Argenton 2019

  • Organisator: KBDB
  • Categorieën: Oude, Jaarlingen
  • Inkorvingsdatum: 20/06/2019
  • Lossingsdatum: 22/06/2019

Uitslagen België

Locatie Categorie Winnaar Uitslag
Belgium Oude Sioen Luc & Hilde Uitslag België (Oude)
Belgium Jaarlingen D'hondt Michel & Filip Uitslag België (Jaarlingen)
SPE Henegouwen-Waals Brabant Oude Henri Michael Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Oude)
SPE Henegouwen-Waals Brabant Jaarlingen Harchies Cyril Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Jaarlingen)
SPE Luik-Namen-Luxemburg Oude Thibaut-Boons Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Oude)
SPE Luik-Namen-Luxemburg Jaarlingen Thibaut-Boons Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Jaarlingen)
Zone A1 Oude Sioen Luc & Hilde Uitslag Zone A1 (Oude)
Zone A1 Jaarlingen Sioen Luc & Hilde Uitslag Zone A1 (Jaarlingen)
Zone A2 Oude Allemeersch André Uitslag Zone A2 (Oude)
Zone A2 Jaarlingen D'hondt Michel & Filip Uitslag Zone A2 (Jaarlingen)
Zone B1 Oude Famille 3D Uitslag Zone B1 (Oude)
Zone B1 Jaarlingen Van Hove - Uytterhoeven Uitslag Zone B1 (Jaarlingen)
Zone B2 Oude Van Roy-Philipsen Uitslag Zone B2 (Oude)
Zone B2 Jaarlingen Van Saet Mario Uitslag Zone B2 (Jaarlingen)
Zone C Oude Jos Thoné Uitslag Zone C (Oude)
Zone C Jaarlingen Beckers Jean Uitslag Zone C (Jaarlingen)
PE Antwerpen Oude Van Roy-Philipsen Uitslag PE Antwerpen (Oude)
PE Antwerpen Jaarlingen Van Hove - Uytterhoeven Uitslag PE Antwerpen (Jaarlingen)
PE Limburg Oude Brugmans Sabrina Uitslag PE Limburg (Oude)
PE Limburg Jaarlingen Verreckt-Rutten-Deplae Uitslag PE Limburg (Jaarlingen)
PE Oost-Vlaanderen Oude Benny Steveninck Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Oude)
PE Oost-Vlaanderen Jaarlingen D'hondt Michel & Filip Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Jaarlingen)
PE Vlaams-Brabant Oude Beeckmans Geert Uitslag PE Vlaams-Brabant (Oude)
PE Vlaams-Brabant Jaarlingen Van den Eynde Louis Uitslag PE Vlaams-Brabant (Jaarlingen)
PE West-Vlaanderen Oude Sioen Luc & Hilde Uitslag PE West-Vlaanderen (Oude)
PE West-Vlaanderen Jaarlingen Liliane Demely Uitslag PE West-Vlaanderen (Jaarlingen)

Clubuitslagen

Locatie Club Uitslag
Antwerpen Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Argenton
Antwerpen Molse Fondclub ARGENTON 22/06/2019
Antwerpen Oost-Antwerps Fondspel Argenton
Antwerpen Samenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen Argenton
Limburg De Eendracht Sint Lambrechts Herk Argenton
Limburg De Grensduif Argenton
Limburg De Toekomst Halen Argenton
Limburg De Veldkets Argenton
Limburg Koninklijke Duivenbond Zonhoven Argenton
Limburg Paal Beverlo Koersel Beringen Argenton Plaatselijk Onze duif Paal
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem ARGENTON - OUDE
Oost-Vlaanderen "De Arend" Wortegem ARGENTON - JAARLINGEN
Oost-Vlaanderen De Reisduif - Dendermonde Argenton
Oost-Vlaanderen De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) argenton 2
Oost-Vlaanderen Fondclub Der Denderstreek Argenton
Oost-Vlaanderen Fondclub Eeklo Argenton
Oost-Vlaanderen Kon.Denderbond Ninove ARGENTON + MELUN + PAU + MONTAUBAN + NOYON
Oost-Vlaanderen Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Argenton
Oost-Vlaanderen Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Argenton
Oost-Vlaanderen VAC Argenton
Vlaams-Brabant De Hoop Argenton
Vlaams-Brabant Lokaal Cureghem Centre - 22408 Argenton 22-06-2019
Vlaams-Brabant Noord Brabant - Kapelle op den Bos ARGENTON
Vlaams-Brabant Woluwe Center Argenton 22-6-19+West Brabant
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif ARGENTON OUDE
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif ARGENTON JAARLINGEN
West-Vlaanderen De Werkman Argenton oude
West-Vlaanderen De Werkman Argenton jaarse
West-Vlaanderen Nieuwe Kortrijkse Vereniging Argenton Oude/Jaarse
West-Vlaanderen Ruiselede-Wingene ARGENTON OUDE EN JAARSE 22-06-19
West-Vlaanderen Union FONDCLUB Gistel Argenton