Chateauroux II 2020

  • Organiser
    KBDB
  • Categorieën: Oude, Jaarlingen, Jonge
  • Inkorvingsdatum: 13/08/2020
  • Lossingsdatum: 15/08/2020

Uitslagen België

Uitslag Winner Locatie Categorie
Officieel resultaat België (Oude) De Neve Marnick Belgium Oude
Officieel resultaat België (Jaarlingen) Verstraete Xavier Belgium Jaarlingen
Officieel resultaat België (Jonge) Van den Abbeel-Van Paesschen Belgium Jonge
Officieel resultaat Zone A1 (Oude) Vanthournout Maurits Zone A1 Oude
Officieel resultaat Zone A1 (Jaarlingen) Guido Demonie Zone A1 Jaarlingen
Officieel resultaat Zone A1 (Jonge) Schreel Dieter Zone A1 Jonge
Officieel resultaat Zone A2 (Oude) De Neve Marnick Zone A2 Oude
Officieel resultaat Zone A2 (Jaarlingen) Verstraete Xavier Zone A2 Jaarlingen
Officieel resultaat Zone A2 (Jonge) J&R Vergeynst Zone A2 Jonge
Officieel resultaat Zone B1 (Oude) Ponnet Roger Zone B1 Oude
Officieel resultaat Zone B1 (Jaarlingen) Buyle Etienne Zone B1 Jaarlingen
Officieel resultaat Zone B1 (Jonge) Van den Abbeel-Van Paesschen Zone B1 Jonge
Officieel resultaat Zone B2 (Oude) T.M.T. Loft Zone B2 Oude
Officieel resultaat Zone B2 (Jaarlingen) Roziers-Xiang Zone B2 Jaarlingen
Officieel resultaat Zone B2 (Jonge) Jespers-Vanderwegen Zone B2 Jonge
Officieel resultaat Zone C (Oude) Lariviere Julien Zone C Oude
Officieel resultaat Zone C (Jaarlingen) Noelmans Josy Zone C Jaarlingen
Officieel resultaat Zone C (Jonge) Jos Thoné Zone C Jonge
Officieel resultaat SPE Henegouwen-Waals Brabant (Oude) Murez-Marichal SPE Henegouwen-Waals Brabant Oude
Officieel resultaat SPE Henegouwen-Waals Brabant (Jaarlingen) Allemeersch André SPE Henegouwen-Waals Brabant Jaarlingen
Officieel resultaat SPE Henegouwen-Waals Brabant (Jonge) Goossens-Druart SPE Henegouwen-Waals Brabant Jonge
Officieel resultaat SPE Luik-Namen-Luxemburg (Oude) Defrene Thierry & Guy SPE Luik-Namen-Luxemburg Oude
Officieel resultaat SPE Luik-Namen-Luxemburg (Jaarlingen) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Jaarlingen
Officieel resultaat SPE Luik-Namen-Luxemburg (Jonge) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Jonge
Officieel resultaat PE Antwerpen (Oude) Van Oystaeyen-Pickeur PE Antwerpen Oude
Officieel resultaat PE Antwerpen (Jaarlingen) Van Eynde-Goovaerts PE Antwerpen Jaarlingen
Officieel resultaat PE Antwerpen (Jonge) Stefaan Lambrechts PE Antwerpen Jonge
Officieel resultaat PE Limburg (Oude) Saatdüzen Saban PE Limburg Oude
Officieel resultaat PE Limburg (Jaarlingen) Lenaerts Jozef PE Limburg Jaarlingen
Officieel resultaat PE Limburg (Jonge) Hermans Bonne PE Limburg Jonge
Officieel resultaat PE Oost-Vlaanderen (Oude) De Neve Marnick PE Oost-Vlaanderen Oude
Officieel resultaat PE Oost-Vlaanderen (Jaarlingen) Verstraete Xavier PE Oost-Vlaanderen Jaarlingen
Officieel resultaat PE Oost-Vlaanderen (Jonge) Van den Abbeel-Van Paesschen PE Oost-Vlaanderen Jonge
Officieel resultaat PE Vlaams-Brabant (Oude) Christiaens Frans PE Vlaams-Brabant Oude
Officieel resultaat PE Vlaams-Brabant (Jaarlingen) Van Roy Koen PE Vlaams-Brabant Jaarlingen
Officieel resultaat PE Vlaams-Brabant (Jonge) Jespers-Vanderwegen PE Vlaams-Brabant Jonge
Officieel resultaat PE West-Vlaanderen (Oude) Messiaen-Vanhauwaert Bruno-Lien-Marc PE West-Vlaanderen Oude
Officieel resultaat PE West-Vlaanderen (Jaarlingen) Chris Debacker PE West-Vlaanderen Jaarlingen
Officieel resultaat PE West-Vlaanderen (Jonge) Chris Debacker PE West-Vlaanderen Jonge

