Argenton III 2018

  • Organiser
    OVV
  • Categorieën: Oude, Jonge
  • Inkorvingsdatum: 30/08/2018
  • Lossingsdatum: 01/09/2018

Uitslagen België

Uitslag Winner Locatie Categorie
Officieel resultaat België (Oude) Derwa-Luxem Belgium Oude
Officieel resultaat België (Jonge) Leutenez Eddy & Maarten Belgium Jonge
Officieel resultaat Zone A1 (Oude) Vancraeynest Georges Zone A1 Oude
Officieel resultaat Zone A1 (Jonge) Vansieleghem Arnold Zone A1 Jonge
Officieel resultaat Zone A2 (Oude) De Neve Marnick Zone A2 Oude
Officieel resultaat Zone A2 (Jonge) Leutenez Eddy & Maarten Zone A2 Jonge
Officieel resultaat Zone B1 (Oude) De Saedeleer Anja Zone B1 Oude
Officieel resultaat Zone B1 (Jonge) Cleirbaut Kris Zone B1 Jonge
Officieel resultaat Zone B2 (Oude) Derwa-Luxem Zone B2 Oude
Officieel resultaat Zone B2 (Jonge) Vermeerbergen-Wilms Zone B2 Jonge
Officieel resultaat Zone C (Oude) Thoné Xavier & Maxim Zone C Oude
Officieel resultaat Zone C (Jonge) Jos Thoné Zone C Jonge
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Oude) Harchies Christian SPE Henegouwen-Waals Brabant Oude
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Jonge) Vande Walle Yves SPE Henegouwen-Waals Brabant Jonge
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Oude) Meskens Cyprien SPE Luik-Namen-Luxemburg Oude
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Jonge) Thibaut-Boons SPE Luik-Namen-Luxemburg Jonge
Uitslag PE Antwerpen (Oude) Maris Frans PE Antwerpen Oude
Uitslag PE Antwerpen (Jonge) Vermeerbergen-Wilms PE Antwerpen Jonge
Uitslag PE Limburg (Oude) Loockx Guido PE Limburg Oude
Uitslag PE Limburg (Jonge) Brugmans Sabrina PE Limburg Jonge
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Oude) De Saedeleer Anja PE Oost-Vlaanderen Oude
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Jonge) Leutenez Eddy & Maarten PE Oost-Vlaanderen Jonge
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Oude) Veulemans-Perilleux PE Vlaams-Brabant Oude
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Jonge) Van Den Houte Godfried PE Vlaams-Brabant Jonge
Uitslag PE West-Vlaanderen (Oude) Debacker Filip PE West-Vlaanderen Oude
Uitslag PE West-Vlaanderen (Jonge) Gino Clicque PE West-Vlaanderen Jonge

Clubuitslagen

Locatie Club Uitslag
Antwerpen Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen Argenton
Antwerpen Molse Fondclub Argenton 01/09/2018
Antwerpen Oost-Antwerps Fondspel Argenton
Antwerpen Samenspel Holland-Damiaanverbond-Zuiderkempen Argenton
Limburg De Eendracht Sint Lambrechts Herk Argenton
Limburg De Toekomst Halen Argenton
Limburg De Vrede Tongeren Argenton LaTo
Limburg De Vrede Tongeren Argenton ZO
Limburg De Vrede Tongeren Argenton AMBI+Lokaal
Limburg Koninklijke Duivenbond Zonhoven Argenton
Limburg Paal Beverlo Koersel Beringen Argenton Plaatselijk Onze duif Paal
Oost-Vlaanderen De Reisduif - Dendermonde Argenton
Oost-Vlaanderen De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) argenton
Oost-Vlaanderen Fondclub Der Denderstreek Argenton
Oost-Vlaanderen Fondclub Eeklo Argenton
Oost-Vlaanderen FOND RECHT VOOR ALLEN Argenton
Oost-Vlaanderen Kon.Denderbond Ninove ARGENTON + TOURY
Oost-Vlaanderen Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" Argenton
Oost-Vlaanderen Local Unique - Outre Passerelle argenton
Oost-Vlaanderen Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde Argenton
Oost-Vlaanderen Union et Liberté ARGENTON
Vlaams-Brabant De Hoop Argenton
Vlaams-Brabant Lokaal Cureghem Centre - 22408 Argenton III 01/09/2018
West-Vlaanderen De Vliegersclub Kortemark Argenton 01-09-18
West-Vlaanderen De Werkman Argenton Jongen
West-Vlaanderen De Werkman Argenton Oude
West-Vlaanderen Nieuwe Kortrijkse Vereniging Argenton Oude/Jonge
West-Vlaanderen Ruiselede-Wingene ARGENTON III OUDE EN JONGEN