Marseille (Int.) 2011

  • Organiser
    CFW
  • Categorieën: Oude, Dubbeling duivinnen
  • Inkorvingsdatum: 19/07/2011
  • Lossingsdatum: 24/07/2011

Marseille (Int.) 2011 (24/07/2011) - Officieel resultaat Internationaal (Dubbeling duivinnen)

MARSEILLE du 24/07/11 International Femelles 

Lâcher: le dimanche 24/07/11 à 07 h 00
670 Amateurs - 2416 Pigeons
Mise à jour le05/09/11 à 10:06:02

Pl.  Nom                  Localité      Mar Sur Bagues     H_Réelle Dist.   Vitesses   
   1 SCHASCHKOW CYRILLE   WIESUILLER      1  21  211944.07 17h24m19 671697  1075.892 
   2 IHRIG HANS           RUSSELSHEIM 5   9   9 7900713.07 19h23m31 787469  1059.098 
   3 NEUROHR WERNER       FRIEDRICHSTHA   4   5 2630973.10 18h01m11 697972  1055.641 
   4 KANSKI KARL_HEINZ+B  ESCHWEILER      1   2  120070.08 20h34m06 858711  1054.794 
   5 NEUROHR WERNER       FRIEDRICHSTHA   1   5 2630992.10 18h11m11      2  1039.913 
   6 KOERS KARL_HEINZ     MANDELBACHTAL   1  11 1060587.09 18h03m10 682808  1029.615 
   7 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH    20  21 1091054.10 18h09m23 687522  1027.098 
   8 ROGE RICHARD         HEUTREGIVILLE   1   8  191956.09 18h26m39 703067  1023.909 
   9 HERBOTS+HELLER       ZWEIBRUCKEN     7  19 2280823.09 18h24m14 698729  1021.171 
  10 JACQUEMAIN JEAN_MARC TROOZ           1   3 1031569.09 20h40m25 829349  1010.870 
  11 PLATTEAUX MARCEL S.  PUURS           2   4 6356415.08 21h46m42 894290  1008.557 
  12 BOLD GEBR.           RODALBEN        5   9 4890572.07 18h29m54 694950  1007.320 
  13 OPLADEN SG           ALSDORF         1   8 5430379.09 21h21m15 862524  1001.472 
  14 ZOLLER ERNST SG      ZWEIBRUCKEN     1   7  981049.06 18h34m20 693444   998.698 
  15 BEAUDOINT JEAN_LOUIS MARCHE EN FAM   1   1 7005177.09 20h15m18 793760   998.064 
  16 PAULET INGE+ERNST    KOLN            2   6 3890079.09 21h37m22 869454   990.982 
  17 JANSSENS_ HAUSOUL    AW EPEN         4  16 2041011.10 21h20m29 852650   990.897 
  18 JANSSENS_ HAUSOUL    AW EPEN         3  16 2041051.10 21h23m50      2   987.054 
  19 HERBOTS+HELLER       ZWEIBRUCKEN    15  19 2280072.10 18h49m47      2   984.412 
  20 HIRSCHMANN FRANZ JOS OESTRICH_WINK   6   6 8710136.09 20h17m21 783234   982.285 
  21 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH     2  21 1091012.10 18h40m09      2   981.964 
  22 JACOBI WERNER        DAMM            2   5 3940496.08 21h50m00 872915   980.789 
  23 LEáMEISTER LOTHAR    HUTSCHENHAUSE  10  13 2860439.08 19h13m27 713180   972.357 
  24 CAPELLE JEAN_MARIE   AGIMONT         4   4 8008177.09 20h34m27 788234   967.812 
  25 SCHASCHKOW CYRILLE   WIESUILLER      4  21  211783.07 18h39m20      2   960.482 
  26 LEáMEISTER LOTHAR    HUTSCHENHAUSE   8  13 2860081.09 19h22m47      2   960.139 
  27 HERMES HEIKO         ALTHORNBACH     5  14  981358.10 18h58m17 687578   957.239 
  28 HERBOTS+HELLER       ZWEIBRUCKEN     3  19 2280851.09 19h10m33      3   956.430 
  29 GROSSE VINCENT       MERTEN         11  13  122427.09 18h58m00 685659   954.957 
  30 HERBOTS+HELLER       ZWEIBRUCKEN     2  19 2280932.09 19h12m51      4   953.428 
  31 BAESEL DERBY         F_VOLMNSTER     6  19 6253719.08 18h53m37 679092   951.607 
  32 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH     9  21 9000196.10 19h02m47      3   951.215 
  33 LEáMEISTER LOTHAR    HUTSCHENHAUSE   3  13 2860038.09 19h31m09      3   949.445 
  34 KOERS KARL_HEINZ     MANDELBACHTAL   7  11 1060169.08 18h59m23      2   949.156 
  35 ZERBE NORBERT        WIESBADEN       2   2 9740024.09 21h06m15 800756   946.228 
  36 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH    12  21 9000256.10 19h07m12      4   945.438 
  37 VAN GROTEL STEFAN    VV HELMOND      7  11 1886315.10 06h16m06 928381   939.562 
  38 VAN DELFT JACK       GA DONGEN       1   2 1693668.08 06h41m26 949999   937.407 
  39 JANSEN B. & CO.      NA BAVEL        2   3 3813711.08 06h36m57 944916   936.535 
  40 KOERS KARL_HEINZ     MANDELBACHTAL  11  11 1060543.09 19h09m40      3   935.779 
  41 VAN TUYL GERARD      GL HELLOUW      3   5 1375839.09 07h08m24 971572   933.845 
  42 LEDOUX GERARD        ROLLOT          1   6   99058.07 20h38m17 763334   932.849 
  43 CHOUROT CHRIS & NADI CAMAPPEVILLE    3   3  346239.08 20h45m38 768312   930.573 
  44 BAESEL DERBY         F_VOLMNSTER     8  19    8357.03 19h09m46      2   930.548 
  45 DUSSEAUX GILBERT     CANDOR          3   3  111508.07 20h37m39 760710   930.362 
  46 BURLION ANTHONY      VILLEREAU FRA   1  22  235401.07 21h32m12 810648   929.430 
  47 THELLIER VINCENT     ENCHENBERG      1   3   96916.10 18h57m26 666596   929.140 
  48 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH    21  21 1091055.10 19h22m09      5   926.393 
  49 DE JONG R.A.M.       BP ROELOFAREN   3   6 1183510.09 08h07m241014953   923.189 
  50 JELLEMA J.           AG NIJVERDAL    1  11 1783772.09 08h26m161028650   919.862 
  51 KLIJS_BLOM M.        AJ RUCPHEN      3   7 3824456.08 06h55m47 942704   917.221 
  52 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH     1  21 1090921.10 19h29m35      6   917.206 
  53 WILLEMS WYNANTS      EISDEN MAASME   5   8 5153120.09 05h46m10 876800   915.075 
  54 FLEUREN HENK         AS MOOK         4   7 1238323.08 07h20m33 961207   913.218 
  55 JELLEMA J.           AG NIJVERDAL    2  11 2027103.08 08h35m04      2   912.679 
  56 RAMCHARAN T.         HL KROMMENIE    1   2 5810042.08 08h56m161047980   912.663 
  57 IKING KLEMENS        VREDEN          2   2 7450206.07 08h01m33 996212   910.988 
  58 SCHREURS J.W.        AK NIEUW VENN   3   4 1712445.09 08h31m441022859   910.233 
  59 MAZEE JAAP & ZN COMB PK ENS          2   3 4290278.07 09h11m431058371   909.475 
  60 VANDEN BERG COMB     HP UTRECHT      1   7 1573776.07 08h05m59 998416   909.318 
  61 OUTHUYSE JS          ZJ HARLINGEN    3   4 1995734.08 10h20m291119439   908.280 
  62 ORGERS M.A.          LG HEKELINGEN   2   7 1520549.08 07h42m51 976047   908.078 
  63 KAPTEIN YSBR.        BK AKERSLOOT    2   3 1061700.09 09h10m271055308   907.831 
  64 VAN DUSSCHOTEN TON   RG HARDENBERG   3   3 4774751.09 09h10m251053797   906.558 
  65 PFEIFER KURT         KLEINSTEINHAU   1   2 8832967.07 19h39m34 688462   906.384 
  66 KLOP JEAN MICHEL     HOLLING         4   4  120119.09 19h37m02 686093   906.292 
  67 VAN DER LAAN C.J.    KB CASTRICUM    4   8 1069307.09 09h12m081054934   906.197 
  68 MUYSERS FR.          RE LOTTUM       7  16 1464578.09 06h54m41 927856   903.742 
  69 VAN DER LAAN C.J.    KB CASTRICUM    3   8 1417233.08 09h17m42      2   901.885 
  70 LEDOUX GERARD        ROLLOT          3   6  299263.08 21h06m47      2   901.452 
