Zoeken

Sortering
Filteren op categorie
Filteren op land
ChronologischNaamLocatieAfstand (km)Tijd aankomstSnelh. (m/m)sorteerpictogramExtra Info
1Wargnies DidierChapelle (BE)821.12117:04:001359.47[YL] 1er yearling pont a celles f...
2Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61517:40:331350.33[O] 1ste melding gent oude
3Poffé-DenruyterKapellen - Glabbeek (BE)873.15017:47:041349.40[O] 1° melding Obrafo - Tienen
4Buteneers FernandWalsbets (BE)858.86517:39:001344.08[O] 2e annonce Ramillies
5Buteneers FernandWalbets (BE)858.86517:39:001344.08[O]
6A. Van Der Bijl Jr.Woerden (NL)1003.60419:27:151343.06[O]
7Albero AlainThuin (BE)805.22917:03:001335.37[YL]
8Verschoot JoëlIngelmunster (BE)866.95517:51:471330.13[YL] 1ste Melding Rekkem, 1° afg.
9Ooms IvoHam (BE)899.96218:17:571327.48[O]
10Nijs-degeyter-debelderItegem (BE)894.61018:17:321320.39[O]
11Desbuquois GebrKapelle Op Den Bos (BE)879.77718:07:041318.87[YL] 1e noord west brabant
12J.W. SchreursNieuw Vennep (NL)1021.40319:57:431313.34[O]
13Decoster NoeObaix (BE)828.37117:33:001308.64[O] 1er vieux pont a celles
14Haelters YvanMaarkedal (BE)852.47417:51:271308.58[O]
15De Gilissen Gebr.Maasmechelen (BE)892.95918:23:001307.41[O]
16Vantorre RemyVirelles (BE)535.80316:51:151306.94[O] 1 st. Froidchapelle
17Comb. Theeuwen & JaccoWanssum (NL)961.35419:15:431306.69[O]
18Verhaeghe IvanHarelbeke (BE)855.14617:55:331304.47[O] 1°melding Kortrijk
19Comb. H. Wijnands en ZnMaastricht (NL)879.71818:14:311304.22[YL]
20Van De Bosch JacHengstdijk (NL)914.61118:41:231304.01[O]
21Van De walle M&FZwalm (BE)863.00018:02:001303.63[O] 1e Melding Zottegem
22Parent-berwaerLeroux (BE)815.36917:26:231301.71[O] 1 annonce fallisolle
23De Klerck LotarAppelterre (BE)856.19317:57:501301.53[O] 1 melding moerbeke
24Decoster NoeObaix (BE)828.37117:38:001298.39[O] 2-3ème vieux pont a celles
25Decoster NoeObaix (BE)828.37117:39:001296.36[O]
26De Meulemeester EricOudenaarde (BE)859.23618:03:571294.13[O] 2° melding Gent
27Decamp Andre5190 Spy (BE)823.82117:36:471293.72[O] 2° Falisolle 1° marqie
28Coris Mére Et FilsCriquebeuf / Seine (FR)700.47016:01:331293.45[O]
29Comb. Merkens en ReesiHeerlen (NL)892.48118:30:451292.05[O]
30Langbeen GeorgesWetteren (BE)875.80318:19:001289.84[O]
31Couvreur YvesHam-Sur-Heure (BE)806.48417:25:171289.79[O] 1° vieux Marbaix-la-Tour
32De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)854.00018:04:001286.14[O] 1 Lessen
33Lemahieu MarcBurcht (BE)901.71318:41:061286.14[O] 1ste aanmelding st.job 1get.
34Avoine Jean ClaudeVendegies Au Bois (FR)782.68717:11:001280.99[O] 3eme inscrit
35Desbuquois GebrKapelle Op Den Bos (BE)879.77718:26:531280.82[YL] 2e noord west brabant
36Ad FortuinStrijen (NL)962.08819:32:051279.23[O]
37Brulez Pere Et FilsRessaix (BE)813.56917:36:051279.03[O] 2eme annonce estinnes
38Saeytijdt Paul & SvenNederbrakel (BE)854.79218:09:081277.46[O] 2° melding moerbeke
39Martin SergeMissy Les Pierrepont (FR)723.86116:27:001276.65[YL]
40Dupas GrégoryLewarde (FR)825.88517:27:351275.44[O] 2éme incrit
41Desbuquois GebrKapelle Op Den Bos (BE)879.77718:30:001275.04[YL] 3e noord west brabant
42Gielen MarcelHerk-de-Stad (BE)881.00018:31:011274.93[O] 3e melding Limburg
43Imbrecht germainBornival (BE)834.92617:55:101274.37[O] 1 ère annonce Nivelles
44Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79417:20:001273.86[O]
45Deneys HermanBorchtlombeek (BE)861.71318:16:341273.66[O] 1ste, Anderlecht,
46De Rycke A+AHeer (BE)795.00017:25:001272.00[O]
47Matthijs guyBrakel (BE)853.29018:11:221270.97[O] 2dze
48Limbourg WesleyBuggenhout (BE)879.19618:32:301269.60[YL]
49Limbourg ErikBrussegem (BE)872.65118:28:571266.64[O] 1° NW Brabant 1° Afggvn
50Langbeen GeorgesWetteren (BE)875.80318:32:001265.61[O]
51Van Elsacker JozefZoersel (BE)911.25819:00:341264.64[O]
52De Coninck GeertBeveren (BE)902.89818:54:001264.56[O] 1°meld.St.Gillis 1°afg.
53Van Overstraeten EugeenOverijse (BE)855.00018:16:161264.29[O]
54De Graeve PaulSmetlede (BE)872.30018:30:541262.56[O] 2de melding LVA
55Comb. H. Wijnands en Zn.Maastricht (NL)879.71818:36:571262.24[YL]
56De Coninck GeertBeveren (BE)902.89818:56:261260.27[O] 2°meld.St.gillis Waas 2°afg.
57Ronsijn Jo & StevenAppelterre (BE)857.24818:20:461259.24[YL] 1e melding Moerbeke 1e afgeg...
58Leclercq-BiondoEstinnes (BE)810.86417:45:031257.06[O]
59Vancauwenberghe AureleLeers Nord (BE)839.69018:10:001253.27[O] 1 er rekken
60Navez-vermeulenAnderlues (BE)812.90917:49:021252.49[O] 4 eme annonce estinnes
61Kiekens PaulKoningshookt Lier (BE)892.53818:52:511252.07[O]
62Chantrenne ThierryPetigny (BE)777.21617:21:001251.56[YL]
63Bongers BelleterNispen (NL)932.27419:25:051251.23[YL] 1e melding NIC Hoogerheide
64Walem AlbertEcaussinnes (BE)830.37218:04:001250.56[O]
65Chantrenne ThierryPetigny (BE)777.21617:22:001249.54[O]
66Chantrenne ThierryPetegny (BE)777.21617:22:011249.51[O]
67Verspreet MichelLuttre (BE)825.91618:01:001249.49[O] 5ème vieux pont a celles
68Dubois MichelAubencheul-aux-bois (FR)765.34917:13:001248.53[O] Premier marqué, premier anno...
69Fedrigucci AverardoRansart (BE)821.46917:58:001248.43[O] 4ème vieux pont a celles
70De Vadder ValckenborghHaaltert (BE)865.77218:33:521247.75[YL] 1 ste melding denderbond nin...
71Marquez - Prats - ThAS (BE)896.92118:59:211246.85[YL] clocked by Bricon X-treme
72Struyfs Jef En WimTielen (BE)911.52719:11:431245.74[YL] 1e aanmelding fondclub turnh...
73Carpreau FreresHavinnes (BE)832.01418:08:001245.53[O]
74Van Ouwerkerk DekkersBrasschaat (BE)913.72819:13:471245.23[YL] 1 aanmelding Sint Job
75Reybroeck zonenMelsen (BE)870.39018:40:001243.41[O] 1 ste melding Lokeren
76Van Briel YvesMeeswijk (BE)897.81119:02:361242.47[YL] 2 prov. Limburg
77De Smaele MichelStrépy-Bracqugnies (BE)820.15618:00:351241.56[YL]
78Grammet Ol DevosWommersom (BE)866.40118:37:531241.47[O] Tweede melding Obrafo Tienen
79Decamp Andre5190 Spy (BE)823.82118:03:401241.32[O] 2° Marqué
80Bucaciuc DanielDilbeek (BE)862.90018:35:541239.98[YL] 4) nwb
81de Bruijn GerardStekene (BE)899.24919:05:181239.83[YL] 1 Gemelde jaaarling
82Devlaminckx peiremansLessen (BE)844.20118:22:001237.83[O] 3 melding lessen
83De Veseleer R +JHerne (BE)846.59618:24:261236.93[O] 3de melding Moerbeke
84Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77018:57:471236.82[O] clocked by Bricon X-treme
85Detal MichelFocant (BE)792.65717:41:001236.59[O] 1 annonce Ramillies
86Desquiretz MickaelSeranvillers (FR)776.25817:27:551236.24[YL]
87Cadet-letellierChaumont-gistoux (BE)847.75918:25:481236.16[O] 2eme ramillies
88Steenhaut AndreBassilly (BE)839.37518:19:211235.56[O]
89Hasevoets Flor & zonenKozen (BE)876.87418:50:161234.57[O] 5de melding in Limburg
90Verhaeghe IvanHarelbeke (BE)855.14618:34:401231.02[O] 3°melding kortrijk
91Comb.busscher-AlbertzElsloo (NL)892.59819:05:341230.21[O] 1ste Beek
92Desbuquois GebrKapelle Op Den Bos (BE)879.77718:55:141230.06[YL] 5e noordwest brabant
93Navez-vermeulenAnderlues (BE)812.90918:01:031229.72[O] 8 eme annonce estinnes
94De Graeve PaulSmetlede (BE)872.30018:50:051228.45[O]
95Vandenborre DanielRebecq (BE)842.38318:26:001227.96[O] 2ème annonce vieux Soignies
96Reybroeck zonenMelsen (BE)870.39018:49:001227.63[O] 2de melding Lokeren
97Van Den Meersschaut-cl...Wetteren (BE)877.59518:54:531227.61[O] 3de lokeren
98Weytjens TheoZutendaal (BE)885.52119:01:391227.08[O] clocked by Bricon X-treme
99Cousaert/willemsMaarkedal kerke (BE)854.98918:37:001226.67[O] 4de melding zottegem
100Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12316:45:251225.71[YL] Yearling
101Vanhees Jos & RudiBorgloon (BE)870.71418:50:301225.49[YL]
102Van Neste HenriFeluy (BE)830.66218:18:001225.17[O] 6-7ème vieux pont a celles
103salembier Pierre-MichelWarisoulx (BE)834.14018:21:411223.65[O]
104Van Neste HenriFeluy (BE)830.66218:19:001223.36[O]
105Colbrandt AndréBottelare (BE)872.13018:53:101222.90[O]
106Porson R&oLe Roeulx (BE)822.31018:13:201221.25[O]
107Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79417:47:001220.70[O]
108Permanne FrancisDour (BE)807.03118:01:101220.62[O] 2 eme signalé givry
109Imbrecht germainBornival (BE)834.92618:24:021220.59[YL] 1ère annonce yearl nivelles
110Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)885.00019:05:201220.13[O]
111Carrion P&FBarbençon (BE)790.68817:48:461218.76[O] 3e annoncé Vx Marbaix La Tour
112Paulus KlausImmerath (DE)916.54519:32:251218.13[O] erste afgegevene
113Duchateau GastonFosses La Ville (BE)814.02618:08:161218.12[O]
114Vermassen DavidGavere (BE)867.49118:52:151217.96[O] 3de melding Lokeren
115Casaert-sénéchalRusseignies (BE)845.69518:34:311217.67[YL] 1° Meuse
116D'hondt BernardMalonne (BE)819.87118:14:001216.43[O]
117Decoster NoeObaix (BE)828.37118:21:001216.40[O] 8ème vieux pont a celles
118Dr Alain DelhoveSart Dames Avelines (BE)831.59918:24:001215.79[O] 9ème vieux pont a celles
119Van Vlierberghe GuidoMariekerke-bornem (BE)884.97419:08:021215.57[O] 1afgegeven 2melding st-job
120Van Tuyn LudoRanst (BE)901.60419:21:451215.51[YL] 1e afg., 2e melding Sint-Job
121Vangoidsenhoven PaulBoutersem (BE)867.24618:54:201214.06[O] eerst getekende eerste meldi...
