Zoeken

Provinciale resultaten 2017: SPE Henegouwen-Waals Brabant

Klik op de naam van de vlucht om het resultaat te downloaden.

DatumVluchtWinnaarReportage
09/09/2017Châteauroux IV (Oude)Pierre Roger & David
09/09/2017Châteauroux IV (Jonge)Degand Br-Vi-Ma
26/08/2017Argenton III (Oude)Goossens-Druart
26/08/2017Argenton III (Jonge)Verspreet Ph & L
19/08/2017Vierzon (Jonge)Marsille Hadrien
19/08/2017Vierzon (Oude)Verachtert Hanne
14/08/2017Bergerac (Jaarlingen)Pitot Guy-Vanheede
14/08/2017Bergerac (Oude)Vandenberghe Alain & Luc
12/08/2017Châteauroux III (Oude)Guery Salvatore
12/08/2017Châteauroux III (Jaarlingen)Saudoyez Kevin
12/08/2017Châteauroux III (Jonge)Baert-Debusschere
05/08/2017Bourges II (Oude)Palm-Krücker
05/08/2017Bourges II (Jaarlingen)Casaert-Senechal
05/08/2017Bourges II (Jonge)Leclercq Frédéric & ADrien
04/08/2017Perpignan (int.) (Oude)Vandeputte-Kubica
29/07/2017Tulle (Oude)Colsoulle P&F
29/07/2017Tulle (Jaarlingen)Bascourt Nicolas
28/07/2017Narbonne (int.) (Oude)Paternoster Henri
28/07/2017Narbonne (int.) (Jaarlingen)Delhove Alain & Sigrid
22/07/2017Argenton II (Oude)Spruyt Eddy
22/07/2017Argenton II (Jaarlingen)Putseys Patte
22/07/2017Libourne (Oude)Calomme Bertrand
22/07/2017Libourne (Jaarlingen)Fedrigucci Averardo
21/07/2017Marseille (int.) (Oude)Divers Marc
15/07/2017Jarnac (Oude)Fedrigucci Averardo
15/07/2017Jarnac (Jaarlingen)Delhove Alain & Sigrid
15/07/2017St.-Vincent (int.) (Oude)Delhove Alain & Sigrid
08/07/2017Châteauroux II (Oude)Pierre Roger & David
08/07/2017Châteauroux II (Jaarlingen)Pierre Roger & David
08/07/2017Limoges II (Oude)Casaert-Senechal
08/07/2017Limoges II (Jaarlingen)Delhove Alain & Sigrid
07/07/2017Barcelona (int.) (Oude)Depasse-Lardenoye
30/06/2017Agen (int.) (Oude)Vandemeulebroecke Carlos & Xavier
30/06/2017Agen (int.) (Jaarlingen)Verspreet Ph & L
24/06/2017Cahors (Oude)Pavoncelli Michael
24/06/2017Pau (int.) (Oude)Decendre-Charlier
24/06/2017Argenton I (Oude)Sauvage-Duran
24/06/2017Argenton I (Jaarlingen)Sauvage-Duran
17/06/2017Brive (Oude)Degand Br-Vi-Ma
10/06/2017Châteauroux I (Oude)Casaert-Senechal
10/06/2017Châteauroux I (Jaarlingen)Cerfontaine Michel
10/06/2017Valence (Oude)Porson Roger & Olivier
04/06/2017Limoges I (Oude)Vandeputte-Kubica
27/05/2017Bourges I (Oude)Harchies Christian
27/05/2017Bourges I (Jaarlingen)Casaert Maurice (Fils) Maurice Casaert (Néchin, BE) remporte le 1er national Bourges Yl avec la plus grande vitesse du contingent général de 43.962 engagés
20/05/2017Chalon sur Saone (Jaarlingen)Decelle Robert
20/05/2017Chalon sur Saone (Oude)Passalacqua Alessandro