Zoeken

Sortering
Filteren op categorie
Filteren op land
ChronologischNaamLocatieAfstand (km)Tijd aankomstSnelh. (m/m)sorteerpictogramExtra Info
1Morriceau JacquesOlonne sur Mer (FR)716.45917:54:001095.50[O]
2Morriceau M & MmeOlonne sur Mer (FR)718.16717:58:001091.44[O]
3Chavantré DominiqueL'Ile D'Olonne (FR)718.92418:03:001084.35[O] 8ieme inscrit
4Chavantré DominiqueL'Ile D'Olonne (FR)718.92418:03:001084.35[O] 2ieme inscrit
5Hubrechts TonyBroekom-Borgloon (BE)854.64420:13:051077.62[O]
6Houba Jean-LucSaint-Pierre (BE)757.46819:05:041044.69[O] Premier à Libramont
7Coris M&fCriquebeuf Sur Seine (FR)782.00019:31:401040.35[O]
8Dubois ReynaldMonville (FR)805.07719:57:131035.85[O]
9Delepine Jean-christopheCriel/mer (FR)844.09520:36:001034.43[O] 1 marqué
10Koers Karl-heinzMandelbachtal (DE)682.80818:04:501027.04[O]
11Aderhold GerardForbach (FR)681.00018:04:591024.09[O] 1er pigeon Moselle Est
12Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12319:28:281019.86[O]
13Poulin DanielVivaise (FR)746.52719:12:001019.85[O]
14Mercier RenéVillers-la-Tour (BE)780.04019:45:591018.35[O] 1ère annonce Couvin 1/1
15Lavenne Père et FilleEugies (BE)824.58020:30:031017.94[O] 1e à Estinnes
16Carrion P&FBarbençon (BE)800.69520:08:471015.10[O] 1er annoncé Marbaix La Tour
17Koers Karl-heinzMandelbachtal (DE)682.80818:16:031010.00[O]
18Debusschere lionelHulste (BE)887.46021:39:001009.62[O] eerste aanmelding Kortrijk
19Galichet P/fRocroi (FR)766.56719:39:491008.88[O] 1er signalé ardennes - 1er m...
20Istace JoseFlorennes (BE)801.99420:15:441007.87[O] 1 gochenee
21Lavenne Père et FilleEugies (BE)824.58020:38:511007.00[O] 2e à Estinnes - 2/3
22Tant MichelUrvillers (FR)769.10619:44:201006.24[O] 3e
23Martin SergeMissy Les Pierrepont (FR)743.59519:19:001006.22[O]
24Crapart DidierLaon (FR)662.37117:59:001005.12[O]
25Leclercq RogerBuissenal (BE)857.29521:13:551003.96[O]
26Scime FreresWallers (FR)830.70620:49:001002.06[O] 2 éme inscrit
27Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)767.69619:46:181001.82[O] 3e inscrit
28henin ClaudeBethune (FR)862.07921:22:14999.82[O] 1 inscrit
29Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12319:44:00999.13[O] 5éme inscrit
30Koers Karl-heinzMandelbachtal (DE)682.80818:23:33998.91[O]
31Herbain Pere Et FilsAubencheul Aux Bois (FR)795.41620:17:00998.01[O]
32Chevrier J-francoisMissillac (FR)797.78820:21:08995.82[O] 995,8 m/min
33Pocholle A Et VMorbecque (FR)878.00021:42:00995.47[O] 3° ins Primé Pau et Agen 201...
34Morriceau JacquesOlonne sur Mer (FR)716.45919:00:00995.08[O]
35Verbergt JanHombeek (BE)886.02821:51:45993.58[O] 1 aanmelding Zuiderbond Mech...
36Etuin GéryWavrechain sous Faulx (FR)821.62820:47:00993.50[O] 1er marqué
37DumontFlavion (BE)799.77920:26:05992.18[O] 2 gochenée
38Detal MichelFocant (BE)784.30920:10:37992.02[O] 1e annoncer Ramillies
39Petit MatthieuSt souplet (FR)793.70020:20:20991.71[O]
40Herbain Pere Et FilsAubencheul Aux Bois (FR)795.41620:23:00990.55[O]
41Dehen JeremieVendegies Au Bois (FR)806.00020:33:47990.44[O] 1ers inscrit
42Tant MichelUrvillers (FR)769.10619:57:32989.16[O] 2e
43Van der Velden ChrisZuid-Beijerland (NL)968.91905:57:34987.12[O]
44Sorriaux StephaneSolesmes (FR)807.00020:38:00986.55[O] 335917 08 deja 1 npc en 2010
45Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12319:53:48986.48[O] 4 inscrit
46Beckers Jean &zoonLanaken (BE)866.13821:38:05986.40[O]
47Martin SergeMissy Les Pierrepont (FR)743.59519:34:00986.20[O]
48Regnier andrePresgaux (BE)778.22720:11:02983.81[O] 2eme annonce couvin
49D'Hondt GermainAnzegem (BE)878.01821:54:00982.12[O]
50Bauche AndréBothey (BE)830.90021:06:57981.05[O]
51MullerMauregny En Haye (FR)732.65419:27:58979.53[O]
52Koers Karl-heinzMandelbachtal (DE)682.80818:37:40978.70[O] alle 4 jaarlinge
53Pachla JeanHarbonnieres (FR)789.25720:27:00978.01[O] 1er marqué
54Franssen FrancisBolland (BE)839.92821:18:52977.95[O]
55Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12320:01:55976.23[O] Femelle
56Sagniez FernandBourghelles (FR)852.88421:34:00975.84[O] 1ère annonce à Tournai
57Koers KarlheinzMandelbachtal (DE)682.80818:41:01974.02[O] jaarlinge
58Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)830.94821:15:00971.87[O] 2ème et 3ème pont a celles
59Henry LeonNandrin (BE)824.13921:09:00970.72[O]
60Ameloot GerardRonquieres (BE)843.93421:31:00968.92[O] 1 annonce a soignies
61Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)830.94821:18:00968.47[O]
62Dumonceau-PavoncelliSt Vaast (BE)827.85321:14:55968.34[O] 3ème signalé a Estinnes
63Biziaux KévinBousies (FR)802.45420:49:00967.98[O] 2émé inscrit
64Speltdoorn RemiWinksele (BE)870.76822:03:43963.54[O] 1e Meld.Sans Peur
65TeffautMissillac (FR)796.56220:46:56963.27[O] 1er inscrit femelle
66Vanhees Jos en RudiJesseren-Borgloon (BE)856.86221:50:00962.77[O]
67Koers KarlheinzMandelbachtal (DE)682.80818:50:40960.80[O]
68Reuter+GrossIgel (DE)735.98319:46:18960.44[O]
69NAVEZ-vermeulenAnderlues (BE)821.74721:16:40959.24[O] 4 annonce estinne
70Guebs AndréLongchamps (BE)772.80720:25:57958.88[O] 2eme annonce à Arlon
71Dumonceau-PavoncelliSt Vaast (BE)827.85321:25:28956.54[O]
72Wauthier GuyMont S/marchienne (BE)818.67721:16:00956.40[O] 1ère annonce pont a celles
73Zirn CharlesTeting sur Nied (FR)664.40918:36:00954.61[O]
74NAVEZ-vermeulenAnderlues (BE)821.74721:21:01954.39[O] 5eme annonce estinne 2/3
75Vandenborre DanielRebecq (BE)852.68321:54:00953.78[O] 2annonce a soignies
76PanzaAns (BE)839.37821:40:04953.77[O]
77Carlier-Petit GuyMontigny en Cis (FR)799.24620:58:00953.75[O] 1er inscrit 3è àFroidchapell...