122Beke GentilLierde (BE)854.54318:44:091213.58[O] 18:48:30
123Vanhoof peterBekkevoort (BE)882.00619:06:551213.35[YL] 1 melding demer
124de Gelissen Gebr.Maasmechelen (BE)892.95919:15:571213.34[O]
125Imbrecht Ghisl PhilNivelles (BE)836.74218:30:001212.67[O] 2 Annonce Nivelles
126Lheur-hodyFumay (FR)772.19417:37:001212.24[YL] 1er annonce ardennes
127Marquez - Prats - ThAS (BE)896.92119:20:151211.65[YL] clocked by Bricon X-treme
128Carpreau FreresHavinnes (BE)832.01418:27:001211.08[O]
129Dewolf en zoonOverijse (BE)856.00018:46:591210.78[O]
130SagniezFernand (FR)824.52318:21:001210.75[O] 2ème annonce à Tournai
131Kempeneers WimNieuwerkerken (BE)876.55719:04:381209.66[O]
132Hurez GilbertRoeulx (FR)797.29617:59:121209.49[YL]
133Verriest JanHelkijn (BE)844.20218:38:001209.46[O] 2de aanmelding rekkem
134Santens Marc & GerardOudenaarde (BE)858.35818:49:431209.44[O] 2de melding Ronse
135De Ketelaere FreddyEke (BE)870.10918:59:301209.32[O] 3e melding Gent
136Decoster NoeObaix (BE)828.37118:25:001209.30[YL] 2ème yearling pont a celles
137Etuin GéryWavrechain sous Faulx (FR)793.03717:57:001207.06[YL] 3e marqué
138Beke GentilLierde (BE)854.54318:48:301206.13[O]
139Arcati pasqualeSaint Quentin (FR)744.76417:17:441205.64[O]
140Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)881.06719:10:491205.59[O] 2°dendermonde 1A.Champagne
141Moens JeanGrimbergen (BE)871.99219:03:181205.57[O] rechtzett. 1e duivin
142Van De walle M&FZwalm (BE)863.00018:56:001205.31[YL] 1e Meld jl Zottegem
143Hebberecht ChrisEvergem (BE)887.52219:17:091203.99[O]
144Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60318:59:001203.90[O]
145De Vadder ValckenborghHaaltert (BE)865.77218:59:301203.30[YL] 2 de melding denderbond ninove
146Decroix GuyHallines (FR)843.05918:41:001202.65[O]
147Pintens LucSchelle (BE)892.30519:22:171202.11[O] 1ste melding Mechelen
148de Gelissen Gebr.Maasmechelen (BE)892.95919:23:181201.34[O]
149Engels EddyWalshoutem (BE)857.20518:53:471200.93[O]
150Buelens LievenScherpenheuvel (BE)882.41419:15:001200.56[YL]
151Wilson DekensZingem (BE)864.92719:01:311198.76[YL] 1 st meld Gent
152Neukermans Simon et Ch...Hacquegnies (BE)835.94518:38:001197.63[O] 3e Leuze femelle
153De Graeve PaulSmetlede (BE)872.30019:09:121196.24[O]
154Weytjens TheoZutendaal (BE)885.52119:20:171196.19[O] clocked by Bricon X-treme
155De Veseleer R +JHerne (BE)846.59618:47:451196.18[O] 5de melding Moerbeke
156Expeel StephanGullegem (BE)855.27218:55:001196.18[O] 4de aanmelding Rekkem.
157Coppens FreddyOkegem (BE)861.05619:00:081195.69[YL] 3 de melding denderbond ninove
158Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60319:04:001195.58[O]
159Porson R&oLe Roeulx (BE)822.31018:28:141194.81[O]
160Gyselbrecht A&P Madeir...Ruiselede (BE)878.17919:15:211194.23[O] 1e Roeselare 7e prov 2e afgeg
161Poppe Paul9240 Zele (BE)883.47319:20:001193.88[O]
162Decoster NoeObaix (BE)828.37118:34:001193.62[O] 10ème vieux pont a celles 5/5
163Tse Ping-Nouwen PaesenPeer (BE)911.39319:43:461193.29[O]
164Louvegnies FrancoisTrelon (FR)773.79817:48:301193.21[YL]
165Reynckens RaymondAmpsin (BE)842.20818:46:081192.70[O] Prem marqué
166Delstanche BernardBertry (FR)772.21217:48:001191.69[O] 2° annonce caudry
167Imbrecht Ghisl PhilNivelles (BE)836.74218:43:001190.24[O] 3 Annonce Nivelles
168KleinklausNeunhoffen (FR)743.60017:25:001189.76[O]
169MeurantrobertClermont (BE)796.89518:10:001189.40[O] 4 local marbaix
170Limbourg ErikBrussegem (BE)872.65119:13:421189.38[YL] 6° NW Brabant
171Hubrechts TonyBroekom-borgloon (BE)867.37619:09:511188.43[O]
172V.Muylder-Noel-DemulBuggenhout (BE)880.40619:21:081187.92[YL] 1 gemeld
173Sorriaux StephaneSolesmes (FR)784.00018:00:001187.88[O] 1 et 5 inscrit
174De Coninck GeertBeveren (BE)902.89819:40:291187.27[YL] 4°meld.St.Gillis Waas
175Gyselbrecht-LeliaertKnesselare (BE)890.44719:30:461186.05[YL] 1e melding Eeklo 1e afg.
176De Wilde FreddyBrugge (BE)894.57019:35:001184.86[O] 1e melding Gistel
177De Wilde FreddyBrugge (BE)894.57019:35:001184.86[O] 1e melding Gistel
178Volckaert GebroedersVurste (BE)868.06519:13:141183.89[O] 7é aanmelding Ronse oude
179Martin DjWaspik (NL)961.25220:32:341182.98[O] 2e gemelde NIC Tilburg
180Leclercq-BiondoEstinnes (BE)810.86418:25:311182.85[O]
181Bascourt NnicolkasBraine Le Comte (BE)835.07318:46:001182.82[YL] 2 Annonce Nivelles
182Depoortere GilbertWandignies Hamage (FR)806.55918:22:001182.64[O]
183Van Gils Frans & PaulRavels (BE)929.74620:06:201182.38[YL] 1° RETIE 90 Duiven
184Colemont LucGenk (BE)888.46019:31:521181.67[YL]
185Verriest JanHelkijn (BE)844.20218:54:301181.53[O] 3de melding rekkem
186Van den Bulcke TeoErpe-Mere (BE)866.96119:14:001181.15[O] 7 Land van AAlst
187Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)885.00019:29:251180.92[O]
188Legrand P&fPont De Briques (FR)844.06918:55:001180.52[O] 1er inscrit
189Galichet P/fRocroi (FR)764.03917:48:101178.77[O]
190Longlez WillyKain (BE)832.29618:46:221178.28[O] 3ème annoncé à Tournai
191Defoort StephaneMaubray (BE)823.01418:39:001177.42[YL] 1e tournai
192De Keyzer NorbertEtikhove (BE)854.32719:06:121176.43[O]
193Haelters YvanMaarkedal (BE)852.47419:05:001175.83[O]
194Vandemaele WilfriedHeule (BE)857.32419:09:101175.76[YL] 2 melding jl rekkem
195Sorriaux StephaneSolesmes (FR)784.00018:07:001175.41[O] 1 et 5 inscrit
196Albero AlainThuin (BE)805.22918:26:001173.80[O]
197Sorriaux StephaneSolesmes (FR)784.00018:08:001173.65[O] 5 inscrit
198Lavenne Père et FilleEugies (BE)808.29318:28:521173.37[O]
199de Bruijn GerardStekene (BE)899.24919:46:341173.09[O] 3 de gemelde
200Porson R&oLe Roeulx (BE)822.31018:41:101172.77[O]
201Hebberecht ChrisEvergem (BE)887.52219:36:551172.55[O]
202Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64519:47:351172.05[YL] 3 Meld. Euskirchen 302 Tb.
203Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30018:48:001169.92[O] 11-12ème vieux pont a celles
204Rohen FrankBivange (LU)751.21317:42:191169.54[O]
205Vd Bosch - GrollemanLandgraaf (NL)893.12819:43:431169.45[O] 1st Get.
206Dubois R&TMt St Aignan (FR)719.09217:14:591169.29[O] le Boréas !
