La Souterraine II 2013

  • Organiser
    OVV
  • Categorieën: Oude, Jonge
  • Inkorvingsdatum: 22/08/2013
  • Lossingsdatum: 24/08/2013

Uitslagen België

Uitslag Winner Locatie Categorie
Officieel resultaat België (Oude) Van Meeuwen Pierre Belgium Oude
Officieel resultaat België (Jonge) Vanonckelen Marc Belgium Jonge
Officieel resultaat Zone A1 (Oude) Antoine & Rudi De Saer Zone A1 Oude
Officieel resultaat Zone A1 (Jonge) Joël Verschoot Zone A1 Jonge
Officieel resultaat Zone A2 (Oude) Gevaert-Van Schoorisse Zone A2 Oude
Officieel resultaat Zone A2 (Jonge) Van Sterthem Stijn Zone A2 Jonge
Officieel resultaat Zone B1 (Oude) Roelandt-Mille Zone B1 Oude
Officieel resultaat Zone B1 (Jonge) Benny Steveninck Zone B1 Jonge
Officieel resultaat Zone B2 (Oude) Van Horenbeeck Leo & Christophe Zone B2 Oude
Officieel resultaat Zone B2 (Jonge) Coel Matthias Zone B2 Jonge
Officieel resultaat Zone C1 (Oude) Van Meeuwen Pierre Zone C1 Oude
Officieel resultaat Zone C1 (Jonge) Vanonckelen Marc Zone C1 Jonge
Officieel resultaat Zone C2 (Oude) Neven Frank Zone C2 Oude
Officieel resultaat Zone C2 (Jonge) Jamaigne Albert Zone C2 Jonge
Uitslag Interprovinciaal (Oude) Herbots Jo & Raf Interprovinciaal Oude
Uitslag Interprovinciaal (Jonge) Vanonckelen Marc Interprovinciaal Jonge
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Oude) Murez-Marichal SPE Henegouwen-Waals Brabant Oude
Uitslag SPE Henegouwen-Waals Brabant (Jonge) Senzée Jean-Pierre SPE Henegouwen-Waals Brabant Jonge
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Oude) Dermience Philippe SPE Luik-Namen-Luxemburg Oude
Uitslag SPE Luik-Namen-Luxemburg (Jonge) Jamaigne Albert SPE Luik-Namen-Luxemburg Jonge
Uitslag PE Antwerpen (Oude) Van Thillo Willy PE Antwerpen Oude
Uitslag PE Antwerpen (Jonge) De Bruyn-Wijnand PE Antwerpen Jonge
Uitslag PE Limburg (Oude) Pierre Van Meeuwen PE Limburg Oude
Uitslag PE Limburg (Jonge) Vanonckelen Marc PE Limburg Jonge
Uitslag Luik (Oude) Zecchinion Lucien Luik Oude
Uitslag Luik (Jonge) Jacquemin Francois Luik Jonge
Uitslag Namen (Oude) Dermience Philippe Namen Oude
Uitslag Namen (Jonge) Delfosse Guy Namen Jonge
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Oude) Roelandt-Mille PE Oost-Vlaanderen Oude
Uitslag PE Oost-Vlaanderen (Jonge) Benny Steveninck PE Oost-Vlaanderen Jonge
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Oude) Van Hoorenbeeck Louis PE Vlaams-Brabant Oude
Uitslag PE Vlaams-Brabant (Jonge) Arien - De Keyser PE Vlaams-Brabant Jonge
Uitslag Waals-Brabant (Oude) Sauvage-Duran Waals-Brabant Oude
Uitslag Waals-Brabant (Jonge) Sauvage-Duran Waals-Brabant Jonge
Uitslag PE West-Vlaanderen (Oude) Antoine & Rudi De Saer PE West-Vlaanderen Oude
Uitslag PE West-Vlaanderen (Jonge) Joël Verschoot PE West-Vlaanderen Jonge

Clubuitslagen

Locatie Club Uitslag
Antwerpen Kon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen La Souterraine
Antwerpen Molse Fondclub La Souterraine
Limburg De Eendracht Sint Lambrechts Herk La souterraine
Limburg De Reisduif Lommel 24-08 La Souterraine, Marne, 26-08 Reims.
Limburg De Toekomst Halen La Souterraine
Limburg De Vrede Tongeren LA SOUTERRAINE 24-08-2013
Limburg Koninklijke Duivenbond Zonhoven La Souterraine 2
Limburg Paal Beverlo Koersel Beringen La Souterraine
Oost-Vlaanderen De Leievrienden La Souterraine
Oost-Vlaanderen De Reisduif - Dendermonde La Souterraine
Oost-Vlaanderen De verbroedering (prov. en nat. uitslagen) LA SOUTTERAINE
Oost-Vlaanderen Fondclub Der Denderstreek La Souterraine
Oost-Vlaanderen Fondclub Eeklo La Souterraine
Oost-Vlaanderen FOND RECHT VOOR ALLEN La Soutteraine
Oost-Vlaanderen Kon.Denderbond Ninove La Souteraine ou-jo
Oost-Vlaanderen Koninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" La Souterraine
Oost-Vlaanderen Lokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde la souterraine
Oost-Vlaanderen Union et Liberté La Souterraine
Vlaams-Brabant De Hoop La Souterraine
Vlaams-Brabant De Jonge Liefhebbers La Souterraine New Hageland
Vlaams-Brabant De Nachtklievers Opwijk la souterraine
Vlaams-Brabant Noord Brabant - Kapelle op den Bos LA SOUTERRAINE
Waals-Brabant Groupement, Ramillies, Sud Est ... etc ... La Souterraine
Waals-Brabant Local Unique - Wavre la souterraine
Waals-Brabant Ramillies : Union Wallonne La Souterraine
Waals-Brabant Union Mont Saint Guibert LA SOUTERRAINE 24-08-13
West-Vlaanderen De Arend La Souterraine oude 24 augustus 2013
West-Vlaanderen De Arend La Souterraine jongen 24 augustus 2013
West-Vlaanderen De duivenwacht LA SOUTERRAINE
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif la souterraine jongen
West-Vlaanderen De Getrouwe Duif la souterraine oude
West-Vlaanderen De Munckduif Beerst La Souteraine oude zaterdag 24 augustus
West-Vlaanderen De Munckduif Beerst La souteraine jongen zaterdag 24 augustus
West-Vlaanderen De Vliegersclub Kortemark La Souterraine oude en jongen
West-Vlaanderen De Werkman La Souterraine Oude - De Eendracht
West-Vlaanderen De Werkman La Souterraine Jongen - De Eendracht
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge LA SOUTERRAINE OUDE
West-Vlaanderen De Zwaluw - Fondclub Steenbrugge LA SOUTERRAINE JONGEN
West-Vlaanderen Ruiselede-Wingene LA SOUTERRAINE 24-08-13
West-Vlaanderen T Zal Wel Gaan LA SOUTERRAINE JONGEN 24 - 08 - 13
West-Vlaanderen T Zal Wel Gaan LA SOUTERRAINE OUDE - JAARLINGEN 24 - 08 - 13
West-Vlaanderen Union FONDCLUB Gistel La Souterraine 24 aug 13