78Regnier J-chPesche (BE)779.89520:38:00953.42[O] 3è annonce Couvin
79Etuin GéryWavrechain sous Faulx (FR)821.62821:22:00953.16[O]
80Sagniez FernandBourghelles (FR)852.88421:57:00950.82[O] 2ème annonce à Tournai
81Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)767.69620:27:27950.77[O] 2e inscrit
82Biziaux JoelPreux Au Bois (FR)770.33820:30:34950.37[O]
83Van Egmond JDKatwijk aan de Rijn (NL)1017.08307:27:49948.93[O]
84Harle ChristianGouzeaucourt (FR)801.58621:05:00948.62[O]
85Gebr. SayaMaastricht (NL)859.75022:07:18947.59[O]
86Sujeranovic DraganEzanville (FR)713.39819:33:08947.24[O]
87Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12320:26:03947.01[O] 2 éme inscrit
88Galichet P/fRocroi (FR)766.56720:31:15944.92[O] 2ème annonce ardennes
89Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12320:27:57944.78[O]
90Van Vlierberghe GuidoMariekerke-bornem (BE)894.17505:23:07944.10[O] 1ste melding st-job 1-afgege...
91Sorriaux StephaneSolesmes (FR)807.00021:16:00942.76[O]
92Van de Voorde G.W en St. Joosland (NL)946.57906:20:22942.46[O]
93Batenburg-v.d. MerweKlaaswaal (NL)967.80606:43:01942.35[O]
94Dechamps FreresHargnies (FR)810.27921:19:53942.31[O] 1er insc 31e nat Barcelone 13
95Vanengelandt OlivierBoeschèpe (FR)891.08522:51:15941.95[O]
96vve MornardVerviers (BE)832.29121:45:21940.07[O]
97Deneufbourg YvonEstinnes-Au-Val (BE)823.46921:36:28939.53[O]
98Lambert PhilippeCuirieux (FR)748.50020:17:00939.15[O] 1er marqué femelle
99Lambert PhilippeCuirieux (FR)748.46220:17:00939.10[O]
100Herbain Pere Et FilsAubencheul Aux Bois (FR)795.41621:07:00939.10[O] 3e pigeons
101Vanacker EricPouilly Sur Serre (FR)752.68320:22:00938.51[O] 1er inscrit
102Vantorre RemyVirelles (BE)535.80320:53:24938.01[O] 2ème froidchapelle
103Zirn CharlesTeting sur Nied (FR)664.40918:49:00937.11[O]
104Van Schouwen L.W en St. Joosland (NL)946.63306:26:40936.64[O]
105Klop Jean MichelHolling (FR)686.25619:13:00936.23[O] 5°inscrit
106Avoine Jean CllaudeVendegies Au Bois (FR)805.48521:22:00934.44[O] premier marque
107Crowet ValeryPesche (BE)778.95720:53:40934.38[O]
108Klop Jean MichelHolling (FR)686.25619:15:00933.68[O] 2°inscrit
109Vasseur MurielBrevillers (FR)858.01622:19:00933.64[O] 4eme inscrit
110Grün RudolfWincheringen (DE)724.18519:56:16932.91[O]
111Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)830.94821:51:00932.60[O] 4ème pont a celles
112Avoine Jean ClaudeVendegies Au Bois (FR)805.48521:24:00932.27[O] troisieme marque
113Vanarwegen LucMol (BE)961.06006:47:00932.16[O] 1ste meld. MFC
114Gratz W+MMerzig (DE)706.78219:40:10929.77[O]
115Vouche AlainHanzinne (BE)808.02521:29:10929.65[O]
116Wauthy SeleckAttert (BE)738.89920:15:21929.02[O] 1er annonce arlon
117Dubois MchelAubencheul-aux-bois (FR)795.38021:19:00925.94[O]
118Kipp & SöhneAlthornbach (DE)687.52219:23:32924.67[O]
119Martens LeiElsloo (NL)874.17402:22:06924.07[O] 1e melding Nic Beek.
