Chateauroux III 2020

  • Organiser
    KBDB
  • Categorieën: Oude, Jonge
  • Inkorvingsdatum: 10/09/2020
  • Lossingsdatum: 12/09/2020

Uitslagen België

Uitslag Winner Locatie Categorie
Uitslag België (Oude) Van Hertem-Schuurmans Belgium Oude
Uitslag België (Jonge) Bosmans-Leekens Belgium Jonge
Uitslag Zone A1 (Oude) Vandenbroucke M & W Zone A1 Oude
Uitslag Zone A1 (Jonge) Vansevenant Raymond Zone A1 Jonge
Uitslag Zone A2 (Oude) Vermassen David Zone A2 Oude
Uitslag Zone A2 (Jonge) Tom Van Gaver pigeons Zone A2 Jonge
Uitslag Zone B1 (Oude) Jos & Lars Vercammen Zone B1 Oude
Uitslag Zone B1 (Jonge) Hok Van de Wouwer Zone B1 Jonge
Uitslag Zone B2 (Oude) Van Hertem-Schuurmans Zone B2 Oude
Uitslag Zone B2 (Jonge) Bosmans-Leekens Zone B2 Jonge
Uitslag Zone C (Oude) Rondags Gert & Frans Zone C Oude
Uitslag Zone C (Jonge) Castermans-Maes Zone C Jonge
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Oude) Kevin Saudoyez SPE Henegouwen-Waals Brabant Oude
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Jonge) Miyashita Hiroshi SPE Henegouwen-Waals Brabant Jonge
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Oude) Dunon Theo SPE Luik-Namen-Luxemburg Oude
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Jonge) Letellier Marc SPE Luik-Namen-Luxemburg Jonge
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Oude) Albert Derwa PE Vlaams-Brabant Oude
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Jonge) Menten Ronny PE Vlaams-Brabant Jonge
Uitslag PE West-Vlaanderen (Oude) Messiaen-Vanhauwaert Lien-Marc PE West-Vlaanderen Oude
Uitslag PE West-Vlaanderen (Jonge) Lannoo-De Clerck PE West-Vlaanderen Jonge
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Oude) Van den Abbeel-Van Paesschen PE Oost-Vlaanderen Oude
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Jonge) Tom Van Gaver pigeons PE Oost-Vlaanderen Jonge
Uitslag PE Limburg (Oude) Van Hertem-Schuurmans PE Limburg Oude
Uitslag PE Limburg (Jonge) Bosmans-Leekens PE Limburg Jonge
Uitslag PE Antwerpen (Oude) Team Hooymans.be PE Antwerpen Oude
Uitslag PE Antwerpen (Jonge) Hok Van de Wouwer PE Antwerpen Jonge

Clubresultaten

Club Locatie Uitslag
Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Antwerpen Chateauroux
Molse Fondclub Antwerpen Chateauroux
Oost-Antwerps Fondspel Antwerpen Chateauroux
Samenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen Antwerpen Chateauroux
De Grensduif Limburg Chateauroux
De Toekomst Halen Limburg Chateauroux
De Vrede Tongeren Limburg CHATEAUROUX Ambi + lokaal + zuid-oost
Koninklijke Duivenbond Zonhoven Limburg Châteauroux
"De Arend" Wortegem Oost-Vlaanderen Chateauroux
De Reisduif - Dendermonde Oost-Vlaanderen Chateauroux
De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) Oost-Vlaanderen Chateauroux ( de laatsten )
Eerlijk Duurt Langst Oost-Vlaanderen Châteauroux
Fondclub Der Denderstreek Oost-Vlaanderen Chateauroux
Fondclub Eeklo Oost-Vlaanderen Chateauroux
FOND RECHT VOOR ALLEN Oost-Vlaanderen Chateauroux
Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Oost-Vlaanderen Chateauroux
Local Unique - Outre Passerelle Oost-Vlaanderen Chateauroux
Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Oost-Vlaanderen Chateauroux
De Hoop Vlaams-Brabant Châteauroux
De Ware Vrienden Vlaams-Brabant Chateauroux
Lokaal Cureghem Centre - 22408 Vlaams-Brabant Chateauroux 12-09-2020
Union Mont Saint Guibert Waals-Brabant Chateauroux_laon_bresny_mstg_12-09-20
De Getrouwe Duif West-Vlaanderen Chateauroux & arras & clermont
De Munckduif Beerst West-Vlaanderen Chateauroux jongen 120/09/2020
De Vliegersclub Kortemark West-Vlaanderen Châteauroux 12-09-20
De Werkman West-Vlaanderen Chateauroux jongen & oude
De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge West-Vlaanderen Chateauroux jongen
De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge West-Vlaanderen Chateauroux oude
Ruiselede-Wingene West-Vlaanderen Chateauroux iii
Union FONDCLUB Gistel West-Vlaanderen Chateauroux