocholle A Et VMorbecque (FR)837.39008:31:27756.14[O] 1 inscrit
343P.paulssen en znRoosteren (NL)908.74410:06:12755.90[O]
344D'Hondt GermainAnzegem (BE)855.50508:55:48755.88[O] 9de rekkem
345Binnemans vd WeyerGeel (BE)905.07010:01:36755.74[O]
346Govaert PaulSchoonaarde (BE)876.16009:24:19755.10[O] land van aalst 1 st en 2 de...
347Ballmann DieterAmel (BE)835.48408:31:00754.73[O]
348Van Herzeele DanielElene (BE)864.09209:09:00754.67[O] Provided by omarsystem.be
349Regnier Jean-CharlesPesche (BE)775.69107:12:00754.56[O] 3è Froidchapelle
350Van Coppenolle LucOuwegem (BE)864.95709:10:27754.47[O] 3° melding Gent
351Wouters MichelBrasschaat (BE)916.17410:19:00754.05[O]
352Vandenheede Jacques en...Zingem (BE)864.78509:11:00753.95[O] 4de melding Gent
353De Bilde FredericHalle (BE)850.20008:52:00753.72[O] 11de melding NWB
354Snackaert GebroedersLonderzeel (BE)882.14909:35:00753.33[O] Provided by omarsystem.be
355Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58809:05:07753.29[YL] Provided by omarsystem.be
356Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30008:24:00753.00[O] 6ème vieux pont a celles
357Wilden-LutzAachen (DE)875.42809:26:56752.78[O]
358Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69906:34:38752.75[YL]
359De Veseleer R +jHerne (BE)846.59708:49:00752.53[O] 14de melding Moerbeke
360Nauwelaerts ToonOedelam (BE)892.13209:50:01752.21[O] 6° steenbrugge
361Bongers-BelleterNispen (NL)932.27410:43:26752.18[YL]
362Vandenheede Jacques en...Gemeente (BE)864.78509:14:00751.99[YL] 1ste melding Gent / 1ste afg
363Team De Jaeger FreddyKnesselare (BE)887.05409:43:38751.97[YL]
364Team De Jaeger FreddyKnesselare (BE)887.05409:43:38751.97[O]
365Devos-RemyFrasnes (BE)837.16808:37:34751.79[O] 2ème annoné à Leuze
366Bongers GeurtsKlimmen (NL)889.94609:48:38751.24[YL]
367Joris ErikBeerse (BE)918.70910:27:00751.19[O] 2de aangifte oude kemp.fondc...
368Santens M&GOudenaarde (BE)858.35809:07:05750.91[O]
369Van De Walle Marc En F...Zwalm (BE)863.49209:14:00750.86[O] Provided by omarsystem.be
370Laurent AndrLasne (BE)842.47208:46:27750.57[YL] Provided by omarsystem.be
371Van Coppenolle LucOuwegem (BE)864.95709:16:41750.39[O] 5° melding Gent
372Jaap VermeerPernis (NL)978.03211:47:38750.24[O] 12de inkorfcentrum naaldwijk
373Lefebvre PierreBurbure (FR)821.68008:19:28750.07[YL] 2ème insc
374Baesel HayatVolmunster (FR)745.69906:38:12750.05[O]
375Decoster NoeObaix (BE)828.37108:28:26750.04[O] 7ème vieux pont a celles
376De Temmerman DenbroederMeise (BE)874.77909:30:27749.95[YL]
377Malfait FernandZerkegem (BE)892.93509:54:45749.89[O] 1°ing
378Rohen FrankBivange (LU)751.10006:46:09749.49[YL]
379Cousaert Georges-wille...Maarke-kerkem (BE)854.98909:05:00749.33[O] Provided by omarsystem.be
380Imbrecht GermainBornival (BE)834.92708:38:17749.29[O] Provided by omarsystem.be
381Binnemans vd WeyerGeel (BE)905.07010:12:13749.10[YL] 1° melding Molse Fondclub
382Van Der Maelen Sonia-p...Nederhasselt (BE)860.65409:12:57749.08[O] Provided by omarsystem.be
383Laurent AndrLasne (BE)842.47208:48:42749.06[YL] Provided by omarsystem.be
384DecoolpaulCassel (FR)851.28609:01:00748.71[YL] 1er incrit
385Defoort dannyDeerlijk (BE)857.20809:09:00748.65[O] 10 de Rekkem duivin
386Van Schoorisse GeertVolkegem (BE)857.66309:09:45748.56[YL] Provided by omarsystem.be
387Messiaen christianRumbeke roeselare (BE)862.23409:16:00748.47[O] 6e melding beveren roeselare...
388Martha van GeelNieuw Vossemeer (NL)943.47511:04:38748.41[YL]
389Vanermen JanGent (BE)879.06309:38:39748.36[YL] 4° melding Gent
390Vagenende DannySchellebelle (BE)876.95309:36:01748.24[O] 17 e meld 81 d 3 v 3
391Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92309:32:15748.06[YL] Clocked by Bricon X-treme
392De Ketelaere FreddyEke (BE)870.10909:27:29747.85[O]
393Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92309:32:45747.74[YL] Clocked by Bricon X-treme
394Desbuquois F. Gebr.Kap. Od Bos (BE)879.77709:40:39747.70[O] Provided by omarsystem.be
395Martens DirkDeinze (BE)873.41109:33:00747.14[O] 7de melding oude Gent
396Pocholle A Et VMorbecque (FR)837.39008:45:00747.00[O] 1° inscrit femelle
397Vanwildemeersch-vynckeWestkapelle (BE)907.76710:19:19746.94[O] 9°melding brugge 1°getekende
398Van Gompel Jan&jensMol (BE)910.89910:23:44746.80[O]
399Van Den Meershaut-clausWetteren (BE)877.59509:39:36746.51[O] vijfde melding
400Preud'homme-PauletGesves (BE)823.07708:27:00746.22[YL] 1/2 1er marqué
401DELEPINE jean-christopheCriel Sur Mer (FR)775.26907:23:00746.17[O]
402Hendrickx BoudewijnRijkevorsel (BE)917.61210:34:00746.03[O] 4de aangifte oude kemp.fondc...
403Roger DickhausWuppertal (DE)958.29611:29:12745.64[O]
404Vandenborre dRebecq (BE)842.38308:54:00745.47[O] 3me a soignies
405De veseleer albericTollembeek (BE)847.49109:01:00745.38[O] 15de aanmelding in moerbeke
406Pitot G - Van Heede JChapelle (BE)821.27808:26:00745.26[YL] 1er yearl pont a celles
407Deleu PhilippeHouthem (BE)851.37109:06:49744.98[YL] 2ème vlamertigue
408Wybo MarcHarelbeke (BE)857.19809:15:02744.72[O] 7 kort
409Galichet P/fRocroi (FR)764.04007:10:00744.68[O] 8ème annonce ardennes
410Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60310:04:00744.67[O] 6° melding Gistel
411V.d.wouwer LudovicusBerendrecht (BE)917.61210:37:00744.21[O] 3de aangifte oude kemp.fondc...
412Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58809:19:09744.13[O] Provided by omarsystem.be
413Delmotte PascalGhyvelde (FR)880.04209:47:00743.91[O]
414De Coninck HerveFlines Les Raches (FR)808.82608:12:00743.41[O] 1 inscrit Femelle
415DELEPINE jean-christopheCriel Sur Mer (FR)775.26907:27:00743.31[O]
416Noez P&filsEmmerin (FR)827.21108:37:05743.17[O] 2eme inscrit
417Dehen ErickVendegies Au Bois (FR)784.77007:40:00743.15[O] 1er inscrit 13e annonce caudry
418Santens M&GOudenaarde (BE)858.35809:19:17742.99[YL] 5de meldiing Ronse
419DecoolpaulCassel (FR)851.28609:10:00742.83[O]
420Vanermen JanGent (BE)879.06309:47:45742.61[YL] 5° meld Gent
421Bongers-BelleterNispen (NL)932.27410:59:59742.27[YL]
422Devriendt jozefAartrijke (BE)886.86009:59:42741.71[O] 11° melding kortemark 122 du...
423Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92309:42:33741.52[YL] Clocked by Bricon X-treme
424Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92309:42:50741.35[YL] Clocked by Bricon X-treme
425Vandewalle VincentHelkijn (BE)845.63509:05:00741.13[O]
426De Wilde FreddyBrugge (BE)894.57010:11:20740.95[O] 9de melding gistel 2de afgeg
427Delbar MauriceOeudeghien (BE)840.97508:59:21740.72[O] Provided by omarsystem.be
428Leclercq BiondoEstinnes (BE)810.86408:19:00740.51[O]
429Rohen FrankBivange (LU)751.10006:58:19740.50[YL]
430DELEPINE jean-christopheCriel Sur Mer (FR)775.26907:31:00740.47[O]
431Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60310:11:00740.35[YL] 1° jaarse Gistel
432OboeufBurbure (FR)823.35908:36:41739.98[O] les 4, 2, 1 /6
433De Groote MarcZottegem (BE)859.37109:25:30739.88[O] Provided by omarsystem.be
434De Cock-AckxKnokke-Heist (BE)910.62010:34:46739.88[O]
435Laurent AndrLasne (BE)842.47209:02:40739.88[O] Provided by omarsystem.be
436Vanhee Johan En DochtersEernegem (BE)887.05610:02:57739.86[O] 16de oude Kortemark
437Cislaru MariusBeernem (BE)889.07210:05:42739.85[YL]
438OboeufBurbure (FR)823.35908:36:54739.83[O]
439Vandenheede Jacques en...Zingem (BE)864.78509:33:00739.76[YL] 3de melding Gent
440Denys EmielTielt (BE)875.64609:47:41739.76[O] 5th Steenbrugge
441Martha van GeelNieuw Vossemeer (NL)943.47511:19:28739.71[YL]
442Port DominiqueSaulzoir (FR)789.30007:51:07739.66[YL] 1ère annonce caudry
443Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92309:45:38739.59[YL] Clocked by Bricon X-treme
444Van Rechem GilbertMachelen (BE)869.53809:40:23739.16[O] 5de melding waregem
445Rohen FrankBivange (LU)751.10007:00:20739.03[YL]
446Guilleaume-meisterBlaton (BE)818.45308:31:32738.99[O] Provided by omarsystem.be
447Derycke pere et filsBondues (FR)839.54009:00:07738.96[O] 3 inscrit
448Bauche AndréBothey (BE)827.64408:44:10738.86[O] 4 sur 6
449Bauche AndréBothey (BE)827.64408:44:10738.86[O] 4 sur 6
450Speen HerbertImmerath Neu (DE)915.75110:43:52738.59[O]
451vd Bosch/GrollemanLandgraaf (NL)893.12810:13:40738.33[O]
452De veseleer albericTollembeek (BE)847.49109:12:00738.23[O] 16de melding moerbeke
453Sauce DenisNeufchateau (BE)767.74607:24:00738.22[O]
454Castelein FreddyWarneton (BE)841.48809:04:00738.15[YL] 1 er annonce yearlings a vla...
455Neuville DominiqueWallon-Cappel (FR)843.65409:07:00738.11[O]
456Injon - VanrieBeernem (BE)889.28910:09:45737.54[YL] 2 melding, Wingene
457Van Den Meersschaut-cl...Wetteren (BE)877.59509:54:02737.45[O] 9de melding
458Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92309:49:30737.18[O] Clocked by Bricon X-treme
459Buddle L & KDover (UK)896.99510:21:30736.75[O] 09:31:30 (British Time)
460Van Elsacker JozefZoersel (BE)911.25810:41:00736.67[YL] 3de aangifte kemp.fondclub j...