120Tant MichelUrvillers (FR)769.10620:52:23923.98[O] 1e
121Forges Jean LouisStrepy Bracquegnies!éç (BE)829.21321:59:00922.37[O] 2emes marques sur 2
122Dubois MchelAubencheul-aux-bois (FR)795.86021:23:00922.20[O]
123Pekel H. & ZnBrunssum (NL)871.75804:59:06921.52[O]
124Botterweck R.Mechelen (NL)855.36722:29:27920.29[O]
125Campinne PatrickDoische (BE)556.12421:17:00917.75[O]
126Savelberg F.Kerkrade (NL)864.43523:02:42913.78[O]
127Koers Karl HeinzMandelbachtal (DE)682.80819:28:21912.42[O]
128Bonmariage MassonOuffet (BE)816.66721:56:33910.90[O] 1e marqué 1e annonce forville
129Herbots+HellerZweibrücken (DE)698.72919:47:08910.83[O]
130Degée-DumortierHotton (BE)802.36921:40:57910.80[O] 3è Libramont
131Caubergh Comb.Maastricht (NL)859.80304:45:40908.88[O]
132Marques JoaquimMonceau Le Waast (FR)743.00020:39:00907.20[O] 1 inscrit femelle yearling
133Etuin GéryWavrechain sous Faulx (FR)821.59922:06:00906.84[O]
134Kipp & SöhneAlthornbach (DE)687.52219:39:27905.29[O]
135Ballmann DieterAmel (BE)805.30121:50:33904.27[O]
136Orain jp& mdOrvault (FR)760.62721:02:33902.77[O]
137Dumonceau-BergeretTrivières (BE)829.58122:19:00902.70[O]
138Tantart PfHarnes (FR)848.36922:41:00901.56[O] femelle
139Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)767.69621:12:00901.05[O] 5e inscrit
140Marquant GilbertLe Cateau (FR)805.48521:54:00900.99[O] quatrieme inscrit
141Christian BelliotMissillac (FR)797.79421:49:11897.22[O]
142couvreur YvesHam-Sur-Heure (BE)812.09222:06:08896.22[O] 2° Marbaix-La Tour
143Delfosse GuyMazée (BE)783.52221:35:00895.45[O]
144Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12321:16:07891.62[O] Femelle
145Van Hoecke LucOedelem (BE)917.15106:44:57891.35[O] 3de melding te Wingene
146Sujeranovic DraganEzanville (FR)713.39820:20:43890.95[O]
147De Scheemaeker Ferdy &...Ooigem (BE)887.08406:12:37890.10[O] 3° melding Kortrijk
148Martin DjWaspik (NL)957.27107:32:30889.24[O] 1e gemelde Tilburg 1e Get.
149Potier FrédéricHombleux (FR)770.00021:28:00887.10[O]
150A. Saarloos & Zn.Klaaswaal (NL)970.24307:50:40886.34[O] 4de Gemelde NIC Zuid-Beijerl...
151Kurvers-deweerdHulsberg (NL)865.61205:53:30885.54[O]
152Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61506:17:51883.78[O] 1ste melding Gent
153Muller MichelFauvillers (BE)750.37921:10:39882.12[O]
154Klop Jean MichelHolling (FR)686.25619:58:00882.08[O] 1°inscrit
155Vanoverschelde-ColaertZarren (BE)906.29506:43:50881.75[O] 1ste melding Vlamertinge
156Dubois MchelAubencheul-aux-bois (FR)795.38021:23:00881.46[O]
157Rütz u. SöhneBlieskastel (DE)682.85319:57:00878.83[O]
158Vd Abeele-de GeestAdegem (BE)918.26507:01:10878.58[O] 2é eeklo
159Schnepp ErwinNiederwürzbach (DE)687.56120:03:55877.08[O]
160Roosen WillyBekkevoort (BE)873.29706:14:38874.49[O]
161Maes GeorgesSint-Niklaas (BE)907.19706:54:09873.86[O] 1ste meld st gillis 1°GET
162Regnier J-chPesche (BE)779.89521:53:00873.34[O] 8è annonce Couvin
163Schaschkow CyrilleWiesviller (FR)671.69819:51:13870.96[O]
164Duangta GielkensRijkhoven (BE)860.35106:03:50870.95[O]
165Tholl PhilippeEtalle (BE)729.73920:58:00870.81[O] Premier marqué
166Mulken van WilBeek (NL)871.93306:18:45869.54[O] 4e duif N.i.c. Beek
167Pöttgens JoKerkrade (NL)864.82406:10:40869.46[O] 2e Heerlerheide
168Herbots LucZepperen (BE)860.72706:09:00866.79[O]
169Grün RudolfWincheringen (DE)724.18520:56:10866.08[O]
170Houba Jean-lucSaint-pierre (BE)757.46821:35:32865.15[O] deuxieme à libramont
171Christiaens - De SmedtRoosdaal (BE)871.89306:24:30864.54[O]
172Hammes HorstMerzig (DE)709.23720:40:42864.18[O]
173Thomann+SpitzbarthWalsheim (DE)680.82120:09:07862.76[O]
174Verbergt JanHombeek (BE)886.02806:43:19862.47[O] 3de melding Zuiderbond
175Regnier andrePresgaux (BE)778.22722:03:44861.12[O]
176Martens JosStein LB (NL)874.46406:31:43860.93[O] 5de Beek LB olijftak
177Hoedemakers EddyGeleen (NL)875.02006:33:50859.69[O]
178Martin Hans-AlbertVoelklingen (DE)683.64120:15:52858.99[O]
179Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)882.11606:43:00858.92[O] 1 melding te Moerbeke
180Willems - EijerkampEisden (BE)876.80006:37:59857.94[O] clocked by Bricon X-treme
181Tholl PhilippeEtalle (BE)729.73921:12:00856.50[O] Deuxième marqué
182Pierson LucHeinsch (BE)733.35621:16:23856.34[O]
183Baesel DerbyVolmunster (FR)679.09220:14:18854.96[O]
184Meirlaen EtienneDeurle (BE)893.81207:02:00854.50[O]
185Ebert RenéGoersdorf (FR)666.17220:00:00854.07[O]
186Meirlaen EtienneSint-martens Latem (BE)893.81207:02:34854.04[O] clocked by Bricon X-treme
187Bonnin RenéLa Vallée Au Blé (FR)767.69621:59:42853.28[O] 6e inscrit et 4 pig sur 6
188Vouche AlainHanzinne (BE)808.02505:22:59853.26[O]
189Devlaminck EricHulste (BE)888.43106:57:44852.84[O] 4° kortrijk
190Bascourt NicolasBraine Le Comte (BE)845.77506:08:00852.60[O] 1 nivelles
191Crepin GeryLestrem (FR)870.52506:37:42852.04[O]
192Dehen JeremieVendegies Au Bois (FR)806.00022:55:00852.01[O] 2eme inscrit
193Kempeneers WimNieuwerkerken (BE)866.99006:34:18851.41[O]
194Verschaffel MicheleCourt St Etienne (BE)841.43206:06:00849.93[O] 5ème pont a celles
195Culot DominiqueWarmifontaine (BE)749.00021:42:00849.21[O] 4 eme annonce libramont
196Matthijs AugustSchoonaarde (BE)888.61307:04:08847.80[O] 1°melding Land Van Aalst
197Van Coppenolle LucOuwegem (BE)924.61507:01:12847.13[O] 2de melding Gent
198Galichet P/fRocroi (FR)766.56722:04:59847.05[O] 7ème annoncé ardennes
199Sagniez FernandBourghelles (FR)852.88406:23:00846.96[O] 4ème annonce à Tournai
200Martens JosStein LB (NL)874.46406:48:59846.54[O] 7de Beek lb olijftak
201Koers Karl HeinzMandelbachtal (DE)682.80820:26:43846.40[O]
202Koers KarlheinzMandelbachtal (DE)682.80820:26:43846.40[O]
203Baesel DerbyVolmunster (FR)679.09220:23:15845.43[O]
204Maginot GerhardEppenbrunn (DE)680.69520:25:27845.11[O]
205Rohen FrankBivange (LU)716.50221:07:58844.97[O]
206Vanneuville GillesSaint Omer (FR)893.46107:14:00844.48[O] 1er inscrit
207Pronckaert G & JSchepdaal (BE)868.91506:45:02844.40[O] 2e meld. N.W. Brab.
