Argenton II 2019

  • Organisator: OVV
  • Categorieën: Oude, Jonge
  • Inkorvingsdatum: 22/08/2019
  • Lossingsdatum: 24/08/2019

Uitslagen België

Uitslag Winner Locatie Categorie
Voorlopig resultaat België (Oude) Gevaert-Lannoo Belgium Oude
Voorlopig resultaat België (Jonge) Allemeersch André Belgium Jonge
Voorlopig resultaat Zone A1 (Oude) De Keyser Kurt Zone A1 Oude
Voorlopig resultaat Zone A1 (Jonge) Sioen Luc & Hilde Zone A1 Jonge
Voorlopig resultaat Zone A2 (Oude) Gevaert-Lannoo Zone A2 Oude
Voorlopig resultaat Zone A2 (Jonge) Allemeersch André Zone A2 Jonge
Voorlopig resultaat Zone B1 (Oude) Maris Frans Zone B1 Oude
Voorlopig resultaat Zone B1 (Jonge) Van Muylder Nico Zone B1 Jonge
Voorlopig resultaat Zone B2 (Oude) Derwa-Luxem Zone B2 Oude
Voorlopig resultaat Zone B2 (Jonge) Van Horenbeeck Leo Zone B2 Jonge
Voorlopig resultaat Zone C (Oude) Jos Thoné Zone C Oude
Voorlopig resultaat Zone C (Jonge) Spooren Theo Zone C Jonge
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Oude) Casaert-Senechal SPE Henegouwen-Waals Brabant Oude
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Jonge) Allemeersch André SPE Henegouwen-Waals Brabant Jonge
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Oude) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Oude
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Jonge) Leroy Philippe & Danny SPE Luik-Namen-Luxemburg Jonge
Uitslag PE Antwerpen (Oude) Maris Frans PE Antwerpen Oude
Uitslag PE Antwerpen (Jonge) Czarnota Tomasz-Nys Gunther PE Antwerpen Jonge
Uitslag PE Limburg (Oude) Stockmans Ivan PE Limburg Oude
Uitslag PE Limburg (Jonge) Geraerts Erwin PE Limburg Jonge
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Oude) Gevaert-Lannoo PE Oost-Vlaanderen Oude
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Jonge) Van Sterthem Jelle PE Oost-Vlaanderen Jonge
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Oude) Derwa-Luxem PE Vlaams-Brabant Oude
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Jonge) Van Roy Geert PE Vlaams-Brabant Jonge
Uitslag PE West-Vlaanderen (Oude) De Keyser Kurt PE West-Vlaanderen Oude
Uitslag PE West-Vlaanderen (Jonge) Norbert Ally PE West-Vlaanderen Jonge

Clubuitslagen

Locatie Club Uitslag
Antwerpen Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Argenton
Antwerpen Molse Fondclub ARGENTON 24/82019
Antwerpen Oost-Antwerps Fondspel Argenton
Antwerpen Samenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen Argenton
Limburg De Toekomst Halen Argenton
Limburg De Vrede Tongeren ARGENTON zuid-oost + LaTo
Limburg De Vrede Tongeren ARGENTON Ambi + lokaal
Limburg Koninklijke Duivenbond Zonhoven Argenton
Limburg Paal Beverlo Koersel Beringen Argenton Plaatselijk Onze duif Paal
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem ARGENTON - OUDE
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem ARGENTON - JONGEN
Oost-Vlaanderen De Reisduif - Dendermonde Argenton
Oost-Vlaanderen De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) argenton
Oost-Vlaanderen Fondclub Der Denderstreek Argenton
Oost-Vlaanderen Fondclub Eeklo Argenton
Oost-Vlaanderen FOND RECHT VOOR ALLEN Argenton
Oost-Vlaanderen Kon.Denderbond Ninove ARGENTON + TOURY
Oost-Vlaanderen Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Argenton
Oost-Vlaanderen Local Unique - Outre Passerelle ARGENTON
Oost-Vlaanderen Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Argenton
Oost-Vlaanderen Union et Liberté ARGENTON
Vlaams-Brabant De Hoop Argenton
Vlaams-Brabant Lokaal Cureghem Centre - 22408 Argenton 24-08-2019
Vlaams-Brabant Noord Brabant - Kapelle op den Bos ARGENTON
Vlaams-Brabant Woluwe Center Argenton 24-8-19-West Brabant
Vlaams-Brabant Woluwe Center Argenton 24-8-19-Lokaal
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif argenton jongen
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif argenton oude
West-Vlaanderen De Werkman Argenton jongen & oude
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge ARGENTON OUDE
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge ARGENTON JONGEN
West-Vlaanderen Nieuwe Kortrijkse Vereniging Argenton Oude+Jaarse/Jonge
West-Vlaanderen Ruiselede-Wingene ARGENTON III OUDE EN JONGEN
West-Vlaanderen Union FONDCLUB Gistel Argenton