Châteauroux III 2019

  • Organiser
    KBDB
  • Categorieën: Oude, Jonge
  • Inkorvingsdatum: 04/09/2019
  • Lossingsdatum: 06/09/2019

Uitslagen België

Uitslag Winner Locatie Categorie
Voorlopig resultaat België (Oude) Verbeek Bart Belgium Oude
Voorlopig resultaat België (Jonge) Reijnen-Bolton-De Hoogh Belgium Jonge
Voorlopig resultaat Zone A1 (Oude) Vandenbroucke M & W Zone A1 Oude
Voorlopig resultaat Zone A1 (Jonge) Vanlerberghe Marc Zone A1 Jonge
Voorlopig resultaat Zone A2 (Oude) Team Celie-Van Driessche Zone A2 Oude
Voorlopig resultaat Zone A2 (Jonge) Claus Eric Zone A2 Jonge
Voorlopig resultaat Zone B1 (Oude) Vercammen Jos Zone B1 Oude
Voorlopig resultaat Zone B1 (Jonge) Stefaan Lambrechts Zone B1 Jonge
Voorlopig resultaat Zone B2 (Oude) Verbeek Bart Zone B2 Oude
Voorlopig resultaat Zone B2 (Jonge) Reijnen-Bolton-De Hoogh Zone B2 Jonge
Voorlopig resultaat Zone C (Oude) Jos Thoné Zone C Oude
Voorlopig resultaat Zone C (Jonge) Castermans-Maes Zone C Jonge
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Oude) Murez-Marichal SPE Henegouwen-Waals Brabant Oude
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Jonge) Allemeersch André SPE Henegouwen-Waals Brabant Jonge
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Oude) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Oude
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Jonge) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Jonge
Uitslag PE Antwerpen (Oude) Verbeek Bart PE Antwerpen Oude
Uitslag PE Antwerpen (Jonge) Reijnen-Bolton-De Hoogh PE Antwerpen Jonge
Uitslag PE Limburg (Oude) Alaerts Jonah & Noah PE Limburg Oude
Uitslag PE Limburg (Jonge) Verheyden Guido PE Limburg Jonge
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Oude) De Maesschalck Luc PE Oost-Vlaanderen Oude
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Jonge) Team Noël-Willockx PE Oost-Vlaanderen Jonge
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Oude) Derwa-Luxem PE Vlaams-Brabant Oude
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Jonge) Daans Luc PE Vlaams-Brabant Jonge
Uitslag PE West-Vlaanderen (Oude) Luc De Laere PE West-Vlaanderen Oude
Uitslag PE West-Vlaanderen (Jonge) Gino Clicque PE West-Vlaanderen Jonge

Clubuitslagen

Locatie Club Uitslag
Antwerpen Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Chateauroux
Antwerpen Molse Fondclub Chateauroux
Antwerpen Oost-Antwerps Fondspel Chateauroux
Antwerpen Samenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen Chateauroux
Limburg De Eendracht Sint Lambrechts Herk CHATEAUROUX
Limburg De Toekomst Halen Chateauroux
Limburg De Vrede Tongeren CHATEAUROUX zuid-oost + LaTo
Limburg De Vrede Tongeren CHATEAUROUX Ambi + lokaal
Limburg Koninklijke Duivenbond Zonhoven Chateauroux
Limburg Paal Beverlo Koersel Beringen Chateauroux Plaatselijk Onze duif Paal
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem CHATEAUROUX - JONGEN
Oost-Vlaanderen De Reisduif - Dendermonde Chateauroux
Oost-Vlaanderen De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) chateauroux
Oost-Vlaanderen Fondclub Der Denderstreek Chateauroux
Oost-Vlaanderen Fondclub Eeklo Chateauroux
Oost-Vlaanderen Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Chateauroux
Oost-Vlaanderen Local Unique - Outre Passerelle CHATEAUROUX
Oost-Vlaanderen Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Chateauroux
Vlaams-Brabant De Hoop Châteauroux
Vlaams-Brabant Lokaal Cureghem Centre - 22408 Chateauroux 06-09-2019
Vlaams-Brabant Noord Brabant - Kapelle op den Bos CHATEAUROUX
Vlaams-Brabant Woluwe Center Chateauroux 6-9-19
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif CHATEAUROUX JONGEN
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif CHATEAUROUX OUDE
West-Vlaanderen De Vliegersclub Kortemark CHATEAUROUX 06-09-19
West-Vlaanderen De Werkman Chateauroux jongen & oude
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge Chateauroux
West-Vlaanderen Nieuwe Kortrijkse Vereniging Chateauroux Oude+Jaarse/Jonge
West-Vlaanderen Ruiselede-Wingene Chateauroux oude en jongen
West-Vlaanderen Union FONDCLUB Gistel Chateauroux