Zoeken

België, Nationaal - Oude
11/08/2014 00:27
België, Nationaal - Jaarlingen
09/08/2014 21:28
België, Nationaal - Jonge
11/08/2014 00:10
België, Zone A1 - Oude
11/08/2014 12:46
België, Zone A1 - Jaarlingen
11/08/2014 12:35
België, Zone A1 - Jonge
11/08/2014 12:21
België, Zone A2 - Oude
11/08/2014 12:54
België, Zone A2 - Jaarlingen
11/08/2014 12:52
België, Zone A2 - Jonge
11/08/2014 12:08
België, Zone B1 - Oude
11/08/2014 12:13
België, Zone B1 - Jaarlingen
11/08/2014 12:21
België, Zone B1 - Jonge
11/08/2014 12:19
België, Zone B2 - Oude
11/08/2014 12:56
België, Zone B2 - Jaarlingen
11/08/2014 12:39
België, Zone B2 - Jonge
11/08/2014 12:14
België, Zone C1 - Oude
11/08/2014 12:51
België, Zone C1 - Jaarlingen
11/08/2014 12:30
België, Zone C1 - Jonge
11/08/2014 12:02
België, Zone C2 - Oude
11/08/2014 12:35
België, Zone C2 - Jaarlingen
11/08/2014 12:39
België, Zone C2 - Jonge
11/08/2014 12:14
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE West-VlaanderenJongeVermeulen-Dujardin
PE LimburgJaarlingenBosmans-Leekens Bosmans-Leekens (Beverlo, BE) winnen met Miss Limburg 1e Nationaal Châteauroux bij de jaarlingen
PE West-VlaanderenJaarlingenLefevre Christiaan
PE Vlaams-BrabantJaarlingenTournelle Davy
PE LimburgOudeJanssens Johny
PE Vlaams-BrabantOudeVandepoel Yves Yves Vandepoel (Geetbets, BE) wint Chateauroux II bij de oude duiven
LuikOudePanza Roberto
PE West-VlaanderenJongeBourdeaudhui Steven
PE LimburgJongeSerre Rudi
PE Vlaams-BrabantJongeVanhoudt - Serre Vanhoudt-Serre (Diest, BE) behaalt 2e nationaal Châteauroux jongen
LuikJaarlingenLeroy Frères
PE West-VlaanderenOudeDe Prol Filip
LuikJongePanza Roberto
PE AntwerpenJongeVercammen Hok Jos
SPE Luik-Namen-LuxemburgJongePanza Roberto
PE Oost-VlaanderenJongeSmet Gunther
SPE Henegouwen-Waals BrabantJongeClaes Francis & Syl
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenLeroy Frères
PE AntwerpenOudeRoodhooft Andre
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeMurez-Marichal
PE Oost-VlaanderenOudeThas Willy
PE AntwerpenJaarlingenVan Eynde Rudy
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenHok Sapin
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeBeelen Irene
PE Oost-VlaanderenJaarlingenSteveninck Benny Benny Steveninck (Hamme, BE) knalt als vanouds met twee provinciale en twee zonale overwinningen
InterprovinciaalJaarlingenTournelle Davy
InterprovinciaalJongeVerbruggen Gommaire
InterprovinciaalOudeVandepoel Yves

Clubresultaten
ProvinceClub
LimburgDe Reisduif Lommel (Lommel)
West-VlaanderenDe Verbroedering (Roesbrugge)
West-VlaanderenDe Torhoutse Duif (Wijnendale-Torhout)
West-VlaanderenDe duivenwacht (Lendelede)
West-VlaanderenElk Het Zijne (Dadizele)
West-VlaanderenExcelsior Tielt (Tielt)
West-VlaanderenUnion Oostkamp (Oostkamp)
West-VlaanderenDe Vredesduif (Wulvergem)
West-VlaanderenVerbond "De Scheldestreek" (moen helkijn)
West-VlaanderenDe Zwaluw & EDL (Aartrijke)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
West-VlaanderenDe Munckduif (Beerst)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Waals-BrabantLocal Unique - Wavre (Wavre)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
West-VlaanderenNieuwe Kortrijkse Vereniging (Kortrijk)
Vlaams-BrabantDe Vereniging (Liedekerke)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
LimburgJesseren, Vliermaal,Overrepen (Sektor Kolmont)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
West-VlaanderenDe Arend (Rekkem)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
Waals-BrabantUnion Mont Saint Guibert (Mont Saint Guibert)
Waals-BrabantRamillies : Union Wallonne (Ramillies)
Waals-BrabantGroupement, Ramillies, Sud Est ... etc ... (Ramillies)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
Waals-BrabantRamillies : Union Wallonne (Ramillies)
LimburgDe Grensduif (Hamont-Achel)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
LimburgJesseren, Vliermaal,Overrepen (Sektor Kolmont)