208A. Saarloos & Zn.Klaaswaal (NL)970.24308:46:49843.09[O] 8ste gemelde NIC Zuid-Beijer...
209Lauer u. SöhneAlthornbach (DE)687.66020:35:46842.96[O]
210Hasevoets Flor & zonenKozen (BE)866.11206:43:48842.68[O]
211Van Ouwerkerk DekkersBrasschaat (BE)917.14807:46:00841.42[O] 2 de aanmelding Sint Job
212Martens JosStein LB (NL)874.46406:55:25841.30[O] 9de beek lb olijftak
213Gyselbrecht-LeliaertKnesselare (BE)913.79007:42:39840.92[O] 4e melding Eeklo
214Hartog & ZnLaren (NL)1018.45409:47:55840.37[O] 1e Melding 1139 Soest
215Geurts GerryZutendaal (BE)871.51306:54:00839.61[O]
216Callebaut FrançoisAalst-Meldert (BE)883.51707:10:00838.25[O]
217Sagniez FernandBourghelles (FR)852.88406:34:00837.80[O] 5ème annonce à Tournai
218Pollin MarcSnellegem (BE)570.24307:57:56836.26[O] 2de melding te Gistel
219Hebberecht ChrisEvergem (BE)905.54407:40:30834.99[O] 2 & 4 melding Lokeren ( 2 o...
220Van De Wouwer LudovicusBerendrecht (BE)924.34808:04:04834.20[O]
221Dhalluin MichelDottignies (BE)869.49706:58:33834.01[O] 6me annoncé à Tournai
222Krauth JRijckholt (NL)855.69006:42:01833.99[O]
223Hasevoets Flor & zonenKozen (BE)866.11206:54:50833.74[O]
224Thomann+SpitzbarthWalsheim (DE)680.82120:37:10833.15[O]
225Dhalluin MichelDottignies (BE)869.49707:01:15831.86[O] 7me annoncé à Tournai
226Vandenbroucke WillyBoezinge (BE)896.43007:33:44831.77[O] 4de melding vlamertinge
227Polder, JanMiddelharnis (NL)970.64409:06:30829.26[O]
228Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)830.94806:19:00828.46[O] 6-7ème pont a celles
229Lodewijckx RonaldTielt-Winge (BE)873.26807:10:25828.20[O]
230Kohnen, MarcelBÜtgenbach (BE)814.65605:59:44828.13[O] 2° marq.
231Schaschkow CyrilleWiesviller (FR)671.69820:31:32827.69[O]
232Theo Van De PolderVlaardingen (NL)986.89009:28:35827.52[O] 3emelding 1539 naaldwijk
233Thomann+SpitzbarthWalsheim (DE)680.82120:42:51827.39[O]
234Deckers, Comb. S&AMeers (NL)873.85507:13:23826.43[O] 11e aanmelding Olijftak Beek
235Herbots+HellerZweibrücken (DE)698.72921:05:35826.33[O]
236De Smet Van PuymbroeckBelsele (BE)906.43907:53:10826.16[O]
237Trio winkens-rothenburgMaastricht (NL)866.78307:05:34825.85[O]
238Trio winkens-rothenburgMaastricht (NL)866.78307:05:34825.85[O]
239van der Zanden Combina...Scherpenisse (NL)948.55508:44:46825.72[O] 4de gemelde NIC Steenbergen
240De Schepper FransRoosdaal (BE)869.93807:09:51825.49[O] 3 melding N W B
241Baesel DerbyVolmunster (FR)679.09220:42:51825.29[O]
242TronquoyMerville (FR)873.76207:15:43824.52[O]
243Devlaminck EricHulste (BE)888.43107:33:44824.35[O]
244Cadet-LetellierChaumont-Gistoux (BE)846.77106:44:00823.71[O] 3eme ramillies
245Dekeyser Willy Jo En H...Koekelare (BE)914.91108:07:06823.43[O] 6 melding vlamertinge
246Sanfrinnon ErwinAppelterre (BE)870.52407:13:48822.96[O] Eerste melding Lessen
247Vanwildemeersch-vynckeWestkapelle (BE)932.70908:30:09822.39[O] 4°melding gistel
248Herbots+HellerZweibrücken (DE)698.72921:10:36821.45[O]
249Reynckens RaymondAmpsin (BE)829.91706:27:08820.78[O]
250Guirado Ludovicsaint Nicolas daliermont (FR)833.50806:32:44819.79[O]
251Van Olmen JosBroechem (BE)903.68107:59:02819.27[O]
252Linden PierreDilsen Stokkem (BE)885.95607:37:44819.01[O] 27+50 ste limburg
253Tantart LudovicHarnes (FR)848.36906:52:00818.89[O]
254Busscher-Albertz joElsloo (NL)871.99507:21:26818.44[O]
255Pocholle A Et VMorbecque (FR)878.95607:30:00818.39[O]
256Cuffel P Et FisMontivilliers (FR)838.34806:41:00817.90[O] 1er connu à l'ALCN
257Sorriaux StephaneSolesmes (FR)808.00006:04:00817.81[O] 2 inscrit
258Pollin MarcSnellegem (BE)570.24308:22:50817.78[O] 3de melding te Gistel 2 op 2...