461Casaert-SenechalRusseignies (BE)845.69509:12:01736.66[YL] 2ème leuze 1/1
462Moens JeanGrimbergen (BE)871.99209:48:26736.21[O] Provided by omarsystem.be
463Colpaert DanielKruishoutem (BE)866.35509:41:00736.07[YL]
464Van Gompel Jan&jensMol (BE)910.89910:41:57735.81[O]
465OboeufBurbure (FR)823.35908:43:13735.66[O]
466Milovic M & DEssen (BE)931.97911:11:00735.58[O]
467Santens M&GOudenaarde (BE)858.35809:31:12735.40[O]
468Vervaeke DirkPassendale (BE)862.88509:37:28735.33[O] 9e kortemark
469Fedrigucci AverardoRansart (BE)821.46908:41:12735.29[O] 8ème vieux pont a celles
470Vandenbroucke WillyBoezinge (BE)862.00809:36:22735.27[O] 5de melding vlamertinge oude
471De Schepper Willy&geertGooik (BE)854.19009:26:00735.10[YL] Provided by omarsystem.be
472Duhautoy P&fCoulogne (FR)869.39309:48:22734.06[O] 1 inscrit le 1' sur st vince...
473Speen HerbertImmerath Neu (DE)915.75110:52:08733.70[O]
474Decremer D. - Fievet M.Mainvault (BE)837.39109:05:32733.57[O] Provided by omarsystem.be
475Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94610:17:18733.49[YL]
476De Ketelaere FreddyEke (BE)870.10909:50:21733.43[O]
477Decoster NoeObaix (BE)828.37108:53:52733.16[O] 10ème vieux pont a celles
478Roublic ArnaudSaint Pol Sur Mer (FR)878.27810:02:01733.11[O]
479Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92309:56:14733.01[YL] Clocked by Bricon X-treme
480Fedrigucci AverardoRansart (BE)821.46908:44:41733.01[O] 9ème vieux pont a celles
481Wouters MichelBrasschaat (BE)916.17410:54:00732.94[O]
482Vandenberghe a lRonquieres (BE)836.13309:05:00732.81[O] 4me a soignies
483Roosen WillyBekkevoort (BE)879.36810:04:26732.54[O] 7/106 Tienen 1ste get.
484Vanacker EricPouilly Sur Serre (FR)728.69706:38:50732.48[O]
485Verspreet jean-pascal etRoucourt (Peruwelz) (BE)822.18708:46:45732.30[O] 1 de 2
486Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77010:16:22732.26[O] Clocked by Bricon X-treme
487Grün RudolfWincheringen (DE)765.04007:28:56732.14[O]
488Bongers-SpäthBexbach (DE)763.80307:27:43731.81[YL]
489FrisonFourmies (FR)768.08507:34:00731.51[O] 1/1 4° annoce maubeuge
490Debels SonjaRuiselede (BE)880.92310:08:24731.42[YL]
491Renaud MaximeErre (FR)803.00008:22:00731.33[YL] 1er marqué
492De Scheemaeker Ferdy &...Ooigem (BE)861.49909:42:35730.96[O] 11 ° melding Kortrijk
493Marquant GilbertLe Cateau (FR)774.71507:44:00730.86[O]
494Thome Jean MarieMagnee (BE)854.07209:32:44730.77[O] 16é/28prix HERVE
495Thome Jean MarieMagnee (BE)854.07209:32:44730.77[O] 16é/28prix HERVE 1/2
496De Smeyter-restiaenMelden (BE)853.49109:32:00730.73[YL] Provided by omarsystem.be
497Joossens RudiBuizingen (BE)850.38409:27:53730.64[YL] Provided by omarsystem.be
498Laurent AndrLasne (BE)842.47209:18:35729.68[YL] Provided by omarsystem.be
499Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64510:36:59729.65[YL]
500Verbist Frans & KristofLangdorp (BE)885.11910:17:07729.62[O] Provided by omarsystem.be
501Devriendt jozefAartrijke (BE)886.86010:19:39729.54[O] 16°melding kortemark 122 d 1...
502Vercamst PierreAnzegem (BE)858.33009:40:40729.46[O] 10e melding 2 op 2
503Bongers-BelleterNispen (NL)932.27411:22:07729.41[YL]
504Frison Jean JacquesRountzenheim (FR)740.20506:59:00729.27[YL]
505Depoorter H- MoelaertSint-Joris (BE)888.72510:22:45729.21[O] 1e afg. 10e melding Brugge
506Van Der Maelen Sonia-p...Nederhasselt (BE)860.65409:44:17729.19[O] Provided by omarsystem.be
507Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64510:37:47729.18[YL]
508Baesel HayatVolmunster (FR)745.69907:07:00728.93[O]
509Santens M&GOudenaarde (BE)858.35809:41:35728.91[O]
510Annoot DanielTernat (BE)863.52809:49:01728.71[O]
511Branly NoelAmettes (FR)821.97808:52:00728.70[YL] 4ème inscrit; 7ème signalé s...
512Denys EmielTielt (BE)875.64610:05:57728.52[YL] 2 steenbrugge
513Mihai DumitruComines (FR)847.40009:27:15728.48[O]
514Pieprzyk pierreColleville Montgomery (FR)728.21906:44:01728.21[O]
515Regnier AndrePresgaux (BE)773.16507:45:48728.16[O] 2 sur 3
516Roger DickhausWuppertal (DE)958.29612:00:08728.12[O]
517Linden PierreDilsen:stokkem (BE)905.11110:47:12728.05[O] 1ste en 2de inzt
518Van Looy-Van Nieuwenhu...Wetteren (BE)878.73610:11:02728.01[YL]
519Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58809:45:00727.85[YL] Provided by omarsystem.be
520petitjean EdgardFaimes (BE)852.18309:35:00727.74[O] 3em indep liege
521Mascart MickaelBruille St Amand (FR)813.49508:41:51727.73[O] 4einscrit sur 5 et 3e leuze
522Adriaens WilfriedZwalm (BE)863.04409:50:06727.63[O]
523Sorriaux StephaneSolesmes (FR)783.58508:01:01727.55[O] 2 inscrit
524Denys RebeccaZulte (BE)865.27909:53:21727.52[O] 7de oude Ruisl-Wingene
525Imbrecht GermainBornival (BE)834.92709:11:56727.33[O] Provided by omarsystem.be
526Bafort LucTemse (BE)896.87910:37:08727.32[YL] Clocked by Bricon X-treme
527Joossen W En DHalle (BE)909.14410:54:00727.32[O] 5de aangifte oude kemp.fondc...
528Van Gompel Jan&jensMol (BE)910.89910:56:56727.01[O]
529de Taeye-HuybersMaldegem (BE)901.09110:43:55726.74[YL] 7de melding Fcl Steenbrugge
530Delmotte PascalGhyvelde (FR)880.04210:15:00726.71[O]
531Flasse Père Et FilsAudregnies (BE)804.42708:31:19726.47[O] 3ème signalé givry
532Aderhold GérardForbach (FR)736.56006:58:00726.39[O] 1er marqué
533Pocholle A Et VMorbecque (FR)837.39009:17:00726.27[O]
534VOedelem (BE)892.80010:33:43726.02[O] 16de melding Steenbrugge
535Van Hoecke LucOedelem (BE)892.80010:33:43726.02[O] 16de melding Steenbrugge
536Lievens-smaersGeel (BE)905.59410:52:41725.24[O] 7é melding molse fondclub
537QHoevenen (BE)913.74911:04:00725.20[YL] 4de aangifte kemp.fondclub J...
538Quirijnen AndyHoevenen (BE)913.74911:04:00725.20[YL] 4de aangifte kemp.fondclub J...
539Team De Jaeger FreddyKnesselare (BE)887.05410:27:18725.13[O]
540Cousaert Georges-wille...Maarke-kerkem (BE)854.98909:43:06725.12[O] Provided by omarsystem.be
541Bongers-BelleterNispen (NL)932.27411:30:08724.87[YL]
542Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98308:14:00724.75[YL] femelle
543Thone JosAs (BE)897.02610:41:44724.73[O] Clocked by Bricon X-treme
544Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64510:45:31724.63[YL]
545Leclercq BiondoEstinnes (BE)810.86408:43:00724.63[O]
546Ballmann DieterAmel (BE)835.48409:17:00724.62[O]
547Fontainr P&fSt Jans Cappel (FR)847.51909:33:56724.42[O]
548Dudouit P et GCriquebeuf sur Seine (FR)700.49506:11:00724.40[YL] 2ème marquée femelle
549Denys EmielTielt (BE)875.64610:12:56724.31[YL]
550Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57410:29:25724.30[O]
551Wiels LucRoosdaal (BE)858.55409:50:00723.91[O] Provided by omarsystem.be
552Stefaan AnthoonsKortenaken (BE)877.50110:16:14723.87[O]
553ForgesStrepy Bracquegnies (BE)817.90208:55:00723.17[O] 1sur1 femelles mimi
554Denys EmielTielt (BE)875.64610:15:17722.91[O]
555Laurent AndrLasne (BE)842.47209:29:57722.56[YL] Provided by omarsystem.be
556Laurent AndrLasne (BE)842.47209:29:58722.55[YL] Provided by omarsystem.be
557Panza RobertoAns (BE)857.89709:51:23722.51[O] Clocked by Bricon X-treme
558PanzaANS (BE)857.88809:51:23722.50[O]
559Neuville DominiqueWallon-Cappel (FR)843.65409:32:00722.31[O]
560Debels SonjaRuiselede (BE)880.92310:23:41722.25[YL] 2 op 3
561Debels SonjaRuiselede (BE)880.92310:23:41722.25[YL] 2 op 3
562Firmin BrunoAllouagne (FR)822.49209:03:00722.12[YL]
563Maroy lievenMoen (BE)848.44409:39:00722.08[YL] 2de melding jl in kortrijk
564Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64510:50:05721.98[YL]
565Vanengelandt OlivierBoeschepe (FR)852.94309:46:06721.55[O] femelle
566Denys EmielTielt (BE)875.64610:17:41721.48[YL]
567Bongers-BelleterNispen (NL)932.27411:36:17721.42[YL]
568Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57410:34:20721.41[YL]
569Lauf KristofLembeek (BE)846.90409:38:09721.29[YL] Provided by omarsystem.be
570Baesel HayatVolmunster (FR)745.69907:18:01721.17[O]
571Marin EddyKieldrecht (BE)910.42711:06:44721.00[O] 20 ste melding St Gillis Waas
572Delannay FrédéricBachy (FR)838.34009:27:00720.84[O]
573Deprez OlivierPoperinge (BE)857.76709:54:06720.75[O]
574Pocholle A Et VMorbecque (FR)837.39009:26:00720.64[O]
575Vervaeke DirkPassendale (BE)862.88510:01:53720.34[O] 1 en 2 uitgeg
576Vanhee A&MWervik (BE)849.09809:43:03720.15[O] 9° melding Vlamertinge, 2° a...
577Dépelchin P&FEsplechin (BE)826.09809:11:10720.12[O]
578Leroy FirminAstene/ Deinze (BE)872.71410:15:59720.07[O] Clocked by Bricon X-treme
579Petit CarlierSeclin (FR)822.21509:06:30719.66[O] 4e Billy Bercleau
580Noel WouterErondegem (BE)869.80510:13:00719.44[YL] Provided by omarsystem.be
581De veseleer albericTollembeek (BE)847.49109:42:00719.43[O]
582De Cock MarcTemse (BE)895.37510:48:42719.35[O] Clocked by Bricon X-treme
583Thullier MagalieVilleneuve D'ascq (FR)833.43109:23:12718.97[O] fem 19° ins
584Devos-RemyFrasnes (BE)837.16809:28:42718.78[O] 7ème annonce à Leuze 2/2
585Mesa JoséWattrelos (FR)841.26909:34:33718.70[O]
586Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94610:42:57718.31[YL]
587Crepin GeryLestrem (FR)831.85809:22:09718.26[YL]
588Dehen KévinPreux Au Bois (FR)781.74808:13:00717.86[YL]
589Imbert JosStabroek (BE)916.64411:21:00717.81[O] 6de aangifte oude kemp.fondc...
590Denys EmielTielt (BE)875.64610:24:17717.58[O]
591Eyckens Alfons En TinneBeerse (BE)920.82911:27:24717.49[O] 7de aangifte oude kemp.fondc...
