Nieuwe veilingen: Verweij-De Haan, Karlo Van Rompaey, Comb. Van Oss, Eeklo Support, Norbert Ally-China transport, Jos Thoné & Jelle Jellema

Maandag 4 april om 17u starten de volgende veilingen: Verweij-De Haan (BE), Karlo Van Rompaey (BE), Comb. Van Oss (NL), Eeklo Support, Norbert Ally-China transport, Jos Thoné (BE) & Jelle Jellema (NL).

Verweij-De Haan (NL)
Milos Special

De absolute stamkweker van het kampioenenhok Verweij-De Haan is Milos … zelf 1e NPO Montauban winnaar en daarna vader, grootvader en overgrootvader van een enorm regiment aan Nationale en Internationale toppers … In 2021, als 19-jarig doffer, bevruchtte het icoon nog steeds enkele malen … het tekent de enorme vitaliteit van deze wonderdoffer. Verweij-De Haan brengt een prachtige groep jonge duiven in veiling, allen gelinkt aan de Milos. Met daaronder zeer exclusief een inteelt zoon van het fenomeen, maar ook kinderen van Miss Milos, 2e Europese duivin Int. vluchten, 3e Nat. asduif TBOTB/WHZB en dochter Milos … van Red Rose, 1e Nat. asduif Perpignan 2014-2016 en kleindochter Milos … en van de beste kinderen van Milos!

Karlo Van Rompaey (BE)
Veiling (klein)kinderen Hattrick gekoppeld aan PEC duiven

Het palmares van Truienaar Karlo Van Rompaey imponeert met maar liefst 3x 1e Nationaal Bourges. De 1e Nat. Bourges 2015 met Hattrick betekende direct het ontstaan van een nieuwe stamkweker. Nazaten van de doffer met het uitzonderlijke LDHA genotype A/A DRD4=CCCT presteren uitonderlijk goed en winnen tientallen 1e prijzen waaronder ten minste 2x 1e Nationaal. Speciaal de kruising met duiven van PIPA Elite Center blijken van uitzonderlijk niveau. In veiling een prachtige selectie van 4 exclusieve jonge duiven uit zoons en dochters van Hattrick gekoppeld met het allerbeste van PEC … kinderen van de koppelingen:
- Maurice (1e Nat. Souillac & klz. Porsche 911 & Hattrick) x 1e asduif fondclub (dcht. Hattrick)
- Prince Porsche (superbroer Porsche 911) x Moeder 1e Nat. Souillac (dcht. Hattrick)
- Infinity (vader 1e Nat. Souillac uit Golden Prince x New Kim) x 1e asduif fondclub (dcht. Hattrick)
- Zoon Hattrick (vader 1e Hot Spot VFWCPR & 6e Nat. Bourges) x Dochter Hattrick)

Comb. Van Oss (NL)
Jongen van de beste kwekers

Team van Oss is één der meest prominente liefhebbers van de laatste jaren met o.a. 1e Nat. Chateauroux sector 3 tegen 8623 duiven en 1e-2e-3e-4e-5e Melun sector 3 tegen 8.389 duiven in 2018 … 1e Nationaal kampioen dagfond aangewezen NPO in 2019 … 1e Bourges Noordelijke Unie Zone 1 tegen 8.019 duiven in 2020 … en 1e NPO Vierzon afdeling 7 samen met 1e-2e-3e Grand Prix Nieuwe Oogst in 2021. Een magnifieke stam duiven ligt ten grondslag aan deze geweldige successen, waarvan enkele sublieme exponenten nu in veiling komen op PIPA … jonge duiven o.a. uit superbroer New Harry x 1e Nat. Melun winnares Netty … uit topzoon Harry x inteelt nicht Harry … uit 1e Nat. S3 Chateauroux winnaar Gebroken Poot x Dochter Harry (moeder 7e Nat. asduif) … uit Dicky Father to 1e prov. asduif X Lady Harry (moeder 3e NL Olympiade duif) … uit 3x NPO 10 winnaar Hattrick x Nationaaltje (moeder 1e prov. asduif jong) … en uit Komsnavel (1e NPO Chateauroux) x topdochter New Harry.