259Lauer u. SöhneAlthornbach (DE)687.66021:01:52816.83[O]
260Meirlaen EtienneDeurle (BE)893.81207:51:00816.27[O]
261Colsoulle-WickaertBaisieux (BE)827.00006:30:00815.58[O] 1ère annonce THULIN
262Struyf francoisZandvliet (BE)925.20008:31:00815.15[O]
263Rutz u. SöhneBlieskastel (DE)682.85320:58:37814.26[O]
264Tse Ping-Nouwen paesenPeer (BE)896.37707:58:16813.21[O]
265Boonen J.(Boonenpigeons)Buggenum (NL)903.99408:08:06812.87[O] 4e meld. Beesel-Neer
266Coussens PaulEksaarde (BE)905.70408:10:53812.38[O] 3e melding st. gillis-waas
267Verbergt JanHombeek (BE)886.02807:47:36811.68[O] 4melding Zuiderbond 1get.
268Struyf francoisZandvliet (BE)925.20008:38:00810.16[O]
269Struyf FrancoisZandvliet (BE)925.20008:38:00810.16[O]
270De Vuyst GyssensLokeren (BE)901.63008:08:59810.10[O] 3de melding
271Kurvers-deweerdHulsberg (NL)865.61207:24:53809.83[O]
272Odent PhilippeNielles les Calais (FR)920.42308:33:31809.15[O] 3emme Inscrit
273Obin RejaneErquinghem (FR)873.17607:35:40808.75[O] 1er inscrit
274Busscher-AlbertzElsloo (NL)871.99507:34:23808.61[O]
275Van Ouwerkerk DekkersBrasschaat (BE)917.14808:31:31807.69[O]
276Degrave-GyselbrechtWemmel (BE)875.23107:40:00807.41[O] 4e melding NWB
277Trio winkens-rothenburgMaastricht (NL)866.78307:29:40807.31[O]
278Hebberecht ChrisEvergem (BE)905.54408:17:50807.20[O]
279Jaspers NicoNerem (BE)852.13407:12:50806.31[O]
280Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)882.11607:51:00805.59[O] 3 melding te Moerbeke
281Paauwe, ChrisKruiningen (NL)938.26609:01:33805.00[O] 5e gemeld IHC Hoogerheide
282Decool PaulCassel (FR)892.73808:05:00804.99[O]
283Thomann+SpitzbarthWalsheim (DE)680.82121:08:06802.76[O]
284Stommels VictorHemiksem (BE)901.66308:20:31801.82[O]
285Aerts Julien En TomMOL (BE)900.36408:20:05800.98[O] 2de melding mfc 1ste get
286Forges Jean LouisStrepy Bracquegnies (BE)829.21306:53:00799.63[O] 1er marques 2sur2
287Van Bunderen AiméStekene (BE)914.92008:40:19799.53[O] 4 melding Sint Gillis Waas
288Paauwe, ChrisKruiningen (NL)938.26609:09:46799.36[O] 7e gemeld IHC Hoogerheide
289Vaessen GeorgeGronsveld (NL)856.78107:28:36798.79[O]
290Sliedregt FransLangeweg (NL)931.23809:01:55798.72[O] 9e Gem.Zuid Beijerland
291Schur-starykSaint-georges Sur Meuse (BE)837.06007:05:07797.87[O]
292Delepine Jean-christopheCriel/mer (FR)844.09507:14:00797.82[O] 4 marqué
293Oboeuf SergeBurbure (FR)867.04807:43:00797.65[O]
294Andry JacquesCuesmes (BE)828.09606:54:20797.52[O]
295Bascourt NicolasBraine Le Comte (BE)845.77507:17:00797.15[O] 2 nivelles
296Bascourt NicolasBraine Le Comte (BE)845.77507:17:00797.15[O] 3 nivelles
297Franssen FrancisBolland (BE)839.92807:11:59795.40[O]
298Obin RejaneErquinghem (FR)873.17607:54:20795.00[O] 2eme inscrit
299ToulotteSailly sur la Lys (FR)870.35907:56:00791.24[O] 1er inscrit9éme annoncé Haze...
300TronquoyMerville (FR)838.03107:15:43790.81[O]
301DesquiretzSeranvillers Forenville (FR)805.00006:34:02790.74[O]
302Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)890.53008:23:31789.82[O] 1ste Dendermonde
303A. Saarloos & Zn.Klaaswaal (NL)970.24310:05:38789.05[O] 16e gemelde NIC Zuid-Beijerl...
304Mahieux ChristianHazebrouck (FR)883.52808:17:00788.16[O] 11èannoce hazebrouck
305Thiebault AlainMontbre (FR)691.90521:40:00786.26[O]
306Busscher-Albertz JoElsloo (NL)871.99508:05:50785.70[O]
307Odent PhilippeNielles les Calais (FR)920.42309:09:09784.57[O] 1er Inscrit
308Logie stevenPoperinge (BE)893.20008:37:00782.82[O] 8 ste melding lokaal Vlamert...
309Logie stevenPoperinge (BE)893.20008:37:00782.82[O] 8 ste melding lokaal Vlamert...
310Ameloot GerardRonquieres (BE)843.93407:36:00781.42[O] 3annonce a soignies
311richard RogéHeutregiville (FR)703.06722:00:00781.19[O] f yearling
312Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)830.94807:21:00780.23[O]
313L Hest PatrickAwans (BE)817.81507:05:06779.54[O] 2e jeneffe
314Meirlaen EtienneSt Martens Latem (BE)679.97508:43:07779.18[O]
315Dermience PhillipeRochefort (BE)784.49106:23:40778.52[O]
316Binnemans vd WeyerGeel (BE)899.32608:52:11777.84[O] 3 melding Molse Fondclub
317Ameloot GerardRonquieres (BE)843.93407:41:00777.82[O] 4annonce a soignies
318Saels RogerHerk de stad (BE)850.61907:50:00777.53[O]
319De Smet Patrick & Oliv...Semmerzake (BE)887.90408:38:03777.47[O]
320Sales RogerHerk de stad (BE)850.61907:50:23777.26[O] 29 melding limburg
321FrisonFourmies (FR)781.43206:22:00776.77[O]
322Mollen Roger2590 Berlaar (BE)896.12308:49:45776.71[O] 1ste aanmelding Bevel
323Vouche AlainHanzinne (BE)808.02506:56:34776.52[O]
324Henry LéonNandrin (BE)824.13907:17:31776.38[O]
325Herbain Pere Et FilsAubencheul Aux Bois (FR)795.41606:41:00776.02[O]
326Malfait FernandZerkegem (BE)922.46009:25:00775.83[O] 8°gistel
327Malfait FernandZerkegem (BE)922.46009:25:00775.83[O] 9°gistel
328Pocholle A Et VMorbecque (FR)878.95608:29:00775.78[O]
329Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)882.11608:34:00775.15[O]
330Linden PierreDilsen Stokkem (BE)885.95608:39:12774.98[O]
331Martens JosStein LB (NL)874.46408:25:27774.24[O] 21ste beek lb olijftak
332Bracke JozefBrakel (BE)874.34408:25:59773.77[O] 2e melding Lessen
333Martens JosStein LB (NL)874.46408:26:49773.30[O] 22ste beek olijftak
334Devriendt jozefAartrijke (BE)915.95209:21:25772.68[O] 10°vlamertinge 58 duiven
335Malfait FernandZerkegem (BE)922.46009:30:00772.58[O] 10°gistel 1en2
336Messiaen LeonGrammene (BE)893.78408:54:40771.39[O] 2 vd 2
337Van Vossole WilfriedBuggenhout (BE)890.53008:50:50771.13[O] 2de dendermonde 1afg.
