Zoeken

België, Nationaal - Oude
10/09/2014 17:14
België, Nationaal - Jonge
10/09/2014 17:33
België, Zone A1 - Oude
24/09/2014 11:05
België, Zone A1 - Jonge
24/09/2014 11:53
België, Zone A2 - Oude
24/09/2014 11:36
België, Zone A2 - Jonge
24/09/2014 11:21
België, Zone B1 - Oude
24/09/2014 11:20
Download
download  Officieel resultaat België, Zone B1 - Oude (Guéret II 2014)

Winnaar
Winner  Van Waeyenberghe Danny
België, Zone B1 - Jonge
24/09/2014 11:24
België, Zone B2 - Oude
24/09/2014 11:21
België, Zone B2 - Jonge
24/09/2014 11:02
België, Zone C1 - Oude
24/09/2014 11:51
België, Zone C1 - Jonge
24/09/2014 11:37
België, Zone C2 - Oude
24/09/2014 11:06
België, Zone C2 - Jonge
24/09/2014 11:34
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE Oost-VlaanderenOudeDe Vos Yves
LuikOudePanza Roberto
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeDelville-Lequenne
PE Vlaams-BrabantOudeVeulemans-Perilleux Veulemans-Perilleux (Vissenaken, BE) winnen 2e nationale zege in 2014 vanuit Guéret II bij de oude duiven
PE LimburgJongeSchots Modest
SPE Luik-Namen-LuxemburgJongeDunon Theo
LuikJongeDunon Theo
PE West-VlaanderenJongeVervaecke Marc & Johan
PE AntwerpenOudeRoodhooft Andre
SPE Henegouwen-Waals BrabantJongeHarchies Christian
PE West-VlaanderenOudePollin Marc
PE Oost-VlaanderenJongeVan Kerckhoven Jimmy Jimmy Van Kerckhoven (Denderhoutem, BE) wint 1ste nationaal Gueret II tegen 16604 jonge duiven
PE AntwerpenJongeVermeerbergen-Wilms-Mostmans
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeThibaut-Boons
PE Vlaams-BrabantJongeGoovaerts Marcel & Kristof
PE LimburgOudeLoockx Guido
InterprovinciaalJongeHarchies Christian
InterprovinciaalOudeThibaut-Boons

Clubresultaten
ProvinceClub
LimburgDe Reisduif Lommel (Lommel)
Vlaams-BrabantNoord Brabant - Kapelle op den Bos (Kapelle O/d Bos)
Oost-VlaanderenLocal Unique - Outre Passerelle (Ronse)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
Waals-BrabantUnion Mont Saint Guibert (Mont Saint Guibert)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
Waals-BrabantRamillies : Union Wallonne (Ramillies)
Waals-BrabantGroupement, Ramillies, Sud Est ... etc ... (Ramillies)
Waals-BrabantRamillies : Union Wallonne (Ramillies)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)