Argenton II

  • Organisator: Oost-Vlaamse Vereniging
  • Categorieën: Oude, Jaarse
  • Inkorvingsdatum: 16/06/2022
  • Lossingsdatum: 18/06/2022
  • Coördinaten:
    46°35'19" / 01°31'35"
Bereken uw afstand en aankomsttijd

Uitslagen België

Uitslag Winner Locatie Categorie
Uitslag België (Oude) Platteeuw Daniël & Didier Belgium Oude
Uitslag België (Jaarse) Pletinckx Marc & Angie Belgium Jaarse
Uitslag Zone A1 (Oude) Platteeuw Daniël & Didier Zone A1 Oude
Uitslag Zone A1 (Jaarse) Albulescu Jrinel Zone A1 Jaarse
Uitslag Zone A2 (Oude) Bral Wilfried Zone A2 Oude
Uitslag Zone A2 (Jaarse) Neyrinck-Callens Zone A2 Jaarse
Uitslag Zone A3 (Oude) Freddy & Jacques Vandenheede Zone A3 Oude
Uitslag Zone A3 (Jaarse) Freddy & Jacques Vandenheede Zone A3 Jaarse
Uitslag Zone B1 (Oude) Crucke Koen Zone B1 Oude
Uitslag Zone B1 (Jaarse) Pletinckx Marc & Angie Zone B1 Jaarse
Uitslag Zone B2 (Oude) Erik Limbourg Zone B2 Oude
Uitslag Zone B2 (Jaarse) De Bisschop Gustaaf Zone B2 Jaarse
Uitslag Zone B3 (Oude) Lefour Laurent Zone B3 Oude
Uitslag Zone B3 (Jaarse) Doc. Team Delhove-Paesmans Zone B3 Jaarse
Uitslag Zone B4 (Oude) Senden Danny Zone B4 Oude
Uitslag Zone B4 (Jaarse) Veulemans Ludwig Zone B4 Jaarse
Uitslag Zone C (Oude) Jos Thoné Zone C Oude
Uitslag Zone C (Jaarse) Cocco Giorgio Zone C Jaarse
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Oude) Erik Limbourg PE Vlaams-Brabant Oude
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Jaarse) De Bisschop Gustaaf PE Vlaams-Brabant Jaarse
Uitslag PE West-Vlaanderen (Oude) Platteeuw Daniël & Didier PE West-Vlaanderen Oude
Uitslag PE West-Vlaanderen (Jaarse) Neyrinck-Callens PE West-Vlaanderen Jaarse
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Oude) Freddy & Jacques Vandenheede PE Oost-Vlaanderen Oude
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Jaarse) Pletinckx Marc & Angie PE Oost-Vlaanderen Jaarse
Uitslag PE Limburg (Oude) Loockx Guido PE Limburg Oude
Uitslag PE Limburg (Jaarse) Veulemans Ludwig PE Limburg Jaarse
Uitslag PE Antwerpen (Oude) Van der Eycken Ludo & Emi PE Antwerpen Oude
Uitslag PE Antwerpen (Jaarse) Engels Jules & Yves PE Antwerpen Jaarse
Uitslag Wallonie Zone 1 (Oude) Murez-Marichal Wallonie Zone 1 Oude
Uitslag Wallonie Zone 1 (Jaarse) Casaert-Senechal Wallonie Zone 1 Jaarse
Uitslag Wallonie Zone 2 (Oude) Lefour Laurent Wallonie Zone 2 Oude
Uitslag Wallonie Zone 2 (Jaarse) Doc. Team Delhove-Paesmans Wallonie Zone 2 Jaarse
Uitslag Wallonie Zone 3 (Oude) Andot Victor Wallonie Zone 3 Oude
Uitslag Wallonie Zone 3 (Jaarse) Nols Francis Wallonie Zone 3 Jaarse

Clubresultaten

Club Locatie Uitslag
Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Antwerpen Argenton
Molse Fondclub Antwerpen Argenton
Oost-Antwerps Fondspel Antwerpen Argenton
De Grensduif Limburg Argenton
Koninklijke Duivenbond Zonhoven Limburg Argenton
De Reisduif - Dendermonde Oost-Vlaanderen Argenton
Eerlijk Duurt Langst Oost-Vlaanderen Argenton
Fondclub Der Denderstreek Oost-Vlaanderen Argenton
Fondclub Eeklo Oost-Vlaanderen Argenton
FOND RECHT VOOR ALLEN Oost-Vlaanderen Argenton
Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Oost-Vlaanderen Argenton
Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Oost-Vlaanderen Argenton
Lokaal Cureghem Centre - 22408 Vlaams-Brabant Argenton
Noord Brabant - Kapelle op den Bos Vlaams-Brabant Argenton
Woluwe Center Vlaams-Brabant Argenton 18-06-2022 Lokaal
Woluwe Center Vlaams-Brabant Argenton 18-06-2022 BEWO
De Arend West-Vlaanderen Argenton 18-06-22
De Munckduif Beerst West-Vlaanderen Argenton II 18 juni 2022
Fondclub Vlamertinge West-Vlaanderen Argenton 18 juni 2022
Union FONDCLUB Gistel West-Vlaanderen Argenton