338De Smet Patrick & Oliv...Semmerzake (BE)887.90408:47:41770.96[O]
339Devlaminck EricHulste (BE)888.43108:49:44770.05[O] 9°kortrijk
340Thery YvesLespesses (FR)868.93808:26:00768.97[O]
341Ameloot GerardRonquieres (BE)843.93407:54:00768.61[O] 5annonce a soignies
342Christiaens - De SmedtRoosdaal (BE)871.89308:30:25768.58[O]
343Messiaen LeonGrammene (BE)893.78408:59:27768.22[O]
344Logie DannyPoperinge (BE)895.40009:02:00767.92[O] 9de melding Vlamertinge
345Sibille ThierryCourcelles (BE)824.62207:30:02767.78[O]
346Peeters AlfonsVlimmeren (BE)915.42209:30:46766.19[O] 3èmlding f c turnhout
347Vandermeersch JacquesSt Aubin Sur Quillebeuf (FR)815.40907:21:33765.25[O]
348Van Landeghem Gebr.Kruibeke (BE)904.98109:22:54762.47[O] 2mee
349De Keyzer NorbertEtikhove (BE)874.70708:44:10761.83[O]
350Lambert PhilippeCuirieux (FR)748.50005:59:00761.45[O]
351Weyn R en DVrasene (BE)911.95309:33:52761.31[O] 9
352Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)882.11608:55:00761.10[O]
353Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)830.94807:48:00760.94[O] 8ème pont a celles
354Sagniez FernandBourghelles (FR)852.88408:17:00760.82[O] 10ème annonce à Tournai
355Meirlaen EtienneSt Martens Latem (BE)679.97509:11:01760.68[O]
356Martens JosStein LB (NL)874.46408:45:58760.43[O] 25ste beek lb olijftak
357Coussens PaulEksaarde (BE)905.70409:27:03760.42[O] 5e melding st Gillis-Waas
358Devergnies FrédéricAnderlues (BE)820.78507:35:58760.01[O]
359PachlaHarbonnieres (FR)789.25706:54:42759.85[O] 2ème Marqué Femelle
360V Looy-V NieuwenhuyseWetteren (BE)893.65809:14:15758.46[O]
361Sagniez FernandBourghelles (FR)852.88408:21:00758.12[O] 11ème annonce à Tournai
362Verbergt JanHombeek (BE)886.02809:05:33757.58[O] 6de melding Zuiderbond Meche...
363Besin BertrandSaulzoir (FR)815.29307:32:22757.45[O] 2eme insrit de 3 le macot
364Roosen WillyBekkevoort (BE)873.29708:49:00757.41[O]
365van Geel MarthaNieuw Vossemeer (NL)951.95110:33:07757.25[O] 9e Nic. Steenbergen
366Van Landeghem Gebr.Kruibeke (BE)904.98109:31:31756.98[O]
367Dermience PhillipeRochefort (BE)762.13306:23:13756.67[O]
368Coussens PaulEksaarde (BE)905.70409:33:03756.61[O] 7e melding stGillis-Waas
369Morelle ChristopheHaspres (FR)805.39307:21:00756.24[O] 2 inscrit
370Richez DanielCousolre (FR)804.92907:21:00755.80[O] 1 er marqué
371Vets LudoHoboken (BE)906.07009:35:19755.49[O] 4 de aangeven kempische
372Christiaens - De SmedtRoosdaal (BE)871.89308:56:01751.62[O]
373Hennebert-michauxForchies (BE)822.56107:53:00749.83[O] 9ème pont a celles
374De Scheemaeker F&DOoigem (BE)887.08409:19:50749.33[O] 15e aanmelding Kortrijk
375Vandendriessche BenoitDeerlik (BE)882.38309:14:53748.49[O] 14é aanmelding kortrijk
376Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)865.00008:52:02748.25[O] 1 en 2 thuis
377Guirado Ludovicsaint Nicolas daliermont (FR)833.50808:10:10748.10[O]
378Hotton-BoussartAgimont (BE)788.53207:10:32747.75[O]
379Peersman FernandOppuurs (BE)893.06809:31:14747.19[O]
380Sagniez FernandBourghelles (FR)852.88408:38:00746.83[O] 12ème annonce à Tournai
381Sagniez FernandBourghelles (FR)852.88408:38:00746.83[O] 09:21:00 09:32:00 09:42:00
382Cousin PatrickTempleuve (FR)816.84707:50:02746.64[O]
383De Meulemeester EricOudenaarde (BE)879.59309:19:17743.35[O] 4°melding Gent
384Carrette BernardSainghin En Melantois (FR)857.61208:49:43743.35[O]
385Cousin PatrickTempleuve (FR)816.84707:55:31742.91[O]
386Cousin PatrickTempleuve (FR)816.84707:55:31742.91[O]
387Ameloot GerardRonquieres (BE)843.93408:32:00742.90[O] 6annonce a soignies
388Bonmariage-massonOuffet (BE)816.66707:55:21742.86[O] 3* annonce forville 2 sur 2
389Verbergt JanHombeek (BE)886.02809:30:19741.87[O] 8ste melding Zuiderbond Mech...
