La Souterraine I 2021

  • Organiser
    AWC
  • Categorieën: Oude, Jaarse
  • Inkorvingsdatum: 24/06/2021
  • Lossingsdatum: 28/06/2021

Uitslagen België

Uitslag Winner Locatie Categorie
Uitslag België (Oude) Brugmans Sabrina Belgium Oude
Uitslag België (Jaarse) Davy Tournelle Belgium Jaarse
Uitslag Zone A1 (Oude) Vancoillie Geert Zone A1 Oude
Uitslag Zone A1 (Jaarse) Pollin Marc & Geert Zone A1 Jaarse
Uitslag Zone A2 (Oude) De Ketele Marc Zone A2 Oude
Uitslag Zone A2 (Jaarse) Gillard-Delbroeck Zone A2 Jaarse
Uitslag Zone A3 (Oude) Olivier-Leysen Zone A3 Oude
Uitslag Zone A3 (Jaarse) De Zutter Alex Zone A3 Jaarse
Uitslag Zone B1 (Oude) Murez-Marichal Zone B1 Oude
Uitslag Zone B1 (Jaarse) Jacobs Jean Zone B1 Jaarse
Uitslag Zone B2 (Oude) Van Elsacker-Jepsen Zone B2 Oude
Uitslag Zone B2 (Jaarse) Wouters Michel Zone B2 Jaarse
Uitslag Zone B3 (Oude) Engelen Roger Zone B3 Oude
Uitslag Zone B3 (Jaarse) Crame Pierre Zone B3 Jaarse
Uitslag Zone B4 (Oude) Brugmans Sabrina Zone B4 Oude
Uitslag Zone B4 (Jaarse) Davy Tournelle Zone B4 Jaarse
Uitslag Zone C (Oude) Panis Ludo & Zoon Zone C Oude
Uitslag Zone C (Jaarse) Vandenrijn Georges Zone C Jaarse
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Oude) Gommaire Verbruggen PE Vlaams-Brabant Oude
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Jaarse) Davy Tournelle PE Vlaams-Brabant Jaarse
Uitslag PE West-Vlaanderen (Oude) Vancoillie Geert PE West-Vlaanderen Oude
Uitslag PE West-Vlaanderen (Jaarse) Planckaert Jozef PE West-Vlaanderen Jaarse
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Oude) Van der Maelen Sonia PE Oost-Vlaanderen Oude
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Jaarse) De Zutter Alex PE Oost-Vlaanderen Jaarse
Uitslag PE Limburg (Oude) Brugmans Sabrina PE Limburg Oude
Uitslag PE Limburg (Jaarse) Vandenrijn Georges PE Limburg Jaarse
Uitslag PE Antwerpen (Oude) Engelen Roger PE Antwerpen Oude
Uitslag PE Antwerpen (Jaarse) Wouters Michel PE Antwerpen Jaarse
Uitslag Wallonie Zone 1 (Oude) Murez-Marichal Wallonie Zone 1 Oude
Uitslag Wallonie Zone 1 (Jaarse) Vandeputte-Kubica Wallonie Zone 1 Jaarse
Uitslag Wallonie Zone 2 (Oude) Malengre Jean-Marie Wallonie Zone 2 Oude
Uitslag Wallonie Zone 2 (Jaarse) Crame Pierre Wallonie Zone 2 Jaarse
Uitslag Wallonie Zone 3 (Oude) Panza Roberto & Jeremy Wallonie Zone 3 Oude
Uitslag Wallonie Zone 3 (Jaarse) Bonmariage-Masson Wallonie Zone 3 Jaarse

Clubresultaten

Club Locatie Uitslag
Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Antwerpen La Souterraine
Molse Fondclub Antwerpen La soutarraine
Oost-Antwerps Fondspel Antwerpen La soutarraine
De Toekomst Halen Limburg La Souterraine
De Veldkets Limburg La Souterraine
Koninklijke Duivenbond Zonhoven Limburg La Souterraine (oude)
Koninklijke Duivenbond Zonhoven Limburg La Souterraine (jaarlingen - definitief)
Paal Beverlo Koersel Beringen Limburg La Souterrainne Plaatselijk
"De Arend" Wortegem Oost-Vlaanderen La souterraine (g.o)
"De Arend" Wortegem Oost-Vlaanderen La souterraine (k.o)
De Reisduif - Dendermonde Oost-Vlaanderen La Souterraine
Elk Zijn Deel Oost-Vlaanderen La souteraine 28 juli
Fondclub Der Denderstreek Oost-Vlaanderen La Souterraine
FOND RECHT VOOR ALLEN Oost-Vlaanderen La Souterraine
Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Oost-Vlaanderen La Souterraine
Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Oost-Vlaanderen La Souterraine
Lokaal Cureghem Centre - 22408 Vlaams-Brabant La Souterraine 28-06-2021
Noord Brabant - Kapelle op den Bos Vlaams-Brabant La Souteraine
Woluwe Center Vlaams-Brabant La Souterraine 28-06-2021 Lokaal
De Arend West-Vlaanderen La Souterraine
De Munckduif Beerst West-Vlaanderen La Souterraine 28/06/2021
De Vliegersclub Kortemark West-Vlaanderen La Souterraine 28-06-21
De Werkman West-Vlaanderen La Souterraine oude
De Werkman West-Vlaanderen La Souterraine jaarse
De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge West-Vlaanderen La Souterraine Jaarlingen
De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge West-Vlaanderen La Souterraine Oude
Fondclub Vlamertinge West-Vlaanderen La Souterraine
Ruiselede-Wingene West-Vlaanderen La souterraine oude en jaarse de ware vrienden wingene
Union FONDCLUB Gistel West-Vlaanderen La Souterraine