  71 SCHERMER C.J.        MH CASTRICUM    2   3 1059570.09 09h19m481056105   901.268 
  72 VOLMER B JOSEPH      VREDEN          2   2 7450499.09 08h13m26 996175   901.152 
  73 SIMONS H.            NA BEESEL       2   2 1429747.09 06h38m07 907650   898.560 
  74 GROSSE VINCENT       MERTEN          4  13  122731.09 19h43m46      2   897.734 
  75 NIESTEN C.K.         MD UITGEEST     1   3 1692983.07 09h18m151050479   897.654 
  76 AMERONGEN A.J.       AM BUNNIK       1   1 1298487.08 08h20m40 997777   896.744 
  77 BLODIJK C.           BC HOORN        1   3 1403289.08 09h32m501062131   896.440 
  78 DEVERS KATHARINA     WESEL_FELDMAR   5   5 7930261.08 07h35m20 956012   895.702 
  79 PEPPING J            AD EGMOND AAN   1   2 1393502.08 09h33m551061640   895.207 
  80 HIRSCHMANN FRANZ JOS OESTRICH_WINK   2   6 8710572.08 21h35m01      2   895.098 
  81 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH    13  21 9000257.10 19h48m17      7   894.881 
  82 BONGARTZ PETER       RHEINBERG_ORS   4   4 5680507.08 07h16m57 938261   894.477 
  83 BLODIJK C.           BC HOORN        2   3 1403215.08 09h35m47      2   894.213 
  84 SPRANGER R.          03 STADTLOHN    1   4 1094594.09 08h16m53 990370   893.124 
  85 MUYSERS FR.          RE LOTTUM      12  16 1921161.10 07h06m54      2   893.114 
  86 RIEKS LONSAIN        AH NIEUWLEUSE   1   5 1734402.09 09h29m331054304   892.306 
  87 WEIJENS BAS          ZV GROESBEEK    1   4 1243479.08 07h48m56 964339   892.136 
  88 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH    17  21 1091016.10 19h51m45      8   890.862 
  89 GUIR F.M.B.          HOLLING         3   4  380109.08 19h51m12 686744   890.488 
  90 VD BOOGAARD PAUL     GR KAMERIK      2   4 1189751.09 08h38m031004997   889.339 
  91 VAN OORT A.          AG GEFFEN       1   5 4078799.07 07h49m39 960760   888.236 
  92 BAESEL DERBY         F_VOLMNSTER     3  19 6080010.08 19h45m50      3   886.725 
  93 SCHREURS J.W.        AK NIEUW VENN   2   4 1362431.08 09h01m58      2   886.386 
  94 KOOTKAR P. & ZOON    XD ROTTERDAM    6  10 1157749.09 08h24m14 989191   886.187 
  95 SCHNEIDER OSWALD     NOTTULN         6  10 3370607.09 08h18m21 983950   886.157 
  96 JELLEMA J.           AG NIJVERDAL    4  11 2027077.08 09h10m06      3   885.165 
  97 VAN OS NIC           LX MONSTER      2   5 1449434.08 08h37m52 999112   884.275 
  98 PETERS J.            BC BEMMEL       1   3 1458990.07 08h14m33 976858   882.797 
  99 VELDHUIS D.          DV AMSTERDAM    3   7 1354680.08 09h15m551029732   881.683 
 100 MENNE UND TOCHTER    HAMMINKELN      1   4 5830487.09 07h56m36 959021   880.961 
 101 PEEREBOOM M          SJ AMSTELVEEN   1   2 2023621.06 09h14m311026536   880.002 
 102 PEPPING J            AD EGMOND AAN   2   2 1393597.08 09h54m32      2   879.910 
 103 WIJNANDS H. & ZOON   BD MAASTRICHT   1  12 2010551.10 06h06m18 860685   879.777 
 104 VAN DER PLAS COMB.   ZR RIJNSBURG    1   3 1439745.08 09h02m301015436   879.547 
 105 GRINCOURT EMMANUEL   GRIVESNES       1   3   93057.07 21h43m10 776749   879.505 
 106 VERBEEK P & S        ZS NAALDWIJK    1   4 3917944.09 08h41m51 996736   879.073 
 107 VORSELEN ANT. A.J.M. AN THORN       15  21 1956037.10 06h47m36 895909   878.687 
 108 BRINKMAN H.          RZ TUK          2   2 2088031.08 10h15m321078358   878.476 
 109 KOERS KARL_HEINZ     MANDELBACHTAL   5  11 1060023.08 19h57m24      4   878.321 
 110 GROSSE VINCENT       MERTEN          8  13  380334.08 20h00m51      3   878.094 
 111 VOLMER B JOSEPH      VREDEN          1   2 7450476.09 08h42m41      2   877.922 
 112 VAN DE GRAAF C. & D. SC DORDRECHT    1   4 1548426.08 08h16m30 972216   877.056 
 113 VAN KRUIJK H.        SJ MONSTER      1   1 2132335.06 08h50m031000873   876.383 
 114 KLIJS_BLOM M.        AJ RUCPHEN      5   7 3852866.08 07h44m27      2   875.753 
 115 VAN DE VELDE SJAAK   AH BRESKENS     4   5 3908433.09 07h41m12 938820   874.786 
 116 BOONEN WIL           AT BUGGENUM     3  11 1943316.10 07h01m13 903759   874.705 
 117 DAEMS ADRIAAN        RETIE           3   3 6295182.06 07h07m48 908769   873.985 
 118 POLDER J.C.          BA MIDDELHARN   1   4 1773677.07 08h19m22 970715   873.443 
 119 KLIJS_BLOM M.        AJ RUCPHEN      6   7 3852899.08 07h47m40      3   873.144 
 120 VAN HOOLWERFF WIM    PR HEEMSKERK    1   2 1061307.09 09h50m011048880   872.601 
 121 MULLER FERNAND       PETANGE         2   4   93422.09 20h43m26 717823   871.744 
 122 SCHREURS J.W.        AK NIEUW VENN   4   4 1712469.09 09h21m50      3   871.384 
 123 DERKS H. EN ZN       BM WEURT        1   2 1089293.05 08h24m40 972953   871.302 
 124 RIEKS LONSAIN        AH NIEUWLEUSE   3   5 1734362.09 10h01m47      2   868.610 
 125 VAN OS NIC           LX MONSTER      4   5 1101227.09 08h59m49      2   867.423 
 126 HERMES HEIKO         ALTHORNBACH     3  14  983202.07 20h13m08      2   866.914 
 127 HERMANS M. & R.      TR VOERENDAAL   3   3 2037367.10 06h25m41 864275   866.282 
 128 VELDHUIS D.          DV AMSTERDAM    7   7 1011986.09 09h36m42      2   866.268 
 129 VANDEN BERG COMB     HP UTRECHT      5   7 5910506.09 09h00m40      2   866.180 
 130 POLDER J.C.          BA MIDDELHARN   3   4 1643520.10 08h32m06      2   863.549 
 131 VAN DER LAAN C.J.    KB CASTRICUM    6   8 1054774.09 10h12m49      3   861.300 
 132 MUYTJENS R.          KG UBACHSBERG   1   1 1539436.09 06h28m58 861585   860.753 
 133 KIPPER GERARD        VOLKRANGE       3  10   90124.10 20h28m44 695395   859.857 
 134 BATENBURG_VANDEMERSE LD KLAASWAAL    2   7 1487708.08 08h34m25 967805   859.190 
 135 LEáMEISTER LOTHAR    HUTSCHENHAUSE   5  13 2862255.06 20h51m06      4   858.111 
 136 MENNE UND TOCHTER    HAMMINKELN      4   4 5830447.09 08h25m44      2   857.999 
 137 JANSSENS_ HAUSOUL    AW EPEN         5  16 1238112.09 06h21m50      3   857.941 
 138 BAX W.               AB BUDEL        3   4 4120732.08 07h24m17 904640   856.437 
 139 WEIJENS BAS          ZV GROESBEEK    2   4 1243460.08 08h34m14      2   856.252 
 140 WERRENS WILLIAMS     TILFF           1   2 1032539.09 05h59m31 830746   855.103 
 141 SEELEN COMB          JM BORNE        1   1 1018091.08 09h46m381024221   854.491 
 142 DE GELISSEN ALBERIC  MAASMECHELEN    3  10 5026109.07 06h50m44 873730   854.301 
 143 MAAS GEBR. & ZN      JE ZUNDERT      2  11 3736799.07 08h05m49 937830   854.269 
 144 VERSTEEGDE COMB. VD  HB BOEKEL      10  10 3044156.10 08h16m07 945251   853.025 
 145 KLIJS_BLOM M.        AJ RUCPHEN      7   7 3755661.07 08h14m00      4   852.355 
 146 DE WIJS J.M. & ZN    CV DEN HOORN   10  15 1470508.08 09h19m21 996977   851.136 