592DecoolpaulCassel (FR)851.28609:51:00717.17[O] 1incrit
593Denys EmielTielt (BE)875.64610:25:04717.12[O]
594Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94610:45:44716.70[YL]
595Vangoidsenhoven PaulBoutersem (BE)867.24610:14:07716.66[O] Provided by omarsystem.be
596PachlaJean (FR)745.69507:24:46716.49[O] 1er insc F
597Vanengelandt OlivierBoeschepe (FR)852.94309:54:30716.46[O]
598Van Bunderen AiméStekene (BE)903.17611:04:59716.25[O] eerst afgegeven sint gillis ...
599Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77010:43:36716.17[O] Clocked by Bricon X-treme
600Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57410:43:26716.11[YL]
601Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57410:43:31716.07[YL]
602Wiels LucRoosdaal (BE)858.55410:03:00716.06[O] Provided by omarsystem.be
603Gevaert YvanLennik (BE)857.55810:02:00715.83[O] 25ste melding NWB
604vd Bosch/GrollemanLandgraaf (NL)893.12810:51:50715.74[YL]
605Vancauwenberghe AureleLeers Nord (BE)839.69009:37:26715.58[O]
606Vanhee Johan En DochtersEernegem (BE)887.05610:43:46715.50[YL] 5de aanmelding Kortemark
607De Smeyter-restiaenMelden (BE)853.49109:57:00715.42[YL] Provided by omarsystem.be
608Tinelle jean louisVaux Andigny (FR)764.92607:53:27715.25[O]
609Stefaan AnthoonsKortenaken (BE)877.50110:30:54715.22[O]
610Ceuterick GuyMater (BE)855.51010:00:15715.16[O] Provided by omarsystem.be
611Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92310:26:03715.13[YL] Clocked by Bricon X-treme
612De Bilde FredericHalle (BE)850.20009:53:00715.05[O] 19de melding NWB
613Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92310:26:13715.03[YL] Clocked by Bricon X-treme
614Dhalluin MichelDottignies (FR)842.88209:42:52714.99[O] 15me annoncé Tournai
615Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77010:45:48714.91[O] Clocked by Bricon X-treme
616Ceuterick GuyMater (BE)855.51010:00:52714.79[O] Provided by omarsystem.be
617Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30009:23:00714.67[O] 11 et 12ème vieux pont a cel...
618Beké GentilLierde (BE)854.54309:59:45714.65[O]
619Dehen JeremieVendegies Au Bois (FR)783.21508:20:00714.61[YL]
620Thullier MagalieVilleneuve D'ascq (FR)833.43109:30:38714.39[O] fem 25° ins
621Vandenberghe Mvr.g + JVladslo (BE)878.62210:34:00714.33[O]
622Verhaeghe Andre8570 Anzegem (BE)857.31810:04:13714.30[O] 1° afgegeven
623Regnier Jean-CharlesPesche (BE)775.69108:10:00714.26[O] 4è froidchapelle
624Lienard HerveAuboncourt Vauzelles (FR)721.61106:55:01713.75[O]
625Tant JohanOlsene (BE)866.10510:17:34713.69[O] 1ste afg 8ste melding waregem
626Delstanche BernardBertry (FR)772.21208:06:05713.63[O] 3ème 20è annonce caudry
627Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30009:25:00713.44[O]
628Dehen KévinPreux Au Bois (FR)781.74808:20:00713.27[YL] bravo kéké
629Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92310:29:18713.23[YL] Clocked by Bricon X-treme
630Derycke pere et filsBondues (FR)839.54009:41:09713.20[O]
631Paris FabriceSains En Gohelle (FR)811.45109:02:04713.01[O] 5ème inscrit vieux
632DecoolpaulCassel (FR)851.28609:58:00712.97[YL] 2inscrit
633Bongers-BelleterNispen (NL)932.27411:51:46712.88[YL]
634Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)881.06710:39:58712.86[O] Clocked by Bricon X-treme
635Jansen-van GinnekenMeerle (BE)935.80111:56:48712.83[YL] 6de aangifte jaarse kemp.fon...
636Coppens FreddyOkegem (BE)861.05610:11:59712.80[O] Provided by omarsystem.be
637Bracke JozefBrakel(zegelsem) (BE)855.92410:04:53712.75[YL] Provided by omarsystem.be
638Denys EmielTielt (BE)875.64610:32:37712.71[O]
639Stefaan AnthoonsKortenaken (BE)877.50110:35:18712.66[O]
640De Vuyst GyssensLokeren (BE)888.74310:51:06712.65[O]
641Bonmariage-massonOuffet (BE)832.93709:32:54712.58[YL] 1*marque 1/2
642Vinchon JoséNivelle (FR)814.65809:07:36712.36[O] 3 ins/4
643Pitot G - Van Heede JChapelle (BE)821.27809:17:00712.30[YL] 2ème yearl pont a celles
644Vandriessche-booneZingem (BE)864.56310:17:50712.26[O] 8ste ronse
645Vandriessche-booneZingem (BE)864.56310:17:50712.26[YL] 8ste ronse
646Bauche AndréBothey (BE)827.64409:26:15712.11[O]
647Vandenborre dRebecq (BE)842.38309:47:00712.07[O]
648Vandenberghe Mvr.g + JVladslo (BE)878.62210:38:00712.01[O]
649Derycke pere et filsBondues (FR)839.54009:43:16711.92[YL]
650Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98308:34:00711.70[YL] 2e insc femelle
651Roublic ArnaudSaint Pol Sur Mer (FR)878.27810:38:14711.60[O]
652De veseleer albericTollembeek (BE)847.49109:55:00711.58[O] 24 ste melding moerbeke
653Lambert PhilippeCuirieux (FR)730.00007:10:00711.50[O] femelle
654Denys EmielTielt (BE)875.64610:35:04711.29[O]
655Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58810:12:33711.26[O] Provided by omarsystem.be
656SG ZollerZweibrücken (DE)758.27907:50:18711.13[YL]
657Denys RebeccaZulte (BE)865.27910:21:09710.91[YL] 4de j Ruisl-Wingene
658Gasser Jacky SylvieReichshoffen (FR)738.44807:23:05710.67[O]
659Vanhee A&MWervik (BE)849.09809:59:00710.54[O] 11° melding Vlamertinge, 1° ...
660Lejeune MichelEstinnes (BE)811.98609:07:00710.40[O]
661Buissart Jean-marieLespesses (FR)824.63809:25:00710.28[O]
662Evens JeanPeer (BE)903.12411:15:34710.25[O] Clocked by Bricon X-treme
663Wiels LucRoosdaal (BE)858.55410:13:00710.14[O] Provided by omarsystem.be
664De Smet Patrick & Oliv...Semmerzake (BE)868.82510:27:45709.97[YL]
665Fievet-d'haeyerBuissenal (BE)839.13109:45:58709.95[O] 5è vieux ATH
666Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60807:04:51709.81[O] 1è Inscrite
667Malfait FernandZerkegem (BE)892.93511:02:00709.80[O] 2 vd 2
668Schur-starykSaint Georges Sur Meuse (BE)850.68610:02:50709.60[O] 2e a jeneffe
669Denys RebeccaZulte (BE)865.27910:23:31709.53[YL] 5de j Ruisl-Wingene
670Van De Walle Marc En F...Zwalm (BE)863.49210:21:00709.52[O] Provided by omarsystem.be
671Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57410:55:26709.25[YL]
672BeaugrandCalais (FR)872.94710:35:00709.14[O] Inscrit 3 de 4
673Vanermen JanGent (BE)879.06310:44:00708.92[YL] 11° & 13° meld Gent
674PionGérard (BE)812.89309:10:44708.88[O]
675Evens JeanPeer (BE)903.12411:18:20708.70[O] Clocked by Bricon X-treme
676Hottin JeromeOignies (FR)813.33609:12:22708.25[YL] 2eme marqué
677Avoine Jean ClaudeVendegies Au Bois (FR)782.68708:30:00707.67[O]
678Bouhy ChristianBattice (BE)862.15010:22:44707.41[YL]
679Branly NoelAmettes (FR)821.97809:26:00707.38[YL] 13ème inscrit; 9 ème signalé...
680Bafort LucTemse (BE)896.87911:12:34707.00[YL] Clocked by Bricon X-treme
681Denys RebeccaZulte (BE)865.27910:28:39706.55[YL] 6de j Ruisl-Wingene
682Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94611:03:42706.48[YL]
683Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57411:00:23706.45[YL]
684Injon - VanrieBeernem (BE)889.28911:03:19706.17[O] 13 melding wingene, 2 afg.
685Vandenborre dRebecq (BE)842.38309:57:00706.11[O]
686Vanermen JanGent (BE)879.06310:49:00706.08[YL]
687Toulotte MichelSailly Sur La Lys (FR)833.51909:45:00705.77[O] 2 éme insc
688Delhez DidierSoumagne (BE)858.09610:20:00705.67[O]
689Crepin GeryLestrem (FR)831.85809:42:56705.60[YL]
690Roger DickhausWuppertal (DE)958.29612:42:19705.50[O]
691Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57411:02:09705.46[YL]
692Leroy FirminAstene/ Deinze (BE)872.71410:41:18705.34[O] Clocked by Bricon X-treme
693Fumiere JlBeaurevoir (FR)762.42108:05:00705.29[O]
694Mihai DumitruComines (FR)847.40010:05:40705.19[YL] femelle
695De Groote MarcZottegem (BE)859.37110:22:40705.17[O] Provided by omarsystem.be
696Eyckens Alfons En TinneBeerse (BE)920.82911:50:00705.08[O] 9de aangifte oude kemp.fondc...
697Imbrecht GermainBornival (BE)834.92709:49:40704.18[O] Provided by omarsystem.be
698Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60311:13:00704.18[O]
699Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77011:05:09703.94[O] Clocked by Bricon X-treme
700Vandenberghe a lRonquieres (BE)836.13309:52:00703.82[O]
701Vandenborre dRebecq (BE)842.38310:01:00703.75[O]
702Messiaen christianRumbeke roeselare (BE)862.23410:29:14703.73[YL] 4e melding beveren
703Huygen KarelStabroek (BE)915.94611:46:00703.49[O] 8ste aangifte oude kemp.fond...
704Petit CarlierSeclin (FR)822.21509:32:54703.41[O]
705Sibille ThierryCourcelles (BE)818.46709:27:37703.38[O]
706Van Neste HenriFeluy (BE)830.66209:45:00703.36[O] 13ème vieux pont a celles
707Guilleaume-meisterBlaton (BE)818.45309:27:46703.28[O] Provided by omarsystem.be
708Vve MornardVerviers (BE)855.69610:20:44703.27[O]
709Vandenborre dRebecq (BE)842.38310:02:00703.16[O]
710Crepin GeryLestrem (FR)831.85809:47:05703.13[YL]
711Descheemacker AdelinKruishoutem (BE)864.55810:33:52702.97[O]
712Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57411:06:40702.94[YL]
713Van Hoecke LucOedelem (BE)892.80011:14:21702.80[O] 2de afg. 20ste te Steenbrugge
714Turner A JDover (UK)905.80611:33:00702.72[O] UK Time
715Poultier ChristopheCalais (FR)871.43010:44:24702.54[O] 3iemes inscrit sur 5
716Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92310:48:00702.51[YL] Clocked by Bricon X-treme
717Colsoulle-WickaertBaisieux (BE)807.33509:13:52702.11[YL]
718Colsoulle-WickaertBaisieux (BE)807.33509:13:54702.09[YL]
719Ballmann DieterAmel (BE)835.48409:54:00702.09[O]
720Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57411:08:14702.07[YL]
721Famille 3DGhlin (BE)817.00009:28:00701.89[YL]
722Dehen JeremieVendegies Au Bois (FR)783.21508:40:00701.81[O]
723BeaugrandCalais (FR)872.94710:48:00701.73[O] inscrit 2 de 4
724Delepine P Et FFlocques (FR)776.00008:30:00701.63[O] 65 nat st vincent
725Aderhold gérardForbach (FR)736.56007:34:00701.49[O]
726Alves HumbertoBous (BE)757.54708:04:00701.43[YL]
727Alves HumbertoBous (LU)757.54708:04:00701.43[YL]
728Dufays JeanGercy (FR)746.16407:47:47701.42[YL]
729Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94611:12:56701.33[YL]
730Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94611:13:11701.20[YL]
731De Vuyst GyssensLokeren (BE)888.74311:11:29701.19[O] 2 van 2
732Roosen WillyBekkevoort (BE)879.36810:58:58700.71[O] 16/106 Tienen
733Messiaen christianRumbeke roeselare (BE)862.23410:34:57700.46[YL] 6e melding beveren
734Toulotte MichelSailly Sur La Lys (FR)833.51909:54:00700.44[YL] 1 er inscrit
735Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69907:48:43700.37[O]
736Roger DickhausWuppertal (DE)958.29612:52:19700.35[O]
737Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58810:31:24700.33[O] Provided by omarsystem.be
738Morelle ChristopheHaspres (FR)792.45908:56:18699.87[O] 1 ° inscrit
739De Groote MarcZottegem (BE)859.37110:32:00699.81[O] Provided by omarsystem.be
740Petit CarlierSeclin (FR)822.21509:38:57699.79[O]
741Engels EddyWalshoutem (BE)857.20510:29:11699.65[O]
742Ravelingien MartinTiegem (BE)854.22710:25:00699.61[O]
743Derycke pere et filsBondues (FR)839.54010:04:06699.56[O]
744Bonmariage-massonOuffet (BE)832.93709:54:47699.49[O] 1/2
745petitjean EdgardFaimes (BE)852.18310:22:29699.38[O] 5em indep liege
746Joris ErikBeerse (BE)918.70911:58:00699.17[O] 10de aangifte oude kemp.fond...