Clubresultaten

Locatie Club Uitslag
Afdeling 05: Zuid-Holland Alphense Vrienden Club Chateauroux 15-08-20
Afdeling 05: Zuid-Holland PV De Snelvlucht Chateauroux
Antwerpen Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Chateauroux
Antwerpen Molse Fondclub Chateauroux
Antwerpen Oost-Antwerps Fondspel Chateauroux
Antwerpen Samenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen Chateauroux
Limburg De Grensduif Chateauroux
Limburg De Kanaalduif Eigenbilzen Chateauroux
Limburg De Toekomst Halen Chateauroux
Limburg De Veldkets Chateauroux Groot Lokaalspel
Limburg De Veldkets Chateauroux Klein Lokaalspel
Limburg De Vrede Tongeren Chateauroux AMBI + Lokaal + ZO
Limburg Koninklijke Duivenbond Zonhoven Châteauroux
Limburg Paal Beverlo Koersel Beringen Chateauroux Plaatselijk
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem Chateauroux (jongen)
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem Chateauroux (jaarlingen)
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem Chateauroux (oude)
Oost-Vlaanderen De Reisduif - Dendermonde Chateauroux
Oost-Vlaanderen De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) Chateauroux
Oost-Vlaanderen Eerlijk Duurt Langst Châteauroux
Oost-Vlaanderen Fondclub Der Denderstreek Chateauroux
Oost-Vlaanderen Fondclub Eeklo Chateauroux
Oost-Vlaanderen FOND RECHT VOOR ALLEN Chateauroux
Oost-Vlaanderen Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Chateauroux
Oost-Vlaanderen Local Unique - Outre Passerelle Chateauroux
Oost-Vlaanderen Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Chateauroux
Vlaams-Brabant De Hoop Châteauroux
Vlaams-Brabant De Ware Vrienden Chateauroux
Vlaams-Brabant Lokaal Cureghem Centre - 22408 Chateauroux 15-08-2020
Vlaams-Brabant Noord Brabant - Kapelle op den Bos Chateauroux
Vlaams-Brabant Woluwe Center Chateauroux 15-08-2020-Lokaal
West-Vlaanderen De Arend Chateauroux 15-08-20
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif Chateauroux oude
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif Chateauroux jaarlingen
West-Vlaanderen De Munckduif Beerst Chateauroux 15/08/2020
West-Vlaanderen De Vliegersclub Kortemark Châteauroux 15-08-20
West-Vlaanderen De Werkman Chateauroux jongen
West-Vlaanderen De Werkman Chateauroux oude & jaarse
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge Chateauroux Jongen
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge Chateauroux Oude
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge Chateauroux Jaarlingen
West-Vlaanderen Fondclub Vlamertinge Châteauroux
West-Vlaanderen Ruiselede-Wingene Chateauroux
West-Vlaanderen Ruiselede-Wingene Chateauroux jongen verbeterde versie
West-Vlaanderen Union FONDCLUB Gistel Chateauroux