 147 MAHUT J_F            OISY            1   6  180031.09 22h25m52 787590   850.652 
 148 VERMEER JAAP         RA PERNIS       1   2 1166671.09 09h04m12 983373   850.522 
 149 BATENBURG_VANDEMERSE LD KLAASWAAL    6   7 1487538.08 08h46m39      2   849.959 
 150 SCHLOMER J+ R        MONCHENGLADBA   5   6 4210620.10 07h23m33 895766   848.624 
 151 LOOYE P.J.           HJ VELDHOVEN    1   3 2061540.07 07h57m40 923653   847.648 
 152 DEMANDT P.J.         AJ SPAUBEEK     2   6 1482015.09 06h55m32 870764   847.432 
 153 DOPPENBERG J.JR      PL VOORTHUIZE   2   2 1365893.07 09h40m041009967   847.241 
 154 THEEUWEN JACOBS      BX WANSSUM      4   6 4161108.09 08h15m10 937719   846.954 
 155 IKING KLEMENS        VREDEN          1   2 7450335.09 09h24m33      2   846.722 
 156 HEIKAMP P.           BW ZETTEN       2   5 1499991.07 09h07m55 981007   845.757 
 157 TULODETSKI KURT      WURSELEN        4  11 2370467.09 06h47m28 861355   844.908 
 158 JELLEMA J.           AG NIJVERDAL    7  11 2027108.08 10h05m51      4   844.645 
 159 PALS O.              CN BOVENKERK    1   5 1189923.05 10h02m271024741   843.791 
 160 IZENDOOREN H.        TL MONTFOORT    1   1 1954051.06 09h29m00 996107   843.444 
 161 JANSSEN F.A.         CC VALKENSWAA   1   2 4128038.08 07h57m18 917730   842.496 
 162 DE GELISSEN ALBERIC  MAASMECHELEN   10  10 5139477.09 07h07m00      2   840.925 
 163 THEEUWEN JACOBS      BX WANSSUM      2   6 4161041.09 08h23m39      2   840.514 
 164 LERNOUT_FABES HENRI  PIN_IZEL        1  10 7009587.09 21h32m38 733123   840.128 
 165 KOK G. MEVR          BL RANSDORP     3   3 1348612.08 10h20m121035089   840.034 
 166 VAN EGMOND J.D.      AD KATWIJK A.   1   2 1742758.07 09h59m251017082   839.581 
 167 TULODETSKI KURT      WURSELEN        3  11 2370462.08 06h54m29      2   839.132 
 168 DE JONG R.A.M.       BP ROELOFAREN   1   6 1535944.08 09h57m55      2   838.862 
 169 WOUTERSE MEVR.       RN VARIK        3   3 1729755.08 09h06m02 971418   838.852 
 170 BRINKMAN H.          RZ TUK          1   2 1714239.09 11h15m05      2   837.831 
 171 SETON W. EN ZOON     LP ROTTERDAM    4   5 1332401.05 09h27m02 986519   836.719 
 172 KOERS KARL_HEINZ     MANDELBACHTAL  10  11 1060158.08 20h36m27      5   836.312 
 173 SCHERMER C.J.        MH CASTRICUM    3   3 1059552.09 10h51m40      2   835.747 
 174 PALS O.              CN BOVENKERK    5   5 1006816.09 10h14m43      2   835.353 
 175 KLIJS_BLOM M.        AJ RUCPHEN      4   7 3755633.07 08h37m28      5   834.646 
 176 KOOTKAR P. & ZOON    XD ROTTERDAM    5  10 1784995.07 09h33m37      2   834.327 
 177 RAVE L.              AA AALTEN       1   1 1175557.08 09h25m14 981498   833.733 
 178 KOOTKAR P. & ZOON    XD ROTTERDAM    8  10 1157778.09 09h35m10      3   833.237 
 179 BORGMANN & BISCHOF   WALDFEUCHT      2   6 7440222.08 07h34m10 887711   832.617 
 180 MOTZKI MANFRED       HERZEBROCK CL   2   5 8041359.09 09h40m31 992827   832.542 
 181 DE WIJS J.M. & ZN    CV DEN HOORN    9  15 1748326.07 09h46m29      2   831.866 
 182 SCHNEIDER OSWALD     NOTTULN         3  10 3370830.07 09h30m55      2   831.796 
 183 BOONEN WIL           AT BUGGENUM     9  11 1943962.10 07h55m01      2   831.413 
 184 GROSSE VINCENT       MERTEN          3  13  122703.09 20h44m42      4   831.405 
 185 BRAS GEBR.           BV DORDRECHT    5   5 1824933.07 09h15m52 970527   831.026 
 186 KREITMAIR HORST      RHEINBACH       1   3 1650007.07 06h39m36 840206   830.572 
 187 ROGE RICHARD         HEUTREGIVILLE   2   8  177646.09 21h07m21      2   829.725 
 188 SLUIMER P.           XG ZUID BEIJE   1   3 1804328.07 09h15m39 968364   829.328 
 189 BELLETER F           PH NISPEN       5  11 3958042.09 08h37m24 936612   829.301 
 190 KNOOP G.A.           NA EST          2   3 1374510.09 09h22m20 973760   829.203 
 191 SCHALKWIJK GERARD    VN LOPIK        1   3 1278194.08 09h40m41 988504   828.807 
 192 FAUCHE FRERES        WARET L'EVEQU   1   2 1000371.07 06h30m14 830517   828.665 
 193 JELLEMA J.           AG NIJVERDAL    6  11 2027189.08 10h29m38      5   828.466 
 194 MAZEE JAAP & ZN COMB PK ENS          3   3 4229463.02 11h07m07      2   827.424 
 195 VAN DIJK A.          BA DEURNE       1   6 4141602.04 08h30m33 928547   827.177 
 196 TIMMERMANS R.        PA SCHELLINGW   2   3 1016280.09 10h38m361033958   826.770 
 197 VEERMAN G.           MK VOLENDAM     2   3 1015119.09 10h57m011046753   824.854 
 198 GROOTENBOER H.C      EE 'S_GRAVENZ   1   1 1425419.08 09h57m22 997264   824.617 
 199 HOOYMANS J.          LG KERKDRIEL    2   3 1374853.09 09h20m35 966579   824.316 
 200 FIEBER ANDREAS       SIMMERATH       1   3 8050712.08 06h36m58 831690   824.299 
 201 KLOP JEAN MICHEL     HOLLING         2   4  120073.09 20h52m47      2   823.856 
 202 VANDEPOEL YVES       GEETBETS        6  39 2249394.07 07h21m19 867618   823.702 
 203 BEHLE HORST          DIEMELSEE       1   3 6770027.08 08h50m18 940559   823.390 
 204 ALDUS _ POULISSE     KD KERKDRIEL    1   3 1728435.08 09h20m44 965078   822.931 
 205 TEREUR GUY           BONNEVILLE      1   1 1576360.09 06h26m43 821467   822.522 
 206 WINKEL LVD           AA STRAMPROY    4   4 1448328.09 08h03m01 899990   821.897 
 207 MAAT E.              EB LIMMEN       1   1 1381595.08 11h15m211056978   821.050 
 208 TERPORTEN SG         BRUGGEN BRACH   2   7 3390782.09 08h17m27 910555   820.726 
 209 MUYSERS FR.          RE LOTTUM       6  16 1464575.09 08h38m49      3   820.519 
 210 STAMMEN P. +ZN       AG HORN         1   3 2119952.07 08h06m25 900948   820.225 
 211 ROELOFS J.C          KX ALKMAAR      2   3 1535568.10 11h28m131066101   819.942 
 212 VAN DEN HOP H        RP SCHAIJK      1   1 4115001.08 09h18m18 959256   819.667 
 213 HEITS STEFAN         ERFTSTADT       6  11 6060762.09 07h14m04 857435   819.667 
 214 FLEUREN HENK         AS MOOK         2   7 1966615.09 09h20m46      2   819.607 
 215 SCHERMER C.J.        MH CASTRICUM    1   3 1406102.08 11h17m12      3   819.195 
 216 DEMANDT P.J.         AJ SPAUBEEK     4   6 1482044.09 07h31m20      2   818.901 
 217 HERMES HEIKO         ALTHORNBACH    13  14  980035.09 21h01m08      3   817.433 
 218 WIJNANDS H. & ZOON   BD MAASTRICHT   9  12 2010490.10 07h21m58      2   816.616 
 219 VOLKENS NC           NG BERGEN       1   4 1036529.09 11h35m481066641   815.600 
 220 KOERS KARL_HEINZ     MANDELBACHTAL   4  11 1060181.08 20h57m13      6   815.568 
 221 MAHR_MERX            AACHEN          4   6   10745.07 07h17m19 854808   814.634 
 222 MENNE UND TOCHTER    HAMMINKELN      3   4 5830410.09 09h25m28      3   814.473 
 223 RUTZ SMG UND SOHNE   BLIESKASTEL     9  13 7090666.10 20h59m15 682853   813.646 