207Van Heede JeromeForchies (BE)817.21418:39:001169.12[YL] 3ème yearling pont a celles
208Van Heede JeromeForchies (BE)817.21418:39:001169.12[YL] 3-6ème yearling pont a celles
209Boddaert W.M.J.F.Oostkamp (BE)893.06419:44:221168.37[O] 1° melding Brugge
210Devlaminck EricHulste (BE)862.05119:18:001168.09[YL] 1°yl kortrijk
211Hebberecht ChrisEvergem (BE)887.52219:39:551167.92[O]
212Ron PrumpelerNijswiller (NL)880.90319:34:331167.45[YL]
213Edart ChristopheLa Groise (FR)773.99318:03:001167.41[YL] 6° marque
214Rouxel P&fTrelivan (FR)709.19917:08:001166.45[O] 1er inscrit
215Ceulemans JohanEssen (BE)931.90620:20:001164.88[O] 2e melding KFC 29 prijzen
216Weytjens TheoZutendaal (BE)885.52119:40:321164.34[O] clocked by Bricon X-treme
217Imbrecht germainBornival (BE)834.92618:57:321163.61[O] 4 ème annonce Nivelles
218Bongers Geurts J.Weustenrade (NL)889.94619:44:501163.58[YL] 4e melding Simpelveld (L)
219Eisere TeamZweibrücken (DE)755.40217:49:221163.29[O]
220Eiserne Team66482 Zweibrücken (DE)755.40217:49:221163.29[YL] 1.Jahrling Zone 1
221Roger DickhausWuppertal (DE)958.29620:43:561163.07[O]
222A Hoevenaars & ZnUden (NL)967.00920:51:311162.95[O] 2e gem. nic Oss
223Gyselbrecht A&P Madeir...Ruiselede (BE)878.17919:35:151162.77[O] 2e Roeselare 10e prov 3e afgeg
224Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12317:17:111162.62[O] 2 inscrit
225Debusschere lionelHulste (BE)861.03019:21:001161.98[O] 6e.melding kortrijk
226Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30018:53:001161.71[O]
227van Geel MarthaNieuw Vossemeer (NL)943.47520:32:271161.27[O] 4e Nic Steenbergen
228Meuris Jean-claude Dep...Beleoil (BE)823.41418:49:301160.56[O] 1e marqué et annoncé à Ath
229Lucas AdhemarBertry (FR)777.88418:10:251160.30[O]
230Dubois MichelAubencheul-aux-bois (FR)765.34917:59:461160.03[O]
231Pronckaert G.& J.Schepdaal (BE)859.49919:21:041159.81[O]
232Rohen FrankBivange (LU)751.21317:47:521159.52[YL]
233Geerdink PhilipHoogerheide (NL)925.71020:18:311159.29[O] 4e melding IFC Hoogerheide
234Van Neste HenriFeluy (BE)830.66218:57:001158.52[O] 14ème vieux pont a celles
235Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12317:19:311158.24[YL]
236PachlaHarbonnieres (FR)745.69617:43:571158.00[O] 1er marqué vx
237Henry LeonNandrin (BE)839.09519:05:001157.37[YL]
238Verjot & FilsSourdon (FR)731.00117:32:041156.53[O]
239Etuin GéryWavrechain sous Faulx (FR)793.03718:26:001156.03[O]
240Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60319:53:151155.65[O] 3° melding Gistel
241Van Den Meersschaut-cl...Wetteren (BE)877.59519:40:001154.73[O] 9e lokeren
242Biziaux KévinBousies (FR)780.54618:15:581154.71[O] 3éme inscrit
243De Clercq Eric9500 Viane (BE)847.51019:14:121154.33[O] 9de melding Moerbeke
244Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)881.06719:43:341153.88[O] 3de dendermonde
245De Keyzer NorbertEtikhove (BE)854.32719:20:331153.64[YL] 2 meld. lok. Zottegem
246Degrave-GyselbrechtWemmel (BE)868.21119:33:381152.03[YL] 7e NWB
247Pion GérardMontroeul sur haine (BE)810.76618:44:061151.49[O] 1er annonce à Thulin
248Bourlard père et filsHarveng (BE)809.44918:43:001151.42[O] 2ème marqué
249Decoster NoeObaix (BE)828.37119:00:001150.52[YL] 5ème yearling pont a celles
250Ballmann DieterAmel (BE)835.48419:07:001149.22[O]
251Timmermans LudoBalen (BE)908.78120:10:531149.07[O] 2e melding molse fondclub 1e...
252Bonmariage MassonOuffet (BE)832.93719:05:001148.88[O] 1e marqué
253Batenburg- v.d. MerweKlaaswaal (NL)963.87220:59:491147.72[O]
254Vliegen SjirHulsberg (NL)888.02619:53:491147.59[YL]
255Buelens LievenScherpenheuvel (BE)882.41419:49:001147.48[YL]
256Devlaminck-vandecasteeleHulste (BE)861.73619:31:001147.45[YL] 2°yl kortrijk
257Grammet Ol DevosWommersom (BE)866.40119:35:331146.72[O] Nr 2 van 3
258Debouck P & FilsRoux (BE)817.47718:53:371145.54[O] 13ème vieux pont a celles
259Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60817:32:511144.99[O] 5è marquèe
260Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)748.34417:53:591144.29[YL] 5e inscrit
261Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30019:04:001144.06[O] 15ème vieux pont a celles
262D'hondt BernardMalonne (BE)819.87118:57:001143.47[O]
263Van Helsland CyrielKieldrecht (BE)910.26620:16:301142.83[O]
264De Clercq Eric9500 Viane (BE)847.51019:21:381142.76[O] 10de melding Moerbeke
265Thorel JoelGonnehem (FR)827.20319:05:001140.97[YL]
266Croimans Peter & JaakNeeroeteren (BE)909.27620:17:001140.87[YL]
267De Veseleer R +JHerne (BE)846.59619:22:201140.45[O] 10 de melding moerbeke
268Gengler Jean-LucWaltzing - Arlon (BE)758.38818:05:001140.43[O] 2 M 1140m Libramont
269Calomme PolForchies (BE)816.38818:56:001140.21[YL] 4ème yearling pont a celles
270Sliedregt FransLangeweg (NL)953.73620:56:571139.54[O] 5e gem. Zuid Beijerland
271L Hoest PatrickAwans (BE)855.47119:30:461139.46[YL] jeneffe 1er
272Poppe Paul9240 Zele (BE)883.47319:57:001137.03[O]
273VanderstraetenRonse (BE)844.72119:23:001136.91[O]
274Imbrecht germainBornival (BE)834.92619:14:241136.88[O] 5 ème annonce Nivelles
275Van Tuyn LudoRanst (BE)901.60420:13:051136.83[YL] 6e melding Sint-Job
276Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64520:12:111135.65[YL] 6 Meld. Euskirchen 302 Tb.
277Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60320:07:081135.26[YL] 1° melding Yearlings Gistel
278De Veseleer R +JHerne (BE)846.59619:25:461135.20[YL] 3de melding Moerbeke
279Bongers Geurts J.Weustenrade (NL)889.94620:04:001135.14[YL] 15e melding Simpelveld
280Boddaert PaulLiedekerke (BE)861.42219:39:001134.94[O] 1 ste melding denderbond nin...
281de Gelissen Gebr.Maasmechelen (BE)892.95920:07:081134.44[O]
282D'hoker AlfonsHaaltert (BE)866.33219:43:501134.19[O] 12de melding
283Forges Jean LouisStrepy Bracquegnies (BE)817.90219:03:001131.26[O] femelle 1er marque 1 sur2
284Henry LeonNandrin (BE)839.09519:22:001130.86[YL]
285Crowet ValeryPesche (BE)774.60018:25:001130.80[O]
286De Vuyst GyssensLokeren (BE)888.74320:06:291130.02[O] 1 grt 12 melding
287Vd Abeele-de GeestAdegem (BE)896.39820:13:161130.01[YL] 2é eeklo 1éafg
288Vandenborre DanielRebecq (BE)842.38319:26:001129.20[O] 3ème annonce vieux à Soignie...
289Defoort StephaneMaubray (BE)823.01419:09:001128.96[YL] 2e tournai
290Poulain GuyCambrai (FR)781.60418:33:131127.50[YL]
291Delstanche BernardBertry (FR)772.21218:25:001127.32[YL] Year 4eme annonce caudry
292Dessaint GilbertCambrai (FR)780.67818:33:001126.52[O] 1er annoncé Achicourt
293Van Overstraeten EugeenOverijse (BE)855.00019:39:001126.48[YL]
294Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12317:37:051126.30[O]
295de Gelissen Gebr.Maasmechelen (BE)892.95920:13:001126.05[O]
296Foloppe Jean-christopheNotre Dame de Bondeville (FR)720.88717:40:211125.77[O] cicar 76
297Bonfond PhilippeEcaussinnes (BE)821.12819:09:301125.60[O]
298Hazard-peetersCourt-saint-etienne (BE)843.51419:30:551123.31[O]
299Wypych J.mSery Les Mezieres (FR)737.70117:58:001121.13[O]
300Bazille PhilippeAilly Le Haut Clocher (FR)774.50018:31:001120.84[O]
301Polder, JanMiddelharnis (NL)961.76121:18:111120.69[O]
302vve MornardVerviers (BE)855.69619:43:401120.51[O]
303Van Neste HenriFeluy (BE)830.66219:22:001119.49[O] 19-20-21ème vieux pont a cel...
304Dr Alain DelhoveSart Dames Avelines (BE)831.59919:23:001119.24[O] 17ème vieux pont a celles
305D'hondt BernardMalonne (BE)819.87119:13:001118.51[O]
306Van Neste HenriFeluy (BE)830.66219:23:001117.98[O]
307Van Heede JeromeForchies (BE)817.21419:11:001117.94[YL]
308Galichet P/fRocroi (FR)764.03918:23:271117.92[O]
309Team De Jaeger FreddyKnesselare (BE)887.05420:13:431117.60[O] 2° melding Eeklo
310Mahieux ChristianHazebrouck (FR)842.28419:34:001117.09[O] 2èann.v.hazebrouck
311Defoort StephaneMaubray (BE)823.01419:17:001116.71[YL] 4e tournai
312Leloup-nagelsBousval (BE)838.51019:31:101116.28[YL] 3eme yarling nivelles
313Foloppe Jean-christopheNotre Dame de Bondeville (FR)720.88717:46:011115.90[O] cicar 76
314Etuin GéryWavrechain sous Faulx (FR)793.03718:51:001115.38[O] 1er marqué
315Bourlard père et filsHarveng (BE)809.44919:06:001114.94[O] 1er marqué
316Baert-simoensTorhout (BE)875.87520:06:101114.11[O] 1meld. kortemark 1 afg.
317Baert-simoensTorhout (BE)875.87520:06:151113.99[YL] 2meld.kortemark 1 afg.
318Carpreau FreresHavinnes (BE)832.01419:27:001113.81[O] 19:27:00 et pas 18:27:00
319Foloppe Jean-christopheNotre Dame de Bondeville (FR)720.88717:47:151113.77[O] cicar 76
320Decroix GuyHallines (FR)843.05919:37:001113.68[O]
321Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57420:17:351112.83[YL]
322Bazille PhilippeAilly Le Haut Clocher (FR)774.50018:36:001112.79[O]
323Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57420:17:401112.71[YL]
324Galichet P/fRocroi (FR)764.03918:26:421112.62[O]
325Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79418:50:001112.39[YL]
326Bogaert DominiekRuddervoorde (BE)884.30020:15:001112.33[O] 4°melding Gistel
327Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61519:58:331110.98[YL] 2°yl. Gent
328Pollin MarcSnellegem (BE)570.24320:23:421110.70[O] de te Gistel
329Van Neste HenriFeluy (BE)830.66219:28:001110.51[O]
330Gyselbrecht-LeliaertKnesselare (BE)890.44720:22:431109.29[O] 2e melding Eeklo
331Dubois LudovicBoubers Sur Canche (FR)796.15418:57:521109.06[YL]
332Dermience PhilippeRochefort (BE)480.69618:58:171108.91[YL] 1 er yearling local
333Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30019:27:001108.84[O] 18ème vieux pont a celles
334Cuffel P & FMontivilliers (FR)742.20718:09:241108.76[O] cinquième annoncé à l'ALCN
335V.waeyenberghe JeroenHemelveerdegem (BE)854.75119:51:261108.00[YL] 4de melding
336Van Wayenberghe JeroenHemelveerdegem (BE)854.75119:51:261108.00[YL] 4 de melding denderbond
337van Geel MarthaNieuw Vossemeer (NL)943.47521:11:391107.82[O] 10e nic Steenbergen
338Avoine Jean ClaudeVendegies Au Bois (FR)782.68718:47:001107.05[O] 5eme inscrit
339Engels EddyWalshoutem (BE)857.20519:54:201107.02[O]
340Ballmann DieterAmel (BE)835.48419:35:001106.60[O]
341Anno-DebouverNazareth (BE)868.50620:05:061106.24[O] 1e melding Eeklo 1e afgegevene
342Feys FrankyZevekote (BE)888.68820:23:301106.02[YL] 2de melding Vlamertingen jaa...
