
Dit zijn de mooie prestaties in Nederland in het weekend van 11/05/2019 en 12/05/2019.
Met vele 1e prijzen, kettinguitslagen en hoge prijspercentages laat Arie den Hartog opnieuw zien dat hij op de snelheidsvluchten tot de absolute top van Nederland behoord
Nu het vliegseizoen op zijn einde loopt, is de forme bij de duiven van Arie den Hartog nog steeds volop aanwezig. Dat blijkt althans uit zijn prestaties: 1 t/m 7 op Quievrain tegen 1.658 duiven en op dezelfde dag 1, 3 en 8 op Morlincourt tegen 1.026 duiven.
In het nog prille seizoen geeft Arie den Hartog de concurrentie het nakijken met reeds 2 overwinningen en indrukwekkende series op zowel Quivrain als op St. Quentin
Met 72 jaar wijsheid waarvan 49 samen met zijn duiven is Arie den Hartog geen onbekende. Ieder jaar is hij wel bij de kampioenen te vinden, maar wat hij in 2012 klaarspeelt, is ongelooflijk. Als kers op de (voorlopige) taart wonnen ze in het weekend van 7 juli de 1e Bourges tegen 5.209 duiven!