 224 JELLEMA J.           AG NIJVERDAL    5  11 1783705.09 10h52m45      6   813.323 
 225 BRAS GEBR.           BV DORDRECHT    2   5 1078167.06 09h41m21      2   813.280 
 226 JOOSSE CEES          AC NIEUWDORP    4   4 1598208.08 09h09m18 944356   813.189 
 227 LANZERATH REINHOLD   BERG            1   2 1650233.09 06h53m39 832538   811.706 
 228 LEEKENS HERMANS      AS              1   2 5062244.09 07h50m01 878194   811.616 
 229 JOOSSE CEES          AC NIEUWDORP    1   4 1598070.08 09h12m33      2   810.920 
 230 DE WIJS J.M. & ZN    CV DEN HOORN    8  15 1120383.09 10h18m41      3   810.101 
 231 DE BRUIN A.          BN NEDERHORST   9  10 2056601.09 10h46m201019178   809.943 
 232 VERBEEK P & S        ZS NAALDWIJK    2   4 1605476.10 10h19m13      2   809.554 
 233 VANDEPOEL YVES       GEETBETS        8  39 2202971.06 07h39m59      2   809.358 
 234 HAJEWSKI DAMIEN      POURU ST REMY   2   4  210538.07 22h06m10 732840   808.724 
 235 VELDHUIS D.          DV AMSTERDAM    6   7 1354598.08 11h02m50      3   807.739 
 236 VAN DER PLAS COMB.   ZR RIJNSBURG    3   3 1090913.09 10h45m46      2   807.333 
 237 DAEMS ADRIAAN        RETIE           1   3 6295197.06 08h33m56      2   807.126 
 238 KNABKE JURGEN        DAMME           2   4 8730030.08 11h39m291058048   806.754 
 239 PALAVRA ANTO         KELSTERBACH     2   4 8051754.08 06h20m48 800678   806.485 
 240 OVERWATER A.P.       LM STRIJEN     11  14 1666199.10 09h46m11 966234   806.416 
 241 VISSER H             GH HENDRIK ID   2   3 1577386.08 09h58m25 975993   806.329 
 242 VORSELEN ANT. A.J.M. AN THORN        9  21 1469730.09 08h20m14      2   805.505 
 243 VAN DER LAAN C.J.    KB CASTRICUM    8   8 1069358.09 11h37m48      4   805.417 
 244 DE JONG H            AS PAPENDRECH   4  10 1226486.09 09h58m34 974476   804.976 
 245 NEUROHR WERNER       FRIEDRICHSTHA   5   5 2630974.10 21h27m20      3   804.720 
 246 MUYSERS FR.          RE LOTTUM      13  16 1921098.10 09h01m02      4   804.709 
 247 TULODETSKI KURT      WURSELEN        1  11 2370113.08 07h39m56      3   803.553 
 248 KOOTKAR P. & ZOON    XD ROTTERDAM    4  10 1157744.09 10h19m02      4   803.546 
 249 SINTMAARTEN DIJK COM AR PAPENDRECH   3   4 1226932.09 10h02m20 974366   802.388 
 250 VAN DEN HURK_DIXON   RV SCHAIJK      4   5 4082544.07 09h44m33 959591   801.965 
 251 OPLADEN SG           ALSDORF         3   8 5430333.09 07h43m44      2   801.800 
 252 HEITS STEFAN         ERFTSTADT       5  11 6060735.09 07h37m27      2   801.745 
 253 VERSTEEGDE COMB. VD  HB BOEKEL       2  10 3044096.10 09h27m22      2   801.491 
 254 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       10  39 2229590.09 07h50m47      3   801.285 
 255 THEELEN J.           AS BUGGENUM     5   7 1457736.09 08h36m35 903814   800.840 
 256 STEVENS RIK          JK REUVER       2   3 1460014.09 08h44m47 909775   800.307 
 257 SLOTBOOM A.A.        GN UTRECHT      2   2 1291483.08 10h36m45 999309   800.248 
 258 ORGERS M.A.          LG HEKELINGEN   1   7 1049633.06 10h08m42      22 07h43m38 
 259 JELLEMA J.           AG NIJVERDAL   10  11 1783744.09 11h14m28      72 07h43m39 
 260 WEIJENS BAS          ZV GROESBEEK    4   4 1972985.09 09h54m11      32 07h43m45 
 261 FREIALDENHOFEN_SOHNE ALDENHOVEN      1   5 3480911.08 07h56m47 8702612 07h43m57 
 262 HERMES UWE           HAMM            2  15  631421.09 07h47m10 8624812 07h44m04 
 263 LEMESTRE DANIEL      GEER            2   4 1042008.09 07h23m07 8429742 07h44m24 
 264 LEFEBVRE DIMITRI     VAIRE           1   3    2366.09 21h59m26 7183992 07h44m26 
 265 KLEINHENZ TORSTEN    FLORSHEIM       5   6 6232076.10 06h22m40 7930032 07h46m24 
 266 KOESTIER J.M.        BX VOORTHUIZE   1   3 1094229.08 10h54m3010103032 07h46m37 
 267 NITSCH PETER         BOPPARD         3   8 7200069.10 06h35m07 8027732 07h46m39 
 268 VUERSTAEK GEBROEDERS LANAKEN         4   4 5097157.08 07h54m07 8656712 07h47m01 
 269 BAESEL DERBY         F_VOLMNSTER     2  19 6080110.08 21h12m54      42 07h47m02 
 270 HEEZEN J.F. COMB.    RW BELTRUM      1   1 1943957.09 10h38m00 9966262 07h47m13 
 271 WIJNANDS H. & ZOON   BD MAASTRICHT   3  12 2010416.10 07h49m03      32 07h48m11 
 272 VAN TUYL GERARD      GL HELLOUW      1   5 1265201.06 10h08m31      22 07h49m03 
 273 HENRI XAVIER         BERZEE          1   3 8012799.08 06h42m37 8068572 07h49m03 
 274 DEPOORTERE GILBERT   WANDIGNIES HA   2   2  467699.06 07h17m31 8339142 07h50m07 
 275 EMO DIDIER & BENOIT  LIXHE VISE      1   1 1015141.09 07h39m15 8510582 07h50m26 
 276 MAROUZE DANIEL       ROMERIES        2   5   39568.08 06h48m23 8096952 07h51m15 
 277 VAN GROTEL STEFAN    VV HELMOND      1  11 1886308.10 09h16m46      22 07h51m17 
 278 VAN AERT C.          AG ACHTMAAL     1   3 3831204.08 09h23m30 9334362 07h51m42 
 279 WILLEMS WYNANTS      EISDEN MAASME   8   8 5153066.09 08h12m42      22 07h51m42 
 280 KNETSCH L. & ZN      BP KATWIJK A.   1   1 2126143.06 11h08m3510165502 07h52m53 
 281 DE GRAAF CH          EK EETHEN       2   4 3927256.09 09h59m39 9613732 07h52m56 
 282 BATENBURG_VANDEMERSE LD KLAASWAAL    1   7 1765713.07 10h09m16      32 07h54m30 
 283 SCHUMACHER H._W.     KAMP_LINTFORT   4   4 3720296.09 09h26m45 9329992 07h55m30 
 284 VD BOOGAARD PAUL     GR KAMERIK      3   4 1189705.09 10h57m13      22 07h55m58 
 285 DE GROOT M._LEIJEN   CE EGMOND AAN   2   3 1047502.09 12h09m4410621392 07h57m03 
 286 VORSELEN ANT. A.J.M. AN THORN        3  21 1469704.09 08h41m57      32 07h57m03 
 287 JEDRAK MARIUSZ       GYMNICH         4  11 2581494.09 08h00m32 8625832 07h57m18 
 288 MUYSERS FR.          RE LOTTUM      16  16 1921159.10 09h22m58      52 07h58m08 
 289 BELLETER F           PH NISPEN       4  11 3958072.09 09h34m17      22 07h58m31 
 290 FLEUREN HENK         AS MOOK         6   7 1238339.08 10h05m35      32 07h59m04 
 291 HEITS STEFAN         ERFTSTADT       1  11 6060160.07 07h56m31      32 07h59m44 
 292 VANDEN BERG COMB     HP UTRECHT      2   7 2023352.09 10h54m57      32 08h01m55 
 293 ROELOFS J.C          KX ALKMAAR      1   3 1038403.09 12h19m39      22 08h02m01 
 294 VAN 'T GOOR G.       PW 'T HARDE     1   2 1785836.06 11h42m0210348802 08h03m26 
 295 VAN DEN WEERDT MEVR  LR MEERSSEN     2   2 1496745.09 08h10m58 8651042 08h04m35 
 296 VAN DEN DONK_VD AKKE HX OSS          1   4 4079781.07 10h13m12 9620732 08h05m36 
 297 VAN DE VELDE SJAAK   AH BRESKENS     3   5 3908451.09 09h44m09      22 08h05m37 
 298 MANNA EVA            MARCHIENNES     1   1    2420.07 07h39m45 8391502 08h05m48 
 299 VANDEN BERG COMB     HP UTRECHT      4   7 2023548.09 10h59m59      42 08h06m57 
 300 VD BOOGAARD PAUL     GR KAMERIK      1   4 1189701.09 11h09m15      32 08h08m00 
