Nationale, zonale & provinciale resultaten online.
Nationale winnaar België Oude: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt)
De Nationale winnaar België uit Chateauroux III 2020 in de categorie "Oude" is Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt).
De duif werd geconstateerd op zaterdag om 15:41 CEST na een wedstrijd van 562.532 km., met een gemiddelde snelheid van 1304.88 m/min.

Nationale winnaar België Jonge: Bosmans-Leekens (Beverlo)
De Nationale winnaar België uit Chateauroux III 2020 in de categorie "Jonge" is Bosmans-Leekens (Beverlo).
De duif werd geconstateerd op zaterdag om 15:27 CEST na een wedstrijd van 540.05 km., met een gemiddelde snelheid van 1294.46 m/min.

Eerste duif aangemeld
De eerste aanmelding werd op de KBDB-Online website toegevoegd.
Los om 08:30 CEST
Weersomstandigheden tijdens de lossing: blauwe hemel, windstil, goed zicht



Weerkaarten
Weersverwachting: licht bewolkt tot mooi, noordenwind, noordwestenwind, westenwind


Aantal duiven
Er werden in totaal 18.043 duiven ingekorfd voor Chateauroux III, de laatste nationale vlucht van het seizoen. 15.322 jonge en 2.721 oude duiven maken de reis richting Chateauroux. Vorig jaar werden er 22.200 duiven ingekorfd (2.871 oude & 19.329 jonge duiven).