Eeklo Support
Exclusieve duiven van super liefhebbers

Eind 2021 viel het verdict in de bus dat de inkorfruimte van de vereniging in Eeklo - na veiligheidsinspectie - werd gesloten en moet afgebroken worden omwille van aanwezigheid van asbest. In 2022 dient daardoor te worden gestart vanop een nieuwe locatie. Als support voor de (op)bouw van de nieuwe locatie, en de continuïteit van de activiteiten, deze schitterende veiling voor Eeklo. Met topkwaliteitsduiven van de superliefhebbers
-Team BDS: dubbel kleinkind Double Kaasboer, 1e Best YL van België over 3 fondvluchten 2019
-John Debaene: zoon 1e Internat Perpignan x 2e Nat Agen
-Martin D’Hooge: zoon uit sterkweker Mon CB – 4e Nat Montauban x Nestzus 1e Nat Pau ’19
-Paul Gevaert: afstammeling van 1e -1e -2e Olympiadeduiven
-Annick Goeteyn: super dochter van Full Power – 1e Prov Blois x Oranlandina – 2e Prov Orleans
-Carlo Gyselbrecht: een inteeltproduct naar wonderkweker New Laureaat – 1e Intnat Barcelona
-Chris Hebberecht: halfbroer Leeuw: 4e Beste Barcelonaduif België 2015-’18 x zus Ike – 1e Nat Asduif KBDB
-Ludo & Ruben Lanckriet: uit Zoon Jef – 1e Intnat Barcelona x moeder 61e Nat Barcelona
-Etienne Meirlaen: uit 7e Nat Montauban – zoon Cor (1e Nat Asduif) x Yelena… x dochter Superbreeder
-PEC: uit Schumi JR - vader 2e-3e-3e Nat Asduif KBDB x zus Porsche – moeder 3e-19e finale OLRaces
-PIPA Breeding: uit Junior-2e Nat Asduif KBDB (zoon Best Kittel 1e Nat Asduif) x dochter 1e Nat Asduif KBDB
-Joël Verschoot: Triple Armando, fantastische atleet met 3 x Armando in de pedigree x Contador-lijn

Allen schonken ze uit hun allerbesten en maken daarmee een veiling van sublieme topkwaliteit.

Norbert Ally- China Transport

Begin 2021 werden alle duiven 2018 en ouder van Norbert & Stefan Ally op PIPA onder de veilinghamer gebracht. Een prachtige verzameling topvliegers en-kwekers die een verkoopresultaat kende waaruit grote waardering voor de uitmuntende klasse van de Ally-duiven sprak. Niet vreemd gezien de wereldwijde successen die worden geboekt met deze fantastische duiven. Toen het transport naar China in de nasleep van de veiling werd bemoeilijkt, noopte dat een aantal kopers toch af te zien van hun aangekochte duiven … Norbert en Stefan Ally beslisten om al deze duiven zonder uitzondering, een twintigtal in totaal, opnieuw in veiling te brengen op PIPA... en daarbij doen enkele buitenkansjes zich opnieuw voor! In veiling onder andere:

- Zoon Zidane, vader van 1e Nat. Angouleme winnaar en superkweker Angouleme Vooruit en toppers Angelina, Charlene, De Cahors, Angèle, etc.
- Den 341, 5e prov. asduif grote halve fond KBDB met 2x 1e prijs en Nationale topprijzen … ook vader van 1e prov. asduif KBDB Miriam en meerdere toppers;
- Gaston 170, halfbroer van Den 341 en winnaar 5e Nat. Angouleme 4.525 d., vader van meerdere toppers o.a. Den Gaston 170 Junior, 3x 1e prijs
- en kinderen van toppers als New Schumi, Gouda, Gaston 039, Den 341, Treasure, Zoon Zidane, Gueretje, etc.

Jos Thoné (BE)
Veiling van inteelt naar de oude Thoné-bloedlijnen

Sumo, Avril, Sedna, Crow, Sachi, Sardus, Jutta, Cavendish, Deep Impact … het zijn klinkende namen die in een vorig decennium garant standen voor het vervolmaken van de kampioenstatus die Jos Thoné zo uniek maakt in de duivenwereld. Nazaten van deze iconen maken nog altijd mooi weer op de hokken in As, waar winnen vrijwel net zulk gemeengoed is als dat de lente in de zomer overgaat. De familie Thoné conserveerde die gouden bloedlijnen met verve en in een topveiling op PIPA komen kinderen van hun beste nazaten in veiling. Successen uit het verleden die ook garanties bieden voor een gouden toekomst; Thoné duiven maken die dromen waar!

Jelle Jellema (NL)
MG430 Special

Één van de doffers die een grote impact heeft gehad op de successen van Jelle Jellema de afgelopen jaren is MG430 … vader van o.a. Silke met 1e Nat. Barcelona en 3e Int. Nabonne, maar ook vader van 8e Nat. Agen, 9e Nat. Perpignan, 10e Nat. Barcelona en meer, veel meer National top klasseringen. Zijn nazaten zijn van onschatbare waarde. In veiling zeer exclusief een directe zoon van MG430, één van de laatste kinderen van hem ooit in veiling. Verder meerdere dubbele kleinkinderen en kinderen van de topvliegers Yinthe (14e Nat. Pau en 30e Nat. Agen, dochter MG430), MG513 (22e Nat. Marseille en zoon MG430) en Joyce (8e Nat. Agen, 39e Nat. Perpignan, 80e Nat. Pau en dochter MG430) … maar ook van kinderen MG430 gekoppeld met Imke (7e Nat. Pau), Helena (27e Nat. Perpignan & 33e Nat. Barcelona) en Special Narbonne (2e Int. Narbonne JL & 4e Int. jaarling PIPA Ranking).