 301 TULODETSKI MANFRED   ALSDORF         2   2 5430582.09 08h10m00 8612472 08h08m26 
 302 DEVERS KATHARINA     WESEL_FELDMAR   1   5 7930132.07 10h10m20      22 08h10m19 
 303 DE GRAAF CH          EK EETHEN       1   4 3826990.08 10h17m16      22 08h10m33 
 304 MAES BENNY           WELLEN          2   3 5106172.07 08h14m18 8628142 08h10m46 
 305 VAN DEN BERG & ZN    BC BENSCHOP     2   3 2005584.09 10h57m00 9925782 08h11m16 
 306 KLEINODER WALTER     MUHLHEIM.RUHR   1   2 7400425.08 09h37m52 9290372 08h11m34 
 307 KOK G. MEVR          BL RANSDORP     2   3 1006442.09 11h50m47      22 08h11m55 
 308 VAN DEN HURK_DIXON   RV SCHAIJK      1   5 4048995.06 10h16m44      22 08h12m14 
 309 KUIJER K.            BS EEMNES       1   2 2053159.09 11h30m0110178812 08h12m39 
 310 WILLEMS WYNANTS      EISDEN MAASME   2   8 5026699.07 08h34m42      32 08h13m42 
 311 KOOTKAR P. & ZOON    XD ROTTERDAM    3  10 1509041.08 10h55m24      52 08h13m54 
 312 VERSTEEGDE COMB. VD  HB BOEKEL       8  10 3943192.09 10h00m41      32 08h14m07 
 313 VORSELEN ANT. A.J.M. AN THORN       18  21 1956059.10 09h00m16      42 08h15m22 
 314 NACKEN COMB          CV LANDGRAAF    3   8 1229165.08 08h26m38 8684552 08h16m03 
 315 THEELEN J.           AS BUGGENUM     4   7 1457561.08 09h11m05      22 08h16m18 
 316 MAHR_MERX            AACHEN          2   6   10939.09 08h09m55      22 08h16m24 
 317 JANSEN B. & CO.      NA BAVEL        3   3 3813727.08 10h03m11      22 08h17m02 
 318 VEERMAN G.           MK VOLENDAM     1   3 1015117.09 12h10m34      22 08h17m07 
 319 SCHASCHKOW CYRILLE   WIESUILLER     13  21  211917.07 21h34m49      32 08h18m11 
 320 ROZEBOOM G.          LM BREUKELEN    1   2 1938842.06 11h26m0210099942 08h18m32 
 321 TANTART PERE & FILS  HARNES          7   8   21966.08 08h04m28 8483692 08h19m00 
 322 JACQUEMAIN JEAN_MARC TROOZ           3   3 1031560.09 07h41m19      22 08h19m37 
 323 MAHUT J_F            OISY            2   6  249009.10 06h49m11      22 08h19m41 
 324 JANSSEN F.A.         CC VALKENSWAA   2   2 4155335.09 09h32m08      22 08h19m58 
 325 VAN GROTEL STEFAN    VV HELMOND      4  11 1886290.10 09h45m41      32 08h20m12 
 326 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       27  39 2229696.09 08h30m16      42 08h20m44 
 327 JANSSEN T            RC HELENAVEEN   1   4 4186390.10 09h40m48 9228272 08h22m15 
 328 VANDEPOEL YVES       GEETBETS        9  39 2229473.09 08h32m06      52 08h22m34 
 329 VAN DE GRAAF C. & D. SC DORDRECHT    3   4 1692979.10 10h43m21      22 08h23m04 
 330 FUMIERE . GAILLIET H BEAUREVOIR      2   4  255343.10 06h58m20 7916052 08h23m49 
 331 POLL ROGER           MC ZUID BEIJE   1   2 1528395.08 10h38m53 9679072 08h23m59 
 332 WIJNEN FRANS         VALMEER         1   2 5201032.06 08h17m43 8538032 08h25m27 
 333 BOTTERWECK R         AE MECHELEN     1   2 1923648.08 08h19m53 8553662 08h25m40 
 334 THEELEN J.           AS BUGGENUM     2   7 1457510.09 09h21m43      32 08h26m56 
 335 KOOTKAR P. & ZOON    XD ROTTERDAM    9  10 1157783.09 11h08m41      62 08h27m11 
 336 VAN DEN BERG J.      AX URK          1   2 2086643.09 12h43m3310636522 08h28m59 
 337 LANZERATH REINHOLD   BERG            2   2 1650234.09 07h54m45      22 08h29m05 
 338 THEELEN J.           AS BUGGENUM     3   7 1818511.08 09h24m18      42 08h29m31 
 339 SCHNEIDER OSWALD     NOTTULN         2  10 3370210.08 11h05m03      32 08h30m07 
 340 THEEUWEN JACOBS      BX WANSSUM      1   6 4129188.08 10h07m52      32 08h30m43 
 341 DE GELISSEN ALBERIC  MAASMECHELEN    5  10 5087667.08 08h47m55      32 08h30m45 
 342 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       12  39 2172162.06 08h40m46      62 08h31m14 
 343 MEULENDIJKS J. & P.  KD HELMOND      2   3 3744958.07 10h01m51 9318842 08h31m59 
 344 DARDENNE JEAN_CLAUDE WATTRELO        1   3  510413.06 08h43m38 8691212 08h32m13 
 345 JEDRAK MARIUSZ       GYMNICH        11  11  650518.07 08h37m03      22 08h33m49 
 346 BAKKER D. EN ZN.     GA POORTUGAAL   1   3 1794504.07 11h04m25 9802542 08h34m05 
 347 BURLION MATHEO       RAUCOURT AU B   1  14  280173.09 07h28m53 8076232 08h34m21 
 348 FORTUIN AD.          LG STRIJEN      5   5 1052235.06 10h45m52 9644222 08h35m20 
 349 BURLION ANTHONY      VILLEREAU FRA   9  22   34868.09 07h34m53      22 08h36m34 
 350 ENGELEN THEO         LAAKDAL         1   1 6129619.05 09h15m17 8903562 08h37m20 
 351 NIJS DE GEYTER_DE B. ITEGEM          2   4 6315090.08 09h19m59 8938882 08h37m37 
 352 KREUER WERNER        HONNINGEN       1   4 7170754.09 07h51m45 8230952 08h37m52 
 353 HERMANS M. & R.      TR VOERENDAAL   2   3 2037441.10 08h44m06      22 08h38m45 
 354 HOMAN PETER          EB ZWANENBURG   4   5 1068512.09 12h17m1410345982 08h38m59 
 355 COPPENS RIK          STEKENE         4   5 4210422.08 09h43m49 9102092 08h41m03 
 356 PAULET INGE+ERNST    KOLN            1   6 3890125.08 08h53m04      22 08h41m15 
 357 VAN DER LAAN C.J.    KB CASTRICUM    1   8 1694428.07 12h45m03      52 08h41m22 
 358 KAPTEIN YSBR.        BK AKERSLOOT    1   3 1684532.07 12h46m15      22 08h42m06 
 359 KANSKI KARL_HEINZ+B  ESCHWEILER      2   2  120426.09 08h42m07      22 08h43m44 
 360 DE JONG R.A.M.       BP ROELOFAREN   5   6 1183508.09 11h57m36      32 08h43m54 
 361 VAN NEDERPELT JP     LJ KLAASWAAL    1   3 1487027.08 10h59m50 9680002 08h44m50 
 362 WEHRLEIN KARL_HEINZ  WABERN_HEBEL    1   1 3054270.08 10h05m14 9240672 08h45m08 
 363 TERPORTEN SG         BRUGGEN BRACH   5   7 3390030.09 09h49m11      22 08h45m59 
 364 SINTMAARTEN DIJK COM AR PAPENDRECH   2   4 1227056.09 11h09m16      22 08h46m18 
 365 BELLETER F           PH NISPEN       7  11 3958085.09 10h23m10      32 08h47m24 
 366 PORREZ EMMANUEL & FI KRUISHOUTEM     1   2 4205579.09 09h21m12 8868862 08h47m35 
 367 SINTMAARTEN DIJK COM AR PAPENDRECH   1   4 1226920.09 11h11m12      32 08h48m14 
 368 POST KOOS J.C.M.     PJ NAALDWIJK    1   3 1812613.10 11h39m32 9968872 08h48m25 
 369 VANDEPOEL YVES       GEETBETS        3  39 2172254.06 08h58m41      72 08h49m09 
 370 OPLADEN SG           ALSDORF         5   8 5430232.10 08h52m23      32 08h49m13 
 371 KEMPENEERS VALERE    WESTERLO        2   3 5100308.08 09h33m57 8954702 08h49m36 
 372 HONE GEBRUDER        STEINFELD       5   8 6800474.08 13h10m5510688912 08h49m48 
 373 VAN NEDERPELT JP     LJ KLAASWAAL    3   3 1765070.07 11h05m02      22 08h50m02 
 374 VAN GROTEL STEFAN    VV HELMOND      8  11 3944184.09 10h15m49      42 08h50m20 
 375 POLL ROGER           MC ZUID BEIJE   2   2 1173229.09 11h05m52      22 08h50m58 
 376 HOMMES J. COMB & ZN  AN AKERSLOOT    1   1 1408229.08 12h54m1310544362 08h51m10 
