Zoeken

België, Nationaal - Oude
02/08/2014 17:55
België, Nationaal - Jaarlingen
02/08/2014 17:01
België, Nationaal - Jonge
15/09/2014 13:07
België, Nationaal - Jonge
02/08/2014 17:15
België, Zone A1 - Oude
19/08/2014 16:59
België, Zone A1 - Jaarlingen
19/08/2014 16:25
België, Zone A1 - Jonge
19/08/2014 16:57
België, Zone A2 - Oude
19/08/2014 16:29
Download
download  Uitslag België, Zone A2 - Oude (Bourges II 2014)

Winnaar
Winner  Vermeulen Henri
België, Zone A2 - Jaarlingen
19/08/2014 16:05
België, Zone A2 - Jonge
19/08/2014 16:33
België, Zone B1 - Oude
19/08/2014 16:33
België, Zone B1 - Jaarlingen
19/08/2014 16:00
België, Zone B1 - Jonge
19/08/2014 16:55
Download
download  Uitslag België, Zone B1 - Jonge (Bourges II 2014)

Winnaar
Winner  Verpaelt Adolf
België, Zone B2 - Oude
19/08/2014 16:59
België, Zone B2 - Jaarlingen
19/08/2014 16:23
België, Zone B2 - Jonge
19/08/2014 16:50
België, Zone C1 - Oude
19/08/2014 16:44
België, Zone C1 - Jaarlingen
19/08/2014 16:07
België, Zone C1 - Jonge
19/08/2014 16:29
Download
download  Uitslag België, Zone C1 - Jonge (Bourges II 2014)

Winnaar
Winner  Hazaert Kamiel
België, Zone C2 - Oude
19/08/2014 16:41
België, Zone C2 - Jaarlingen
19/08/2014 16:08
België, Zone C2 - Jonge
19/08/2014 16:01
Download
download  Uitslag België, Zone C2 - Jonge (Bourges II 2014)

Winnaar
Winner  Hosselet Benoit
Provinciale resultaten
ProvinceCategorieWinnaarReportage
PE AntwerpenOudeVercammen Hok Jos
PE Oost-VlaanderenJongeD'Hondt Hans
SPE Luik-Namen-LuxemburgJaarlingenBeelen Irene
PE West-VlaanderenJongeVandemaele Wilfried
SPE Henegouwen-Waals BrabantJaarlingenLoppe Pierre
PE AntwerpenJongeEngels Jos & Jules
SPE Luik-Namen-LuxemburgJongeThibaut-Boons
PE West-VlaanderenOudeVermander Lionel
PE Oost-VlaanderenOudeVlaeminck Hugo
SPE Henegouwen-Waals BrabantJongeBaert-Debusschere
PE LimburgJaarlingenVanoppen-Luyten
PE LimburgOudeStockmans Rudi
PE West-VlaanderenJaarlingenPlatteeuw Kurt & Raf
PE Oost-VlaanderenJaarlingenSteveninck Benny Benny Steveninck (Hamme, BE) knalt als vanouds met twee provinciale en twee zonale overwinningen
SPE Luik-Namen-LuxemburgOudeThibaut-Boons
PE LimburgJongeHerbots Kobe & Kato
PE AntwerpenJaarlingenVan Dyck Dirk Keizer van Antwerpen, Dirk Van Dyck (Zandhoven, Be), heeft zijn 1e nationale overwinning beet op Bourges II
SPE Henegouwen-Waals BrabantOudeCadet Letellier
InterprovinciaalOudeJanssens Florent
InterprovinciaalJaarlingenVanoppen-Luyten
InterprovinciaalJongeHazaert Kamiel

Clubresultaten
ProvinceClub
LimburgDe Reisduif Lommel (Lommel)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
Vlaams-BrabantDe Nachtklievers Opwijk (Opwijk)
LimburgJesseren, Vliermaal,Overrepen (Sektor Kolmont)
Waals-BrabantLocal Unique - Wavre (Wavre)
Vlaams-BrabantDe Vereniging (Liedekerke)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
West-VlaanderenNieuwe Kortrijkse Vereniging (Kortrijk)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
West-VlaanderenDe Munckduif (Beerst)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
Oost-VlaanderenLocal Unique - Outre Passerelle (Ronse)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Vlaams-BrabantNoord Brabant - Kapelle op den Bos (Kapelle O/d Bos)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
Waals-BrabantUnion Mont Saint Guibert (Mont Saint Guibert)
LimburgEendracht Genk (Genk)
Waals-BrabantGroupement, Ramillies, Sud Est ... etc ... (Ramillies)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
Vlaams-BrabantDe Jonge Liefhebbers (Testelt)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)