747Sorriaux StephaneSolesmes (FR)785.15208:47:20698.95[O] 3 inscrit
748Aderhold gérardForbach (FR)736.56007:38:00698.82[O]
749Vanhee A&MWervik (BE)849.09810:19:09698.76[YL] 7° melding Vlamertinge
750Thullier SebastienVilleneuve D'ascq (FR)833.43109:56:51698.69[O] 21° ins
751Delannay FrédéricBachy (FR)838.34010:04:00698.62[O]
752Dekker HennyValkenburg (NL)885.03811:10:57698.56[O]
753Doignies StéphaneBailleulval (FR)787.78008:52:00698.39[YL]
754Thullier MagalieVilleneuve D'ascq (FR)833.43109:57:23698.38[O] fem 22° ins
755Vve MornardVerviers (BE)855.69610:29:20698.34[YL]
756Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)884.17211:10:25698.17[O]
757Willems - EijerkampEisden (BE)895.50711:27:06697.92[O] Clocked by Bricon X-treme
758Lambert PhilippeCuirieux (FR)730.00007:30:00697.90[O]
759Imbrecht GermainBornival (BE)834.92710:00:50697.61[O] Provided by omarsystem.be
760Van der Linden NickGistel (BE)889.55511:19:12697.58[YL] 2 de melding Gistel
761Toulotte MichelSailly Sur La Lys (FR)833.51909:59:00697.50[O] 4 éme ins femelle
762Messiaen DebruyneIngooigem (BE)855.52510:30:37697.47[O]
763Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57411:16:39697.42[O]
764Hendrickx BoudewijnRijkevorsel (BE)922.41712:07:00697.22[YL] 7de jaarse kemp.fondclub
765Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60311:26:00697.04[YL] 3° Gistel
766Daems Alfons & DavyWesterlo (BE)896.20811:29:47697.01[YL]
767De Smyter Omer9770 Kruishoutem (BE)864.82410:45:00696.88[YL]
768Desbuquois F. Gebr.Kap. Od Bos (BE)879.77711:06:32696.84[O] Provided by omarsystem.be
769Moens JeanGrimbergen (BE)871.99210:55:31696.75[O] Provided by omarsystem.be
770Pocholle A Et VMorbecque (FR)837.39010:06:00696.66[O]
771Vaessen GeorgeGronsveld (NL)876.98811:02:54696.63[YL]
772Wilkin PolWaremme (BE)857.85910:35:27696.62[O] 6è ind Liege
773Richard MichelNeuville en Avesnois (FR)783.00008:48:00696.62[O] 1er inscrit
774OdentPhilippe (FR)867.63310:49:38696.54[O] 1er Inscrit
775D'Hondt GermainAnzegem (BE)855.50510:32:21696.47[O] 2 op 2
776Santens M&GOudenaarde (BE)858.35810:36:36696.38[O]
777Santens M&GOudenaarde (BE)858.35810:36:41696.33[O]
778Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64511:36:22696.12[YL]
779Denys RebeccaZulte (BE)865.27910:47:01696.11[YL] 7de jl Ruislede-Wingene
780Vancauwenberghe AureleLeers Nord (BE)839.69010:10:29695.98[O]
781CuyverswillyOevel (BE)900.23511:37:33695.94[O] Provided by omarsystem.be
782Denys RebeccaZulte (BE)865.27910:47:22695.92[YL] 8 jl Ruisl-Wingene
783De veseleer albericTollembeek (BE)847.49110:22:00695.80[O] 30ste melding moerbeke
784Roosen WillyBekkevoort (BE)879.36811:08:02695.68[O] 18/106 Tienen
785Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30009:55:00695.47[O] 15 et 16ème pont a celles
786Bouhy ChristianBattice (BE)862.15010:44:01695.27[YL] 1er marqué
787Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57411:20:59695.05[YL]
788DusautoirThezy Glimont (FR)742.85907:53:00694.91[O] pigeon de 3éme division lol
789Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60311:30:00694.87[O] 3vd4 3 eerste ingegevene
790Santens M&GOudenaarde (BE)858.35810:39:51694.55[O]
791Annoot DanielTernat (BE)863.52810:47:32694.41[O]
792Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69907:57:56694.36[YL]
793Haesen Ludo & KurtHalle-Booienhoven (BE)866.94310:52:36694.33[YL] Clocked by Bricon X-treme
794Dulong BertrandRocques (FR)703.33306:57:00694.31[O]
795Santens M&GOudenaarde (BE)858.35810:40:18694.30[YL]
796De Ruy - GalazkaZwalm (BE)864.66410:50:00693.95[YL] 3 melding Zottegem 1 van1
797Fedrigucci AverardoRansart (BE)821.46909:47:46693.95[O] 14ème vieux pont a celles
798Gasser Jacky SylvieReichshoffen (FR)738.44807:48:14693.88[YL]
799Bilcke LucBovekerke (BE)879.12811:11:00693.87[YL] 6 de jaarling Kortemark
800V.d.wouwer LudovicusBerendrecht (BE)917.61212:07:00693.58[O] 11de aangifte oude kemp.fond...
801Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58810:43:36693.44[O] Provided by omarsystem.be
802Pocholle A Et VMorbecque (FR)837.39010:12:00693.20[O]
803Denys RebeccaZulte (BE)865.27910:52:39692.97[YL] 9jl Ruisl-Wingene
804Lienard HerveAuboncourt Vauzelles (FR)721.61107:25:21692.96[O]
805David frèresJupille-sur-meuse (BE)857.60610:42:00692.74[O]
806Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60807:30:06692.68[YL] 3è Inscrite
807Annoot DanielTernat (BE)863.52810:50:42692.65[O]
808Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94611:28:57692.59[YL]
809Laboureix AlainVaulx-lez-Chimay (BE)776.04208:44:30692.59[O]
810Debieve FelixSebourg (FR)801.94009:22:00692.52[O] 1er Inscrit
811Goffard Jean-pierreAndenne (BE)833.00010:07:00692.44[YL] 1 er marquer 3 annonce a for...
812Marques JoaquimMonceau le waast (FR)722.10007:27:00692.33[O] annule la precedente annoce
813Ravelingien MartinTiegem (BE)854.22710:38:00692.24[O]
814Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92311:06:32692.20[YL] Clocked by Bricon X-treme
815Vangeel Omer & MiekeRummen (BE)876.86211:10:58692.10[O]
816Ardeel RudiZomergem (BE)887.60211:27:01691.81[YL] 1 duif mee
817Buddle L & KDover (UK)896.99511:40:45691.73[O] UK Time - 2nd bird
818Denys RebeccaZulte (BE)865.27910:55:07691.61[O] 12 O Ruisl-Wingene
819Crepin GeryLestrem (FR)831.85810:06:59691.50[YL]
820Firmin BrunoAllouagne (FR)822.49209:54:00691.17[YL]
821Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94611:31:47691.07[YL]
822Ludo VerstraetenEcht (NL)909.88312:01:12690.77[O]
823Derycke pere et filsBondues (FR)839.54010:19:40690.60[YL]
824Crepin GeryLestrem (FR)831.85810:08:33690.60[YL]
825Speen HerbertImmerath Neu (DE)915.75112:10:23690.41[O]
826Sorriaux StephaneSolesmes (FR)785.15209:01:15690.39[O] 3 inscrit; ( 5 premier inscr...
827Dudouit P et GCriquebeuf sur Seine (FR)700.49506:59:00690.14[O] 1er marque
828Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57411:30:22689.99[YL]
829Campagne SergeRobecq (FR)829.35710:06:00689.98[YL]
830Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92311:10:41689.93[YL] Clocked by Bricon X-treme
831Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57411:30:34689.88[YL]
832Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)881.06711:21:49689.51[O] Clocked by Bricon X-treme
833Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)884.17211:26:21689.49[O]
834Crepin GeryLestrem (FR)831.85810:10:34689.44[O]
835Knowles F & SonWingham (UK)914.21812:10:07689.39[O] UK time
836Dechamps FreresHargnies (FR)793.23309:14:48689.29[O] 1er insc 147e nat Barc14
837Meersman GustaafKieldrecht (BE)910.12512:04:28689.25[O]
838Thuillier ChristopheHary (FR)741.80008:00:24689.15[YL] 3eme inscrit / 8 eme signale...
839Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)884.17211:27:15689.01[O]
840Gasser Jacky SylvieReichshoffen (FR)738.44807:55:52688.94[O]
841Krauth JRijckholt (NL)875.93611:15:30688.90[O]
842Verspreet jean-pascal etRoucourt (Peruwelz) (BE)822.18709:58:00688.60[O] 2 sur 2
843Van Helmond HermanVorselaar (BE)905.82912:00:00688.32[YL] 5e aangifte jaarse kemp;
844Delannay FrédéricBachy (FR)838.34010:22:00688.29[O]
845Ballmann DieterAmel (BE)835.48410:18:00688.21[O]
846Vandenberghe Mvr.g + JVladslo (BE)878.62211:21:00688.04[O]
847Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30010:08:00687.96[O]
848Bafort LucTemse (BE)896.87911:47:52687.86[YL] Clocked by Bricon X-treme
849Bauche AndréBothey (BE)827.64410:07:18687.81[O]
850Boulandet GérardFourmies (FR)768.74408:42:00687.61[O] 2è/4 12è Annonce Maubeuge
851Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58810:54:27687.42[YL] Provided by omarsystem.be
852Delannay FrédéricBachy (FR)838.34010:24:00687.16[O]
853Jacques FredericFrieres Faillouel (FR)727.85007:43:22687.06[O]
854Dehen JeremieVendegies Au Bois (FR)783.21509:04:00687.03[YL]
855Bonmariage-massonOuffet (BE)832.93710:16:47686.80[YL] 2/2
856Duez EmmanuelVillers sire Nicole (FR)804.36009:35:30686.61[O] 24 e à Maubeuge 1er marqué
857Denys RebeccaZulte (BE)865.27911:04:32686.44[O] 16 O Ruisl-Wingene
858François SébastienQuievy (FR)781.42209:02:29686.37[YL]
859Andry JacquesCuesmes (BE)812.99609:48:30686.36[O]
860Willems - EijerkampEisden (BE)895.50711:48:48686.32[YL] Clocked by Bricon X-treme
861Delstanche BernardBertry (FR)772.21208:49:19686.22[O]
862Vaessen GeorgeGronsveld (NL)876.98811:22:05686.17[YL]
863Delepine P Et FFlocques (FR)776.00008:55:00686.12[O]
864Panza RobertoAns (BE)857.89710:54:24686.10[O] Clocked by Bricon X-treme
865Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94611:41:08686.09[YL]
866DELEPINE jean-christopheCriel Sur Mer (FR)775.26908:54:00686.08[O]
867Dhalluin MichelDottignies (FR)842.88210:32:55685.87[O] 20me annoncé Tournai
868Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77011:38:57685.56[O] Clocked by Bricon X-treme
869Bongers-BelleterNispen (NL)932.27412:44:00685.50[YL]
870Derycke pere et filsBondues (FR)839.54010:29:09685.25[YL]
871Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)884.17211:34:25685.18[YL] 1 en 2 maar 2 mee
872Coris Mère Et FilsCriquebeuf S/seine (FR)700.46907:06:27685.09[O] Le Mohican 1er inscrit vieux
873Quarré Jean PaulDouai (FR)802.23509:35:00685.09[YL]
874vd Bosch/GrollemanLandgraaf (NL)893.12811:48:13684.80[O]
875Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58811:00:10684.29[O] Provided by omarsystem.be
876Baesel HayatVolmunster (FR)745.69908:13:46684.27[O]
877Hottin JeromeOignies (FR)813.33609:52:48684.17[YL] 2/5 5eme marqué
878Marques JoaquimMonceau le waast (FR)722.10007:40:00683.81[O] 10 annonces à laon
879Speen HerbertImmerath Neu (DE)915.75112:23:21683.73[O]
880Fumiere JlBeaurevoir (FR)762.42108:40:00683.17[O]
881Thullier SebastienVilleneuve D'ascq (FR)833.43110:24:04683.10[O] 7° ins
882Gasser Jacky SylvieReichshoffen (FR)738.44808:05:39682.71[O]
883Masure Thierry Et GillesHerinnes (BE)840.39710:35:13682.57[YL] 4ème a tournai
884Derycke pere et filsBondues (FR)839.54010:34:45682.14[O] 1e inscrit
885Carvers MarioKalmthout (BE)924.23212:39:00682.09[O] 13de aangifte oude kemp.fond...