 377 ALDUS _ POULISSE     KD KERKDRIEL    2   3 2005751.07 11h02m42      22 08h51m21 
 378 DEVERS KATHARINA     WESEL_FELDMAR   4   5 7930431.09 10h56m31      32 08h56m30 
 379 HIRSCHMANN FRANZ JOS OESTRICH_WINK   1   6 8710535.08 07h20m48      32 08h56m45 
 380 MUYSERS FR.          RE LOTTUM       9  16 1825877.08 10h21m36      62 08h56m46 
 381 VERBEEK P & S        ZS NAALDWIJK    3   4 1605474.10 11h48m17      32 08h57m21 
 382 TULODETSKI KURT      WURSELEN       11  11 2370556.10 09h00m20      42 08h58m38 
 383 BOUVIN PAUL          MOLENBEEK_WER   3   7 2037129.09 09h12m56 8701302 09h00m16 
 384 VELDHUIS D.          DV AMSTERDAM    4   7 1354691.08 12h32m29      42 09h00m19 
 385 SCHNEIDER OSWALD     NOTTULN         9  10 3370554.09 11h35m36      42 09h00m40 
 386 VAN DIJK A.W.M.      CJ HONSELERSD   1   4 2141139.06 11h55m34 9992752 09h01m28 
 387 HOED_WIJNGAARTE COMB XR AMMERSTOL    2   3 1863607.07 11h37m34 9845962 09h01m49 
 388 THEELEN J.           AS BUGGENUM     1   7 1818610.08 09h56m56      52 09h02m09 
 389 VAN DEN HURK_DIXON   RV SCHAIJK      5   5 3942503.09 11h07m25      32 09h02m55 
 390 MAES BENNY           WELLEN          3   3 5192267.08 09h07m05      22 09h03m33 
 391 ROS COMB.            BK LEKKERKERK   4   4 1711553.10 11h37m29 9829142 09h03m50 
 392 LEáMEISTER LOTHAR    HUTSCHENHAUSE   4  13 2860066.09 06h00m25      52 09h03m57 
 393 BERDAL MICHEL        CHIRY_OURSCAM   8  22  166150.09 06h46m49 7498812 09h04m27 
 394 DE JONG H            AS PAPENDRECH   1  10 1111781.06 11h28m32      22 09h05m26 
 395 MENNE UND TOCHTER    HAMMINKELN      2   4 5830451.09 11h09m26      42 09h05m39 
 396 VANDEWALLE MARC &FR. ZWALM           1   2 4292730.09 09h32m33 8814752 09h05m42 
 397 LEáMEISTER LOTHAR    HUTSCHENHAUSE   6  13 2860221.08 06h03m37      62 09h07m09 
 398 ROS COMB.            BK LEKKERKERK   1   4 1426165.05 11h40m52      22 09h07m13 
 399 VORSELEN ANT. A.J.M. AN THORN       12  21 1956024.10 09h53m32      52 09h08m38 
 400 GORGEN MARTIN        NONNWEILER      3   3 5980173.09 06h21m47 7264992 09h08m39 
 401 LEMESTRE DANIEL      GEER            1   4 1041892.09 08h48m04      22 09h09m20 
 402 VEERMAN G.           MK VOLENDAM     3   3 1540080.10 13h02m49      32 09h09m22 
 403 HONE GEBRUDER        STEINFELD       1   8 6800976.07 13h31m20      22 09h10m13 
 404 HEBBERECHT JOHAN     DRONGEN         1   1 4163059.08 10h01m45 9011872 09h10m15 
 405 VAN AERT C.          AG ACHTMAAL     3   3 3831202.08 10h42m22      22 09h10m34 
 406 HARTDEGEM BERND      BORKEN          1   1 2730260.08 10h28m37 9217862 09h11m23 
 407 TULODETSKI KURT      WURSELEN        7  11 2370488.09 09h13m54      52 09h12m12 
 408 WILLEMS WYNANTS      EISDEN MAASME   1   8 5026653.07 09h33m27      42 09h12m27 
 409 KALTER H.            PE IJSSELMUID   3   7 2080562.08 13h15m3610539072 09h13m12 
 410 JEDRAK MARIUSZ       GYMNICH         6  11 3630835.08 09h19m10      32 09h15m56 
 411 HAJEWSKI DAMIEN      POURU ST REMY   1   4  378860.08 06h37m31      22 09h16m28 
 412 V.D. VIJVER_HERTOG   SINT_NIKLAAS    2   3 4338437.09 10h11m38 9034722 09h17m18 
 413 LOURIER LUC & PETRA  WINDECK         9   9 4550066.10 09h24m18 8650662 09h17m58 
 414 BEIJER N             XT ZUID BEIJE   1   2 1173641.09 11h33m47 9686152 09h18m00 
 415 FORTUIN AD.          LG STRIJEN      1   5 1800578.07 11h28m44      22 09h18m12 
 416 JEDRAK MARIUSZ       GYMNICH         2  11  110734.09 09h21m56      42 09h18m42 
 417 VAN TUYL GERARD      GL HELLOUW      4   5 1375745.09 11h39m18      32 09h19m50 
 418 DAEMS ADRIAAN        RETIE           2   3 3001263.07 10h22m06      32 09h21m08 
 419 WOUTERSE MEVR.       RN VARIK        1   3 1373114.09 11h40m43      22 09h21m26 
 420 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       23  39 2205925.09 09h31m19      82 09h21m47 
 421 EBERT E. & I.        FRIEDRICHSDOR   2   2 9580616.10 08h34m55 8224672 09h21m49 
 422 JOHNEN WILLI         šBACH_PALENBE   3   8 7210524.10 09h33m34 8687562 09h22m37 
 423 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       15  39 2249327.07 09h32m10      92 09h22m38 
 424 MEYER HUBERT&CHRIST. LOHNE           3   3 4940825.07 13h55m0110778732 09h22m41 
 425 DREUMONT JEAN_CALUDE RAUCOURT AU B   1   5   34933.09 08h17m26 8077252 09h22m46 
 426 DE JONG H            AS PAPENDRECH   3  10 1581309.08 11h47m17      32 09h24m11 
 427 VAN DER KAMP TOM     CD WIJK BIJ D   1   1 1306034.08 12h03m46 9875302 09h24m21 
 428 BOUVIN PAUL          MOLENBEEK_WER   5   7 2037120.09 09h37m20      22 09h24m40 
 429 FRISON CHRISTIAN     FOURMIES        1   1   33736.09 07h46m45 7814322 09h24m57 
 430 VANDEWALLE MARC &FR. ZWALM           2   2 4292858.09 09h53m05      22 09h26m14 
 431 V.D BIJL A. JR       GJ WOERDEN      1   1 1448378.05 12h22m5810011962 09h26m28 
 432 DINGEMANSE GEBR.     AC ARNEMUIDEN   2   4 3958575.09 11h17m15 9485372 09h26m34 
 433 DE JONG H            AS PAPENDRECH   5  10 1226309.09 11h49m53      42 09h26m47 
 434 NEVELS JOS           CD THORN        2   3 1468656.09 10h12m42 8963792 09h27m13 
 435 PLUM KARL_HEINZ      FRELENBERG      7   8 3010436.09 09h42m27 8717492 09h27m46 
 436 MEIRLAEN ETIENNE     DEURLE          2   2 4302937.09 10h10m49 8938122 09h28m33 
 437 ALTER THEO           ERFTSTADT_ERP   3   4 2910672.10 09h21m51 8538072 09h29m36 
 438 MAHUT J_F            OISY            4   6  318245.08 08h00m06      32 09h30m36 
 439 FIEBER ANDREAS       SIMMERATH       3   3 2299487.09 08h55m51      22 09h31m14 
 440 HOED_WIJNGAARTE COMB XR AMMERSTOL    1   3 1863515.07 12h07m23      22 09h31m38 
 441 VAN DER VELDEN C.    LG ZUID BEIJE   3   3 1805338.07 11h48m20 9689182 09h32m11 
 442 BELLETER F           PH NISPEN      10  11 3958048.09 11h08m30      42 09h32m44 
 443 BOURS PETER          AVERBODE        2   2 2104286.09 10h01m41 8828892 09h33m04 
 444 MORELLE CHRISTOPHE   HASPRES         5   8  338658.09 08h41m17 8185212 09h33m07 
 445 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       25  39 2249633.07 09h43m01     102 09h33m29 
 446 VAN AERT C.          AG ACHTMAAL     2   3 1691781.08 11h06m49      32 09h35m01 
 447 GRUNHOLZ MICHAEL     KLEINSTEINHAU   1   5 9000777.06 06h01m41 6888022 09h35m40 
 448 HERMES UWE           HAMM            9  15  630239.10 09h40m36      22 09h37m30 
 449 VAN DE POLDER T      EX VLAARDINGE   1   1 1172209.09 12h16m18 9868692 09h37m42 
 450 BRAS GEBR.           BV DORDRECHT    1   5 1546540.08 11h56m18      32 09h38m08 
 451 TULODETSKI KURT      WURSELEN        8  11 2370473.09 09h40m04      62 09h38m22 
 452 VERSTEEGDE COMB. VD  HB BOEKEL       5  10 1374316.10 11h25m44      42 09h39m10 