390verpaelt AdolfTerafene8763 (BE)876.39209:17:40741.66[O] 2de melding denderbond Ninove
391Herbain Pere Et FilsAubencheul Aux Bois (FR)795.41607:29:00741.30[O]
392Romain Jean-philippeSart Dames Avelines (BE)834.50508:22:00741.12[O] 10ème pont a celles
393Brans JosSint-Truiden (BE)877.63209:21:54740.06[O]
394Degée-DumortierHotton (BE)802.36907:42:42738.35[O]
395Verschaffel MicheleCourt St Etienne (BE)841.43208:37:00737.45[O] 11ème pont a celles
396Callebaut FrançoisAalst-Meldert (BE)883.51709:35:00736.88[O]
397OryFumay (FR)747.38906:31:00736.34[O] 1er inscrit le depasse
398Vouche AlainHanzinne (BE)808.02507:54:00735.91[O]
399Brans JosSint-Truiden (BE)877.63209:28:51735.74[O]
400Verbergt JanHombeek (BE)886.02809:41:51734.77[O] 9/10 melding Zuiderbond Mech...
401Carrion P&FBarbençon (BE)800.69507:46:00734.58[O]
402Van den Bulcke GuidoBalegem (BE)882.11609:37:00734.49[O]
403Vantorre RemyVirelles (BE)535.80307:21:35733.62[O]
404Dekeyser Willy Jo En H...Koekelare (BE)914.91110:23:52733.18[O] 16 de vlam. 2/2
405Vouche AlainHanzinne (BE)808.02507:58:23732.98[O]
406Crepin GeryLestrem (FR)870.52509:23:45732.92[O] 15è à hazebrouck
407Roosen WillyBekkevoort (BE)873.29709:28:38732.24[O]
408Loreau Jean-marcSaint-nazaire (FR)787.48407:31:35732.15[O]
409Sliedregt FransLangeweg (NL)931.23810:48:30731.82[O] 19e gem. Zuid Beijerland
410Verbergt JanHombeek (BE)886.02809:47:09731.56[O]
411Delepine Jean-christopheCriel/mer (FR)844.09508:51:00730.82[O]
412Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12307:01:02730.44[O]
413Delbaere JocelynWihéries (BE)801.02007:52:42730.39[O] 2è à Thulin
414Kurvers-deweerdHulsberg (NL)865.61209:22:12729.74[O]
415Everaerts EtienneKoersel (BE)886.89209:56:34726.62[O] 1 duif mee
416Reynckens RaymondAmpsin (BE)829.91708:38:13726.59[O]
417Morelle ChristopheHaspres (FR)805.39308:05:02726.21[O] 3 inscrit
418Delepine Jean-christopheCriel/mer (FR)844.09508:59:00725.79[O]
419Peeters GastonTienen (BE)860.56209:22:11725.49[O] 1 en 2 van 2 duiven
420Pocholle A Et VMorbecque (FR)878.95609:48:00725.21[O]
421verpaelt AdolfTeralfene (BE)876.39209:44:39725.10[O] 3de melding denderbond Ninove
422Guebs AndréLongchamps (BE)772.00007:21:00724.88[O] 10 em à Arlon
423Dubois MchelAubencheul-aux-bois (FR)795.86007:54:00724.83[O]
424Avoine Jean ClaudeVendegies Au Bois (FR)805.84508:08:00724.68[O] 3/4
425Malfait FernandZerkegem (BE)922.46010:49:00724.63[O] 13°gistel 4/5
426Peeters GastonTienen (BE)860.56209:23:45724.53[O]
427Herbain Pere Et FilsAubencheul Aux Bois (FR)795.41607:54:00724.42[O]
428D'Hondt GermainAnzegem (BE)878.01809:50:00723.24[O]
429Vouche AlainHanzinne (BE)808.02508:13:57722.77[O]
430Szabo LadislauJemeppe 4101 (BE)835.10208:51:27722.75[O]
431Vandendriessghe BenoitDeerlijk (BE)882.38309:57:35722.33[O] 20é aanmelding kortrijk
432Peersman FernandOppuurs (BE)893.06810:14:12721.26[O]
433Biziaux KévinBousies (FR)802.45408:09:00720.98[O] 5eme inscrit
434Meirlaen EtienneSt Martens Latem (BE)679.97510:15:45720.96[O]
435Rohen FrankBivange (LU)716.50206:10:50720.22[O]
436Maassen MichaelEynatten (BE)842.42909:05:43720.20[O] 2 an. Welkenraedt
437Van CoppenolleOuwegem (BE)885.41710:05:44720.01[O] 6de melding Gent (1,2 en 3)
438Ponlot-lalandeLongvilly 2 6600 Bastogne (BE)769.51207:25:00719.84[O]
439Ponlot-lalandeLongvilly 2 6600 Bastogne (BE)769.51207:25:00719.84[O]
440Moens JeanGrimbergen (BE)877.56209:57:08718.65[O] 9e meld. NW Brabant
441Vagenende DannySchellebelle (BE)914.03510:16:41718.22[O] 7e meld lva
442Depasse-lardenoyeWagnelee (BE)830.94808:53:00718.19[O] 12ème pont a celles
443VoituronVillers Sire Nicole (FR)817.24008:34:12718.01[O]
444Mihai DumitruComines (FR)879.38710:07:12714.25[O]
445Vuerstaek GebroedersLanaken (BE)865.00009:47:15714.14[O]
446Jacques FredericFrieres Faillouel (FR)759.73207:20:00714.03[O]
447Engels EddyWalshoutem (BE)849.06409:25:25713.85[O]
448Cousin PatrickTempleuve (FR)816.84708:41:35713.04[O]
449Poulain GuyCambrai (FR)811.28808:34:58712.30[O]
450Willems - EijerkampEisden (BE)876.80010:09:40710.73[O] clocked by Bricon X-treme
451V Looy-V NieuwenhuyseWetteren (BE)893.65810:33:27710.69[O]
452Walem AbertEcaussinnes (BE)840.55209:20:00709.93[O] 7 annonce a soignies
453Muller michelFauvillers (BE)750.37907:17:05707.18[O]
454Timmermans LudoBalen (BE)899.94110:48:45707.08[O] 7e melding molse fondclub
455Vouche AlainHanzinne (BE)808.02508:39:57706.35[O]
456Desbuisson AndreLaventie (FR)869.56010:07:23706.16[O]
457Galichet P/fRocroi (FR)766.56707:42:21705.63[O] 13ème annonce ardennes
458Vouche AlainHanzinne (BE)808.02508:41:36705.33[O]