343Vandeputte Pere Et FilleCuesmes (BE)812.73219:15:001105.76[O]
344Boonen J (Boonenpigeons)Buggenum (NL)927.12920:58:591105.06[O] 1e meld. Beesel-Neer
345Vangansbeke RogerZomergem (BE)887.58420:23:181104.92[O]
346Mornard GeoffreyWarcoing (BE)840.69119:41:001104.72[O]
347Desbuquois GebrKapelle Op Den Bos (BE)879.77720:16:391104.35[O] 9e nwb duivin
348Leloup-nagelsBousval (BE)838.51019:39:181104.32[YL] 4eme yarling nivelles
349Fedrigucci AverardoRansart (BE)821.46919:24:001104.12[O] 16ème vieux pont a celles
350Messiaen LeonGrammene (BE)870.93920:08:501104.08[O] 1e melding ruiselede
351Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)748.34418:17:571103.83[YL] 1er inscrit(yearling)
352Klop Jean MichelHolling (FR)731.60318:03:001103.47[O]
353Delmotte WilfriedMeulebeke (BE)865.97620:05:031103.08[O] 3 de melding Roeselare
354D'hoker AlfonsHaaltert (BE)866.33220:05:311102.88[O] 16de melding
355Dubois LudovicBoubers Sur Canche (FR)796.15419:02:341101.84[YL]
356Injon -vanrieBeernem (BE)889.28920:27:071101.81[O] 4 meld. steenbrugge van 3 mee
357L Hoest PatrickAwans (BE)855.47119:56:431101.39[O] 2em jenneffe
358Henry LeonNandrin (BE)839.09519:42:001101.17[YL]
359Henry LeonNandrin (BE)839.09519:42:001101.17[YL]
360Vanneuville GillesSaint Omer (FR)847.34719:50:001100.45[O] 1er inscrit
361Lambert PhilippeCuirieux (FR)729.44418:03:001100.22[YL] femelle yearling
362Deleu PhilippeHouthem (BE)851.37119:53:491100.22[O] 1er vlamertingue vieux
363Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79418:58:001099.99[O]
364Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60320:07:001099.88[O]
365Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47017:37:001099.64[O] mohican 1er inscrit cicar
366Meirlaen EtienneSint-martens Latem (BE)873.92320:15:001099.27[O] clocked by Bricon X-treme
367Vermote AndréOostende (BE)895.84820:35:251098.64[O] 6°melding Gistel
368Croimans Peter & JaakNeeroeteren (BE)909.27620:48:001098.16[O]
369Lartuwe GerardRuddervoorde (BE)886.10020:27:001098.02[YL] weer 1° melding Brugge
370Rouxel P&fTrelivan (FR)709.19917:46:001097.83[O] femelle
371Tant MichelUrvillers (FR)739.11118:13:191097.72[O]
372Charlet BernardHordain (FR)791.36319:01:221097.03[O] premier inscrit
373Steenhaut AndréBassilly (BE)839.37519:45:141096.89[O]
374Bourlard père et filsHarveng (BE)809.44919:18:001096.81[O] 4ème marqué
375Pocholle A Et VMorbecque (FR)839.00019:45:001096.73[O] 1° incrit
376Vandemaele WilfriedHeule (BE)857.32420:01:461096.65[YL] 5 melding jl rekkem
377Van Gompel Jan &jensMol (BE)910.89920:51:001096.15[O] 4é melding mfc
378Team De Jaeger FreddyKnesselare (BE)887.05420:29:461095.44[O] 6° melding Eeklo
379Vandenborre DanielRebecq (BE)842.38319:49:001095.43[O] 4ème annonce vieux à Soignie...
380Leutenez MarnixKruishoutem (BE)863.03120:07:541095.36[O] 10° melding Ronse
381Philippe LambertCuirieux (FR)729.44418:06:001095.26[YL] femelle yearling
382Cardon EddyDeerlijk (BE)855.30220:01:001095.14[O] 2/4
383Delrue Ivan & GunnarBovekerke (BE)880.67920:24:131095.08[O]
384Dessaint GilbertCambrai (FR)780.67818:53:001094.92[O]
385Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12317:55:331094.58[YL] femelle
386Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12317:55:331094.58[O] 3 inscrit
387Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60320:36:251094.54[O] 7°oude Gistel
388Vandenbroucke WillyBoezinge (BE)862.00820:07:431094.31[O] 3de melding vlamertinge
389Van Landeghem Gebr.Kruibeke (BE)898.10320:40:461094.22[YL] 3emeld. St.Gillis Waas
390Galichet P/fRocroi (FR)764.03918:38:231094.01[O]
391Obin RejaneErquinghem (FR)837.44219:45:301093.98[O] 4émeinscrit 20éme a berclau
392Bongers Geurts J.Weustenrade (NL)889.94620:33:501093.52[YL]
393Bongers Geurts J.Weustenrade (NL)889.94620:33:501093.52[YL]
394Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79419:03:001092.38[O]
395Branly NoelAmettes (FR)822.56219:33:001092.38[O] 1er marqué , 6ème signalé sa...
396De Clercq Eric9500 Viane (BE)847.51019:55:521092.34[O] 15 de melding Moerbeke
397Rini VermaasAnna Jacobapolder (NL)948.00021:28:001092.17[YL]
398Jaap VermeerPernis (NL)978.03221:55:571091.61[O] 2de inkorf centrum naaldwijk
399Dhooge MartinUrsel (BE)889.99020:35:531090.83[O] 7e / 174 d Fondclub Eeklo
400Szabo Ladislau4101 Jemeppe (BE)851.33720:00:351090.64[O]
401Souffriau MinnerOuter (BE)859.64320:08:171090.53[O] 2 de melding denderbond nino...
402Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12317:58:071090.31[YL]
403Raf LuyckxBelsele (BE)894.88320:41:321089.28[O]
404Lefevre JeanOmissy (FR)749.21418:28:001088.97[O]
405Bazin OlivierWasquehal (FR)839.50019:51:001088.85[O] 3éme annonce a Tourcoing (f)...
406Logie DannyPoperinge (BE)858.51320:08:401088.56[O] 4de melding Vlamertinge
407Verbauwhede HubertOoigem (BE)861.95720:11:541088.47[YL] 5e, 6e en 10e aanmelding Rek...
408Timmermans LudoBalen (BE)908.78120:54:551088.47[O] 5e melding molse fondclub
409Raf LuyckxBelsele (BE)894.88320:42:451087.67[O]
410Bultez CornuBouchain (FR)794.46519:10:441087.22[YL] femme
411Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30019:42:001087.01[O] 22-24ème vieux pont a celles
412Van Kerckvoorde JpLovendegem (BE)887.11720:36:111086.91[O] 8° en 15° melding eeklo
413de Bruijn GerardStekene (BE)899.24920:47:421086.44[YL] 5 de gemelde
414Wallart AlbertGuarbecque (FR)831.13119:45:011086.42[O] femelle
415Platteeuw Kurt En RafRumbeke (BE)547.00420:17:001086.13[YL]
416Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47017:45:281085.21[O] criquebeuf
417Kestens Jean PierreMeerbeke (BE)857.75820:10:301085.08[O] 3 de melding denderbond ninove
418V Looy-V NieuwenhuyseWetteren (BE)878.73620:30:031084.79[YL]
419Christiaens - De SmedtRoosdaal (BE)860.51820:13:221084.64[O]
420Velghe Frans- KrisZwevezele (BE)877.52520:29:311084.01[O] 6é melding bev.roeselaere
421Baert-simoensTorhout (BE)875.87520:28:051083.89[O] 5 meld kortemark 3 afg.
422Bongers Geurts J.Weustenrade (NL)889.94620:41:261083.41[YL]
423Bongers Geurts J.Weustenrade (NL)889.94620:41:261083.41[YL]
424Platteeuw Kurt En RafRumbeke (BE)547.00420:19:001083.41[O]
425Deprez OlivierPoperinge (BE)857.76720:11:441083.40[O] 5éme Vlamertinge
426Mornard GeoffreyWarcoing (BE)840.69119:56:001083.36[O]
427Mihai DumitruComines (FR)847.46320:02:191083.27[O] 4ème Tourcoing
428Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12318:02:251083.23[O]
429Denys EmielTielt (BE)865.27920:18:481083.22[O] 2° FC Steenbrugge
430Wilson DekensZingem (BE)864.92720:18:351083.08[YL] 3 de meld Gent
431Debusschere lionelHulste (BE)861.03020:15:001083.06[YL] 3e.melding Kortrik
432ParentFabien (FR)737.51518:21:001082.99[O]
433De Smet Van PuymbroeckBelsele (BE)895.22420:47:201082.06[YL] 5e jaarling sint gillis
434Deleu Jean-claudeTourcoing (FR)843.05619:59:441081.21[YL] 1er yearling dépot de tourco...
435Lernout DavidChimay (BE)774.56918:56:301081.05[O]
436Somers LudoHoeselt (BE)876.33120:31:101080.33[YL]
437Ampe J-l & AlexAartrijke (BE)886.95320:41:041080.24[O] 8e roeselare, ook Pau en Agen
438vve MornardVerviers (BE)855.69620:12:131080.13[O]
439Poultier ChristopheCalais (FR)871.66120:27:001080.13[O] 4iéme inscrit
440Verbauwhede HubertOoigem (BE)861.95720:18:021080.10[YL]
441Sorriaux StephaneSolesmes (FR)784.00019:06:001079.89[O] 3 inscrit
442Paulet Inge+ErnstKöln (DE)914.02421:06:531079.28[O]
443Meirlaen EtienneSint-martens Latem (BE)873.92320:29:491079.16[YL] clocked by Bricon X-treme
444Klop Jean MichelHolling (FR)731.60318:18:001079.06[O]
445Santens Marc & GerardOudenaarde (BE)858.35820:15:341078.93[YL] 2de melding Ronse
446Hendrickx BoudewijnRijkevorsel (BE)922.41721:15:001078.85[O] 4é melding KFC
447Denys EmielTielt (BE)865.27920:22:101078.68[O] 3° fc Steenbrugge
448Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61520:22:001078.50[YL] 4° gent
449Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60320:23:001077.96[O]
450Abinet MarcVielsalm (BE)824.00019:45:001077.12[YL] 1°Annoncé Bureau de Salm-Châ...
451Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61520:23:221076.67[O] 4°oude gent
452De Veseleer R +JHerne (BE)846.59620:06:321076.36[YL] 4de melding Moerbeke
453Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12318:07:101075.52[O]
454Tant MichelUrvillers (FR)739.11118:27:291075.10[O] 3
455Verschoot JoelIngelmunster (BE)866.95520:26:271075.03[O] 13° melding Rekkem
456Mouton AugustUrsel (BE)888.99220:47:081074.79[O] 11 melding eeklo
457Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79419:15:001074.55[YL]
458Vanhee-rondelezEernegem (BE)887.45120:46:061074.27[O] 8ste melding gistel
459De Meulenaere GabrielLichtervelde (BE)875.50320:35:001074.24[O] 7de melding Beveren-Roeselare
460Poulain GuyCambrai (FR)781.60419:07:511073.85[O]
461Gyselbrecht-LeliaertKnesselare (BE)890.44720:49:341073.39[O]
462Gyselbrecht-LeliaertKnesselare (BE)890.44720:49:341073.39[YL] 5e Melding Eeklo
463Weis JanQuierschied (DE)754.70918:43:071073.38[O]
464D'dhoker AlfonsHaaltert (BE)866.33220:27:111073.28[O] 19de melding Moerbeke
465W Smeets en zonenBanholt (NL)875.17920:35:271073.25[O] 9e melding
466Santens Marc & GerardOudenaarde (BE)858.35820:19:501073.17[O]
467Jacques FredericFrieres Faillouel (FR)727.85018:18:301072.73[O]
468Vanden Berghe BertWortegem (BE)859.48320:21:311072.32[O]
469Meirlaen EtienneSint-martens Latem (BE)873.92320:35:151071.97[O] clocked by Bricon X-treme
470Al.beaugrandCalais (FR)872.94720:35:001071.10[O] 2ème inscit de 4
471Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60818:16:441070.74[O]
472Lienard HerveAuboncourt Vauzelles (FR)721.61118:13:591070.67[YL]
473Grün RudolfWincheringen (DE)765.04018:54:471070.31[O]
474Vanoverschelde-ColaertZarren (BE)874.39120:37:001070.25[O] 6de melding
475Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12318:10:291070.20[YL]
476Pocholle A Et VMorbecque (FR)839.00020:04:001070.15[O]
477Verschaffel MicheleCourt St Etienne (BE)839.26620:04:451069.47[O] 25ème vieux pont a celles
478Bourlard père et filsHarveng (BE)809.44919:37:001069.29[O] 3ème marqué
479Van Neste HenriFeluy (BE)830.66219:57:001069.06[O] 23ème vieux pont a celles
480Verbauwhede HubertOoigem (BE)861.95720:26:231068.92[YL]
481Vluggen AlexNeerharen (BE)886.57220:50:001068.16[O]
482Martens Frank en MarinoRuiselede (BE)879.00320:43:081067.87[O] 4e duif Ruiselede
483Van Beversluys AndréNazareth (BE)867.97820:33:001067.62[O] 6de melding Gent
484Loobuyck Jos en JanAalter (BE)884.53820:48:371067.49[YL] 4e melding Eeklo
485De Ketelaere FreddyEke (BE)870.10920:35:101067.40[O] 7e melding Gent
486Carpreau FreresHavinnes (BE)832.01420:00:001066.68[YL]
487Longlez WillyKain (BE)832.29620:00:201066.59[O] 6ème annoncé à Tournai
488Klop Jean MichelHolling (FR)731.60318:26:001066.48[O] 1° marqué
489De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)854.00020:20:461066.48[O]
490Paauwe, ChrisKruiningen (NL)926.43021:28:591066.11[O] 9e gemeld IFC Hoogerheide
491Delstanche BernardBertry (FR)772.21219:04:211066.08[O] 2ème
492Galle-WijnantsVeldegem (BE)886.65020:52:001065.69[O] 9° melding Gistel
493Wastyn. ScheireWiers (BE)820.58219:50:101065.46[O] 8° leuze
494Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61520:31:571065.28[YL] 5°melding Gent
495Denys EmielTielt (BE)865.27920:32:261065.05[YL] 2° FC Steenbrugge
496Weytjens TheoZutendaal (BE)885.52120:51:291064.99[O] clocked by Bricon X-treme
497Saeytijdt Paul & SvenBrakel (BE)854.79220:22:521064.67[YL] 6°-7°-8° meld Moerbeke
498Wypych J.mSery Les Mezieres (FR)737.70118:33:001064.50[O]
499Kurvers-deweerdHulsberg (NL)887.57420:54:141063.94[YL]
500Huyghe JanPoperinge (BE)856.10620:25:001063.49[O] 1van1
501V Looy-V NieuwenhuyseWetteren (BE)878.73620:46:411062.97[O]
502De Coninck GeertBeveren (BE)902.89821:09:561062.32[O] 8°meld.St.Gillis Waas
503Poppe Paul9240 Zele (BE)883.47320:52:001061.87[O]
504Vanvinckenroye SimonHannut (BE)860.00020:30:001061.73[O]
505Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61520:35:051061.19[O] 8° melding Gent
506Jacques FredericFrieres Faillouel (FR)727.85018:26:001061.01[O]
507Guirado LudovicSt Nicolas d'Aliermont (FR)760.83218:57:091060.91[O]
508Guirado LudovicSt Nicolas d'Aliermont (FR)760.83218:57:091060.91[O]
509Degée-DumortierHotton (BE)817.77119:51:301059.98[O]
510Vanoverschelde-ColaertZarren (BE)874.39120:45:001059.87[O] 9de melding
511Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61520:36:241059.48[O] 9° melding GENT
512Linden PierreDilsen Stokkem (BE)903.24721:12:411059.30[O] 59 ste limburg
513Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30020:02:001059.21[O]
514Vandenberghe Al. & L.Ronquières (BE)836.13320:10:001058.40[O] 6ème annonce à vieux à Soign...
515Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61520:37:201058.27[YL] 6°melding gent
516de Gelissen Gebr.Maasmechelen (BE)892.95921:03:521058.18[O]
517PachlaHarbonnieres (FR)745.69618:44:461058.08[O]
518Calomme PolForchies (FR)816.38819:52:001057.50[YL] 7ème yearling pont a celles
519Ameel-VanlakeDadizele (BE)856.56820:31:001056.19[YL] 3° melding Vlamertinge 205 d...
520Delstanche BernardBertry (FR)772.21219:11:121056.09[O] 1er
521Rohen FrankBivange (LU)751.21318:51:371055.64[O]
522De Ketelaere FreddyEke (BE)870.10920:44:151055.64[O] 10 melding Gent
523De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)854.00020:29:121055.36[YL] 1+2+3 afg, 2,3&4 aanm
524ParentFabien (FR)737.51518:39:001055.10[O]
525Saeytijdt Paul & SvenBrakel (BE)854.79220:30:161054.95[YL]
526Degrave-GyselbrechtWemmel (BE)868.21120:43:041054.85[YL] 8e NWB yls
527Lernout DavidChimay (BE)774.56919:14:301054.55[O]
528Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60320:41:001054.33[O]
529Vluggen AlexNeerharen (BE)886.57221:01:001054.19[YL]
530Geerdink PhilipHoogerheide (NL)925.71021:38:211053.92[O] 10e gemelde IFC Hoogerheide
531Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47018:04:451053.73[O] criquebeuf
532De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)854.00020:30:361053.54[O]
533Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)885.00021:00:201053.15[O] 1 en 2en 3 thuis
534D'Hondt GermainAnzegem (BE)855.50520:32:291052.95[O]
535Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60320:42:121052.79[O]
536Leleu Jean-JacquesFressenneville (FR)777.84419:18:571052.63[O] 1 inscrit
537Wypych J.mSery Les Mezieres (FR)737.70118:41:001052.36[O]
538Ravelingien MartinTiegem (BE)854.22720:32:001052.00[O] 17e,19e melding Kortrijk
539Bongers Geurts J.Weustenrade (NL)889.94621:06:001051.95[YL]
540Neukermans Simon et Ch...Hacquegnies (BE)835.94520:15:001051.50[YL] 3e tel Leuze femelle
541Krupa-Krasowski RobertObourg (BE)818.61919:59:051050.75[O] 5ème annonce vieux à Soignie...
542Marquez - Prats - ThAS (BE)896.92121:13:371050.73[O] clocked by Bricon X-treme
543Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64521:16:241050.50[YL]
544Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64521:16:241050.50[YL]
545Derycke ChristianBraine L'alleud (BE)847.50520:27:001050.19[O] 13é nivelles
546Hurez GilbertRoeulx (FR)797.29619:39:451049.42[O]
547Delstanche BernardBertry (FR)772.21219:17:001047.78[O] 4ème ins 4 sur 6
548Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12318:25:121047.21[YL] femelle
549Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12318:25:121047.21[YL] femelle
550Vagenende DannySchellebelle (BE)914.03520:57:251047.21[YL] 3 e meld lva 1 st af
551Deleu PhilippeHouthem (BE)851.37120:33:231046.70[O] 10éme vlamertingue 2/3
552Weishaar BernardDurrenbach (FR)739.29318:46:261046.51[YL] 1°+2° Yer.Alsace
553Dessaint GilbertCambrai (FR)780.67819:26:001046.49[O]
554Saeytijdt Paul & SvenBrakel (BE)854.79220:37:111046.02[YL]
555Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60818:32:541045.76[O]
556De Ketelaere FreddyEke (BE)870.10920:52:021045.76[O] 13melding gent
557Cardon EddyDeerlijk (BE)855.30220:38:001045.60[O]
558Cardon EddyDeerlijk (BE)855.30220:38:001045.60[O]
559Leloup-nagelsBousval (BE)838.51020:22:001045.52[YL] 5eme yarling nivelles
560Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60320:48:011045.39[O]
561Verbauwhede HubertOoigem (BE)861.95720:44:361045.30[YL]
562Van Ceulebroeck DanielBalegem (BE)865.03420:47:391045.17[O]
563Verspreet GaillyThuillies 6536 (BE)801.16219:47:001044.54[O] 24 a marbaix la tour
564Hue PierreLa noe Poulain (FR)707.13018:16:591044.53[O] 1er inscrit
565Vanermen JanGent (BE)879.06321:02:001044.02[O] 15° melding Gent
566Wilkin PolWaremme (BE)857.85920:41:451043.94[O] 6è ind.liege
567Tant JohanOlsene (BE)866.10520:50:551042.35[O] 5de melding waregem
568Depoortere GilbertWandignies Hamage (FR)806.55919:54:001042.07[YL]
569ParentFabien (FR)737.51518:48:001041.69[O]
570Fedrigucci AverardoRansart (BE)821.46920:09:001041.15[O] 26ème vieux pont a celles
571Van De walle M&FZwalm (BE)863.00020:49:001041.01[YL] 5e melding Zottegem
572Tantart PfHarnes (FR)814.79320:02:501040.83[O]
573Ballmann DieterAmel (BE)835.48420:23:001040.45[O]
574Tantart ludoHarnes (FR)814.79320:03:151040.27[YL] 1er inscrit
575Denys RebeccaZulte (BE)865.27920:51:551040.10[YL] 1° Ruiselede
576Reyns GentilBrakel (BE)854.06920:41:191039.88[O] 1ste afg. 20 aanmelding
577Weishaar BernardDurrenbach (FR)739.29318:50:571039.87[YL]
578Mahieux ChristianHazebrouck (FR)842.28420:30:001039.86[O] 12èannoncehazebrouck
579Sorriaux StephaneSolesmes (FR)784.00019:34:001039.79[O] 7 inscrit
580Van De walle M&FZwalm (BE)863.00020:50:001039.76[YL] 6emeld 1+2 afg
581Biziaux KévinBousies (FR)780.54619:30:431039.73[O] 2émé inscrit
582Lucas AdhemarBertry (FR)777.88419:28:301039.26[O]
583Sorriaux StephaneSolesmes (FR)784.00019:35:001038.41[YL] 2 inscrit
584Gyselbrecht A&P Madeir...Ruiselede (BE)878.17921:06:001038.04[YL] 2e melding Roeselare
585Denys EmielTielt (BE)875.64621:03:561037.58[O] 10) FC Steenbrugge
586Barbier Jean PierreBellancourt (FR)776.91619:28:491037.53[O]
587Bieseman RafBuggenhout (BE)877.74821:06:211037.10[O] Lokaal Dendermonde
588Vandenborre DanielRebecq (BE)842.38320:33:001036.14[O] 7ème annonce vieux à Soignie...
589Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12318:32:421035.87[YL] femelle
590De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)854.00020:44:451035.47[YL]
591De Coninck GeertBeveren (BE)902.89821:32:081035.28[O] 10°meld.St.Gillis W
592Carlier-Petit GuyMontigny en Cis (FR)772.61719:26:271035.06[O] 3è inscrit
593De Coninck GeertBeveren (BE)902.89821:33:061034.13[O] 11°meld.St.Gillis W
594Tant MichelUrvillers (FR)739.11118:55:001033.72[O] 1
595Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64521:30:431033.22[YL]
596Freialdenhofen & SöhneAldenhoven 4 (DE)899.64521:30:431033.22[YL]
597Lambert PhilippeCuirieux (FR)729.44418:46:001033.21[O] femelle 2e inscrit
598Gyselbrecht A&P Madeir...Ruiselede (BE)878.17921:11:001031.94[O] 10e melding Roeselare
599Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60320:59:021031.67[O]
600V Looy-V NieuwenhuyseWetteren (BE)878.73621:12:151031.08[O]
601Tuncq JoséHaudivillers 60 (FR)707.51418:26:181030.91[O]
602Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)828.30020:24:001030.22[O] 28ème vieux pont-a-celles
603Lienard HerveAuboncourt Vauzelles (FR)721.61118:40:421029.84[YL]
604FrisonFourmies (FR)768.08019:26:001029.60[O] 1° inscrit
605Hubrechts TonyBroekom-Borgloon (BE)867.37521:03:071028.77[O] 1e en 9e melding Tongeren vo...
606Van Landeghem Gebr.Kruibeke (BE)898.10321:33:151028.46[YL] 7emeld.
607Galichet P/fRocroi (FR)764.03919:22:551028.43[YL]
608Porson R&oLe Roeulx (BE)822.31020:20:181027.50[O]
609Ravelingien MartinTiegem (BE)854.22720:52:001026.72[O]
610Christiaens - De SmedtRoosdaal (BE)860.51820:58:161026.54[YL]
611Carpreau FreresHavinnes (BE)832.01420:31:001025.91[O]
612De Keyzer NorbertEtikhove (BE)854.32720:52:491025.83[YL]
613Wadier ClaueCoumelle (FR)726.73018:48:341025.63[O] 5 et 2 inscrit
614Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60321:04:001025.60[O]
615Ballmann DieterAmel (BE)835.48420:35:001025.13[O] 20:36:00
616Vergaerde-denolfJabbeke (BE)893.60321:32:281024.23[YL] 2°melding Gistel
617Ballmann DieterAmel (BE)835.48420:36:001023.88[O]
618Malfait FernandZerkegem (BE)892.93521:32:481023.07[O] 1°ing.
619Vermylen DanielMarbais (BE)831.46320:33:001022.71[O] 29-30ème vieux pont a celles
620De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)854.00020:55:431021.88[O]
621Debouck P & FilsRoux (BE)817.47720:20:001021.85[O] 27ème vieux pont a celles
622Avoine Jean ClaudeVendegies Au Bois (FR)782.68719:46:001021.78[O] 2eme inscrit
623Minet EdmondVedrin (BE)828.02620:30:331021.56[O]
624Minet EdmondVedrin (BE)828.02620:30:331021.56[O]
625Degée-DumortierHotton (BE)817.77120:20:311021.55[O]
626Degée-DumortierHotton (BE)817.77120:20:311021.55[O]
627Hurez GilbertRoeulx (FR)797.29620:00:301021.52[O]
628FrisonFourmies (FR)768.08019:32:001021.38[O] 2/2
629Verspreet jean-pascal etperuwelz(Roucourt) (BE)822.18720:25:101021.14[O]
630Maes GeorgesSint Niklaas (BE)897.81021:39:221020.97[O] 12°meld st gillis w
631Petit CarlierSeclin (FR)822.21520:25:221020.92[O]
632Gasser JackyReichshoffen (FR)738.44819:03:591019.98[O]
633Devlaminck EricHulste (BE)862.05121:05:151019.88[YL] 4°yl kortrijk
634Dessaint GilbertCambrai (FR)780.67819:46:001019.16[O]
635Biziaux KévinBousies (FR)780.54619:47:001017.66[O] 5éme inscrit
636Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12318:45:251017.20[YL] 2 inscrit
637Depoortere GilbertWandignies Hamage (FR)806.55920:13:001017.10[O]
638Bayet J-mFlorennes (BE)799.11520:05:441017.03[O]
639Van Kerckvoorde JpLovendegem (BE)887.11721:32:191016.97[O]
640Van Den Bossche IvanAsse (BE)866.56621:12:081016.94[YL] 13 e NWB
641Messiaen christianRumbeke (BE)862.23421:08:161016.47[O] 9e melding beveren, 1ste uit...
642Dermience PhilippeRochefort (BE)480.69620:04:021015.92[YL] 2ème annonce yearling local
643Depoortere GilbertWandignies Hamage (FR)806.55920:14:001015.82[YL]
644Pereira ManuelOissel (FR)704.36018:33:441015.32[O] 10 marque
645Geerdink PhilipHoogerheide (NL)925.71022:11:481015.26[O] serie 3
646Gyselbrecht A&P Madeir...Ruiselede (BE)878.17921:25:001015.24[O] 12e melding Roeselare
647de Bruijn GerardStekene (BE)899.24921:45:491015.16[YL] 8 ste melding
648Callebaut FrançoisAalst-Meldert (BE)872.90121:20:001015.00[O]
649Mylle JacquesZonnebeke (BE)857.77821:05:151014.82[O] 18 melding rekkem
650Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)865.60321:13:001014.77[O]
651Vercamst PierreAnzegem (BE)858.33021:06:051014.47[YL]
652Rossignon RobertSigny L'abbaye (FR)736.54819:06:031014.46[O] premier marque
653Wilson DekensZingem (BE)864.92721:13:371013.25[YL] 8 st meld gent 1 afg
654Crohem NicolasHeuchin (FR)817.02620:26:481012.67[O]
655Van Der Graaff JaapArnemuiden (NL)930.79322:19:131012.59[O]
656Hue MauriceLa Noe poulain (FR)707.58118:38:571012.35[O] 1er inscrit
657Denys EmielTielt (BE)875.64621:25:121012.07[O] 13° fc
658Injon -vanrieBeernem (BE)889.28921:39:001011.71[O] 3 meld. jaarl. steenbrugge
659Vermylen DanielMarbais (BE)831.46320:42:001011.51[O]
660Van Kerckvoorde JpLovendegem (BE)887.11721:37:041011.46[YL] 7° melding eeklo
661Dessaint GilbertCambrai (FR)780.67819:52:001011.24[O]
662Hardy FabienVaux-Andigny (FR)765.43019:36:561011.23[YL]
663Dubus Jean-lucasfresne/Escaut (FR)811.95720:23:061011.03[YL]
664Vandenberghe Al. & L.Ronquières (BE)836.13320:49:001008.60[O] 8ème annonce vieux à Soignie...
665Tantart ludoHarnes (FR)814.79320:28:001008.41[O]
666Grün RudolfWincheringen (DE)765.04019:39:051007.85[O]
667Desbuquois GebrKapelle Op Den Bos (BE)879.77721:33:001007.76[O] 15e nwb 5e duivin
668Vanoverschelde-ColaertZarren (BE)874.39121:28:001007.36[O] 3/4; 13e kortemark
669De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)854.00021:07:471007.33[O]
670Ballmann DieterAmel (BE)835.48420:50:001006.61[O]
671Vandriessche-booneZingem (BE)864.56321:19:001006.48[O] 18de gent
672Dhooge MartinUrsel (BE)889.99021:44:341006.13[O] 2/3 thuis 17e/174 d EEKLO
673Loobuyck Jos en JanAalter (BE)884.53821:39:451005.44[O] 16e melding Eeklo
674Vantorre RemyVirelles (BE)535.80319:49:001004.85[O]
675Bongers BelleterNispen (NL)932.27422:28:021004.57[YL]
676Duchêne-DesmechtSilly (BE)838.62720:55:011004.32[YL] 1er annoncé au local de Ath
677Van Der Maelen - PenneNederhasselt (BE)860.65421:17:001004.26[YL] 5de melding 2de afg
678de Bruijn GerardStekene (BE)899.24921:55:311004.17[YL] 9 de melding
679Delepine Jean ChristopheCriel Sur Mer (FR)776.00019:53:001003.88[O]
680Devriendt jozefAartrijke (BE)886.86021:43:431003.56[O] 15°melding kortemark
681De Prol FilipOedelem (BE)891.01421:48:241002.94[YL] 5e meld Steenbr 1e afg
682Sorriaux StephaneSolesmes (FR)784.00020:02:001002.56[O] 2 inscrit
683Raemdonck - RuysHamme (BE)887.77021:45:411002.36[YL] clocked by Bricon X-treme
684Porson R&oLe Roeulx (BE)822.31020:40:351002.10[O]
685Decool PaulCassel (FR)851.28621:10:001001.51[O]
686Dewaele DidierNeuville Sur Escaut (FR)794.85720:14:001001.08[YL]
687Alves HumbertoBous (LU)757.54719:36:531000.88[YL]
688Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60819:03:591000.86[YL] 3è marquèe
689Apesteguia JoseDouvrin (FR)819.36920:38:401000.86[O] 2 eme inscrit vieux 28 eme a...
690Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)724.60819:04:191000.40[O]
691Mylle RogerBellegem (BE)849.74321:10:16999.38[YL] 1 Sté afgegeven
692Van Den Meersschaut-cl...Wetteren (BE)877.59521:39:05998.31[YL] 7de lokeren
693Dubois LudovicBoubers Sur Canche (FR)796.15420:18:00997.69[YL]
694Hallet PierreSainte-Ode (BE)787.09520:09:00997.59[O]
695Hallet PierreSainte-Ode (BE)787.09520:09:00997.59[O]
696Frans PrumpelerNijswiller (NL)880.92221:43:50996.71[YL]
697Vanengelandt OlivierBoeschèpe (FR)852.91121:16:00996.39[O] 20ème ann a Hazebrouck
698Mahieux ChristianHazebrouck (FR)842.28421:06:00995.61[O] 16èannonhazebrouck3/3
699Al.BeaugrandCalais (FR)872.94721:37:00995.38[O] 4ème inscrit de 4
700De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)854.00021:18:10995.14[O]
701Tantart ludoHarnes (FR)814.79320:39:00994.86[YL]
702Baert-simoensTorhout (BE)875.87521:40:30994.75[O] 3van3 oude tegen de 14 melding
703De Smeyter J.-RestiaenMelden (BE)854.00021:18:42994.53[YL]
704Degée-DumortierHotton (BE)817.77120:42:49993.87[O]
705Vanhee A&mWervik (BE)849.09821:15:20992.71[O]
706Marquez - Prats - ThAS (BE)896.92122:04:15991.89[YL] clocked by Bricon X-treme
707Desquiretz MickaelSeranvillers (FR)776.25820:03:00991.39[O]
708Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79420:17:54989.84[YL]
709Lambert PhilippeCuirieux (FR)729.44419:17:00989.75[YL] femelles yearlings
710Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47018:48:48988.25[O] criquebeuf
711Decool PaulCassel (FR)851.28621:23:00986.43[O]
712Dubois LudovicBoubers Sur Canche (FR)796.15420:27:59985.36[YL]
713Mouton AugustUrsel (BE)888.99222:02:20985.22[O] 18 melding eeklo 2 van 2
714PachlaHarbonnieres (FR)745.69619:37:13984.79[O]
715Lambert PhilippeCuirieux (FR)729.44419:21:00984.40[YL]
716Christiaens - De SmedtRoosdaal (BE)860.51821:36:00982.33[YL]
717Al.BeaugrandCalais (FR)872.94721:49:00981.94[O] 1er inscrit de 4
718D'hondt BernardMalonne (BE)819.87120:55:00981.88[O]
719Vanlerberghe FranckyOostnieuwkerke (BE)867.00021:43:00981.88[YL] 3 de jaarling roeselare
720Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12319:10:54981.73[O] 5 inscrit
721L Hoest PatrickAwans (BE)855.47121:31:27981.66[O] 5 em jeneffe
722Rohen FrankBivange (LU)751.21319:46:30980.06[YL]
723Wilson DekensZingem (BE)864.92721:43:03979.48[YL] 9 de meld Gent :1st-2de 3de ...
724PachlaHarbonnieres (FR)745.69619:41:42978.99[O]
725Biziaux KévinBousies (FR)780.54620:18:00978.13[O] 6éme inscrrit
726Tant JohanOlsene (BE)866.10521:45:38977.95[O] 8ste meld waregem 1ste afg.
727Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47018:56:49977.20[YL] 1an criquebeuf
728Santens Marc & GerardOudenaarde (BE)858.35821:38:55976.61[O]
729Catoire JoelMouscron (BE)843.04921:24:00975.75[YL] 14 ième a tournai
730Capelier père et filleBousies (FR)781.13520:23:00972.77[YL] 11ème a Caudry
731Hue MauriceLa Noe¨Poulain (FR)707.58119:07:56972.04[O] 2eme inscrit sur 2
732Jacques FredericFrieres Faillouel (FR)727.85019:30:00970.47[O]
733Deprez OlivierPoperinge (BE)857.76721:46:16967.84[O] 21éme Vlamertinge
734Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)748.34419:54:28966.27[YL] 2e inscrit yearling
735Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47019:05:08965.99[O] criquebeuf
736Andry JacquesCuesmes (BE)812.99621:01:42965.90[YL] 8è annonce
737Mahieux ChristianHazebrouck (FR)842.28421:34:00963.71[O] 24èannonchazebrouck4/4
738Bellet ChristianRouen (FR)736.34319:44:26963.25[O] 2ème inscrits
739Christiaens - De SmedtRoosdaal (BE)860.51821:54:08962.40[YL]
740Gasser JackyReichshoffen (FR)738.44819:47:36962.02[YL]
741Delepine Jean ChristopheCriel Sur Mer (FR)776.00020:27:00961.59[O]
742Louvegnies FrancoisTrelon (FR)773.79820:26:10959.85[YL]
743Defoort StephaneMaubray (BE)823.01421:19:00958.11[O] 18ezone B libourne
744Depoortere GilbertWandignies Hamage (FR)806.55921:03:00956.77[O]
745SagniezFernand (FR)824.52321:24:00954.31[O] 21:33:00
746Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12319:32:42953.30[YL] 4 inscrit
747Desquiretz MickaelSeranvillers (FR)776.25820:35:09952.29[O]
748Moreira PascalFameck (FR)724.42519:41:00951.94[YL]
749Christiaens - De SmedtRoosdaal (BE)860.51822:04:04951.83[O]
750De Baeckeleer ChristofZottegem (BE)855.52222:00:00950.58[O] 8ste melding ninve
751Chevallier ChristopheSaint Etienne Du Rouvray (FR)710.30719:27:23950.39[O] 09 inscrits
752Jacques FredericFrieres Faillouel (FR)727.85019:48:00947.72[O]
753Delepine Jean ChristopheCriel Sur Mer (FR)776.00020:39:00947.50[O]
754Dessaint GilbertCambrai (FR)780.67820:44:00947.42[O]
755Pocholle A Et VMorbecque (FR)839.00021:48:00944.82[O]
756Hurez GilbertRoeulx (FR)797.29621:04:14944.40[YL] 1er inscrit
757Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47019:22:29943.41[O] criquebeuf
758Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12319:40:45943.21[YL] femelle
759Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12319:41:05942.80[YL]
760Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47019:25:34939.51[O] criquebeuf
761Christiaens - De SmedtRoosdaal (BE)860.51822:16:18939.12[YL]
762Tantart pfHarnes (FR)814.79321:29:00937.62[YL]
763Caron FrédéricTilloloy (FR)723.27419:51:40937.29[O] 1er ins
764Grün RudolfWincheringen (DE)765.04020:36:23937.11[O]
765Decamp André5190 Spy (BE)823.82121:39:10937.05[O] 3/5
766Harle ChristianGouzeaucourt (FR)768.85520:41:00936.49[O]
767Tantart pfHarnes (FR)814.79321:31:00935.47[O] Moitié des prix a flines
768Port DominiqueSaulzoir (FR)789.30021:04:10935.00[YL] 8eme inscrit 13eme annonce c...
769Wypych J.mSery Les Mezieres (FR)737.70120:11:00932.62[O]
770Foloppe Jean-christopheNotre Dame de Bondeville (FR)720.88719:56:03928.92[O] cicar 76
771Louvegnies FrancoisTrelon (FR)773.79820:55:20926.33[YL]
772Harle ChristianGouzeaucourt (FR)768.85520:52:00924.11[O]
773Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79421:17:00921.58[O]
774Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12319:59:21920.70[YL]
775Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)748.34420:33:28919.94[YL] 6e inscrit yearling
776Delepine Jean ChristopheCriel Sur Mer (FR)776.00021:04:00919.43[O]
777Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47019:43:59916.87[O] criquebeuf
778Hue PierreLa noe Poulain (FR)707.13019:52:22915.54[O] 2eme inscrit sur 2
779Wypych J.mSery Les Mezieres (FR)737.70120:30:00910.74[O]
780Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12320:10:05908.19[YL]
781Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79421:30:00907.81[YL]
782Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12320:11:31906.55[O]
783Degée-DumortierHotton (BE)817.77122:09:57898.70[O]
784Wadier ClaueCoumelle (FR)726.73020:29:12898.09[O]
785Thuillier ChristopheHary (FR)741.88020:46:24897.73[YL]
786Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12320:24:25892.01[O]
787Desquiretz MickaelSeranvillers (FR)776.25821:34:09888.01[O]
788Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47020:09:19887.44[O] male
789Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12320:30:29885.34[YL]
790Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47020:17:03878.83[O] 5ème inscrit femelle
791Harle ChristianGouzeaucourt (FR)768.85521:35:00878.69[O]
792Harle ChristianGouzeaucourt (FR)768.85521:35:00878.69[O]
793Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47020:22:37872.73[O]
794Desquiretz MickaelSeranvillers (FR)776.25821:57:12865.20[YL]
795Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47020:30:21864.40[O]
796PachlaHarbonnieres (FR)745.69621:27:59859.11[O]
797Coris Mere Et FilsCriquebeuf Sur Seine (FR)700.47020:42:37851.51[YL] 1 an
798Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12321:16:56837.35[YL] 21:17:01
799Chevallier ChristopheSaint Etienne Du Rouvray (FR)710.30721:52:36795.77[O] 06 incrits - cicar76
800Van Gompel Jan &jensMol (BE)910.89906:16:00652.51[O] 7de 10de 11de 16de aanmeldin...
801Aerts Julien en TomMol (BE)907.93806:17:43649.59[O] 8ste melding MFC / 21 prijzen
802Peeters AlfonsVlimmeren (BE)917.02906:54:05639.45[YL] 2è+3é aanmelding turnhout
803Hoes Adri-JanMaaseik (BE)908.34507:00:00630.79[YL]
804Boonen J (Boonenpigeons)Buggenum (NL)927.10907:40:00626.42[O] 2/2 10meld Beesel Neer
805Vanwildemeersch-vynckeWestkapelle (BE)907.76707:33:37616.01[O] 18°melding/24 prijzen
806Dekens WilsonZingem (BE)864.92706:26:51614.80[YL] 11 -12- 18 meld gent
807Hoes Adri-JanMaaseik (BE)908.34507:46:00611.27[YL]
808Vercauter MatthiasErtvelde (BE)894.11507:22:56611.18[YL] 1ste afg
809Vercauter MatthiasErtvelde (BE)894.11507:22:56611.18[YL] 8 ste melding eeklo
810Mesa JoséWattrelos (FR)841.26905:59:22609.89[O]
811Peeters AlfonsVlimmeren (BE)917.02908:13:25605.93[YL]
812Dekens WilsonZingem (BE)864.92706:51:05604.39[YL]
813Van Kerckvoorde JpLovendegem (BE)887.11707:40:57599.02[YL] 9° melding eeklo
814Vanwildemeersch-vynckeWestkapelle (BE)907.76708:20:32597.01[YL] 6°,7°,8°,10°,11°meld.30 prij...