886Derycke pere et filsBondues (FR)839.54010:35:01681.99[O]
887Tant JohanOlsene (BE)866.10511:14:12681.87[O] 12de melding 1en2afg.
888De Smeyter-restiaenMelden (BE)853.49110:56:00681.70[YL] Provided by omarsystem.be
889Moens JeanGrimbergen (BE)871.99211:23:15681.64[O] Provided by omarsystem.be
890Denys EmielTielt (BE)875.64611:29:49681.00[YL]
891Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)884.17211:42:21681.00[YL]
892Deroeck LucManage (BE)822.25910:12:00680.68[O] 17ème vieux pont a celles
893Sauce DenisNeufchateau (BE)767.74608:52:00680.63[O]
894Grislain JbBray Les Mareuil (FR)773.18509:00:00680.62[O] 1er ins 2/3
895Andryszak RichardOnnaing (FR)807.04809:50:00680.48[O] 2e inscrit
896Bodechon FredericLandrecies (FR)775.93709:05:00680.05[O] 4ème inscrit
897Delbecq Jean PierreRenescure (FR)842.75010:43:28679.93[O]
898Leutenez MarnixKruishoutem (BE)863.03111:13:19679.92[O] Provided by omarsystem.be
899Pocholle A Et VMorbecque (FR)837.39010:36:00679.70[O]
900Derycke pere et filsBondues (FR)839.54010:39:22679.59[YL]
901Derycke pere et filsBondues (FR)839.54010:39:34679.48[YL]
902Derycke pere et filsBondues (FR)839.54010:39:34679.48[YL]
903Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69908:21:34679.41[YL]
904Neuville DominiqueWallon-Cappel (FR)843.65410:46:00679.27[YL] Yearling
905CuyverswillyOevel (BE)900.23512:09:24679.22[O] Provided by omarsystem.be
906Desbuquois F. Gebr.Kap. Od Bos (BE)879.77711:40:30678.58[O] Provided by omarsystem.be
907Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57411:52:06678.52[YL]
908Panza RobertoAns (BE)857.89711:08:38678.38[YL] Clocked by Bricon X-treme
909Decremer D. - Fievet M.Mainvault (BE)837.39110:38:27678.35[O] Provided by omarsystem.be
910De Leeuw LudoKapellen (BE)913.73512:31:00678.35[O] 12de aangifte oude kemp.fond...
911DELEPINE jean-christopheCriel Sur Mer (FR)775.26909:07:00678.28[O]
912Thullier MagalieVilleneuve D'ascq (FR)833.43110:32:47678.26[O] 9° ins
913Duez EmmanuelVillers sire Nicole (FR)804.36009:50:57677.67[O] 2/3 2e marqué
914Branly NoelAmettes (FR)821.97810:17:00677.64[YL] 3ème inscrit; 14ème signalé ...
915Laurent AndrLasne (BE)842.47210:47:17677.62[YL] Provided by omarsystem.be
916Dehen JeremieVendegies Au Bois (FR)783.21509:20:00677.52[YL]
917Leclercq DavidArques (FR)845.97210:53:00677.32[YL] 20° depot de st omer
918Bauche AndréBothey (BE)827.64410:25:58677.30[O]
919Sagniez FernandBourghelles (FR)822.00010:18:00677.10[O] 2/2
920Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58811:13:42677.00[O] Provided by omarsystem.be
921Alves HumbertoBous (BE)757.54708:43:14676.85[O]
922Alves HumbertoBous (LU)757.54708:43:14676.85[O]
923Decamp André5190 Spy (BE)823.82110:21:11676.83[O] 1er marqué
924Paris FabriceSains En Gohelle (FR)811.45110:03:23676.56[O] 6ème inscrit vieux
925DecoolpaulCassel (DE)851.28611:03:00676.16[O] 3/4
926Deriemaeker MarnixMeulebeke (BE)868.10611:28:08676.02[O]
927Dehen JeremieVendegies Au Bois (FR)783.21509:23:00675.77[YL]
928Goffard Jean-pierreAndenne (BE)833.00110:37:00675.59[YL] 7 annonce a forville
929DELEPINE jean-christopheCriel Sur Mer (FR)775.26909:12:00675.32[O]
930Fumiere JlBeaurevoir (FR)762.42108:53:00675.31[O] 3/5
931Firmin BrunoAllouagne (FR)822.49210:22:00675.28[YL]
932Dehen JeremieVendegies Au Bois (FR)783.21509:24:00675.18[O]
933Dubois PatrickGaurain -ramecroix (BE)829.73010:33:00675.13[O] 15:40 orage sur tournai pauv...
934OboeufBurbure (FR)823.35910:24:21674.69[O] les 5 et 6
935Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69908:29:16674.68[O]
936Carvers MarioKalmthout (BE)924.23212:54:00674.62[O]
937Besin AntoineViesly (FR)779.00009:19:00674.46[YL] 13° annonce Caudry en 1 an
938Dhalluin MichelDottignies (BE)842.88210:53:50674.40[O] 24me annoncé Tournai
939Delstanche BernardBertry (FR)772.21209:09:06674.36[O] 5 ins 36° annonce caudry
940De veseleer albericTollembeek (BE)847.49111:01:01674.21[O]
941Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92311:40:25674.11[YL] Clocked by Bricon X-treme
942Crepin GeryLestrem (FR)831.85810:38:02674.10[YL]
943Dekeyser-dethierSoumagne (BE)855.32811:13:00674.02[O]
944Bazille PhilippeAilly Le Haut Clocher (FR)774.84709:13:41673.97[O] Femelle
945Derycke pere et filsBondues (FR)839.54010:49:45673.92[YL]
946Defoort dannyDeerlijk (BE)857.20811:16:00673.91[O]
947Van Looy-Van Nieuwenhu...Wetteren (BE)878.73611:48:14673.76[YL]
948Dhaenens - De BlockMerelbeke (BE)868.93611:34:20673.42[O]
949Roublic ArnaudSaint Pol Sur Mer (FR)878.27811:49:13672.90[O]
950Roosen WillyBekkevoort (BE)879.36811:51:10672.73[O] 26/106 Tienen 4/8 thuis
951Boulandet GérardFourmies (FR)768.74409:07:00672.57[O] 4è/4
952Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60312:13:00672.39[YL] 5° Gistel
953Delannay FrédéricBachy (FR)838.34010:51:00672.28[O]
954Dr Delhove AlainSart Dames Avelines (BE)831.59910:41:00672.27[YL] 3ème yearl pont a celles
955Ravelingien MartinTiegem (BE)854.22711:15:00672.09[O]
956Manna EvaMarchiennes (FR)810.52610:10:00672.08[YL]
957Morelle ChristopheHaspres (FR)792.45909:43:10672.05[YL] 1/2
958Paris FabriceSains En Gohelle (FR)811.45110:11:32671.99[O] 4ème inscrit vieux
959MullerM (FR)712.91507:44:56671.97[YL]
960Vandemeulebroecke CarlosSaint Leger (BE)841.11710:56:00671.82[YL] 5e tournai
961Van Elsacker W & WS Gravenwezel (BE)911.50712:41:00671.71[YL] 8ste aangifte jaarse kemp.fo...
962Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92311:45:36671.42[YL] Clocked by Bricon X-treme
963Delepine P Et FFlocques (FR)776.00009:20:00671.28[O] 61 nat st vincent pigeon de ...
964Defoort dannyDeerlijk (BE)857.20811:22:00670.74[O]
965Doignies StéphaneBailleulval (FR)787.78009:39:00670.45[YL]
966Bongers-SpäthBexbach (DE)763.80309:03:27670.33[YL]
967Joossens RudiBuizingen (BE)850.38411:12:41670.29[YL] Provided by omarsystem.be
968Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58811:26:38670.17[O] Provided by omarsystem.be
969Roosen WillyBekkevoort (BE)879.36811:56:20670.08[O] 27/106 Tienen 5/8 thuis
970Bongers-SpäthBexbach (DE)763.80909:05:00669.42[YL]
971Bongers-SpäthBexbach (DE)763.80309:05:05669.37[YL]
972OboeufBurbure (FR)823.35910:34:09669.32[O]
973Petit CarlierSeclin (FR)822.21510:32:52669.08[O] 2einscrit : 9.06 - 3e ins : ...
974DELEPINE jean-christopheCriel Sur Mer (FR)775.26909:23:00668.91[O]
975DusautoirThezy Glimont (FR)742.85908:35:00668.64[O] femelle
976Dhalluin MichelDottignies (BE)842.88211:04:37668.63[O] 26me annoncé Tournai
977Marques JoaquimMonceau le waast (FR)722.10008:04:00668.61[O]
978Joossen W En DHalle (BE)909.14412:44:00668.49[O] 14de aangifte oude kemp.fond...
979Claeys NoelNevele (Landegem (BE)881.94912:03:50668.23[O] Clocked by Bricon X-treme
980Kevers JacquesGrivegnee (BE)857.92011:28:00668.16[O]
981Kevers JacquesSoumagne (BE)857.92011:28:00668.16[O]
982Delannay FrédéricBachy (FR)838.34010:59:00668.00[O]
983Denys RebeccaZulte (BE)865.27911:39:28667.93[YL] 10jl Ruisl-Wingene
984Lambert Jean LucVilleneuve D Ascq (FR)836.00010:56:00667.73[O]
985Dehen KévinPreux Au Bois (FR)781.74809:35:00667.59[YL] 4/11 engagés
986De veseleer albericTollembeek (BE)847.49111:14:00667.32[O]
987Steenhaut AndreBassilly (BE)839.37511:01:54667.28[O] Provided by omarsystem.be
988Firmin BrunoAllouagne (FR)822.49210:37:00667.07[YL]
989vd Bosch/GrollemanLandgraaf (NL)893.12812:23:12666.91[YL]
990Thullier SebastienVilleneuve D'ascq (FR)833.43110:53:43666.90[O] 19° ins
991Cailleux PhilippeSt Quentin La Motte (FR)779.35109:32:38666.89[O] 4 éme inscrit
992BeaugrandCalais (FR)872.94711:53:00666.88[O] Inscrit 4
993Port DominiqueSaulzoir (FR)789.30009:47:37666.85[YL] 6 éme inscrit
994Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)717.54408:00:05666.81[O] Males de 2ans
995Abinet MarcVielsalm (BE)818.00010:30:45666.80[O] Rectificatif en lieu et plac...
