Zoeken

Provinciale resultaten 2018: PE Oost-Vlaanderen

Klik op de naam van de vlucht om het resultaat te downloaden.

DatumVluchtWinnaarReportage
15/09/2018Châteauroux IV (Jonge)Van den Abbeel-Van Paesschen
08/09/2018Blois (Jonge)Camphijn Eric
08/09/2018Blois (Oude)De Blander William
08/09/2018Châteauroux IV (Oude)Van den Abbeel-Van Paesschen
01/09/2018Argenton III (Jonge)Leutenez Eddy & Maarten
01/09/2018Argenton III (Oude)De Saedeleer Anja
25/08/2018Issoudun (Jonge)Wauters Nadine
25/08/2018Issoudun (Oude)Team Noël-Willockx
18/08/2018Châteauroux III (Oude)De Saedeleer Anja
18/08/2018Châteauroux III (Jaarlingen)Team Noël-Willockx
18/08/2018Châteauroux III (Jonge)De Cock Marc
18/08/2018Orléans (Jonge)Crucke Koen
18/08/2018Orléans (Jaarlingen)Bogaert Michel & Chris
18/08/2018Orléans (Oude)Bogaert Michel & Chris
11/08/2018Bourges II (Oude)Crucke Koen
11/08/2018Bourges II (Jaarlingen)De Saedeleer Anja
11/08/2018Bourges II (Jonge)Van den Abbeel-Van Paesschen
04/08/2018Angoulême (Oude)Provost-Spiers
04/08/2018Angoulême (Jaarlingen)Dekens Devy
04/08/2018Orleans (Oude)Crucke Koen
04/08/2018Orleans (Jonge)Meuleneire Patrick
04/08/2018Orleans (Jaarlingen)Crucke Koen
03/08/2018Perpignan (int.) (Oude)De Smeyter-Restiaen
29/07/2018Orléans (Oude)Verlinden Christian-Jozef-Chris
29/07/2018Orléans (Jaarlingen)De Cock Marc
29/07/2018Orléans (Jonge)Burms Marc
28/07/2018Tulle (Oude)Dekens Wilson
28/07/2018Tulle (Jaarlingen)Vandenheede Jacques & Freddy
27/07/2018Narbonne (int.) (Oude)De Smeyter-Restiaen
27/07/2018Narbonne (int.) (Jaarlingen)De Smeyter-Restiaen
21/07/2018Argenton II (Oude)Dierickx-Visschers Jules, Andy & Marie-Anne
21/07/2018Argenton II (Jaarlingen)Crucke Koen
21/07/2018Blois (Jonge)Van Hove Romain & Christophe
21/07/2018Blois (Jaarlingen)De Bisschop Lieselotte
21/07/2018Blois (Oude)De Neve Marnick
21/07/2018Libourne (Oude)Van De Walle Marc & Frankcy
21/07/2018Libourne (Jaarlingen)De Witte Marnique
20/07/2018Marseille (int.) (Oude)Meirlaen Etienne
15/07/2018Jarnac (Oude)Vandenheede Jacques & Freddy
15/07/2018Jarnac (Jaarlingen)Vandenheede Jacques & Freddy
15/07/2018Orléans (Jaarlingen)Vertriest Freddy
15/07/2018Orléans (Jonge)Verschueren Omer
15/07/2018Orléans (Oude)Team De Jaeger Freddy
13/07/2018St.-Vincent (int.) (Oude)Meirlaen Etienne Etienne Meirlaen (Deurle, BE) wint 1e Provinciaal en 2e Nationaal St.Vincent
07/07/2018Châteauroux II (Oude)Vandenheede Jacques & Freddy
07/07/2018Châteauroux II (Jaarlingen)Crucke Koen
07/07/2018Limoges II (Oude)Loobuyck Jos & Jan
07/07/2018Limoges II (Jaarlingen)Vandenheede Jacques & Freddy
06/07/2018Barcelona (int.) (Oude)Team De Jaeger Freddy Team Freddy De Jaeger (Knesselare, BE) wint 1e Internationaal Barcelona
30/06/2018Guéret (Oude)Vermaele Roland
30/06/2018Guéret (Jaarlingen)Vandenheede Jacques & Freddy Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, BE) gaan op hun elan verder: 1-3-7 Prov. Guéret YL (8d in top 50) en 2 x 2e Prov. op Montélimar
30/06/2018Montélimar (Oude)Dekens Wilson Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, BE) gaan op hun elan verder: 1-3-7 Prov. Guéret YL (8d in top 50) en 2 x 2e Prov. op Montélimar
30/06/2018Montélimar (Jaarlingen)Vandriessche Luc Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, BE) gaan op hun elan verder: 1-3-7 Prov. Guéret YL (8d in top 50) en 2 x 2e Prov. op Montélimar
29/06/2018Agen (int.) (Oude)Leutenez Marnix
29/06/2018Agen (int.) (Jaarlingen)Steenssens Rudiger
23/06/2018Brive (Oude)Loobuyck Jos & Jan
23/06/2018Argenton I (Oude)Vandenheede Jacques & Freddy
23/06/2018Argenton I (Jaarlingen)Schoors-De Waele Tridem Schoors-De Waele (Adegem, BE) winnen 1e Nat Argenton Jaarlingen
23/06/2018Brive (Jaarlingen)Van Gaver Tom & Marnik Een nieuwe start voor Tom & Marnik Van Gaver (Moortsele, BE) met meteen een 1e Nationaal Brive tegen 4.412 jaarse duiven!
22/06/2018Pau (int.) (Oude)Leutenez Marnix Etienne Meirlaen (Deurle, BE) schittert meteen uit Pau
16/06/2018Cahors (Oude)Bauters Jo Jo Bauters (Gavere, BE) wint met Totti de 1e Nationaal Cahors van 6.356 duiven
16/06/2018Châteauroux (Oude)Vyncke-Vyncke
16/06/2018Châteauroux (Jaarlingen)De Geest-De Cock
09/06/2018Châteauroux I (Oude)Vandenheede Jacques & Freddy Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, BE) winnen 1e Prov en 1e Zone A2 Chateauroux bij de oude
09/06/2018Châteauroux I (Jaarlingen)De Ruyck Walter
09/06/2018Valence (Oude)Van den Bulcke Guido
02/06/2018Châteauroux (Jaarlingen)Van Haute Andre
02/06/2018Châteauroux (Oude)Pappens Jan
02/06/2018Limoges I (Oude)Everaert Jo
26/05/2018Bourges I (Oude)Bauters Jo Topprestatie Jo Bauters (Gavere, BE) op eerste nationale vlucht Bourges
26/05/2018Bourges I (Jaarlingen)De Paepe Germain
26/05/2018Orléans (Oude)Goeteyn Annick Annick Goeteyn (Deinze, BE) lukt topweekend met provinciale winst uit Orleans
26/05/2018Orléans (Jaarlingen)Rommel-Deconinck
19/05/2018Vierzon (Oude)De Vos Yves
19/05/2018Vierzon (Jaarlingen)De Vos Yves
12/05/2018Blois (Oude)Vermeiren André
12/05/2018Blois (Jaarlingen)Van De Voorde Rene