Nieuwe veilingen: Jelle Roziers, Stefaan Lambrechts, JP Palm, Christian & Cyril Harchies, Mike Ganus & Extreme Long Distance Auction

Maandag 7 maart om 17u starten deze nieuwe veilingen: Jelle Roziers, Stefaan Lambrechts, JP Palm, Christian & Cyril Harchies, Mike Ganus & Extreme Long Distance Auction

Jelle Roziers (BE)
Jongen uit de beste kwekers & vliegers

Al geruime beleeft Jelle Roziers gouden jaren in de Internationale duivensport. Waar stamduivin Queen L hem voorgoed op de kaart zette, wisten haar nazaten de Roziers status te doen uitgroeien tot de absolute top van België. Jelle brengt in een hele mooie veiling op PIPA een kleine maar topkwaliteit selectie jonge duiven, uit de beste kwekers en vliegers van het moment … met daarbij o.a. kinderen van:
- Gust (1e Nat. Bourges 59.243 d.) x dochter Whity Bart (stamkweker)
- Clever William (1e jonge duif PIPA Ranking 4 Nat. vluchten) x Queen Delight (superkweker)
- Faithful Junior (vader 1.-6.573 d.) x Queen Chavella (2e jonge duif PIPA Ranking 4 Nat. vluchten)
- Hennie x Juniors Girl, ouders van Ziko Junior 20e Nat. asduif KBDB & 2. prov. asduif Antwerp FC
- Texas Jr (super kweekzoon Texas Girl) x Sydney (3e Nat. Zone & moeder 6e Nat. asduif KBDB)
- Dani Boy (vader 8e Nat. asduif KBDB) x Zofia (moeder 1. Nat. asduif KBDB & 1e PIPA Ranking en moeder 1* Jonge duif Pipa ranking 4 Nat. vluchten)

Stefaan Lambrechts (BE)

De grootste snelheid en kleine halve fond sensatie van het afgelopen decennium verkoopt jonge duiven uit zijn beste kwekers en vliegers op PIPA! De kolonie Lambrechts excelleert wereldwijd en de dynastie van 1e Nationale asduif Lincia is één der meest geroemde wereldwijd. Maar zeker ook nazaten van basiskoppel Blauw Gert x Van Loock blinken overal ter wereld uit … jongste kweeksensatie is de 1e Nat. asduif KBDB 2018 Venus; haar genen blijken al goud waard en winnen al bij Stefaan en bij liefhebbers wereldwijd. In deze veiling een ronde duiven uit alle meest aansprekende Lambrechts duiven; natuurlijk uit Lincia, maar ook broers/zussen en kinderen van Venus, kinderen van Nationale asduiven Henkie J, Lukcy, Blauwe Jan, Ynthe, etc., etc.

JP Palm (BE)
Jongen beste kwekers en vliegers

Na vele jaren subliem presteren kwam er eind 2018 een zeer fraaie kers op de taart voor Jean Pierre & Yvette Palm … hun BE16-1109229 Olympic Bourges vertegenwoordigde België in cat. B en behaalde daarvoor het laagste coëfficiënt ooit! Een magnifieke prestatie. In een selectie veiling van topkwaliteit brengen Jean-Pierre en Yvette enkele super bevlogen duiven en jongen uit hun allerbeste duiven! Met in veiling La Vierzon (1e Toury & 3e I.prov. Vierzon), Le 116 (2x 1e prijs winnaar) van ouders, zoon en zus Olympic Bourges … en uit topkinderen van de PEC iconen Porsche 911, Prince Porsche en Dali.

Christian & Cyril Harchies (BE)
Kind Patrick & jongen van de beste kwekers

Op sensationele wijze gingen Christian en Cyril Harchies in 2021 met de Nationale winst op Limoges aan de haal en behaalden de 1e Nat. asduif fond KBDB 2021 met Patrick … een fantastische kroon op vele jaren duivensport op hoog niveau. In veiling een prachtige groep jonge duiven uit alle beste duiven van Harchies, met natuurlijk een kind van wonderdoffer Patrick … maar ook van ‘L’As’ (1e prov. asduif KBDB), van Michel (1e I.prov. & 2e Nat. Argenton 22.826 d.), van Le 574 (3x 1e prijs en vader Michel), van New Milito (1e prov. & 6e Nat. Chateauroux 10.317 d.), van Le 711 (3e-5e Nat. Zone), van La 336 (1e prov. asduif KBDB) en van Le 789 (winnaar 1e-2e-8e Nationaal Zone). De absolute top van halve en grote halve fond van België.

Extreme Long Distance auction
Top duiven van de Internationale marathon elite

De grote fond - ook wel marathon - werd een discipline waarop de echte karakterduiven en doorzetters zich weten te onderscheiden van de massa … die duiven die een stapje extra kunnen zetten en daardoor faam behalen op de Nationale en Internationale vluchten. Niet zelden onder zeer zware omstandigheden. Top vliegers op de grote fond zijn met regelmaat waardevolle kwekers; omdat kwaliteit zich nu immer nooit verloochent in zeldzame duif tegen duif gevechten. Van de beste liefhebbers op de grote fond biedt PIPA in een fantastische veiling het beste dat ze bezitten aan. In deze editie o.a. duiven van Batenburg-VD Merwe, G. & C. Cooper, Cor De Heijde, Mark Gilbert, Jos Martens, Wim & Bertrik Murk, Depasse-Lardenoye, Chris Hebberecht, Verweij-De Haan, Jan Hooymans, Jelle Jellema Pigeons, Rutz & Zonen, Frederik Leliaert, Sjaak VD Velde, Louw Van den Berg, Van Ouwerkerk-Dekkers, Dean Pallatt, Carlo Gyselbrecht, FB Pigeons, Herman Hendrix, Gerard Schalkwijk, Alin Karscu en Arnaud Rouxel.

Mike Ganus (US)
South African Million Dollar special

Één der grootste iconen in de Internationale duivensport is Mike Ganus - de ploeg One Loft Race sterren die hij samen wist te brengen in zijn kapitale kweekkolonie is ongeëvenaard! Mike investeerde jarenlang in de allerbeste duiven op de Million Dollar race en vergaarde daarmee het meest unieke team aan Million Dollar kwekers. Met natuurlijk de Million Dollar winnaars Laura Is A Big Winner Today, Untamed Desert, Halover, Premier My Price, Sanjay 1 en Mix … maar ook van Said In Spun Silver (2e finale), Sylt Orpheus (2e finale), Robben Island (2e finale) en de sublieme Sun City, kweker van 2 Million Dollar finale winnaars. Internationale superklasse! In veiling kinderen van alle geweldige Million Dollar vliegers en kwekers.