996De veseleer albericTollembeek (BE)847.49111:15:00666.79[O]
997Marquant GilbertLe Cateau (FR)774.71509:26:00666.71[O]
998Abinet MarcVielsalm (BE)818.00010:31:00666.67[O] 4°annoncé à Vielsalm
999Damry - DepierreuxRetinne (BE)856.53311:29:00666.56[O]
1000Santens M&GOudenaarde (BE)858.35811:32:15666.30[YL]
1001De veseleer albericTollembeek (BE)847.49111:16:00666.27[O]
1002Van Laere JohanKalken (BE)881.27212:07:00666.12[YL] Provided by omarsystem.be
1003Verschueren JosBrecht (BE)918.75713:04:00665.77[O] 16de aangifte oude kemp.fond...
1004Morelle ChristopheHaspres (FR)792.45909:55:00665.37[O] 2constate sur 4
1005Vinchon JoséNivelle (FR)814.65810:28:27665.33[O] 1° ins
1006Sorriaux StephaneSolesmes (FR)785.15209:45:10664.73[O] 6 inscrit ( 6 sur 8 engagè )
1007Rouxel Père Et FilsTrélivan (FR)709.19907:51:00664.67[O]
1008vd Bosch/GrollemanLandgraaf (NL)893.12812:28:44664.17[YL]
1009Thullier SebastienVilleneuve D'ascq (FR)833.43110:59:00664.09[O] 1er ins
1010Firmin BrunoAllouagne (FR)822.49210:43:00663.84[YL]
1011Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)717.54408:05:13663.64[O]
1012Weishaar BernardDurrenbach (FR)738.29308:36:37663.57[YL]
1013Branly NoelAmettes (FR)821.97810:43:00663.42[YL] 11ème inscrit; 16ème signalé...
1014Fromont FabriceBerthen (FR)849.35611:25:00663.04[O]
1015Vinchon JoséNivelle (FR)814.65810:33:22662.66[YL] 6° ins
1016Linden PierreDilsen:stokkem (BE)905.11112:50:00662.60[O]
1017Morelle ChristopheHaspres (FR)792.45910:00:00662.59[O] 3 constate sur 4
1018Paris FabriceSains En Gohelle (FR)811.45110:29:03662.38[O] 9ème inscrit vieux et 2 ème ...
1019Coris Mère Et FilsCriquebeuf S/seine (FR)700.46907:41:47662.21[O] le spectre 3ème inscrit
1020Leleu J-jacquesFressenneville (FR)777.84409:38:39662.19[O] 1 Marqué
1021Paris FabriceSains En Gohelle (FR)811.45110:29:48661.98[O] 2 ème inscrit vieux
1022Carrette Bernard.Sainghin en melantois (FR)827.74610:54:41661.84[O]
1023Thullier SebastienVilleneuve D'ascq (FR)833.43111:03:38661.65[O] 2° ins
1024Thullier SebastienVilleneuve D'ascq (FR)833.43111:03:38661.65[O] 2° ins
1025Marquant GilbertLe Cateau (FR)774.71509:35:00661.58[O]
1026Marquant GilbertLe Cateau (FR)774.71509:35:00661.58[O]
1027Deroeck LucManage (BE)822.25910:47:00661.51[O] 18ème vieux pont a celles
1028Carrette Bernard.Sainghin en melantois (FR)827.74610:55:57661.16[O] 2/3
1029L & K BuddleDover (UK)896.99512:40:45661.13[O] 11:40:45 (British Time) 2 of 3
1030Baesel HayatVolmunster (FR)745.69908:52:34660.75[O]
1031Foloppe Jean-christopheNotre Dame De Bondeville (FR)720.88708:15:03660.73[O] 3éme inscrit CICAR 76
1032Decroix BrunoInghem (FR)838.34311:13:00660.63[YL]
1033DecoolpaulCassel (FR)851.28611:33:00660.42[YL]
1034Campagne SergeRobecq (FR)829.35711:00:00660.32[YL]
1035Campagne SergeRobecq (FR)829.35711:00:00660.32[O]
1036Bongers-GeurtsKlimmen (NL)889.94612:32:00660.20[YL]
1037Coris Mère Et FilsCriquebeuf S/seine (FR)700.46907:45:20659.99[O] femelle 4ème inscrit vieux ,...
1038Galichet P/fRocroi (FR)764.04009:22:00659.79[O] 13ème annonce ardennes
1039Laurent AndrLasne (BE)842.47211:21:27659.50[YL] Provided by omarsystem.be
1040Reumont DavidLeval-trahegnies (BE)812.84210:36:32659.49[O] 1/2, 19 eme estinnes
1041Bonnin Jean ClaudeLa Neuvegrange (FR)700.32807:46:00659.44[O]
1042MullerMauregny En Haye (FR)712.91508:05:17659.32[YL]
1043Charlier AlbertGrivegnee (BE)854.55211:41:00658.87[O]
1044Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)717.54408:13:11658.79[O]
1045Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)717.54408:13:24658.66[O]
1046Thullier MagalieVilleneuve D'ascq (FR)833.43111:09:47658.43[O] 16° ins
1047Jansen v GinnekenMeerle (BE)935.80113:45:30658.32[O] 17°aangemelde KFC
1048Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58811:50:24657.98[YL] Provided by omarsystem.be
1049Keller JeanSaint Hubert (BE)780.00009:50:00657.67[O] 2°Annoncé à Vielsalm
1050Dehen KévinPreux Au Bois (FR)781.74809:53:00657.48[YL]
1051PazolaRouville (FR)745.39608:58:00657.32[O]
1052Laurent AndrLasne (BE)842.47211:25:56657.19[YL] Provided by omarsystem.be
1053Derycke pere et filsBondues (FR)839.54011:22:09656.84[YL]
1054Derycke pere et filsBondues (FR)839.54011:22:34656.63[YL]
1055Thullier SebastienVilleneuve D'ascq (FR)833.43111:13:28656.52[O] 6° ins
1056Thullier SebastienVilleneuve D'ascq (FR)833.43111:13:28656.52[O] 6° ins
1057Weishaar BernardDurrenbach (FR)738.29308:48:44656.42[YL]
1058SG ZollerZweibrücken (DE)758.27909:19:36656.18[O] Weibchen
1059PachlaJean (FR)745.69509:00:26656.17[O]
1060Neuville DominiqueWallon-Cappel (FR)843.65411:30:00656.03[O]
1061DELEPINE jean-christopheCriel Sur Mer (FR)775.26909:46:00655.90[O]
1062Firmin BrunoAllouagne (FR)822.49210:58:00655.89[YL]
1063Van Herzeele DanielElene (BE)864.09212:01:40655.77[YL] Provided by omarsystem.be
1064Anno-debouverNazareth (BE)868.50612:08:24655.77[O]
1065Stefaan AnthoonsKortenaken (BE)877.50112:22:11655.74[O]
1066Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92312:17:07655.55[YL] Clocked by Bricon X-treme
1067Verjot GéryQuiry le sec (FR)727.00008:33:00655.55[O] 1 inscrit femelle
1068Poultier ChristopheCalais (FR)871.43012:13:25655.50[O] 2sur 5
1069Stefaan AnthoonsKortenaken (BE)877.50112:22:43655.48[O]
1070Hottin JeromeOignies (FR)813.33610:45:06655.34[YL] 1ere marqué 3/5
1071Pion GerardMontroeul-sur-haine (BE)812.89310:45:14654.91[O] Provided by omarsystem.be
1072Laurent AndrLasne (BE)842.47211:30:43654.75[O] Provided by omarsystem.be
1073Demoulin DuboisSprimont (BE)840.11211:27:11654.71[O] 1 sur 1
1074Delgrange ChristopheAulnoy Les Valenciennes (FR)800.01310:26:00654.67[YL] femelle
1075Vanacker EricPouilly Sur Serre (FR)728.69708:38:00654.13[YL] 7/12
1076Thullier SebastienVilleneuve D'ascq (FR)833.43111:18:15654.06[O] 12° ins
1077Harlé ChristianGouzeaucourt (FR)768.85509:39:47653.91[O] 1er marqué
1078Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57412:41:25653.87[O]
1079Comb Leijs GeeringsOssendrecht (NL)924.08113:37:17653.85[O]
1080Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69909:04:53653.62[YL]
1081De Groote MarcZottegem (BE)859.37111:59:00653.51[O] Provided by omarsystem.be
1082Duhautoy P&fCoulogne (FR)869.39312:14:29653.44[O] 2' incrit 1 st vincent clcc ...
1083Catoire JoelMouscron (BE)843.04911:34:52653.09[O]
1084Delepine P Et FFlocques (FR)776.00009:53:00652.65[O] mc gee john et lou
1085De Schepper Willy&geertGooik (BE)854.19011:53:00652.55[YL] Provided by omarsystem.be
1086Pourre Père et FilsCalais (FR)870.93412:19:00652.38[O] 3ème inscrit
1087Vanacker EricPouilly Sur Serre (FR)728.69708:41:00652.37[YL]
1088Ceuterick GuyMater (BE)855.51011:55:32652.30[O] Provided by omarsystem.be
1089Berte JulienKain (BE)832.74711:21:00652.11[YL] 6è tournai
1090Paris FabriceSains En Gohelle (FR)811.45110:48:53651.83[O] 12eme inscrit vieux et 5eme ...
1091Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58812:02:56651.73[YL] Provided by omarsystem.be
1092SG ZollerZweibrücken (DE)758.27909:27:36651.67[O]
1093Claeys NoelNevele (Landegem (BE)881.94912:37:24651.65[YL] Clocked by Bricon X-treme
1094Dubois ReynaldMontville (FR)726.32908:38:36651.65[O] 3ème inscrit
1095Dechamps FreresHargnies (FR)793.23310:21:34651.49[O] 330e nat Barc14
1096Jonckers P&fChievres (BE)830.48211:18:48651.46[O] Provided by omarsystem.be
1097Vanacker EricPouilly Sur Serre (FR)728.69708:43:00651.20[YL]
1098Casier RogerLissewege (BE)905.80213:16:00650.72[YL] 1 van 2 jaarl .
1099DUbus jean lucasFresne Sur Escaut (FR)811.95710:52:00650.61[YL]
1100Campagne SergeRobecq (FR)829.35711:19:00650.48[YL]
1101Delahaye JérémyMametz (FR)834.81911:27:36650.37[O] 1er inscrit
1102Bayet FabianRoly (BE)787.50110:15:05650.25[YL] 4é annonce a couvin
1103Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77012:49:36650.10[YL] Clocked by Bricon X-treme
1104Vandenborre DanielRebecq (BE)842.38311:41:00649.49[YL] 1 ere annonce a juniors a so...
