検索

“Riddersclub van België” huldigde leden en ereleden op hun jaarlijkse eerste feestzitting. - 2010

Vanhee-Decoster ( 1e Algemeen kampioen in het Ere-kampioenschap en 1e kampioen jonge duiven) – M & F Van De Walle (1e kampioen bij de oude duiven).

Waregem : Vrijdagavond  1 oktober ’10 .
De Salons “Ambassade” vormen traditioneel het mooie en aangename kader voor de feestvieringen binnen de “Riddersclub van België”.
Andermaal was er een mooie opkomst voor de “kleine” huldiging van de kampioenen bij de leden en ereleden (  als we  het zo mogen noemen, want er staat ook nog een groot feest op het programma) ,terwijl er ook nog de hulde was voor de ereprijswinnaars op Pau en voor de vele winnaars op de vluchten uit  Nantes en St Junien.
Het werd zoals ieder jaar een défilé van vele winnaars die achteraf met  een karrenvracht aan prijzen naar huis trokken.
De hulde liep tussen de diverse gangen door van een uiterst  fijn feestbanket met  alles erop en eraan wat nodig was.  Bij aanvang nam Voorzitter Lucien Delchambre de honneurs waar om alle aanwezigen te verwelkomen en bloemen te overhandigen aan de dames van de sponsors van deze avond.
Ook een 7-tal aanwezige nationale winnaars werden in de viering betrokken.

Ziehier de uitslagen in de diverse kategoriën:
Ere-Kampioenschap oude duiven:
1/ M & F Van De Walle (10p)
2/ N & F Norman ( 9 p – 84,22%)
3/ Sierens-Vandenbroeke ( 9p – 105,46%)
4/ Marc Verschelde ( 9 p – 137,20%)
5/ J & F Van Den Heede ( 9p – 28,62%)
6/ Marc Pollin ( 8 p – 48,86%)
7/ Schoors-Dewaele ( 8p – 73,21%)
8/ Vanhee-Decoster ( 8p – 76,03%)
9/ Lionel Debusschere ( 8p – 91,15%)
10/ Luc Van Hoecke ( 8p – 97,04%)

Ere-Kampioenschap jongen:
1/ Vanhee-Decoster( 8 p)
2/ Vanwildemeersch-Vyncke(7p)
3/ J & F Van Den Heede(6p – 69,90%)
4/ Marc Pollin ( 6p – 85,57%)
5/ Raf Vaneeckhoutte( 6p-98,78%)

Algemeen Ere-Kampioenschap oude + jongen
1/ Vanhee-Decoster (16 p)
2/ M & F Van De Walle ( 15p – 169,86%)
3/ Sierens-Vandenbroeke( 15 p – 208,86%)
4/ J & F Van Den Heede( 14 p – 98,52%)
5/ Marc Pollin ( 14 p – 134,43%)
In iedere kategorie ontving de winnaar een fiets en bloemen.De  anderen ontvingen op hun beurt prachtige naturaprijzen.

Ereprijzen op de vlucht uit Pau !(tussen haakjes de prijs op de nationale uitslag)
-    Raf Luyckx ( 1e lid met  1e ing. – 372e prijs)
-    Van Wildemeersch-Vyncke ( 1e Ere-lid met 1e afg. – 63e prijs)
-    Vanhee-Decoster ( 2e lid met 1e ing. – 439e prijs)
-    Luc Van Hoecke ( 2e Ere-lid met 1e afg. – 218e prijs)
-    Marc  Van de Riviere( 3e lid met 1e afg. – 1052e prijs)
-    R.W.M. Heyman ( 3e Ere-lid met  1e afg. – 414e prijs)
-    Marc Van de Rivere ( 1e lid met  1e + 2e afg. – 1052e + 1184e prijs)
-    Luc Van Hoecke ( 1e Ere-lid met  1e + 2e afg. – 218e + 187e prijs)
-    Luc Van Hoecke ( 1e Ere-lid met  1e + 2e + 3e afg – 218e + 187e + 88e prijs)

Daarna volgde nog een trits gelukkige winnaars van de vele ereprijzen op Nantes en St Junien.
Het werd een schitterende avond met een puike organisatie op touw gezet door  Voorzitter Lucien Delchambre,  P-R man en Secretaris  Lionel Debusschere en  Onder-Voorzitter Dirk Schreel met hun respectievelijke dames. Proficiat aan alle winnaars !