815Hoes Adri-JanMaaseik (BE)908.34508:29:00594.08[YL]
816L Hoest PatrickAwans (BE)855.47107:03:47592.52[YL] jeneffe
817Verriest JanHelkijn (BE)844.20206:45:30592.22[O] 28ste melding rekkem
818Hoes Adri-JanMaaseik (BE)908.34508:39:00590.22[YL]
819Van Gompel Jan &jensMol (BE)910.89908:45:31589.38[O]
820Van Gompel Jan &jensMol (BE)910.89908:53:22586.40[O]
821Ballmann DieterAmel (BE)835.48406:56:00581.81[O]
822Aerts Julien en TomMol (BE)907.93809:04:33580.32[O] 12de melding MFC / 21 prijzen
823Vandriessche-booneZingem (BE)864.56307:50:00580.24[O] 23ste gent 2 van 2
824Hoes Adri-JanMaaseik (BE)908.34509:11:00578.20[YL]
825Ceulemans JohanEssen (BE)931.90609:52:00578.11[O] 15 melding KFC 29 prijzen (2...
826De Meulenaere GabrielLichtervelde (BE)875.50308:25:00574.10[YL] 7de melding Beveren-Roeselare
827Vanwildemeersch-vynckeWestkapelle (BE)907.76709:21:56573.83[YL]
828Wouters michelBrasschaat (BE)914.00009:34:00573.40[YL]
829Vanwildemeersch-vynckeWestkapelle (BE)907.76709:25:09572.67[YL]
830Van Thuyne Andre'&marcNokere (BE)856.23408:08:23567.65[O]
831Gyselbrecht-LeliaertKnesselare (BE)890.44709:08:56567.55[YL] 16e en 17e melding Eeklo
832NoezEmmerin (FR)827.96107:22:10566.26[O]
833Gyselbrecht-LeliaertKnesselare (BE)890.44709:15:25565.21[YL]
834Ballmann DieterAmel (BE)835.48407:42:00563.75[O]
835Andry JacquesCuesmes (BE)812.99607:12:54559.57[YL]
836Dekens WilsonZingem (BE)864.92708:55:21556.10[YL]
837Wouters michelBrasschaat (BE)914.00010:27:00554.95[O]
838Van Gompel Jan &jensMol (BE)910.89910:24:02554.06[O]
839Pocholle A Et VMorbecque (FR)834.00008:09:00552.68[O] femelle
840Weytjens TheoZutendaal (BE)885.52109:51:30549.50[O] clocked by Bricon X-treme
841Pauporte LucienPommeroeul (BE)812.43207:45:37546.87[O]
842Vanwildemeersch-vynckeWestkapelle (BE)907.76710:54:27542.13[YL]
843Dekens WilsonZingem (BE)864.92709:38:33541.07[O]
844Schmitz RudyMabompré (BE)801.04607:45:22539.29[YL] 3ème annonce yearling à Libr...
845Vanwildemeersch-vynckeWestkapelle (BE)907.76711:08:18537.68[YL]
846L Hoest PatrickAwans (BE)855.47109:39:32534.83[YL] jeneffe
847Rohen FrankBivange (LU)751.21306:43:00527.91[O]
848Injon - VanrieBeernem (BE)889.28911:12:10525.53[YL] 13 melding JL steenbrugge, 1...
849Defossez KevinTaintignies (BE)822.16109:15:30521.84[O] 1/1
850Vandenbroucke WillyBoezinge (BE)862.00810:39:58519.29[O]
851Albrecht GeertGistel (BE)891.20111:37:00519.04[O] 24 ste in Gistel
852Lucas AdhemarBertry (FR)772.61407:55:18516.70[O]
853Deprez OlivierPoperinge (BE)857.76710:42:04516.09[O] 29éme Vlamertinge
854Galichet P/fRocroi (FR)764.03907:44:36514.64[O]
855Galichet P/fRocroi (FR)764.03907:53:31511.57[O]
856Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)748.34407:24:10511.11[YL] 8e inscrit et 5 pig sur 8 en...
857Verstraete JasperPoperinge (BE)853.93610:56:00509.51[YL] 13de melding vlamertinge
858Meirlaen EtienneSint-martens Latem (BE)873.92311:35:18509.49[YL] clocked by Bricon X-treme
859deu MickaelRoquetoire (FR)837.00010:28:00507.89[YL] 5e annoncé st omer 1an
860Vanengelandt OlivierBoeschèpe (FR)852.91111:00:20507.58[O]
861Wilson DekensZingem (BE)864.92711:25:07507.25[YL]
862Messiaen christianRumbeke (BE)862.23411:22:56506.32[YL] 11e melding beveren
863Timmermans LudoBalen (BE)908.78112:55:10506.24[O] 18e melding mfc
864Lecerf Jean-marieGuines 62340 (FR)863.05611:34:00503.53[O] 1/5 5/5 3/5 3/3 femelles
865Lecerf Jean-marieGuines 62340 (FR)863.05611:38:00502.36[O]
866De Meulenaere GabrielLichtervelde (BE)875.50312:06:00501.43[YL] 14de melding Beveren-Roeselare
867Meirlaen EtienneSint-martens Latem (BE)873.92312:04:47500.88[YL] clocked by Bricon X-treme
868Meirlaen EtienneSint-martens Latem (BE)873.92312:05:52500.57[YL] clocked by Bricon X-treme
869Meirlaen EtienneSint-martens Latem (BE)873.92312:07:37500.07[YL] clocked by Bricon X-treme
870Bazin OlivierWasquehal (FR)839.50011:00:00499.70[O] 4éme inscrit (f)
871Weytjens TheoZutendaal (BE)885.52112:36:56498.34[O] clocked by Bricon X-treme
872Carpreau FreresHavinnes (BE)832.01410:50:00498.21[YL]
873Galichet P/fRocroi (FR)764.03908:33:48498.13[O]
874Lecerf Jean-marieGuines 62340 (FR)863.05611:57:00496.87[O]
875G M Preece & SonDover (UK)900.52113:19:13495.00[YL] (YL)
876De Meulenaere GabrielLichtervelde (BE)875.50312:29:00494.91[O] 27ste melding Roeselare-Beve...
877G M Preece & SonDover (UK)900.52113:21:54494.28[YL] (YL)
878Vanhee-rondelezEernegem (BE)887.45112:58:06493.55[O] 30 ste gistel 1 en 2 uitge
879Meirlaen EtienneSint-martens Latem (BE)873.92312:31:21493.37[YL] clocked by Bricon X-treme
880Vanlerberghe FranckyOostnieuwkerke (BE)867.00012:25:00491.22[YL] 16 jaarling beveren
881Weytjens TheoZutendaal (BE)885.52113:03:07491.11[O] clocked by Bricon X-treme
882Hurez GilbertRoeulx (FR)797.29610:09:18489.35[O]
883Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79410:01:00487.23[O]
884Carpreau FreresHavinnes (BE)832.01411:38:00484.29[O]
885De Meulenaere GabrielLichtervelde (BE)875.50313:08:00484.24[YL] 18de melding Beveren-Roeselare
886Carpreau FreresHavinnes (BE)832.01411:40:00483.73[YL]
887Vanengelandt OlivierBoeschèpe (FR)852.91112:32:36481.16[O]
888Odiot EmilienPont Sur Sambre (FR)789.79410:24:00480.41[YL]
889Apesteguia JoséDouvrin (FR)819.36911:34:50477.81[O] 4 eme inscrit
890L Hoest PatrickAwans (BE)855.47112:59:03475.51[O]
891Vanlerberghe FranckyOostnieuwkerke (BE)867.00013:25:00475.07[YL] 1,2,3ingegeven aan 20ste pri...
892Ait El MakkyHombourg Ht (FR)727.38808:32:57474.50[O] 1er marqué
893L Hoest PatrickAwans (BE)855.47113:05:08473.91[YL]
894Rohen FrankBivange (LU)751.21309:29:58472.47[YL]
895Daumerie-benoisFrasnes-lez-Buissenal (BE)840.43612:53:00468.73[YL] 1er marqué Femelles
896Rohen FrankBivange (LU)751.21309:44:24468.22[O]
897Rohen FrankBivange (LU)751.21309:46:39467.56[O]
898Vanengelandt OlivierBoeschèpe (FR)852.91113:27:06466.81[O]
899Ait El MakkyHombourg Ht (FR)727.38808:58:14466.80[O]
900Hurez GilbertRoeulx (FR)797.29611:28:07466.77[O]
901Hurez GilbertRoeulx (FR)797.29611:28:07466.77[O]
902Hurez GilbertRoeulx (FR)797.29611:28:07466.77[O]
903Ait El MakkyHombourg Ht (FR)727.38809:01:06465.95[O]
904Ait El MakkyHombourg Ht (FR)727.38809:01:45465.75[YL]
905Ait El MakkyHombourg Ht (FR)727.38809:02:04465.66[O]
906Rohen FrankBivange (LU)751.21309:59:10463.95[YL]
907Andryszak RichardOnnaing (FR)807.04812:02:00463.29[YL] femelles
908Case Jean-pierreBiaches (FR)753.93310:08:04463.08[YL]
909Deu MickaelRoquetoire (FR)837.00013:12:00461.92[YL]
910Hurez GilbertRoeulx (FR)797.29612:03:46457.23[YL]
911Andryszak RichardOnnaing (FR)807.04812:28:00456.48[YL]
912Andryszak RichardOnnaing (FR)807.04812:52:00450.36[YL] femelles
913Case Jean-pierreBiaches (FR)753.93311:08:34446.49[YL]
914Horbaczyk PhilippeVillers Saint Christophe (FR)737.55511:20:00433.86[O]
915Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)748.34411:46:00433.57[YL] 3e inscrit et 6 pig sur 8 ye...
916MenezVoyenne (FR)733.72211:16:00432.62[YL] femelle yearling
917Pereira ManuelOissel (FR)704.36010:21:26429.11[O] 5 marque
918Galichet P/fRocroi (FR)764.03912:40:55429.01[YL]
919Lucas AdhemarBertry (FR)772.61413:10:05426.84[O]
920NaturagoraBarenton-bugny (FR)721.22711:25:00423.01[YL]
921Pereira ManuelOissel (FR)704.36012:08:30402.84[O] 8em marque
922Pereira ManuelOissel (FR)704.36012:30:46397.77[YL] 4 marque
923Pereira ManuelOissel (FR)704.36013:29:40384.97[O] marque 2
Er zijn 923 ingezonden resultaten
* Lijnen in het rood zijn aanmeldingen die in de laatste 10 minuten zijn toegevoegd.

Onze partners

Meld automatisch aan op PIPA via één van bovenstaande partners. Zo hoeft u niet nog eens apart bij PIPA aan te melden.