Argenton II 2020

  • Organiser
    KBDB
  • Categorieën: Oude, Jonge
  • Inkorvingsdatum: 03/09/2020
  • Lossingsdatum: 06/09/2020

Uitslagen België

Uitslag Winner Locatie Categorie
Officieel resultaat België (Oude) Albert Derwa Belgium Oude
Officieel resultaat België (Jonge) De Troy Wim Belgium Jonge
Officieel resultaat Zone A1 (Oude) Familie Schreel Zone A1 Oude
Officieel resultaat Zone A1 (Jonge) Troubat Pierre Zone A1 Jonge
Officieel resultaat Zone A2 (Oude) Vermassen David Zone A2 Oude
Officieel resultaat Zone A2 (Jonge) Freddy & Jacques Vandenheede Zone A2 Jonge
Officieel resultaat Zone B1 (Oude) Van Hove - Uytterhoeven Zone B1 Oude
Officieel resultaat Zone B1 (Jonge) De Troy Wim Zone B1 Jonge
Officieel resultaat Zone B2 (Oude) Albert Derwa Zone B2 Oude
Officieel resultaat Zone B2 (Jonge) Veulemans-Perilleux Zone B2 Jonge
Officieel resultaat Zone C (Oude) Jos Thoné Zone C Oude
Officieel resultaat Zone C (Jonge) Weytjens Theo Zone C Jonge
Officieel resultaat SPE Henegouwen-Waals Brabant (Oude) Canion Sobkowiak SPE Henegouwen-Waals Brabant Oude
Officieel resultaat SPE Henegouwen-Waals Brabant (Jonge) Olivier Poussart SPE Henegouwen-Waals Brabant Jonge
Officieel resultaat SPE Luik-Namen-Luxemburg (Oude) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Oude
Officieel resultaat SPE Luik-Namen-Luxemburg (Jonge) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Jonge
Officieel resultaat PE Antwerpen (Oude) Team Hooymans.be PE Antwerpen Oude
Officieel resultaat PE Antwerpen (Jonge) De Troy Wim PE Antwerpen Jonge
Officieel resultaat PE Limburg (Oude) Loockx-Verbruggen PE Limburg Oude
Officieel resultaat PE Limburg (Jonge) Weytjens Theo PE Limburg Jonge
Officieel resultaat PE Oost-Vlaanderen (Oude) Van den Abbeel-Van Paesschen PE Oost-Vlaanderen Oude
Officieel resultaat PE Oost-Vlaanderen (Jonge) De Maeseneer Philip PE Oost-Vlaanderen Jonge
Officieel resultaat PE Vlaams-Brabant (Oude) Albert Derwa PE Vlaams-Brabant Oude
Officieel resultaat PE Vlaams-Brabant (Jonge) Veulemans-Perilleux PE Vlaams-Brabant Jonge
Officieel resultaat PE West-Vlaanderen (Oude) Debacker Filip PE West-Vlaanderen Oude
Officieel resultaat PE West-Vlaanderen (Jonge) Gino Clicque PE West-Vlaanderen Jonge

Clubresultaten

Locatie Club Uitslag
Antwerpen Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Argenton
Antwerpen Molse Fondclub Argenton
Antwerpen Oost-Antwerps Fondspel Argenton
Antwerpen Samenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen Argenton
Limburg De Grensduif Argenton
Limburg De Toekomst Halen Argenton
Limburg De Vrede Tongeren Argenton zuid-oost & LaTo
Limburg De Vrede Tongeren Argenton Ambi + lokaal
Limburg Koninklijke Duivenbond Zonhoven Argenton
Limburg Paal Beverlo Koersel Beringen Argenton Onze duif Paal
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem Argenton (g.o)
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem Argenton (k.o)
Oost-Vlaanderen De Reisduif - Dendermonde Argenton
Oost-Vlaanderen De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) Argenton
Oost-Vlaanderen Fondclub Der Denderstreek Argenton
Oost-Vlaanderen Fondclub Eeklo Argenton
Oost-Vlaanderen FOND RECHT VOOR ALLEN Argenton
Oost-Vlaanderen Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Argenton
Oost-Vlaanderen Local Unique - Outre Passerelle Argenton
Oost-Vlaanderen Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Argenton
Vlaams-Brabant De Hoop Argenton
Vlaams-Brabant Lokaal Cureghem Centre - 22408 Argenton 06-09-2020
Vlaams-Brabant Noord Brabant - Kapelle op den Bos Argenton
Vlaams-Brabant Woluwe Center Argenton 5-9-2020-Lokaal
Waals-Brabant Union Mont Saint Guibert Argenton_mstg_06-09-20
West-Vlaanderen De Arend Argenton 06-09-2020
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif Argenton jongen
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif Argenton oude
West-Vlaanderen De Munckduif Beerst Argenton 06/09/2020
West-Vlaanderen De Vliegersclub Kortemark Argenton 06-09-20
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge Argenton Jongen
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge Argenton Oude
West-Vlaanderen Fondclub Vlamertinge Argenton
West-Vlaanderen Ruiselede-Wingene Argenton ii
West-Vlaanderen Union FONDCLUB Gistel Argenton