Zoeken

België, Nationaal - Oude
21/06/2014 18:38
België, Nationaal - Jaarlingen
21/06/2014 18:26
België, Zone A1 - Oude
25/06/2014 09:26
België, Zone A1 - Jaarlingen
25/06/2014 09:26
België, Zone A2 - Oude
25/06/2014 09:16
België, Zone A2 - Jaarlingen
25/06/2014 09:45
België, Zone B1 - Oude
25/06/2014 09:27
België, Zone B1 - Jaarlingen
25/06/2014 09:11
België, Zone B2 - Oude
25/06/2014 09:52
België, Zone B2 - Jaarlingen
25/06/2014 09:24
België, Zone C1 - Oude
25/06/2014 09:19
Download
download  Voorlopig resultaat België, Zone C1 - Oude (Montluçon 2014)

Winnaar
Winner  Hooylaerts Omer
België, Zone C1 - Jaarlingen
25/06/2014 09:51
België, Zone C2 - Oude
25/06/2014 09:56
België, Zone C2 - Jaarlingen
25/06/2014 09:02
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE Oost-VlaanderenJaarlingenSchoors-De Waele Schoors-De Waele (Adegem, BE) winnen 1e Nat. Montluçon 14.230 oude en 1e Prov. Montluçon 4.134 jaarlingen.
PE Vlaams-BrabantOudeHooylaerts Omer
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeMolle Pascal
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeCasaert-Senechal
PE West-VlaanderenOudeMylle Roger
PE Oost-VlaanderenOudeSchoors-De Waele Schoors-De Waele (Adegem, BE) winnen 1e Nat. Montluçon 14.230 oude en 1e Prov. Montluçon 4.134 jaarlingen.
PE Vlaams-BrabantJaarlingenDe Mesmaeker Clement
PE LimburgOudeVan Hertem-Schuurmans
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenAllemeersch André
LuikOudePanza Roberto
PE West-VlaanderenJaarlingenClicque Gino Gino Clicque (Wevelgem, BE) wint overtuigend op Montluçon
PE AntwerpenOudeOp de Beeck-Baetens
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenThibaut-Boons
LuikJaarlingenLeroy Frères
PE LimburgJaarlingenVerreckt-Rutten-Deplae Tandem Verreckt-Rutte-Deplae (Tessenderlo, BE) wint 1e provinciaal Châteauroux
PE AntwerpenJaarlingenLens Jules
InterprovinciaalOudeCasaert-Senechal
InterprovinciaalJaarlingenAllemeersch André

Clubresultaten
ProvinceClub
LimburgDe Reisduif Lommel (Lommel)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
Vlaams-BrabantDe Nachtklievers Opwijk (Opwijk)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
Vlaams-BrabantDe Vereniging (Liedekerke)
West-VlaanderenDe Munckduif (Beerst)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
LimburgJesseren, Vliermaal,Overrepen (Sektor Kolmont)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
West-VlaanderenDe Verbroedering (Roesbrugge)
Waals-BrabantUnion Mont Saint Guibert (Mont Saint Guibert)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
Waals-BrabantRamillies : Union Wallonne (Ramillies)
LimburgEendracht Genk (Genk)
Waals-BrabantGroupement, Ramillies, Sud Est ... etc ... (Ramillies)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
Waals-BrabantRamillies : Union Wallonne (Ramillies)
Vlaams-BrabantDe Jonge Liefhebbers (Testelt)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenUnion FONDCLUB Gistel (ETTELGEM-OUDENBURG)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)