 453 AUKE SMIDOSEF        GK ZWAAGWESTE   1   4 1147732.07 15h18m2611289012 09h42m18 
 454 BAYER MIKE           SPIESEN         4   6 5830724.07 06h19m29 6974702 09h42m38 
 455 MEIRLAEN ETIENNE     DEURLE          1   2 4278438.07 10h24m57      22 09h42m41 
 456 DE HEIJDE C.         HC MADE         1   1 3918483.09 11h45m06 9569262 09h43m56 
 457 JANSSEN A.           PA NEERKANT     1   4 4057104.06 10h58m38 9196522 09h44m04 
 458 VAN DER VELDEN C.    LG ZUID BEIJE   2   3 1380259.05 12h00m14      22 09h44m05 
 459 VAN DER PLOEG G.     CA DE LIER      4   4 1578010.10 12h32m40 9943452 09h44m44 
 460 BRUGEMANN GEBR.      EG ASSENDELFT   1   2 5810021.08 13h38m2410464682 09h45m18 
 461 ALTENAAR D           CG GIESBEEK     1   2 1178294.08 12h27m02 9884002 09h46m32 
 462 KALTER H.            PE IJSSELMUID   5   7 1706442.09 13h49m01      22 09h46m37 
 463 VAN GROTEL STEFAN    VV HELMOND      5  11 1886293.10 11h13m09      52 09h47m40 
 464 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       30  39 2172315.06 09h57m21     112 09h47m49 
 465 BAUER JOSEF          WESEL           1   2 4100343.09 11h41m20 9500882 09h48m43 
 466 RIEKS LONSAIN        AH NIEUWLEUSE   4   5 1734315.09 13h51m52      32 09h48m59 
 467 BROCKE ROGER         WITTEN          1   3   90380.08 11h16m00 9295242 09h49m05 
 468 MAHR_MERX            AACHEN          1   6   10821.08 09h42m55      32 09h49m24 
 469 JACOBI WERNER        DAMM            4   5 3940248.07 10h05m35      22 09h49m26 
 470 MAHR_MERX            AACHEN          5   6   10913.09 09h43m45      42 09h50m14 
 471 TULODETSKI KURT      WURSELEN        9  11 2370533.10 09h52m10      72 09h50m28 
 472 VAN DE VELDE SJAAK   AH BRESKENS     1   5 3908426.09 11h29m09      32 09h50m37 
 473 HIRSCHMANN FRANZ JOS OESTRICH_WINK   4   6 8710148.09 08h14m49      42 09h50m46 
 474 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       11  39 2213888.09 10h00m44     122 09h51m12 
 475 TANTART PERE & FILS  HARNES          3   8   21855.08 09h37m29      22 09h52m01 
 476 PFISTERER WILLI      HEIDELBERG      1   4  930725.07 07h07m59 7284942 09h52m22 
 477 KUYT A               NP KATWIJK AA   1   1 1438723.08 13h10m0410177262 09h52m54 
 478 PAULET INGE+ERNST    KOLN            3   6 3890178.09 10h05m01      32 09h53m12 
 479 PRONK L.A.           KD BREEZAND     3   3 1409641.08 14h45m2910932072 09h53m58 
 480 DE GELISSEN ALBERIC  MAASMECHELEN    9  10 5139543.09 10h13m50      42 09h56m41 
 481 OPLADEN SG           ALSDORF         4   8 5430320.09 10h00m02      42 09h56m52 
 482 KROPFINGER ERWIN     BURRWEILER      2   8 2920128.10 06h41m23 7033772 09h57m10 
 483 VANWILDEMEERSCH VYN. WESTKAPELLE     2   2 3154014.08 11h28m04 9327092 09h57m11 
 484 STOLLENWERK HUBERT   ESCHWEILER      1   1  120186.08 09h58m40 8605162 09h58m01 
 485 LOUVEGNIES FRANCOIS  TRELON FRANCE   1   4   33914.09 08h27m22 7859012 09h59m59 
 486 BOONEN JOHAN         AK BUGGENUM     1   5 1456314.09 10h58m11 9039942 10h03m11 
 487 SCHUERMANS FERDY     DURAS (GORSEM   1   1 5148949.06 10h07m50 8615492 10h05m53 
 488 BATENBURG_VANDEMERSE LD KLAASWAAL    5   7 1487517.08 12h20m43      42 10h05m57 
 489 BAUCHARD GEORGES     HEUTREGIVILLE   5   9  165353.09 06h50m17 7030182 10h06m30 
 490 BELLETER F           PH NISPEN       8  11 3958054.09 11h43m56      52 10h08m10 
 491 OVERWATER A.P.       LM STRIJEN     14  14 1666262.10 12h22m01      22 10h09m13 
 492 JEDRAK MARIUSZ       GYMNICH         1  11  110022.08 10h14m15      52 10h11m01 
 493 DOORN M. P.          LR DIRKSLAND    1   4 1809179.07 12h30m24 9714502 10h11m05 
 494 SCHASCHKOW CYRILLE   WIESUILLER      8  21  211898.07 06h17m36      42 10h12m58 
 495 HERMES UWE           HAMM            1  15  631183.09 10h16m21      32 10h13m15 
 496 DE JONG COMB.        CC ROELOFAREN   3   3 1183594.09 13h28m0610148502 10h14m32 
 497 BAX W.               AB BUDEL        2   4 4120729.08 11h10m23      22 10h14m35 
 498 MAHUT J_F            OISY            6   6  318874.08 08h44m40      42 10h15m10 
 499 SCHASCHKOW CYRILLE   WIESUILLER     21  21  123236.09 06h20m08      52 10h15m30 
 500 VAN DER PLAS COMB.   ZR RIJNSBURG    2   3 1090909.09 13h32m02      32 10h17m44 
 501 MULDERIJ             PB VINKENBUUR   2   2 1826637.06 14h21m2210542622 10h18m32 
 502 GIERENS F.           BURSCHEID       2   2 3320220.09 11h02m00 8938732 10h19m39 
 503 JELLEMA J.           AG NIJVERDAL    3  11 2027048.08 13h51m02      82 10h20m13 
 504 VORSELEN ANT. A.J.M. AN THORN        6  21 1469762.09 11h06m28      62 10h21m34 
 505 WINKEL LVD           AA STRAMPROY    1   4 2086748.07 11h12m46      22 10h22m46 
 506 PARENT PHILIPPE      BAMBOIS         1   3 8028836.08 09h24m44 8135582 10h22m48 
 507 KOOREMAN W.          LB KLOOSTERZA   1   2  704856.06 11h49m07 9285432 10h23m26 
 508 VAN ELSACKER JOSEF   ZOERSEL         1   1 6367688.08 11h28m12 9107362 10h24m46 
 509 BAYER MIKE           SPIESEN         1   6 5830703.07 07h01m42      22 10h24m51 
 510 HERMES UWE           HAMM            3  15  630951.09 10h28m29      42 10h25m23 
 511 JANSSENS_ HAUSOUL    AW EPEN         9  16 2041076.10 10h17m41      42 10h26m52 
 512 ORGERS M.A.          LG HEKELINGEN   3   7 1169241.09 12h52m31      32 10h27m27 
 513 SLUIMER P.           XG ZUID BEIJE   2   3 1804336.07 12h45m07      22 10h29m39 
 514 KRANCHER ROB         EK UDEN         5   5 4071276.06 12h24m54 9518902 10h30m02 
 515 DELSTANCHE BERNARD   BERTRY          1   4   29138.08 09h15m13 7982722 10h32m22 
 516 JELLEMA J.           AG NIJVERDAL    8  11 2027067.08 14h03m54      92 10h33m05 
 517 HABETS _ LOCHTMAN    GK HEERLEN      3   4 1992829.10 10h44m27 8690832 10h33m05 
 518 DELORY CLAUDE        FRIVILLE ESCA   1   2  102199.07 10h14m21 8444172 10h33m49 
 519 GROH ERIC            TRULBEN         2   2 2800175.08 06h52m31 6827572 10h34m05 
 520 AUKE SMIDOSEF        GK ZWAAGWESTE   4   4 1987304.08 16h12m53      22 10h36m45 
 521 SCHASCHKOW CYRILLE   WIESUILLER     10  21  123226.09 06h41m43      62 10h37m05 
 522 DE GELISSEN ALBERIC  MAASMECHELEN    1  10 5026189.07 10h55m10      52 10h38m01 
 523 PHILIPPE MARC        HENCHIGNEUL_B   1   2   25788.07 10h38m11 8598762 10h38m20 
 524 VAN DE VELDE SJAAK   AH BRESKENS     5   5 3908430.09 12h16m55      42 10h38m23 
 525 CAPELLE JEAN_MARIE   AGIMONT         3   4 8008182.09 09h10m46      22 10h40m28 
 526 PACHLA JEAN          HARBONNIERES    2   4  336324.08 09h13m11 7892562 10h41m36 
 527 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH     3  21 1091013.10 07h06m09      92 10h41m44 
 528 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       20  39 2213859.09 10h52m47     132 10h43m15 