459Roosen WillyBekkevoort (BE)873.29710:14:23705.19[O]
460Delbaere JocelynWihéries (BE)801.02008:32:54704.57[O] 3è à Thulin 1er l marqué
461Grün RudolfWincheringen (DE)724.18506:47:53701.81[O]
462Grün RudolfWincheringen (DE)724.18506:47:53701.81[O]
463Binnemans vd WeyerGeel (BE)899.32610:57:48701.61[O] 9de MFC 2/3 1 en 2 get 14pr
464Vandenberghes Alain &lucRonquieres (BE)845.01009:41:00701.25[O] 8 annonce a soignies
465Cousin PatrickTempleuve (FR)816.84709:03:22699.74[O]
466Van MalderenBiesme (BE)809.00008:53:00699.22[O] 1Er annoncé à Dinant
467Lemaire ChristopheCroix-fonsomme (FR)781.63508:14:11699.02[O]
468Van Neste HenriFeluy (BE)838.80409:37:00698.42[O] 13ème pont a celles
469Vouche AlainHanzinne (BE)808.02508:53:00698.38[O]
470Wastyn. ScheireWiers (BE)843.20509:44:56697.48[O] 3° Leuze
471Ballmann DieterAmel (BE)805.30108:53:00696.02[O]
472Flasse DavidAudregnies (BE)825.97309:23:00695.85[O]
473Mihai DumitruComines (FR)879.38710:42:04694.58[O]
474Regnier andrePresgaux (BE)778.22708:16:58694.25[O]
475Regnier andrePresgaux (BE)778.22708:16:58694.25[O]
476Klop Jean MichelHolling (FR)686.25606:05:00693.89[O]
477Ledoux Gérard Et FilsRollot (FR)777.12308:04:05688.88[O]
478ToulotteSailly sur la Lys (FR)870.35910:40:00688.58[O] 3 éme inscrit
479Biziaux KévinBousies (FR)802.45409:02:00688.21[O] 5eme inscrit 3/6
480Janne JlAvennes (BE)839.05809:57:06687.13[O] 1er marqué, prix orange mont...
481Thiebault AlainMontbre (FR)691.90506:30:00682.35[O]
482Roosen WillyBekkevoort (BE)873.29710:56:15682.13[O]
483DucheneLe Blanc Mesnil (FR)702.25006:45:48681.93[O] femelle 2° insc
484vve MornardVerviers (BE)835.29110:02:52680.83[O]
485Guebs AndréLongchamps (BE)772.00008:30:00680.78[O]
486Sibille ThierryCourcelles (BE)824.62209:48:10680.29[O] 3 sur 3
487FrisonFourmies (FR)781.43208:46:00679.51[O] 2/2
488Kreuer, WernerHönningen/Ahr (DE)823.09509:49:00678.56[O] Erstbennannte
489Roosen WillyBekkevoort (BE)873.29711:04:44677.64[O]
490Lemaire ChristopheCroix-fonsomme (FR)781.63508:50:00677.33[O] femelle
491Ballmann DieterAmel (BE)805.30109:27:00676.15[O]
492Klop Jean MichelHolling (FR)686.25606:31:00676.11[O]
493Foloppe Jean-christopheNotre Dame de Bondeville (FR)801.42509:22:57675.20[O] 1/1
494Schur-starykSaint-georges Sur Meuse (BE)837.06010:16:48674.61[O] 2 de 2
495Istace JoseFlorennes (BE)801.99409:26:00673.95[O]
496Sibille ThierryCourcelles (BE)824.62209:59:59673.72[O]
497Morelle ChristopheHaspres (FR)805.39309:40:00668.93[O] 4e inscrit et 3/4
498Lambert PhilippeCuirieux (FR)748.50008:15:00668.90[O]
499DerdourLe Nouvion En Thierache (FR)753.98208:42:10657.83[O]
500Grün RudolfWincheringen (DE)724.18507:58:18656.98[O]
501Grün RudolfWincheringen (DE)724.18507:58:18656.98[O]
502Guebs AndréLongchamps (BE)772.00009:12:00656.46[O]
503Decuyper PhilippeLeers (FR)831.49510:59:20647.92[O] 2e inscrit
504Lemaire ChristopheCroix-fonsomme (FR)781.63509:42:46647.71[O]
505Klop Jean MichelHolling (FR)686.25607:21:00644.37[O]
506Klop Jean MichelHolling (FR)686.25607:23:00643.16[O]
507Klop Jean MichelHolling (FR)686.25607:23:00643.16[O]
508Lambert PhilippeCuirieux (FR)748.50009:02:00641.94[O]
509Galichet P/fRocroi (FR)766.56709:30:35641.70[O]
510Basquin J MarieMolain (FR)757.14109:18:00640.56[O] 3 einscrit
511Guebs AndréLongchamps (BE)772.00009:44:00639.07[O]
512Rohen FrankBivange (LU)716.50208:27:14633.38[O]
513Marques JoaquimMonceau Le Waast (FR)743.00009:16:00629.66[O] femelle yearling
514Ponlot-lalandeLongvilly 2 6600 Bastogne (BE)769.51210:05:01626.12[O]
515LericheMaizy (FR)718.04408:45:00624.93[O] 2 inscrit femelle
516Lemaire ChristopheCroix-fonsomme (FR)781.63510:38:17619.22[O]
517Villain AurelienHombleux (FR)770.74610:26:55616.14[O]
518Rohen FrankBivange (LU)716.50209:07:15611.74[O]
519Lemaire ChristopheCroix-fonsomme (FR)781.63511:00:05608.71[O]
520Sujeranovic DraganEzanville (FR)713.39809:08:15608.57[O]
521Schumacher ClaudeEhlange (LU)716.63709:28:00601.21[O]
522Galichet P/fRocroi (FR)766.56711:02:25595.89[O]
523Grün RudolfWincheringen (DE)724.18510:21:10581.60[O]
524Klop Jean MichelHolling (FR)686.25609:21:00579.12[O]
525Boarin GillesCutry (FR)709.31010:07:34575.94[O] 1 marqué
526Lallouette AlbertVirton (BE)546.00010:44:00567.01[O]
527Thiebault AlainMontbre (FR)691.90510:25:00553.97[O]
Er zijn 527 ingezonden resultaten
* Lijnen in het rood zijn aanmeldingen die in de laatste 10 minuten zijn toegevoegd.

Onze partners

Meld automatisch aan op PIPA via één van bovenstaande partners. Zo hoeft u niet nog eens apart bij PIPA aan te melden.