1105Vanacker EricPouilly Sur Serre (FR)728.69708:46:00649.46[YL]
1106Leclercq BiondoEstinnes (BE)810.86410:54:00648.69[O]
1107Pocholle A Et VMorbecque (FR)837.39011:35:00648.64[O]
1108DELEPINE jean-christopheCriel Sur Mer (FR)775.26910:01:00647.68[O]
1109Dubois PatrickGaurain -ramecroix (BE)829.73011:25:14647.60[O]
1110PachlaJean (FR)745.69509:15:29647.60[O]
1111Guilleaume-meisterBlaton (BE)818.45311:09:34646.71[O] Provided by omarsystem.be
1112Bonnin Jean ClaudeLa Neuvegrange (FR)700.32808:07:00646.66[O]
1113Jansen v GinnekenMeerle (BE)935.80114:11:16646.60[YL] 9° kemp.fond club
1114Stefaan AnthoonsKortenaken (BE)877.50112:41:07646.59[O]
1115Boulandet GérardFourmies (FR)768.74409:53:00646.55[O] 3é/5 29éanonce
1116Messiaen christianRumbeke roeselare (BE)862.23412:20:25645.18[O] 1en2 afg
1117Debette BernardElinghen (FR)858.08712:14:00645.18[O]
1118Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57412:59:54645.09[O]
1119Gaillard RogerAuchy Les Mines (FR)818.42011:13:38644.61[YL]
1120Dechamps FreresHargnies (FR)793.23310:34:52644.45[O] 3/6 17e nat Barc14
1121Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77013:02:00644.25[O] Clocked by Bricon X-treme
1122OdentPhilippe (FR)867.63312:30:54644.17[O] 2eme Inscrit
1123Beaucamps AlexandreConchy les pots (FR)719.12608:40:45643.95[O] 3ins
1124Vanacker EricPouilly Sur Serre (FR)728.69708:56:00643.73[YL]
1125Deprez OlivierPoperinge (BE)857.76712:16:44643.62[O] 2/3
1126Crepin GeryLestrem (FR)831.85811:37:34643.07[O]
1127Marquant GilbertLe Cateau (FR)774.71510:09:00642.92[O]
1128Marquant GilbertLe Cateau (FR)774.71510:09:00642.92[O]
1129Bilcke LucBovekerke (BE)879.12812:52:25642.44[YL] 10 de jaarling Kortemark
1130Lambert PhilippeCuirieux (FR)730.00009:00:22642.40[O]
1131De veseleer albericTollembeek (BE)847.49112:04:00642.04[O] 52ste en 53 meldig moerbeke
1132Hue PierreLa Noé Poulain (FR)707.13008:26:15641.53[YL] 2ème inscrit
1133Bodechon FredericLandrecies (FR)775.93710:14:00641.27[O] 1er inscrit
1134Van Herzeele DanielElene (BE)864.09212:31:35641.22[O] Provided by omarsystem.be
1135Jans KevinWambeek (BE)861.70412:27:56641.18[YL] Provided by omarsystem.be
1136Vandemeulebroecke XavierEvregnies (BE)841.00011:56:00641.01[YL] 8e TOURNAI correction distance
1137Ginfray CarlSurville (FR)717.08108:43:00640.82[O]
1138Wilkin PolWaremme (BE)857.85912:25:35639.44[O] 10è de14 prix ind liege
1139Ravelingien MartinTiegem (BE)854.22712:20:00639.39[O]
1140Lambert PhilippeCuirieux (FR)730.00009:06:00639.23[O]
1141Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)717.54408:46:31639.23[O]
1142Regnier AndrePresgaux (BE)773.16510:13:37639.18[O] 3 sur 3
1143Bodechon FredericLandrecies (FR)775.93710:18:00639.16[YL] 1er inscrit
1144De veseleer albericTollembeek (BE)847.49112:11:00638.65[O]
1145Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98310:41:00638.63[YL] femelle
1146Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69909:32:25638.21[YL]
1147MullerMauregny En Haye (FR)712.91508:42:21637.47[O]
1148Ginfray CarlSurville (FR)717.08108:49:00637.40[O] 10ème Annonce ALCN. Frère du...
1149Decuyper PhilippeLeers (FR)837.43011:58:10637.23[O]
1150Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58812:33:48636.83[YL] Provided by omarsystem.be
1151Berte JulienKain (BE)832.74711:52:00636.66[YL] 7e a tournai
1152keynen RogerNijlen (BE)900.10013:38:00636.56[YL] eerste melding,tweede afgege...
1153Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)717.54408:51:25636.45[YL]
1154Port DominiqueSaulzoir (FR)789.30010:44:20636.36[YL] 3ème inscrit
1155Capon ArnaudQuievelon (FR)792.85610:50:00636.32[YL]
1156Rohen FrankBivange (LU)751.10009:45:19635.82[O] 1è marqué
1157Moens JeanGrimbergen (BE)871.99212:56:10635.49[O] Provided by omarsystem.be
1158Willems - EijerkampEisden (BE)895.50713:33:24635.38[YL] Clocked by Bricon X-treme
1159Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92312:59:47635.22[YL] Clocked by Bricon X-treme
1160Aderhold GérardForbach (FR)736.56009:24:00634.97[YL]
1161Harlé ChristianGouzeaucourt (FR)768.85510:15:00634.89[YL] 1er marqué
1162DecoolpaulCassel (FR)851.28612:25:00634.81[YL]
1163Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)717.54408:54:29634.72[YL]
1164Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57413:22:29634.67[YL]
1165Leclercq DavidArques (FR)845.97212:17:00634.64[YL] 5° pigeon 30° st omer sur 49...
1166Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)881.06713:12:53634.37[O] Clocked by Bricon X-treme
1167Frison ChristianFourmies (FR)768.08510:15:00634.26[YL] 3é/4 29é annonce
1168Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)717.54408:55:31634.14[YL]
1169Harlé ChristianGouzeaucourt (FR)768.85510:17:00633.85[O]
1170Steenhaut AndreBassilly (BE)839.37512:08:16633.84[O] Provided by omarsystem.be
1171Dubois PatrickGaurain -ramecroix (BE)829.73011:54:20633.22[O]
1172Lambert PhilippeCuirieux (FR)730.00009:17:00633.13[O]
1173OdentPhilippe (FR)867.63312:54:31633.07[YL] 2eme Inscrit
1174Berte JulienKain (BE)832.74712:00:00632.79[YL] 14e tournai
1175Joigneaux MaximeHerin (FR)802.07411:13:00632.05[O] 2éme inscrit
1176Catoire JoelMouscron (BE)843.04912:17:53632.03[O]
1177Guilleaume-meisterBlaton (BE)818.45311:39:39631.69[O] Provided by omarsystem.be
1178Krauth JRijckholt (NL)875.93613:11:21631.37[O]
1179Edart ChristopheLa Groise (FR)773.93510:30:00631.27[YL]
1180Decamp André5190 Spy (BE)823.82111:49:02631.26[O]
1181Marques JoaquimMonceau le waast (FR)722.10009:08:00631.21[O] femelle 4eme de 5 enlogés
1182Vandeville DidierACQ (FR)801.40411:14:00631.03[O] 4eme inscrit vieux
1183Vinchon JoséNivelle (FR)814.65811:35:29630.79[YL] 2°ins
1184Vandemeulebroecke XavierEvregnies (BE)841.00012:18:00630.43[YL] 10e tournai 2/2
1185Edart ChristopheLa Groise (FR)773.93510:33:00629.73[YL]
1186Dubois ReynaldMontville (FR)726.32909:18:07629.34[O] 5ème inscrit 2ème inscrit fe...
1187Ginfray CarlSurville (FR)717.08109:04:00629.02[YL] 5ème annonce à ALCN
1188Coris Mère Et FilsCriquebeuf S/seine (FR)700.46908:37:45628.93[YL] yearling
1189Deprez OlivierPoperinge (BE)857.76712:48:16628.74[O] 3/3
1190Vancauwenberghe AureleLeers Nord (BE)839.69012:20:33628.25[O]
1191Hornain PhilippeMarpent 59164 (FR)799.62411:18:00627.65[O]
1192Bonmariage-massonOuffet (BE)832.93712:11:26627.48[O] 2/2
1193Ravelingien MartinTiegem (BE)854.22712:47:00626.73[O]
1194Leux RenéRuca (FR)729.70109:28:21626.70[O]
1195Paris FabriceSains En Gohelle (FR)811.45111:39:17626.47[O] 11 eme inscrit vieux et 4eme...
1196Comb Leijs GeeringsOssendrecht (NL)924.08114:39:57626.09[O]
1197Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)881.06713:31:47625.85[O] Clocked by Bricon X-treme
1198Van Bunderen AiméStekene (BE)903.17614:07:16625.79[O] 37 melding Sint Gillis Waas
1199Berte JulienKain (BE)832.74712:16:00625.18[YL] 9è tournai
1200Lambert PhilippeCuirieux (FR)730.00009:32:00625.00[O]
1201Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98311:08:00624.99[YL] femelle
1202Jacques FredericFrieres Faillouel (FR)727.85009:30:01624.22[O]
1203Dhaenens - De BlockMerelbeke (BE)868.93613:16:22624.07[O]
1204Dubois ReynaldMontville (FR)726.32909:28:16623.85[O] 6éme inscrit 3éme inscrit fe...
1205Ciocan ConstantinAiseau (BE)801.05311:30:05622.86[YL] 4 anonces yearling falisolle
1206SG ZollerZweibrücken (DE)758.27910:22:25622.35[YL]
1207Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69910:05:44620.52[YL]
1208Bafort LucTemse (BE)896.87914:09:37620.41[YL] Clocked by Bricon X-treme
1209Baesel HayatVolmunster (FR)745.69910:05:59620.39[O]
1210SG ZollerZweibrücken (DE)758.27910:27:34619.73[O] Weibchen
1211Bafort LucTemse (BE)896.87914:12:08619.34[YL] Clocked by Bricon X-treme
1212PachlaJean (FR)745.69510:08:21619.17[O]
1213Dufays JeanGercy (FR)746.16410:09:09619.15[O]
1214Doignies StéphaneBailleulval (FR)787.78011:17:00618.84[YL]
1215Lannoy OlivierNivelle (FR)814.69412:01:57618.15[O] 2ème inscrit de 3
1216Dehen KévinPreux Au Bois (FR)781.74811:11:00617.01[YL]
1217DusautoirThezy Glimont (FR)742.85910:08:00616.99[O]
1218SG ZollerZweibrücken (DE)758.27910:36:29615.25[YL]
1219Haesen Ludo & KurtHalle-Booienhoven (BE)866.94313:33:13615.20[YL] Clocked by Bricon X-treme
1220Harchy P.&filsLens (BE)826.43412:27:33615.11[O] Provided by omarsystem.be
1221Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69910:16:50614.84[YL]
1222De Coorde FreddyPollare (BE)856.86813:19:00614.24[O] Provided by omarsystem.be
1223Bracke JozefBrakel(zegelsem) (BE)855.92413:17:46614.11[O] Provided by omarsystem.be
1224Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69910:18:28614.01[YL]
1225PanetEnglebelmer (FR)769.16110:56:45613.98[O]
1226F.y UngererSeebach (FR)754.34410:32:56613.82[YL] 1er marqué
1227Marquant GilbertLe Cateau (FR)774.71511:08:00612.91[O]
1228Marquant GilbertLe Cateau (FR)774.71511:08:00612.91[O]
1229LucasBertry (FR)772.61911:05:15612.58[O]
1230Queulin OlivierLaucourt (FR)726.18909:50:11612.21[O] 1er inscrit
1231Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92313:51:41612.13[YL] Clocked by Bricon X-treme
1232DusautoirThezy Glimont (FR)742.85910:18:00611.91[O] femelle
1233Coris Mère Et FilsCriquebeuf S/seine (FR)700.46909:08:48611.87[O] 6 ème inscrit
1234Crepin GeryLestrem (FR)831.85812:44:17611.53[YL]
1235Leclercq BiondoEstinnes (BE)810.86412:10:00611.51[O]
1236Roy JoelGedinne (BE)775.00011:12:00611.20[O] derniere marquee
1237Neuville DominiqueWallon-Cappel (FR)843.65413:05:00610.90[YL] Yearling
1238Tinelle Jean LouisVaux Andigny (FR)764.92610:56:17610.83[O] 5 marqué
1239Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)881.06714:06:31610.78[O] Clocked by Bricon X-treme
1240Tinelle Jean LouisVaux Andigny (FR)764.92610:57:14610.36[O] 1 marqué
1241Edart ChristopheLa Groise (FR)773.93511:14:00609.40[YL]
1242Caron FredericTilloloy (FR)723.27409:51:00609.33[O] 3 inscrit
1243Baesel HayatVolmunster (FR)745.69910:28:20609.07[O]
1244Tisserant LudovicMarcy Sous Marle (FR)735.39510:12:00608.77[O] 3/5
1245Ducrocq PascalMercatel (FR)788.58911:40:00608.48[YL]
1246Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69910:30:21608.06[YL]
1247Coris Mère Et FilsCriquebeuf S/seine (FR)700.46909:16:36607.73[YL] yearling femelle
1248Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98311:46:00606.75[YL]
1249Edart ChristopheLa Groise (FR)773.93511:20:00606.53[YL]
1250Gaillard RogerAuchy Les Mines (FR)818.42012:33:24606.51[YL]
1251Tisserant LudovicMarcy Sous Marle (FR)735.39510:18:00605.76[YL] 1er inscrit
1252SG ZollerZweibrücken (DE)758.27910:57:29604.94[O] Weibchen
1253Tinelle Jean LouisVaux Andigny (FR)764.92611:08:42604.83[O] 6 marqué et 5 arrivé
1254Thuillier ChristopheHary (FR)741.80010:31:59604.08[O] 1/1 39eme signaler maubeuge
1255petitjean EdgardFaimes (BE)852.18313:34:49604.03[O] 12em de 14 ind liege
1256Decroix BrunoInghem (FR)838.34313:12:00603.99[YL]
1257Harlé ChristianGouzeaucourt (FR)768.85511:17:00603.97[O]
1258Bafort LucTemse (BE)896.87914:50:58603.16[YL] Clocked by Bricon X-treme
1259Dechamps FreresHargnies (FR)793.23311:59:12603.13[O] 4/6 414e nat Barc14
1260Harchy P.&filsLens (BE)826.43412:55:30602.58[O] Provided by omarsystem.be
1261Doignies StéphaneBailleulval (FR)787.78011:54:00601.36[YL]
1262Besin BertrandSaulzoir (FR)789.70411:58:00600.99[O] 1/1 LE 404
1263Bayet J-mFlorennes (BE)801.10812:17:00600.98[O] 8é a gochenee 1sur 2
1264Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69910:44:49600.97[YL]
1265Dehen KévinPreux Au Bois (FR)781.74811:45:00600.88[YL]
1266Panza RobertoAns (BE)857.89713:51:50600.84[O] Clocked by Bricon X-treme
1267Thuillier ChristopheHary (FR)741.80010:40:00600.16[YL] 1er inscrit 46 eme signaler ...