 529 ROGE RICHARD         HEUTREGIVILLE   4   8  257346.10 07h27m25      32 10h43m34 
 530 HERMES UWE           HAMM            5  15  631028.09 10h48m08      52 10h45m02 
 531 WILPERS HERDRICH     AHAUZ.ALSTATT   1   1 5350542.09 13h49m1210063162 10h46m18 
 532 TEKKELENBURG COMB.   AM TOLLEBEEK    2   2 4204563.08 15h03m3010646242 10h47m43 
 533 LEáMEISTER LOTHAR    HUTSCHENHAUSE  12  13 2861044.07 07h44m39      72 10h48m11 
 534 SAEYTYDT PAUL & SVEN BRAKEL          2   4 4081160.09 11h04m09 8724092 10h48m39 
 535 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       18  39 2249493.07 10h58m17     142 10h48m45 
 536 MEULENDIJKS J. & P.  KD HELMOND      1   3 3948025.09 12h19m49      22 10h49m57 
 537 VANDEN BERG COMB     HP UTRECHT      7   7 2023408.09 13h44m39      52 10h51m37 
 538 SCHASCHKOW CYRILLE   WIESUILLER      6  21  123224.09 06h57m45      72 10h53m07 
 539 VAN TUYL GERARD      GL HELLOUW      2   5 1731433.08 13h12m59      42 10h53m31 
 540 LEVEL STEPHANE       PONT DE BRIQU   5   6 4359454.08 11h47m56 9013042 10h56m18 
 541 PONSEN L             CR KRIMPEN A.   1   1 1141218.09 13h32m01 9841972 10h56m46 
 542 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       32  39 2172167.06 11h07m22     152 10h57m50 
 543 TASCHE DIETER        PORTA WESTFAL   3   9 3320548.07 14h42m0310392172 10h58m01 
 544 DELSTANCHE BERNARD   BERTRY          3   4   29101.08 09h42m01      22 10h59m10 
 545 SCHUMACHER H._W.     KAMP_LINTFORT   1   4 3720762.07 12h32m32      22 11h01m17 
 546 DREUMONT JEAN_CALUDE RAUCOURT AU B   2   5  297320.10 09h56m31      22 11h01m51 
 547 DE JONG R.A.M.       BP ROELOFAREN   6   6 1535961.08 14h15m37      42 11h01m55 
 548 JANSSENS_ HAUSOUL    AW EPEN         2  16 2041014.10 10h54m10      52 11h03m21 
 549 THEEUWEN JACOBS      BX WANSSUM      3   6 2114561.07 12h40m31      42 11h03m22 
 550 RUTZ SMG UND SOHNE   BLIESKASTEL     5  13 7090605.08 07h23m11      22 11h04m37 
 551 HERBOTS+HELLER       ZWEIBRUCKEN    10  19 2280959.09 07h45m05      52 11h06m41 
 552 KREUER WERNER        HONNINGEN       4   4 7170638.08 10h20m54      22 11h07m02 
 553 OVERWATER A.P.       LM STRIJEN      1  14 1522764.08 13h20m21      32 11h07m33 
 554 VAN NEDERPELT JP     LJ KLAASWAAL    2   3 1487041.08 13h23m17      32 11h08m17 
 555 KOERS KARL_HEINZ     MANDELBACHTAL   9  11 1060644.09 07h27m01      72 11h08m31 
 556 KNOWLES F. AND SON   CANTERBURY KE   2   3   17218.08 13h31m58 9745082 11h08m49 
 557 JACOBI WERNER        DAMM            5   5 3940045.09 11h25m15      32 11h09m06 
 558 BAESEL DERBY         F_VOLMNSTER     9  19 6080204.08 07h23m13      52 11h09m22 
 559 MAGINOT GERHARD      EPPENBRUNN      1   3  750482.09 07h25m48 6806952 11h09m55 
 560 VAN DE GRAAF M.      LK DORDRECHT    2   3 1196059.09 13h31m15 9715722 11h11m47 
 561 HERMES UWE           HAMM            4  15  630661.09 11h15m30      62 11h12m24 
 562 LOURIER LUC & PETRA  WINDECK         6   9 4550142.10 11h19m25      22 11h13m05 
 563 LOOYMANS M.          GB SOMEREN      2   3 1908823.10 12h29m14 9205892 11h13m29 
 564 DE GRAAF CH          EK EETHEN       3   4 3026291.10 13h20m31      32 11h13m48 
 565 POST KOOS J.C.M.     PJ NAALDWIJK    3   3 1605716.10 14h07m34      22 11h16m27 
 566 SCHALKWIJK GERARD    VN LOPIK        3   3 1215060.09 13h57m30      22 11h16m52 
 567 ADERHOLD B + G       FORBACH         5   6   92504.10 07h34m19 6810002 11h18m04 
 568 LEáMEISTER LOTHAR    HUTSCHENHAUSE   9  13 2861015.07 08h14m42      82 11h18m14 
 569 DECKERS S & A COMB.  NJ MEERS        1   1 1912370.08 11h37m02 8738542 11h19m42 
 570 BAILLY JEAN_MARIE    PLOUVAIN        2   3   23306.07 10h45m54 8321762 11h20m40 
 571 KIEFER JENS          SPIESEN         1   2 3551004.09 07h58m52 6975332 11h21m57 
 572 RUTZ SMG UND SOHNE   BLIESKASTEL     3  13 7090487.09 07h42m18      32 11h23m44 
 573 KIPP & SOHNE         ALTHORNBACH    14  21 3820390.10 07h48m27     102 11h24m02 
 574 OVERWATER A.P.       LM STRIJEN      7  14 1666163.10 13h37m24      42 11h24m36 
 575 BOGAERT & HATANEIJ   AB MAASTRICHT   2   2 1989261.10 11h31m50 8615822 11h29m51 
 576 HERMES HEIKO         ALTHORNBACH     4  14  981579.10 07h54m58      42 11h30m30 
 577 DICKMANN HANNE       DUISBURG        3   3 3980677.09 13h11m04 9399342 11h31m08 
 578 DE JONG COMB.        CC ROELOFAREN   2   3 1065068.06 14h46m43      22 11h33m09 
 579 ZGOLL HERMANN        EYENDORF        3   4 5200187.09 17h57m5011672952 11h33m43 
 580 BOGAERT & HATANEIJ   AB MAASTRICHT   1   2 1503992.09 11h37m07      22 11h35m08 
 581 BOLD GEBR.           RODALBEN        2   9 4890126.09 08h09m55      22 11h36m13 
 582 JANSSENS_ HAUSOUL    AW EPEN        14  16 2041086.10 11h27m22      62 11h36m33 
 583 BURLION ANTHONY      VILLEREAU FRA   5  22   20143.10 10h35m47      32 11h37m28 
 584 PETERS J.            BC BEMMEL       3   3 1458998.07 14h04m04      22 11h37m59 
 585 BECKER MARKUS        WEILER          1  10 8231195.08 09h29m24 7564592 11h38m50 
 586 WIJNANDS H. & ZOON   BD MAASTRICHT  11  12 2010431.10 11h40m22      42 11h39m30 
 587 HABETS _ LOCHTMAN    GK HEERLEN      1   4 1992803.10 11h51m24      22 11h40m02 
 588 VAN DEN DONK_VD AKKE HX OSS          3   4 3843065.08 13h49m19      22 11h41m43 
 589 DUING GABRIELE       BOTTROP         1   2 1270059.09 13h19m47 9381672 11h42m04 
 590 BARBIER JEAN_PIERRE  BELLANCOURT     2   4  433586.05 11h12m34 8343272 11h44m39 
 591 QUERNHEIM FRIEDHELM  SCHANKWEILER    1   2   94844.09 09h35m37 7564092 11h45m06 
 592 VERSTEEGDE COMB. VD  HB BOEKEL       1  10 3744102.07 13h32m05      52 11h45m31 
 593 HEIKAMP P.           BW ZETTEN       1   5 1500069.07 14h17m11      22 11h45m55 
 594 JEDRAK MARIUSZ       GYMNICH         7  11  110738.09 11h55m03      62 11h51m49 
 595 DOORN M. P.          LR DIRKSLAND    3   4 1809191.07 14h13m26      22 11h54m07 
 596 KAMPSEN LUDGER DR.   NEUENKIRCHEN    2   7 6080078.09 16h02m3810561332 11h57m28 
 597 VOLTOLINI BRUNO      ST AMAND        2   4  496640.10 11h29m38 8375222 11h57m43 
 598 HOPPENER J.          JN BOCHOLTZ     1   2 1010688.07 11h56m25 8577402 11h59m14 
 599 NEUROHR WERNER       FRIEDRICHSTHA   3   5 2321398.08 08h36m57      42 11h59m29 
 600 DE SOUSA JOSE        WERVICQ SUD     2   3   12086.08 12h25m53 8797022 12h01m15 
 601 DREUMONT JEAN_CALUDE RAUCOURT AU B   4   5   20198.10 10h57m32      32 12h02m52 
 602 VANDEPOEL YVES       GEETBETS       13  39 2172651.06 12h14m59     162 12h05m27 
 603 HONE GEBRUDER        STEINFELD       2   8 6800001.08 16h29m05      32 12h07m58 
 604 MULLER SERGE         MAMER           3   4   81276.08 09h21m14 7251432 12h09m48