Voorlopige uitslag Barcelona Masters

Daniël Aerens uit Drongen ( met 1e afgeg) en De Smeyter-Restiaen uit Melden ( met 1 + 2 afgeg) zijn de topwinnaars bij de Barcelona Masters 2021.

Voorlopige uitslag v/h kampioenschap met 1e ingegevene duif

  1. Daniël Aerens ( Drongen)
  2. Vansteenhuyse-Vanbruaene (Lauwe)
  3. De Meulemeester Johan ( Zulte)
  4. De Schepper Rudy ( Roosdaal)
  5. Vermote André ( Oostende)
  6. De Smeyter-Restiaen( Melden)
  7. Neukermans Simon & Christophe( Hacquegnies)
  8. D. Christiaens- De Smedt ( Pamel )
  9. Van Looy-Van Nieuwenhuyse(Wetteren)
  10. Binnemans-Van De Weyer( Geel)
  11. Debaene Hubert ( Beernem)
  12. Van Den Bulcke Theo ( Burst)
  13. M. Canard- Martin ( Mignault)
  14. Denys Emiel ( Tielt)
  15. Decendre- Charlier ( Courcelles)
  16. Dhooge Martin ( Aalter)
  17. Lenaert Antoon ( Anzegem)
  18. Loobuyck Jos en Jan ( Aalter)
  19. Dhalluin Michel ( Dottignies)
  20. Depoorter-Moelaert ( St Joris-Beernem)
  21. Van Den Berghe Jozef ( Landegem)
  22. Dekeyser Willy-Jo-Hans ( Koekelare)
  23. Haelters Yvan ( Maarkedal)
  24. Heyvaert-De Kerpel ( Buggenhout)
  25. Depasse-Lardenoye ( Wagnelée)
  26. Van de Riviere Marc (Nevele)
  27. Saeytijdt Paul & Sven ( Nederbrakel)
  28. Franssen Francis ( Bolland)
  29. De Scheemaeker Frederic ( Ezemaal)
  30. Vaneenoo Bart ( Wingene)
  31. Dewolf Olivier ( La Louvière )
  32. Laleman Eric ( Merkem)
  33. Verschoot Joël ( Ingelmunster)
  34. Vergaerde – Denolf (Jabbeke)
  35. Leutenez Marnix ( Kruisem)
  36. Van Overstraeten Eugène ( Overijse)
  37. Carrette Johny ( Oostkamp)
  38. Bracke Jozef ( Zegelsem)
  39. Van Den Bulcke Guido ( Balegem)
  40. Lambrecht Carine ( Dadizele )
  41. Vanwildemeersch- Vyncke ( Westkapelle)
  42. Mevr . Delbar-Raevens ( Kluisbergen)
  43. Herman Calon ( Hoofdplaat )
  44. Mortier Hendrik ( St Kruis-Brugge)
  45. De Ketelaere Freddy ( Eke-Nazareth)
  46. Van Ceulebroeck Daniël ( Balegem)
  47. Vervaeke Johnny ( Rekkem)
  48. Van Vossole Wilfried ( Buggenhout)
  49. Van Acker Freddy ( Evergem)
  50. Vandemaele Wilfried ( Heule)
  51. Wildemauwe Koen ( Beernem)
  52. Drieghe Etienne ( Schellebelle)
  53. Matthys Eric ( Smetlede)

Kampioenschap met 1e+ 2e afgegevene duif (voorlopige uitslag)

  1. De Smeyter-Restiaen ( Melden)
  2. Aerens Daniël ( Drongen)
  3. Vansteenhuyse-Vanbruaene ( Lauwe)
  4.  Van Den Bulcke Theo ( Burst)
  5.  Heyvaert-De Kerpel ( Buggenhout)
  6.  Neukermans Simon & Christophe ( Hacquegnies)
  7.  D. Christiaens – De Smedt ( Pamel-Roosdaal)
  8.  Vergaerde-Denolf ( Jabbeke)
  9.  Van Looy-Vannieuwenhuyse ( Wetteren)
  10. Denys Emiel ( Tielt)
  11. Van Den Bulcke Guido ( Balegem)
  12. H.M. Calon ( Hoofdplaat)
  13. Saeytijdt Paul & Sven ( Brakel)
  14. Bracke Jozef ( Brakel-Zegelsem)
  15. Dekeyser Willy – Jo – Hans (Koekelare)
  16. Mevr. Delbar-Raevens ( Kluisbergen)
  17. Vandemaele Wilfried ( Heule)
  18. Van Acker Freddy ( Evergem)
  19. Vervaeke Johnny ( Rekkem)

Tandemkampioenschap (voorlopig resultaat)

  1. Vansteenhuyse-Vanbruaene + Neukermans S & Chr.
  2. Van Looy-Vannieuwenhuyse + M. Canard-Martin
  3. Franssen Francis + De Schepper Rudy
  4. Heyvaert-De Kerpel + Debaene Hubert
  5. Van Den Bulcke Guido + J. De Meulemeester
  6. Vandenberghe Jozef + De Wolf Olivier
  7. Van Vossole W + Decendre-Charlier
  8. Lenaert Antoon + Van Acker Fr.
  9. Saeytijdt P & S + Vanwildemeersch-Vyncke
  10. Van de Riviere M + Mortier Hendrik
  11. Drieghe Et. + Dekeyser W-J-H
  12. Mevr. Delbar-Raevens + Vergaerde-Denolf
  13. Deketelaere Fr. + Carrette Johny
  14. Wildemauwe Koen + Van Ceulebroeck Daniël

Klachten uiterlijk tegen 15 augustus enkel via e-mail aan jacquesmestdagh@hotmail.com