1268Bracke JozefBrakel(zegelsem) (BE)855.92413:50:39599.95[YL] Provided by omarsystem.be
1269Grün RudolfWincheringen (DE)765.04011:20:55599.13[O]
1270Firmin BrunoAllouagne (FR)822.49212:57:00599.05[YL]
1271Firmin BrunoAllouagne (FR)822.49212:58:00598.61[YL]
1272Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98312:04:00598.47[YL]
1273Dhaenens - De BlockMerelbeke (BE)868.93614:16:20598.30[O] 2 vd 3
1274DusautoirThezy Glimont (FR)742.85910:47:00597.63[O]
1275Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98312:08:00596.66[YL]
1276Bracke JozefBrakel(zegelsem) (BE)855.92413:58:55596.50[YL] Provided by omarsystem.be
1277Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69910:54:10596.48[YL]
1278Leux RenéRuca (FR)729.70110:27:50596.24[O]
1279Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69910:55:24595.89[O]
1280Gottrant Giovannywavrans sur l'Aa (FR)840.72013:36:38595.14[O] 4e inscrits
1281Baesel HayatVolmunster (FR)745.69910:58:45594.30[O]
1282Lefebvre PierreBurbure (FR)821.68013:09:05593.24[YL] 3ème insc YL
1283Rouxel Père Et FilsTrélivan (FR)709.19910:00:00592.98[O]
1284Haesen Ludo & KurtHalle-Booienhoven (BE)866.94314:26:52592.63[YL] Clocked by Bricon X-treme
1285SG ZollerZweibrücken (DE)758.27911:25:11591.86[YL] Weibchen
1286Baesel DerbyVolmunster (FR)745.69911:04:09591.75[O]
1287Hanin J.Trouville (FR)720.56410:21:59591.60[O] 1er marqué
1288SG ZollerZweibrücken (DE)758.27911:26:02591.47[YL]
1289SG ZollerZweibrücken (DE)758.27911:26:06591.43[YL]
1290Berte JulienKain (BE)832.74713:33:00591.02[YL] 13e a tournai
1291Leux RenéRuca (FR)729.70110:39:22590.68[O]
1292De Scheemaeker Ferdy &...Ooigem (BE)861.49914:22:45590.57[O] 2/2
1293Bracke JozefBrakel(zegelsem) (BE)855.92414:14:49589.96[O] Provided by omarsystem.be
1294Ginfray CarlSurville (FR)717.08110:20:00589.71[YL] 6ème annonce à ALCN
1295Haesen Ludo & KurtHalle-Booienhoven (BE)866.94314:34:55589.39[YL] Clocked by Bricon X-treme
1296Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92314:47:11589.22[YL] Clocked by Bricon X-treme
1297Paillot jean-pierreChevennes (FR)743.72511:07:00588.86[O] 5eme inscrit
1298Moreira PascalFameck (FR)726.42510:38:46588.31[YL]
1299Dehen KévinPreux Au Bois (FR)781.74812:13:00588.22[YL] 8/11 engagés le kéké-bravo
1300Willems - EijerkampEisden (BE)895.50715:27:00587.99[YL] Clocked by Bricon X-treme
1301Haesen Ludo & KurtHalle-Booienhoven (BE)866.94314:38:39587.90[YL] Clocked by Bricon X-treme
1302Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92314:50:41587.83[YL] Clocked by Bricon X-treme
1303Harlé ChristianGouzeaucourt (FR)768.85511:52:00587.81[YL]
1304Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58814:26:42587.67[YL] Provided by omarsystem.be
1305Tinelle Jean LouisVaux Andigny (FR)764.92611:47:30586.83[O]
1306Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92314:53:55586.56[YL] Clocked by Bricon X-treme
1307Dubois ReynaldMontville (FR)726.32910:43:37585.93[O] 1er inscrit 6 sur 6
1308PachlaJean (FR)745.69511:19:01584.85[O]
1309CuyverswillyOevel (BE)900.23515:45:25584.03[O] Provided by omarsystem.be
1310Galichet P/fRocroi (FR)764.04011:54:00583.24[O]
1311Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77015:26:15583.20[YL] Clocked by Bricon X-treme
1312Hoes Adri-JanMaaseik (BE)910.20416:04:58583.10[O] Clocked by Bricon X-treme
1313Foloppe Jean-christopheNotre Dame De Bondeville (FR)720.88710:41:15582.65[O] 2éme inscrit CICAR 76
1314SG ZollerZweibrücken (DE)758.27911:46:07582.34[YL]
1315Willems - EijerkampEisden (BE)895.50715:43:12581.80[YL] Clocked by Bricon X-treme
1316PachlaJean (FR)745.69511:25:44581.79[O]
1317Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92315:06:49581.52[YL] Clocked by Bricon X-treme
1318PachlaJean (FR)745.69511:29:01580.30[O]
1319Raout Jean BernardNeuville Sur Escaut (FR)796.31812:57:00579.98[YL]
1320Haesen Ludo & KurtHalle-Booienhoven (BE)866.94315:01:16579.02[YL] Clocked by Bricon X-treme
1321Villain AurélienHombleux (FR)733.29111:10:50578.84[O]
1322Meirlaen EtienneSint-Martens Latem (BE)873.92315:13:52578.81[YL] Clocked by Bricon X-treme
1323Jacques FredericFrieres Faillouel (FR)727.85011:02:02578.56[O]
1324Masure Thierry Et GillesHerinnes (BE)840.39714:16:34578.56[O]
1325Durieux Pere Et FilsVillers Outreaux (FR)766.11112:10:45577.43[O]
1326Vienne RAndel (FR)736.26311:22:44575.77[O]
1327DUbus jean lucasFresne Sur Escaut (FR)811.95713:39:00573.82[YL]
1328DUbus jean lucasFresne Sur Escaut (FR)811.95713:39:00573.82[O]
1329PanetEnglebelmer (FR)769.16112:25:00573.57[O]
1330Lallouette AlbertVirton (BE)739.68411:37:39571.78[O] 3 engagés 3 de rentrés
1331Robert RossignonSigny L'abbaye (FR)736.54811:34:05570.93[O] 1 inscrit
1332Dubois PatrickGaurain -ramecroix (BE)829.73014:18:10570.59[O]
1333Lhoest PatrickAwans (BE)857.80215:08:11570.28[O]
1334Tisserant LudovicMarcy Sous Marle (FR)735.39511:35:00569.63[O] 4/5
1335De Maegd JohnnyItterbeek (BE)858.45915:12:26569.11[YL] Provided by omarsystem.be
1336Andryszak RichardOnnaing (FR)807.04813:43:00568.74[YL] femelle
1337Rohen FrankBivange (LU)751.10012:05:19568.45[O]
1338Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58815:16:51568.19[YL] Provided by omarsystem.be
1339Villain AurélienHombleux (FR)733.29111:35:40567.71[O]
1340Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)881.06715:56:21567.57[O] Clocked by Bricon X-treme
1341PachlaJean (FR)745.69511:59:47566.73[O] 11:29:01
1342Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98313:18:00566.70[YL] femelle
1343NaturagoraBarenton (FR)721.22811:24:00563.46[YL]
1344Pazola PatrickRouville (FR)745.39612:09:45562.25[YL]
1345Lannoy OlivierNivelle (FR)814.69414:15:45561.18[YL] 2ème inscrit de 2
1346Vienne RAndel (FR)736.26312:03:02558.18[O]
1347Vienne RAndel (FR)736.26312:04:30557.56[YL]
1348Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98313:43:00556.72[YL]
1349Gottrant Giovannywavrans sur l'Aa (FR)840.72015:16:18555.92[O] 3e inscrits
1350Vienne RAndel (FR)736.26312:09:21555.52[YL]
1351Decroix BrunoInghem (FR)838.34315:14:00555.19[YL]
1352Vienne RAndel (FR)736.26312:10:33555.02[O]
1353Christiaens - DesmedtPamel (BE)859.58815:58:40552.91[YL] Provided by omarsystem.be
1354Vienne RAndel (FR)736.26312:18:46551.60[O]
1355SG ZollerZweibrücken (DE)758.27913:00:17550.96[YL] Weibchen
1356Pazola PatrickRouville (FR)745.39612:45:00547.68[YL]
1357Hornain PhilippeMarpent 59164 (FR)799.62414:30:40545.20[YL] premier marqué
1358Vienne RAndel (FR)736.26312:35:10544.91[YL]
1359Meiller SylvainSus St Leger (FR)789.98314:17:00543.69[YL] femelle
1360Mouys PhilipeValenciennes (FR)802.93314:48:48540.77[YL] 5eme inscrit
1361Moreira PascalFameck (FR)726.42512:27:43540.61[YL] femelle 1er inscrit
1362Hornain PhilippeMarpent 59164 (FR)799.62414:51:16537.65[O] femelle
1363Grün RudolfWincheringen (DE)765.04013:47:00537.62[O]
1364Duviquet DavidLorgies (FR)824.74015:39:00537.29[O]
1365Dufays JeanGercy (FR)746.16413:17:14535.56[O]
1366Firmin BrunoAllouagne (FR)822.49215:41:00535.13[YL]
1367Ciocan ConstantinAiseau (BE)801.05315:43:04520.48[YL]
1368Rohen FrankBivange (LU)751.10014:19:48515.94[O]
1369Moreira PascalFameck (FR)726.42513:35:00514.83[O] Femelle
1370Foloppe Jean-christopheNotre Dame De Bondeville (FR)720.88713:52:10504.76[O] 4éme inscrit cicar 76
1371PanetEnglebelmer (FR)769.16115:39:10501.03[O]
1372Rohen FrankBivange (LU)751.10015:31:25491.75[O]
1373Vandemeulebroecke XavierEvregnies (BE)641.00011:56:00488.57[YL] 8e tournai
Er zijn 1373 ingezonden resultaten
* Lijnen in het rood zijn aanmeldingen die in de laatste 10 minuten zijn toegevoegd.

Onze partners

Meld automatisch aan op PIPA via één van bovenstaande partners. Zo hoeft u niet nog eens apart bij PIPA aan te melden.